Kontakt

Jak odzyskać usunięte SMS-y z iPhone'a X - Ultimate Guide

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 19 maja 2020 r

"Jak mogę odzyskać usunięte SMS-y z iPhone'a X.? Popełniłem niewybaczalny błąd, usuwając wszystkie moje wiadomości z iPhone'a X. Mam tam ważne informacje dotyczące pracy, więc muszę je szybko odzyskać! Czy istnieje jakiś sposób, aby to zrobić?"

iPhone X to chyba najgorętszy i najmodniejszy telefon dzisiaj. Apple nazwał go najlepszym iPhone'em, jaki kiedykolwiek powstał, i porzucił kultowy przycisk Home na rzecz wyświetlania od krawędzi do krawędzi. Jego wyrafinowany aparat tworzy piękne selfie i animowane emoji, które odzwierciedlają Twoją twarz. Posiada nawet zaawansowany system rozpoznawania twarzy w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Jego cena mogła podnieść brwi wielu, ale nowe funkcje z pewnością są sprawiedliwe.

Ale cóż za korzyść z posiadania powszechnie zazdrosnego telefonu, jeśli nie możesz odzyskaj usunięte SMS-y? Gorzej, jeśli zgubiłeś SMS-y. Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś SMS-a czy nastąpiła awaria systemu, odzyskanie go musi być najwyższym priorytetem. SMS-y to wszechobecna czynność w życiu codziennym, dlatego w ciągu dnia gromadzi się mnóstwo wiadomości SMS. Wyobraź sobie, ile SMS-ów wysyłasz w ciągu roku! W tych SMS-ach są ważne informacje, cenne plany i specjalne wspomnienia. Zobaczmy jak odzyskać usunięte SMS-y z iPhone'a X. w tym poście.

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte SMS-y z iPhone'a X.Część 1. Przywróć usunięte SMS-y z iPhone'a X bezpośrednio za pomocą FoneDogCzęść 2. Odzyskaj usunięte SMS-y z iPhone'a X przez iCloud z FoneDogCzęść 3. Odzyskaj usunięte SMS-y z iPhone'a X za pomocą iTunes z FoneDogCzęść 4. Jak odzyskać usunięte SMS-y z iPhone'a X za pomocą iCloudCzęść 5. Jak przywrócić usunięte SMS-y z iPhone'a X za pomocą iTunesCzęść 6. Wnioski

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte SMS-y z iPhone'a X.

Korzystanie z zewnętrznego oprogramowania do odzyskiwania danych daleko wykracza uzyskiwanie dostępu do kopii zapasowych pod względem wygody i prostoty. Po pierwsze, możesz selektywnie przywrócić dane bez obawy, że kopia zapasowa danych obejmie bieżące dane, które masz w telefonie iPhone X. Po drugie, w ogóle nie musisz mieć kopii zapasowej danych.

Wśród tylu programów do wyboru, skąd wiesz, który wybrać? Ułatwimy Ci to i przedstawimy Ci Odzyskiwanie danych FoneDog iOS. Jest to jeden z najlepszych na rynku i oferuje bezpieczną metodę przywracania plików. W przeciwieństwie do innych programów, ten obsługuje najnowszy iPhone X i ma wersje dla komputerów Mac i Windows. Nie musisz się martwić o możliwość nadpisania plików i nieautoryzowanego dostępu do swoich danych.

Wspaniałe w tym oprogramowaniu jest to, że oferuje 3 metody odzyskiwania. Użytkownicy mają swobodę wyboru, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Aby rozpocząć, pobierz FoneDog iOS Data Recovery na swój komputer, a następnie zapoznaj się ze szczegółowymi instrukcjami poniżej.

Część 1. Przywróć usunięte SMS-y z iPhone'a X bezpośrednio za pomocą FoneDog

Jeśli nie zsynchronizujesz swojego iPhone'a X z iCloud ani iTunes, nie martw się. Nadal istnieje sposób na odzyskanie usuniętej wiadomości SMS. W rzeczywistości jest to szybsze i łatwiejsze rozwiązanie problemu.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Krok 1. Uruchom Fonedog Toolkit i podłącz swój iPhone X

Pobierz Odzyskiwanie danych FoneDog iOS i poczekaj na pomyślną instalację. Uruchom program i podłącz iPhone'a do komputera.

Uruchom Fonedog Toolkit i podłącz swój iPhone X
Uruchom Fonedog Toolkit i podłącz swój iPhone X - krok 1

Krok 2. Przeskanuj usunięte SMS-y z iPhone'a X.

Na lewej karcie okna wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS. Zobaczysz listę typów plików, które oprogramowanie może odzyskać. Wybierz Wiadomości i Załączniki wiadomości i kliknij Rozpocznij skanowanie kontynuować.

Zeskanuj usuniętą wiadomość SMS z iPhone'a X

Zeskanuj usunięte SMS-y z iPhone'a X - Krok 2

Krok 3. Wyświetl podgląd i przywróć usunięte SMS-y z iPhone'a X.

Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd usuniętej wiadomości SMS. Wybierz, które chcesz zachować. Kliknij wyzdrowieć aby pobrać pliki na komputer.

Wyświetl podgląd i przywróć usunięte SMS-y z iPhone'a X.

Podgląd i przywracanie usuniętych wiadomości SMS z iPhone'a X - Krok 3

Część 2. Odzyskaj usunięte SMS-y z iPhone'a X przez iCloud z FoneDog

Tę metodę odzyskiwania mogą wykonać użytkownicy iPhone'a, którzy synchronizują swoje urządzenie z iCloud. W przeciwieństwie do przywracania plików bezpośrednio z iCloud, proces ten nie wymaga pełnego resetu telefonu.

Krok 1: Uruchom Fonedog Toolkit i zaloguj się w iCloud

Po uruchomieniu programu wybierz Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud. Zaloguj się do swojego konta iCloud, wprowadzając swój identyfikator Apple ID i hasło.

Uruchom Fonedog Toolkit i zaloguj się w iCloud

Uruchom Fonedog Toolkit i zaloguj się iCloud - Krok 1

Krok 2: Wybierz żądany plik kopii zapasowej

Zostanie wyświetlona lista dostępnych plików kopii zapasowych. Wybierz jeden i kliknij Pobierz. Monit zapyta o potrzebne typy plików. Zaznacz pola obok Wiadomości i Załączniki wiadomości i kliknij Dalej.

Wybierz żądany plik kopii zapasowej

Wybierz żądany plik kopii zapasowej - krok 2

Krok 3: Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte SMS-y z iPhone'a X.

Przeglądaj wiadomości, aby wiedzieć, których potrzebujesz. Zaznacz wybrane pozycje i kliknij wyzdrowieć aby je przywrócić.

Przejrzyj i pobierz usunięte SMS-y z iPhone'a X.
Przejrzyj i pobierz usunięte SMS-y z iPhone'a X - Krok 3

Część 3. Odzyskaj usunięte SMS-y z iPhone'a X za pomocą iTunes z FoneDog

Ten proces jest idealny dla użytkowników, którzy wykonują kopię zapasową iPhone'a iTunes. Jest to o wiele lepsze niż bezpośredni dostęp do plików przez iTunes, ponieważ możesz przywrócić tylko wiadomości i wybrać konkretne SMS-y, których naprawdę potrzebujesz.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Krok 1: Uruchom Fonedog Toolkit i wybierz plik kopii zapasowej do skanowania

Uruchom program i wybierz Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes. Wybierz plik kopii zapasowej, do którego chcesz uzyskać dostęp. Kliknij Rozpocznij skanowanie kontynuować.

Uruchom Fonedog Toolkit i wybierz plik kopii zapasowej do skanowania

Uruchom Fonedog Toolkit i wybierz Skanowanie pliku kopii zapasowej - krok 1

Krok 2: Wyświetl podgląd i przywróć usunięte SMS-y z iPhone'a X.

Oprogramowanie rozpocznie rozpakowywanie plików z kopii zapasowej. Po zakończeniu w lewej zakładce interfejsu zostaną wyświetlone wszystkie znalezione typy plików. Kliknij Wiadomości i Wiadomość i załączniki sprawdzić ich zawartość. Zaznacz pola obok wybranych wiadomości. Uderz w wyzdrowieć przycisk, aby rozpocząć pobieranie plików.

Powiązany przewodnik:
Przewodnik iTunes: Jak przeglądać pliki kopii zapasowej iTunes
Odzyskiwanie zdjęć: zdjęcia z iPhone'a zniknęły z rolki aparatu

Wyświetl podgląd i przywróć usunięte SMS-y z iPhone'a X.

Podgląd i przywracanie usuniętych wiadomości SMS z iPhone'a X - Krok 2

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Możesz odzyskać utracone wiadomości tekstowe za pomocą plików kopii zapasowych. Przeanalizujmy najczęściej używane programy do tworzenia kopii zapasowych dla użytkowników iPhone'a, iCloud i iTunes.

Część 4. Jak odzyskać usunięte SMS-y z iPhone'a X za pomocą iCloud

Uzyskaj dostęp do plików kopii zapasowej iCloud z tym przewodnikiem. Przed rozpoczęciem podłącz telefon do stabilnego połączenia internetowego. Pamiętaj, że podczas tego procesu konieczne będzie zresetowanie telefonu iPhone.

  1. Przejdź do Ustawień na iPhonie i kliknij
  2. Wybierz Resetuj, a następnie wybierz Wymaż całą zawartość i ustawienia
  3. Zostaniesz poproszony o podanie hasła. Wpisz go i stuknij Wymaż iPhone'a. Twój telefon natychmiast uruchomi się ponownie.
  4. Po włączeniu telefonu pojawi się monit o jego skonfigurowanie. Wybierz opcję Przywróć z kopii zapasowej iCloud.
  5. Zaloguj się do swojego konta iCloud. Wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło, aby kontynuować.
  6. Wybierz kopię zapasową usuniętej wiadomości SMS, którą chcesz przywrócić. Najlepiej wybierz najnowszy.

Jak odzyskać usunięte SMS-y z kopii zapasowych w iCloud

Porady: Jeśli wiadomości SMS zostały wysłane lub odebrane po utworzeniu ostatniej kopii zapasowej, ta metoda nie będzie w stanie odzyskać potrzebnego SMS-a.

Część 5. Jak przywrócić usunięte SMS-y z iPhone'a X za pomocą iTunes

Dzięki tej metodzie możesz odzyskać usunięte SMS-y za pomocą iTunes. Wadą tej opcji jest to, że nie można wybrać, jakiego rodzaju plików potrzebujesz. W końcu musisz przywrócić wszystko, co może być czasochłonne. Jest to podobne do iCloud, z tą różnicą, że możesz to zrobić bez połączenia z Internetem.

  1. Uruchom iTunes na swoim komputerze i wyłącz automatyczną synchronizację.
  2. Podłącz swój iPhone X do komputera.
  3. W prawym górnym rogu okna zobaczysz nazwę swojego urządzenia. Kliknij to.
  4. Trafienie Przywracanie kopii zapasowej aby rozpocząć rozpakowywanie plików z kopii zapasowej i zapisywanie ich w telefonie.

Podobnie jak w iCloud, ważne jest, aby zadać sobie pytanie, czy możesz regularnie wykonywać kopię zapasową telefonu. W ten sposób masz pewność, że potrzebnego SMS-a można przywrócić do kopii zapasowej iTunes.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Część 6. Wnioski

Twój SMS może być tak samo ważny jak telefon - jeśli nie ważniejszy. Dlatego przywrócenie ich jest niezbędne. Doświadczenie utraty danych jest już wystarczająco stresujące, dlatego w FoneDog postanowiliśmy sprawić, by odzyskiwanie danych było proste. Ułatwiliśmy pobieranie SMS-ów i innych plików za pomocą pobrania i kliknięcia. Najlepsze rozwiązanie w przypadku utraty danych jest twoje za darmo przez 30 dni!

Ale jeśli chcesz przedłużyć zabawę, możesz pobrać naszą pełną wersję. Odblokuje to funkcje, które pomogą Ci w pełni korzystać z iPhone'a X. Oprogramowanie może pełnić funkcję programu do usuwania danych i tworzenia kopii zapasowych. Może być również używany do rozwiązywania problemów z systemem iOS, takich jak niekończące się restartowanie i niebieski ekran. Nie martw się, twój zakup objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, a to pokazuje, jak bardzo jesteśmy pewni, że ci się spodoba!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 89 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.