Kontakt

Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a za darmo - 3 sposoby

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2020 r

W systemie iOS 13, jeśli chcesz usunąć swoje wiadomości na swoim iPhone, przesuń w lewo i wciśnij Usuń, musisz ponownie potwierdzić Usuń, gdy zobaczysz powiadomienie: „Czy chcesz usunąć tę konwersję?".

Kolejnym przyciskiem do usuwania wiadomości jest przycisk Wyjdź w lewym górnym rogu ekranu. Wybierz wiadomości, które chcesz usunąć, i dotknij Usuń w prawym dolnym rogu. Tym razem jednak nie ma powiadomienia, które pozwoli Ci potwierdzić.

W oparciu o ten drugi sposób usuwania wiadomości wydaje się, że istnieje bardzo niewiele szans, aby niestety przypadkowo usunąć wiadomości z iPhone'a. Dlatego w tym artykule omówimy jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a za darmo.

Wprowadzono tutaj trzy główne metody. Ponieważ odkryłeś, że omyłkowo usunąłeś wiadomości na swoim iPhonie, zachowaj spokój i odsuń iPhone'a na bok, dopóki nie poznasz metod odzyskać usunięte wiadomości.

Do pewnego stopnia może uniknąć zastąpienia utraconych wiadomości, co spowoduje, że brakujących wiadomości nigdy nie będzie można odzyskać.

Przewodnik wideo na temat odzyskiwania wiadomości iOSMetoda 1. Odzyskaj usunięte wiadomości z urządzenia z systemem iOSMetoda 2. Odzyskaj usunięte wiadomości z pliku kopii zapasowej iTunesMetoda 3. Odzyskaj usunięte wiadomości z pliku kopii zapasowej iCloudWskazówka dodatkowa: wykonaj kopię zapasową wiadomości, aby uniknąć utraty lub uszkodzenia

Ludzie również czytająJak odzyskać usunięte wiadomości Kik z powrotem na iPhonie3 sposoby tworzenia kopii zapasowych i przywracania wiadomości Viber z iPhone'a i Androida

Przewodnik wideo na temat odzyskiwania wiadomości iOS

Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a za darmo? Lepiej odzyskaj usunięte wiadomości z iPhone'a za pomocą narzędzia innej firmy. FoneDog iOS Toolkit - FoneDog iOS Data Recovery narzędzie jest zalecane.

  • 100% bezpieczeństwo dla ciebie. FoneDog iOS Toolkit - narzędzie do odzyskiwania danych FoneDog iOS kompleksowo gwarantuje bezpieczeństwo danych, a wskaźnik powodzenia odzyskiwania danych zajmuje najwyższe miejsce na całym świecie.
  • Zróżnicowany typ danych można odzyskać. Może odzyskać SMS-y, zdjęcia, filmy, dzienniki połączeń, kontakty i tak dalej.
  • Proste operacje. Odzyskiwanie danych FoneDog iOS łatwo i szybko odzyskać dane z iPhone'a, iTunes i iCloud.
  • Masz dostęp do 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Pobierz i uruchom FoneDog iOS Toolkit - FoneDog iOS Data Recovery najpierw na komputerze lub komputerze. Następnie podłącz iPhone'a do komputera, z wyjątkiem metody 3 poniżej. Zobaczmy teraz, jak odzyskać usunięte wiadomości na telefonie iPhone.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Metoda 1. Odzyskaj usunięte wiadomości z urządzenia z systemem iOS

Tutaj możesz dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a bezpośrednio, aby odzyskać wiadomości bez tworzenia kopii zapasowych danych.

Krok 1. Wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS

Uruchom FoneDog iOS Data Recovery na komputerze i podłącz iPhone'a do komputera przez USB. Później wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS i kliknij Rozpocznij skanowanie.
Wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS

Uwaga: Przed uruchomieniem narzędzia należy pobrać najnowszą wersję iTunes. Nie trzeba jednak uruchamiać narzędzia, ponieważ może ono automatycznie synchronizować dane. Możesz także wyłączyć funkcję automatycznej synchronizacji w iTunes poprzez ścieżkę: iTunes> Preferencje> Urządzenia> Zapobiegaj automatycznej synchronizacji iPodów, iPhone'ów i iPadów.

Krok 2. Skanuj i wyświetl podgląd usuniętych danych

Narzędzie przeskanuje dane w telefonie iPhone po kliknięciu przycisku Rozpocznij skanowanie. Po kilku minutach (zwykle do rozmiaru danych) późniejszego skanowania możesz wyświetlić podgląd danych na naszym iPhonie.
Skanuj i wyświetl podgląd usuniętych danych

Porady: Możesz nacisnąć Pauza, aby zatrzymać proces, jeśli zauważysz, że pliki wiadomości zostały na stronie.

Krok 3. Odzyskaj usunięte wiadomości z iPhone'a

Teraz możesz wybrać usunięte wiadomości pokazane na stronie do odzyskania na iPhonie. Zgodne Odzyskaj i rozpoczyna odzyskiwanie.
Odzyskaj usunięte wiadomości z iPhone'a

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Metoda 2. Odzyskaj usunięte wiadomości z pliku kopii zapasowej iTunes

Możesz również dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a za darmo dzięki kopiom zapasowym iTunes.

Krok 1. Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iTunes

Po uruchomieniu narzędzia na komputerze PC wybierz opcję Odzyskaj z plików kopii zapasowej iTunes i naciśnij Rozpocznij skanowanie.
Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iTunes

Krok 2. Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte wiadomości z plików kopii zapasowej iTunes

Możesz przeglądać, przywracać i odzyskiwać usunięte wiadomości po zakończeniu skanowania. Następnie naciśnij Odzyskaj, aby przetworzyć odzyskiwanie.
Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości z plików kopii zapasowej iTunes

Uwaga: Pole wyszukiwania w prawym górnym rogu okna wyników pomoże ci szybko zlokalizować wiadomości, które chcesz odzyskać.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Metoda 3. Odzyskaj usunięte wiadomości z pliku kopii zapasowej iCloud

Kopie zapasowe iCloud pomagają odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a za darmo.

Krok 1. Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iCloud

Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iCloud, a następnie zaloguj się do swojego konta iCloud. Na tym etapie FoneDog zapewnia pełne poszanowanie bezpieczeństwa i prywatności, dzięki czemu informacje o koncie nie zostaną zapisane.
Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iCloud

Porady: Wybierając opcję Odzyskaj z plików kopii zapasowej iCloud, należy wyłączyć weryfikację dwuetapową lub uwierzytelnianie dwuskładnikowe w telefonie iPhone.

Krok 2. Wybierz i odzyskaj wiadomości z kopii zapasowych iCloud

Jeśli raz uda Ci się zalogować na swoje konto iCloud, możesz wybrać pliki kopii zapasowej na swoim iCloud. Byłby dla ciebie przycisk Pobierz. Następnie kliknij przycisk Dalej, a narzędzie przeskanuje dane w wybranym pliku kopii zapasowej iCloud.
Wybierz i odzyskaj wiadomości z kopii zapasowych iCloud

Uwaga: Wybierz opcję Pobierz w wyskakującym okienku dla typów plików, dzięki czemu znacznie zaoszczędzisz czas.

Krok 3. Wyświetl podgląd i odzyskaj swoje wiadomości

Po zeskanowaniu możesz wybrać usunięte wiadomości w obszarze Wiadomości w lewej kolumnie i kliknąć Odzyskaj, aby kontynuować przetwarzanie.
Przejrzyj i odzyskaj swoje wiadomości

Wskazówka dodatkowa: wykonaj kopię zapasową wiadomości, aby uniknąć utraty lub uszkodzenia

Naprawdę wygodnie jest odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a za pomocą trzech wyżej wymienionych metod. Jednak konieczne jest również wykonanie kopii zapasowej danych, zwłaszcza wiadomości, aby uniknąć nieoczekiwanej utraty lub uszkodzenia. FoneDog iOS Toolkit jest ponownie zalecany. Jego produkt nazywa się FoneDog iOS Backup i przywracanie danych.

Oto instrukcje tworzenia kopii zapasowej danych przy użyciu tego zestawu narzędzi.

Kopia zapasowa i przywracanie danych w systemie iOS Jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową całego urządzenia iOS na komputerze. Umożliwia podgląd i przywracanie dowolnego elementu z kopii zapasowej na urządzenie. Eksportuj, co chcesz, z kopii zapasowej na komputer. Brak utraty danych na urządzeniach podczas przywracania. Przywracanie iPhone'a nie spowoduje zastąpienia danych Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie FoneDog iOS Backup i przywracanie danych

Krok 1. Pobierz i uruchom FoneDog iOS Toolkit

Możesz pobrać ten zestaw narzędzi z Oficjalna strona FoneDog lub kliknij poniższe przyciski.

Krok 2. Podłącz swój iPhone

Następnie podłącz iPhone'a do komputera przez USB. Następnie podłącz iPhone'a do komputera i wybierz opcję Kopia zapasowa danych iOS. Później musisz także wybrać tryb Kopia zapasowa danych: Standardowa kopia zapasowa i Szyfrowana kopia zapasowa, która może chronić twoje prywatne informacje za pomocą hasła. Naciśnij Start, aby zakończyć ten krok.
Podłącz swój iPhone

Krok 3. Wybierz typ danych do utworzenia kopii zapasowej

Teraz możesz wybiórczo wybrać typ danych, których kopię zapasową chcesz wykonać na telefonie iPhone. Jeśli chcesz wykonać kopię zapasową wiadomości, zaznacz typ danych Wiadomości i załączniki. Stuknij Dalej, aby rozpocząć tworzenie kopii zapasowej danych.
Wybierz typ danych do utworzenia kopii zapasowej

Krok 4. Zakończenie tworzenia kopii zapasowej

Poczekaj na proces tworzenia kopii zapasowej i zachowaj połączenie iPhone'a z komputerem. Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej zobaczysz komunikat „Gratulacje!” powiadomienie.
Zakończenie tworzenia kopii zapasowej

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat FoneDog iOS Backup and Restore, zapraszamy do przeglądania Oficjalna strona FoneDog gdzie zostaną wyświetlone kroki przywracania danych za pomocą tego narzędzia.

Wszystkie trzy metody są bezpłatne i przydatne w codziennym użytkowaniu. Mam nadzieję, że odzyskasz usunięte wiadomości z iPhone'a.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 81 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.