Kontakt

Dlaczego mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomości? 4 sposoby na 2020 rok

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2020 r

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś? utrata niektórych wiadomości tekstowych z urządzenia iPhone? Czy zadajesz sobie pytanie „dlaczego mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomości? Co może być tego przyczyną? A może zastanawiasz się, czy istnieje sposób na odzyskanie lub odzyskanie usuniętych wiadomości tekstowych z urządzenia iPhone?

Cóż, w tym poście pokażemy ci powód, dla którego wiadomości tekstowe z urządzenia iPhone zostały usunięte samodzielnie, i sposób na ich odzyskanie.

Część 1: Dlaczego mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomości?Część 2: Odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych na iPhonieCzęść 3: Rozwiązywanie problemu - Dlaczego mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomościCzęść 4: Wniosek

Część 1: Dlaczego mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomości?

Jako użytkownik urządzenia iPhone mogłeś doświadczyć technicznych problemów w korzystaniu z niego. Jest to normalne, ponieważ iPhone nie jest idealnym urządzeniem. Jedną z rzeczy, z którymi możesz spotkać się podczas korzystania z iPhone'a, jest to, kiedy jesteś wiadomości tekstowe są usuwane nieświadomie.

Jest tak naprawdę wiele powodów, dla których mógłbyś tego doświadczyć. Może to wynikać z problemu, który wystąpił podczas aktualizacji systemu iOS, być może dlatego, że mogłeś je przypadkowo usunąć, nie zdając sobie sprawy, awarię urządzenia i wiele więcej.

I jak wspomnieliśmy wcześniej, niektórzy użytkownicy powiedzieli, że nie zrobili nic, aby usunąć wiadomości tekstowe z urządzenia iPhone. Dzięki temu pokażemy wam, dlaczego tak się dzieje.

Część 2: Odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych na iPhonie

Jeśli chodzi o odzyskanie usuniętych wiadomości tekstowych z urządzenia iPhone, faktycznie jest to możliwe. Wszystko, czego potrzebujesz, to potężne narzędzie, takie jak Odzyskiwanie danych FoneDog iOS narzędzie do wykonania pracy.

Narzędzie FoneDog iOS Data Recovery to jedno z najlepszych programów, które można wykorzystać do odzyskania usuniętych danych z urządzenia iPhone. Obejmuje to usunięte wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, historię połączeń, kontakty i wiele więcej. Jest także kompatybilny z dowolnym urządzeniem z systemem iOS, takim jak iPhone, iPad lub iPod, i może działać nawet w najnowszym modelu iPhone'a, takim jak iPhone XS, iPhone XR, iPhone 8, a także w najnowszej wersji iOS, którą jest iOS 12

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Aby rozpocząć odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych z urządzenia iPhone za pomocą narzędzia FoneDog iOS Data Recovery, oto szybki krok po kroku proces, który można łatwo wykonać.

Krok 1: Uruchom FoneDog i podłącz iPhone'a do komputera

Oczywiście trzeba było pobrać i zainstalować narzędzie FoneDog iOS Data Recovery z oficjalnej strony internetowej FoneDog na swoim komputerze. Po zakończeniu wystarczy uruchomić program, a następnie podłączyć iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB.
Uruchom FoneDog i podłącz iPhone'a do komputera

Krok 2: Wybierz tryb odzyskiwania

Następnie na stronie głównej programu FoneDog iOS Data Recovery zobaczysz trzy sposoby na przeprowadzenie procesu odzyskiwania. „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes” i „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud można użyć, jeśli udało się wykonać kopię zapasową urządzenia iPhone przed usunięciem wiadomości tekstowych.

Jeśli nie możesz wykonać kopii zapasowej, możesz po prostu wybrać opcję „Odzyskaj z urządzenia z systemem iOS” zamiast procesu odzyskiwania za pomocą samego urządzenia iPhone. Po wybraniu opcji przejdź dalej i kliknij przycisk „Rozpocznij skanowanie”.
Wybierz Tryb odzyskiwania

Krok 3: Przeskanuj urządzenie iPhone

Po kliknięciu przycisku skanowania na poprzedniej stronie narzędzie FoneDog iOS Data Recovery rozpocznie skanowanie urządzenia iPhone. Ma to na celu umożliwienie programowi uzyskania wszystkich danych, które masz na urządzeniu iPhone, w tym danych usuniętych. Poczekaj, aż program zakończy proces skanowania.
Przeskanuj urządzenie iPhone

Krok 4: Wybierz kategorię wiadomości

Po zakończeniu i zakończeniu procesu skanowania pojawi się lista kategorii obsługiwanych przez narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych. Stamtąd, po prostu idź dalej i kliknij Wiadomości i Załączniki wiadomości, jeśli to konieczne.
Wybierz kategorię wiadomości

Krok 5: Wybierz wiadomości tekstowe do odzyskania

Po wybraniu typu pliku zobaczysz wszystkie wiadomości tekstowe na urządzeniu iPhone. Te wiadomości tekstowe to zarówno istniejące, jak i usunięte wiadomości tekstowe, które są podświetlone na czerwono. Odtąd wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć wszystkie wiadomości tekstowe, które chcesz odzyskać.

Krok 6: Odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe

Po wybraniu wszystkich usuniętych wiadomości tekstowych, które chcesz odzyskać, możesz teraz kliknąć przycisk „Odzyskaj”, a proces odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych zacznie się wtedy. Po zakończeniu te wiadomości tekstowe, które udało się odzyskać, zostaną zapisane w określonym folderze na komputerze.

Odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych

Część 3: Rozwiązywanie problemu - Dlaczego mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomości

Teraz, kiedy jesteśmy w stanie wiedzieć dlaczego mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomości. Możesz odzyskać usunięte wiadomości tekstowe, które masz na urządzeniu iPhone, pozwól nam teraz zająć się problemem. Pokażemy teraz, w jaki sposób możesz rozwiązać ten problem.

Poprawka nr 1: Sprawdź ustawienia

Czy wiesz, że Twoje urządzenie iPhone może przechowywać wiadomości, dopóki tego nie powiesz? Tak to prawda. Jeśli więc w ogóle szukasz wiadomości tekstowych, które są odbierane dłużej niż 30 dni, możesz rozważyć sprawdzenie opcji o nazwie „Zachowaj wiadomości” i sprawdzić, czy wybrano opcję przechowywania wiadomości tylko 30 dni.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Ustawień, a następnie dotknąć Wiadomości z urządzenia iPhone. A następnie wybierz opcję Keep Messages. Następnie zobaczysz, jak długo Twój iPhone może przechowywać wiadomości tekstowe. Więc jeśli ta opcja jest ustawiona na 30 dni i szukasz wiadomości tekstowej dłuższej niż 30 dni, to jest powód, dla którego nie będziesz w stanie jej znaleźć. Możesz po prostu dostosować tę opcję, jeśli chcesz.
Sprawdź Ustawienia

Poprawka 2: Sprawdź swoje miejsce do przechowywania

Niektórzy użytkownicy iPhone'a twierdzą, że mała ilość miejsca może wpłynąć na działanie urządzenia iPhone. Z tego powodu musisz upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca w pamięci urządzenia iPhone, aby otrzymać potrzebne wiadomości. Możesz usunąć te dane, których już nie potrzebujesz na urządzeniu iPhone, aby to naprawić.

Poprawka 3: Błąd w systemie Apple

Są też przypadki, że problem nie jest twoją winą. Jeśli dowiedziałeś się, że nie ma nic złego w urządzeniu iPhone, ale nadal gubisz wiadomości tekstowe, możesz rozważyć sprawdzenie, czy problem dotyczy systemu przesyłania wiadomości Apple. Aby to sprawdzić, wystarczy przejść do tej witryny lub spróbować skontaktować się z Apple.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Część 4: Wniosek

Teraz w pełni odpowiedzieliśmy na pytanie dlaczego mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomości. Upewnij się tylko, że sprawdziłeś ustawienia, które wymieniliśmy powyżej. A jeśli chcesz odzyskać usunięte wiadomości z urządzenia iPhone, możesz skorzystać z narzędzia FoneDog iOS do odzyskiwania danych. Jest to bezpieczne, szybkie i bardzo wydajne narzędzie, za pomocą którego można odzyskać utracone dane na iPhonie.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.8 / 5 (na podstawie 73 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.