Kontakt

Odzyskiwanie wiadomości tekstowych na iPhonie - jak to działa

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

Czy napotykasz problem polegający na tym, że w ciągu sekundy usunąłeś niektóre ważne wiadomości tekstowe bez żadnych wskazówek? Bez względu na to, jak oczekujesz ich przywrócenia, ale się nie udało. Ten artykuł może rozwiązać Twój problem. Tutaj znajdziesz 3 rozwiązania do przywracania usuniętych wiadomości tekstowych i będziesz wiedział, jak program działa dla Ciebie.

odzyskiwanie wiadomości tekstowych-iphone-iphone

Odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe z urządzeń iPhone

Funkcja wiadomości tekstowych jest jedną z najbardziej cenionych funkcji naszych urządzeń mobilnych. Dzięki tej funkcji możemy zawsze pozostawać w kontakcie z ludźmi, których kochamy, nawet jeśli są daleko od nas. Z tego powodu przechowujemy te wiadomości tekstowe na naszych urządzeniach iPhone. Czasami jednak możesz omyłkowo usunąć te wiadomości tekstowe z urządzenia iPhone. Albo te wiadomości tekstowe mogły zostać utracone, ponieważ zaktualizowałeś iPhone'a lub po prostu zniknęły z jakiegoś powodu. Ale nie martw się, pomożemy ci z twoim problemem. Pokażemy Ci program, który pomoże Ci odzyskać usunięte wiadomości tekstowych z telefonu iPhone za pomocą tylko jednego programu.
Mamy dla Ciebie narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych. Ten program może odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na urządzeniu z systemem iOS. Jest również bardzo łatwy w użyciu i na pewno zapewni najwyższy wskaźnik sukcesu w zakresie odzyskiwania utraconych lub usuniętych wiadomości tekstowych. The Odzyskiwanie danych FoneDog iOS może pomóc odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na trzy proste sposoby. Może odzyskać usunięte wiadomości tekstowe bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS, nawet bez tworzenia kopii zapasowej. Narzędzie odzyskiwania danych FoneDog iOS z pewnością zapewni najwyższy wskaźnik sukcesu w zakresie odzyskiwania usuniętych wiadomości tekstowych. Może także odzyskać usunięte wiadomości tekstowe za pomocą pliku kopii zapasowej iTunes. A ostatni z nich to plik kopii zapasowej iCloud. Tutaj pokażemy Ci, jak wykonać te trzy proste sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości tekstowych za pomocą tylko jednego programu - die,en FoneDog iOS Data Recovery Tool.

CZĘŚĆ 1: Pobierz i zainstaluj narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danychCZĘŚĆ 2: Odzyskiwanie wiadomości tekstowych bezpośrednio z iPhone'aCZĘŚĆ 3: Przywróć usunięte wiadomości za pośrednictwem iTunesCZĘŚĆ 4: Wyodrębnij usunięte SMS za pomocą pliku kopii zapasowej iCloudCZĘŚĆ 5: Przewodnik wideo: Jak przywrócić usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'aCZĘŚĆ 6: Wniosek

CZĘŚĆ 1: Pobierz i zainstaluj narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych

Pobierz oprogramowanie z naszej oficjalnej strony internetowej i zainstaluj je na swoim komputerze, abyśmy mogli rozpocząć proces. FoneDog iOS Data Recovery Tool nie tylko odzyskuje usunięte wiadomości tekstowe z urządzenia iPhone. Może także odzyskać utracone lub usunięte kontakty, muzykę, zdjęcia, filmy, historię połączeń, WhatsApp i inne. Jest również bardzo bezpieczny w użyciu, ponieważ żadne inne dane z urządzenia iPhone nie zostaną zastąpione i tylko Ty będziesz mieć dostęp do swoich danych. Ten program jest również zgodny z nowo wydanym iPhone'em i daje 100% skuteczność w odzyskiwaniu usuniętych lub utraconych danych.

CZĘŚĆ 2: Odzyskiwanie wiadomości tekstowych bezpośrednio z iPhone'a

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Uruchom narzędzie FoneDog i podłącz urządzenie

Po zainstalowaniu uruchom FoneDog iOS Data Recovery Tool i podłącz iPhone'a za pomocą kabla USB.


connect-ios-devic

Uruchom FoneDog iOS Data Recovery i podłącz iPhone'a - Krok 1

Krok 2: Przeskanuj urządzenie iPhone w celu odzyskania SMS-a

Po wykryciu iPhone'a przez program wybierz „Odzyskaj z urządzenia iOS„i kliknij”Rozpocznij skanowanie”, aby narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych mogło skanować wszystkie dane z telefonu iPhone.


scan-iphone-for-sms-recovery

Przeskanuj urządzenie iPhone w poszukiwaniu SMS-ów - krok 2

Krok 3: Wybierz, wyświetl podgląd i odzyskaj wiadomości tekstowe

Gdy FoneDog iOS Data Recovery zakończy skanowanie iPhone'a, wyświetli listę kategorii po lewej stronie ekranu. Następnie wybierz „Wiadomości". Możesz wyświetlić podgląd wszystkich wiadomości tekstowych z telefonu iPhone, zarówno usuniętych, jak i istniejących. Wybierz wszystko, co chcesz odzyskać, a następnie kliknij przycisk„wyzdrowiećPrzycisk ".


odzyskać usunięte wiadomości-ios

Wybierz, wyświetl podgląd i odzyskaj wiadomości tekstowe z iPhone'a - Krok 3

CZĘŚĆ 3: Przywróć usunięte wiadomości za pośrednictwem iTunes

Możesz odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a za pomocą pliku kopii zapasowej iTunes, jeśli zsynchronizowałeś swoje dane przed usunięciem. Jeśli tak, wykonaj następujące proste kroki.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

1: Uruchom oprogramowanie i podłącz urządzenie

Uruchom narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych i podłącz iPhone'a do komputera.


connect-ios-device

Uruchom oprogramowanie i podłącz urządzenie iPhone - 1

2: Wybierz plik kopii zapasowej i skanuj, aby odzyskać usunięte SMS-y

Po prostu wybierz drugą opcję „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes”znajdujący się po lewej stronie ekranu. Następnie program wyświetli listę plików z iTunes. Wybierz właściwy plik, a następnie kliknij„Rozpocznij skanowaniePrzycisk ".


select-itunes-backup-of-messages

Wybierz opcję Utwórz kopię zapasową pliku i skanuj, aby przywrócić usunięte wiadomości SMS - 2

3: Wybierz plik wiadomości do odzyskania

Po zakończeniu skanowania urządzenia iPhone zobaczysz listę kategorii. Po prostu kliknij „Wiadomości”, aby program mógł uzyskać te usunięte wiadomości tekstowe na telefonie iPhone.


itunes-scan-results-for-sms

Wybierz plik wiadomości do pobrania - 3

4: Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych

Po zakończeniu skanowania FoneDog iOS Data Recovery w telefonie iPhone będzie można wyświetlić podgląd usuniętych wiadomości tekstowych. Stąd wszystko, co musisz zrobić, to wybrać wszystkie wiadomości tekstowe, które chcesz pobrać, a następnie po prostu kliknij „wyzdrowiećPrzycisk ".


odzyskać usunięte wiadomości-itunes

Podgląd i ekstrakcja usuniętych wiadomości tekstowych - 4

CZĘŚĆ 4: Wyodrębnij usunięte SMS za pomocą pliku kopii zapasowej iCloud

# 1: Uruchom i zaloguj się na iCloud

Uruchom FOneDog iOS Data Recovery Tool, a następnie wybierz trzecią opcję „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud". Następnie program poprosi Cię o zalogowanie się do iCloud. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do swojego Apple ID i hasła.


login-icloud

Uruchom program i zaloguj się na iCloud - nr 1

# 2: Wybierz plik kopii zapasowej wiadomości w iCloud

Po zalogowaniu się do konta narzędzie FoneDog iOS Data Recovery Tool wyświetli listę utworzonych plików kopii zapasowych. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią kopię zapasową iCloud zgodnie z godziną i datą, a następnie kliknąć „Pobierz„obok pliku.


pobieranie-sms-icloud-backup

Wybierz plik kopii zapasowej iCloud wiadomości tekstowych - # 2

# 3: Wybierz usunięte wiadomości tekstowe do odzyskania

Po zakończeniu pobierania pliku kopii zapasowej iCloud przez narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych, program wyświetli listę kategorii z iCloud. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać „Wiadomości„a następnie kliknij„DalejPrzycisk ".


wybierz-icloud-messages

Wybierz usunięte wiadomości tekstowe do pobrania z iPhone'a - nr 3

# 4: Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych

Tutaj program pozwala teraz wyświetlać podgląd usuniętych wiadomości tekstowych jeden po drugim. Wybierz wszystkie wiadomości tekstowe, które chcesz pobrać, a następnie kliknij „wyzdrowiećPrzycisk ".
Przeczytaj także:
Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a X.
Jak możemy wyświetlać i wyodrębniać zdjęcia z iCloud


odzyskać skasowane wiadomości z icloud

Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości SMS - # 4

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

CZĘŚĆ 5: Przewodnik wideo: Jak przywrócić usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a

CZĘŚĆ 6: Wniosek

Zawsze upewnij się, że powinieneś wykonać kopie zapasowe wszystkich danych przechowywanych na urządzeniu mobilnym. W ten sposób z pewnością zaoszczędzisz czas. Jeśli regularnie tworzysz kopie zapasowe na urządzeniu mobilnym, nie musisz się o nic martwić. FoneDog iOS Data Recovery Tool jest naprawdę niesamowitym narzędziem, ponieważ daje trzy opcje odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z urządzenia iPhone. Możesz łatwo odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z kopią zapasową lub bez niej. Ten program pozwala bezproblemowo odzyskać usunięte wiadomości tekstowe.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 63 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.