Kontakt

Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XS

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2020 r

Niektórzy użytkownicy iPhone XS być może mają dobry nawyk do edytowania swoich wiadomości w regularnych odstępach czasu. W systemie iOS 12 istnieją 2 proste sposoby usuwania wiadomości w aplikacji Wiadomości.

Jeden jest bezpośrednio przesuń w lewo na konkretnej wiadomości i naciśnij Usuń. W ten sposób musisz ponownie potwierdzić Usuń po wyświetleniu powiadomienia: „Czy chcesz usunąć tę konwersję?”.

Innym sposobem usuwania wiadomości jest stuknięcie przycisku Wyjdź w lewym górnym rogu ekranu. Następnie zaznacz wiadomości, które chcesz usunąć, i kliknij Usuń w prawym dolnym rogu bez powiadomienia, aby potwierdzić ponownie.

W drugim sposobie usuwania wiadomości możesz łatwo zauważyć, że częściej zaznaczasz wiadomości, których nie chcesz usuwać, i niestety usuwamy je w konsekwencji. Być może niektórzy użytkownicy napotkali taki przypadek. Spokojnie. Idź naprzód. Będziesz wiedział jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XS w tym artykule.

Co warto wiedzieć: jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XSMetoda 1. Jak odzyskać usunięte wiadomości bezpośrednio z iPhone'a XSMetoda 2. Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XS za pomocą kopii zapasowej iTunesMetoda 3. Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XS za pośrednictwem iCloud BackupUtwórz kopię zapasową wiadomości, aby uniknąć utraty lub uszkodzenia

Ludzie również czytająJak naprawić znikające wiadomości iPhone'aJak odzyskać usunięte wiadomości Viber z iPhone'a X / 8/7 / 6s

Co warto wiedzieć: jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XS

Co musisz wiedzieć: Jeśli stwierdzisz, że Twoje wiadomości zostały omyłkowo usunięte z iPhone'a XS, nie próbuj odzyskiwać usuniętych wiadomości, dopóki nie poznasz metody odzyskiwania, ponieważ możesz zastąpić utracone wiadomości lub nawet spowodować brakujące wiadomości nigdy nie do odzyskania.

Oto narzędzie innej firmy FoneDog iOS Toolkit - FoneDog iOS Data Recovery zaleca się odzyskanie usuniętych wiadomości z iPhone'a XS.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

  • FoneDog iOS Toolkit - FoneDog iOS Data Recovery to 100%bezpieczeństwo dla ciebie. Narzędzie kompleksowo gwarantuje bezpieczeństwo danych, a wskaźnik powodzenia odzyskiwania danych zajmuje najwyższe miejsce na świecie.
  • Może odzyskać różne rodzaje danych, w tym SMS, zdjęcia, filmy, dzienniki połączeń, kontakty itp.
  • Operacje odzyskiwania są proste. Można to łatwo i szybko odzyskać swoje dane z iOS iPhone, iTunes i iCloud.
  • Masz dostęp do 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.
  • Narzędzie jest kompatybilne z najnowszymi modelami iPhone XS, iPhone XR, iPhone 8 i iOS 12.

Przed trzema metodami odzyskiwania wiadomości z iPhone'a XS należy pobrać i uruchomić FoneDog iOS Toolkit - FoneDog iOS Data Recovery na komputerze lub komputerze. Następnie podłącz iPhone'a XS do komputera, z wyjątkiem metody 3 poniżej. Teraz zacznijmy!

Metoda 1. Jak odzyskać usunięte wiadomości bezpośrednio z iPhone'a XS

Krok 1. Wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS

Po podłączeniu iPhone'a XS do komputera wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS po lewej stronie i kliknij Rozpocznij skanowanie.
Wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS

Uwaga: Należy upewnić się, że iTunes jest najnowszą wersją i nie trzeba uruchamiać narzędzia, ponieważ może ono automatycznie synchronizować dane.

Możesz także wyłączyć automatyczną synchronizację w iTunes: iTunes> Preferencje> Urządzenia> Zapobiegaj automatycznej synchronizacji iPodów, iPhone'ów i iPadów.

Krok 2. Skanuj i wyświetl podgląd usuniętych danych

Możesz wyświetlić podgląd danych po zeskanowaniu go przez urządzenie iPhone XS. Proces ten potrwa kilka minut i zwykle zależy od wielkości twoich danych.
Skanuj i wyświetl podgląd usuniętych danych

Porady: Jeśli okaże się, że pliki wiadomości zostały pokazane na stronie, możesz nacisnąć Pauza, aby zatrzymać proces.

Krok 3. Odzyskaj usunięte wiadomości z iPhone XS

Teraz możesz odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XS. Stuknij Odzyskaj i rozpocznie odzyskiwanie.
Odzyskaj usunięte wiadomości z iPhone XS

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Metoda 2. Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XS za pomocą kopii zapasowej iTunes

Krok 1. Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iTunes

Wybiera opcję Odzyskaj z plików kopii zapasowej iTunes i naciśnij przycisk Rozpocznij skanowanie po wybraniu pliku kopii zapasowej.
Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iTunes

Krok 2. Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte wiadomości z plików kopii zapasowej iTunes

Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd i odzyskać usunięte wiadomości. Wybierz usunięte wiadomości, które chcesz odzyskać, a następnie naciśnij Odzyskaj, aby przetworzyć odzyskiwanie.
Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości z plików kopii zapasowej iTunes

Uwaga: Pole wyszukiwania w prawym górnym rogu okna wyników pomoże Ci szybko znaleźć wiadomości, które chcesz odzyskać.

Metoda 3. Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone'a XS za pośrednictwem iCloud Backup

Krok 1. Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iCloud

Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iCloud i zaloguj się później na swoje konto iCloud. Tutaj FoneDog gwarantuje, że będzie w pełni szanował twoje bezpieczeństwo i prywatność, dzięki czemu informacje o Twoim koncie nie zostaną zapisane.
Wybierz Odzyskaj z plików kopii zapasowej iCloud

Porady: Wybierając opcję Odzyskaj z plików kopii zapasowej iCloud, należy wyłączyć weryfikację dwuetapową lub uwierzytelnianie dwuskładnikowe w telefonie iPhone XS.

Krok 2. Wybierz i odzyskaj wiadomości z kopii zapasowych iCloud

Po pomyślnym zalogowaniu się na koncie iCloud możesz wybrać pliki kopii zapasowej na swoim iCloud. Naciśnij wybrany przycisk Pobierz po wybraniu jednego pliku kopii zapasowej. Następnie kliknij przycisk Dalej, a narzędzie przeskanuje dane w wybranym pliku kopii zapasowej iCloud.
Wybierz i odzyskaj wiadomości z kopii zapasowych iCloud

Uwaga: Wybierz typy plików w wyskakującym okienku po naciśnięciu przycisku Pobierz znacznie skróci czas niż skanowanie całych danych w pliku kopii zapasowej.

Krok 3. Wyświetl podgląd i odzyskaj swoje wiadomości

Po zeskanowaniu możesz wybrać usunięte wiadomości w obszarze Wiadomości w lewej kolumnie i kliknąć Odzyskaj, aby kontynuować przetwarzanie.
Przejrzyj i odzyskaj swoje wiadomości

Utwórz kopię zapasową wiadomości, aby uniknąć utraty lub uszkodzenia

Możesz także przywrócić wiadomości na telefonie iPhone XS, jeśli masz pliki kopii zapasowej w innym narzędziu FoneDog o nazwie FoneDog iOS Backup i przywracanie danych. Jest to narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych na urządzeniach z iOS.

Zasadniczo lepiej jest wykonać kopię zapasową ważnych danych, składających się z wiadomości, na telefonie iPhone XS za pomocą oprogramowania innej firmy, aby uniknąć nieoczekiwanej utraty lub uszkodzenia. FoneDog iOS Toolkit jest ponownie zalecany.

Kopia zapasowa i przywracanie danych w systemie iOS Jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową całego urządzenia iOS na komputerze. Umożliwia podgląd i przywracanie dowolnego elementu z kopii zapasowej na urządzenie. Eksportuj, co chcesz, z kopii zapasowej na komputer. Brak utraty danych na urządzeniach podczas przywracania. Przywracanie iPhone'a nie spowoduje zastąpienia danych Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie FoneDog iOS Backup i przywracanie danych

Oto kroki, aby wykonać kopię zapasową danych, w tym wiadomości:

Krok 1. Pobierz i uruchom FoneDog iOS Toolkit

Najpierw należy pobrać i uruchomić ten zestaw narzędzi na komputerze.

Krok 2. Podłącz swój iPhone XS

Następnie podłącz iPhone'a XS do komputera za pomocą USB i wybierz później tryb kopii zapasowej danych: Standardowa kopia zapasowa lub Szyfrowana kopia zapasowa chroniąca prywatne informacje za pomocą hasła. Naciśnij Start, aby zakończyć, aby przejść do następnego kroku.
Podłącz swój iPhone XS

Krok 3. Wybierz typ danych do utworzenia kopii zapasowej

Zaznacz typ danych (Wiadomości i załączniki), a następnie wybiórczo wybierz dane (wiadomości) w telefonie iPhone XS do skopiowania. Stuknij Dalej, aby rozpocząć proces tworzenia kopii zapasowej.
Wybierz typ danych do utworzenia kopii zapasowej

Krok 4. Zakończenie tworzenia kopii zapasowej

Na tym etapie pamiętaj, aby iPhone XS był podłączony do komputera i dopóki kopia zapasowa nie zostanie ukończona, możesz opuścić stronę po wyświetleniu komunikatu „Gratulacje!” powiadomienie.Zakończenie tworzenia kopii zapasowej

Poniżej zamieszczono wideo na temat kopii zapasowej i przywracania danych FoneDog na iOS; lub możesz przeglądać Oficjalna strona FoneDog aby dowiedzieć się, jak przywrócić dane przy użyciu tego narzędzia w szczegółach.

Dostępne są wszystkie trzy pomocne metody odzyskiwania skasowanych wiadomości z iPhone'a XS. Jeśli nadal masz pytania dotyczące odzyskiwania skasowanych wiadomości lub innych problemów na telefonie iPhone XS, skontaktuj się z nami.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 102 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.