Kontakt

Jak naprawić wiadomości iPhone zniknęły: 6 sposobów w 2020 roku

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2020 r

Wiadomości z iPhone'a znikają z wielu powodów. Dowiedz się, jak naprawić znikanie wiadomości iPhone'a w tym nowym artykule!

Wiadomości są dla nas tak ważne, że niektóre rozmowy są zapisywane w telefonie i wcale nie usuwane.

Jeśli zdarzają się niefortunne zdarzenia, niektóre z nich twoje wiadomości zostaną usunięte, spróbuj użyć wyszukiwania wyróżnionego i wpisz niektóre szczegóły wiadomości. Jeśli się pojawi, może to oznaczać, że wiadomość jest gdzieś wewnątrz telefonu i nie jest trwale usunięta.

Pliki i dane na iPhonie nie są tak naprawdę usuwane, ale raczej zastępowane. Dlatego masz większe szanse odzyskiwanie ich z powrotem. Wystarczy postępować zgodnie ze skutecznymi metodami naprawić zniknęły wiadomości iPhone udostępniliśmy i skompilowaliśmy poniżej.

Część 1. 3 szybkie sztuczki - jak naprawić znikające wiadomości iPhone?Część 2. Jak przywrócić znikające wiadomości z kopii zapasowych iTunes / iCloud?Część 3. Jak odzyskać brakujące wiadomości tekstowe z iPhone'a bez kopii zapasowej?Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić zniknięte wiadomości z iPhone'aCzęść 4. Wniosek

Część 1. 3 szybkie sztuczki - jak naprawić znikające wiadomości iPhone?

Szybki restart naprawdę pomaga w czasach, gdy iPhone zaczyna działać lub gdy niektóre aplikacje i ustawienia nie działają dobrze.

Istnieją jednak problemy, których nie można naprawić przy ponownym uruchomieniu, zwłaszcza te wiadomości zniknęły z iPhone'a, ale nadal są w pamięci. Aby rozwiązać ten problem, może być konieczne wykonanie następujących kroków rozwiązywania problemów:
Jak naprawić znikające wiadomości iPhone'a

Metoda 1. Włącz / wyłącz iMessage

Włączanie i wyłączanie iMessage może pomóc w naprawie znikających wiadomości iPhone'a, ale wciąż zajmuje miejsce, wystarczy włączyć i wyłączyć go w Ustawieniach:

 1. Uruchom ustawienia.
 2. Dotknij Wiadomości.
 3. Znajdź iMessage.
 4. Włącz / wyłącz.

Metoda 2. Zmień częstotliwość wiadomości

Jeśli wiadomości, które próbujesz znaleźć, zostały usunięte, spróbuj sprawdzić częstotliwość wiadomości, aby sprawdzić, czy ustawiono ją na maksimum:

 1. Otwórz ustawienia.
 2. Znajdź i stuknij Wiadomości.
 3. W obszarze Zachowaj wiadomości wybierz opcję usuwania wiadomości: 30 dni, 1 rok lub Nigdy.

Metoda 3. Twardy restart

Wykonanie powyższych kroków nie powiodło się, wystarczy wykonać twardy restart, aby naprawić zniknięcie wiadomości iPhone'a.

Dla iPhone X, 8 i 8 Plus:

 1. Szybko naciśnij i zwolnij woluminy w górę i w dół.
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż pojawi się logo Apple.

W przypadku iPhone'a 7, 7 Plus:

 1. Naciśnij i przytrzymaj przyciski Uśpij / Obudź i Zmniejsz głośność przez 10 sekund.
 2. Poczekaj, aż pojawi się logo Apple.

Dla iPhone 6 i wcześniejszych:

 1. Naciśnij i przytrzymaj przyciski Uśpij / Obudź i Dom przez 10 sekund.
 2. Przytrzymaj, aż pojawi się logo Apple.

Twardy restart iPhone'a, aby naprawić znikające wiadomości iPhone'a

Wykonanie powyższych kroków spowoduje, że wszystkie moje wiadomości tekstowe znikną z iPhone'a 6. Jeśli jednak nadal występuje ten problem, rozważ przywrócenie z kopii zapasowych (iTunes lub iCloud).

Część 2. Jak przywrócić znikające wiadomości z kopii zapasowych iTunes / iCloud?

Nawet jeśli utraciłeś niektóre ważne wiadomości przez pomyłkę lub przez aktualizację, na szczęście nadal możesz je przywrócić, pobierając z kopii zapasowych. Spowoduje to jednak utratę danych w istniejących plikach telefonu. Przywracanie z kopii zapasowej oznacza, że ​​musisz wyodrębnić całą zawartość kopii zapasowej, a nie tylko żądane wiadomości.

1. Przywróć z iTunes

 1. Podłącz iPhone'a do komputera.
 2. Uruchom iTunes (nie zapomnij najpierw zaktualizować).
 3. Znajdź i wybierz swoje urządzenie, gdy pojawi się w iTunes.
 4. Kliknij opcję Przywróć kopię zapasową w iTunes w okienku Podsumowanie.

2. Przywróć z iCloud

Najpierw zaktualizuj wersję oprogramowania telefonu iPhone, a następnie usuń lub wyczyść dane i ustawienia na urządzeniu z systemem iOS, zanim będziesz mógł przywrócić kopię zapasową iCloud.

 1. Przejdź do Ustawienia> Ogólne> znajdź Resetuj> Stuknij Wymaż całą zawartość i ustawienia.
 2. Po zakończeniu usuwania całych danych telefonu włącz telefon.
 3. Stuknij Przywróć z kopii zapasowej iCloud na ekranie aplikacji i danych w menu ustawień.
 4. Wybierz żądany plik kopii zapasowej iCloud w obszarze Wybierz kopię zapasową iCloud. Poczekaj na zakończenie przywracania.

Przywróć z iCloud

Wszystkie zakupione aplikacje, utwory, seriale i inne zostaną pobrane i przywrócone po 2 godzinach od uruchomienia.

Część 3. Jak odzyskać brakujące wiadomości tekstowe z iPhone'a bez kopii zapasowej?

A jeśli nie masz żadnych kopii zapasowych, czy będziesz w stanie odzyskać wiadomości tekstowe iPhone'a zniknęły? TAK. Istnieje wiele dedykowanych programów, które mogą odzyskać pliki, takie jak wiadomości z dowolnego urządzenia iOS, nawet bez kopii zapasowej.

Wynika to z faktu, że, jak wspomnieliśmy wcześniej, pliki nie są trwale usuwane z iPhone'a, pozostają do czasu ich zastąpienia. Wśród najlepszych programów jest jedno skuteczne i zaufane oprogramowanie o nazwie FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Ten program jest skutecznym rozwiązaniem każdej formy utraty danych. FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery ma trzy metody odzyskiwania danych: Odzyskiwanie z iTunes, Odzyskiwanie z iCloud i Odzyskiwanie z urządzenia iOS - nie jest wymagana kopia zapasowa.

Rozważymy odzyskanie znikniętych wiadomości tekstowych z iPhone'a bez tworzenia kopii zapasowej i użycia Odzyskiwanie danych iOS dla wiadomości. Wykonaj poniższe czynności i pobierz Darmowa wersja tutaj.

 1. Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery.
 2. Uruchom program.
 3. Kliknij Odzyskaj z urządzenia iOS.
 4. Podłącz iPhone'a kablem USB.
 5. Pozwól programowi przeskanować całe urządzenie.
 6. Wybierz zniknięte wiadomości na iPhonie, aby je odzyskać.
 7. Wyświetl i odzyskaj brakujące wiadomości iPhone'a selektywnie.

Odzyskaj znikające wiadomości iPhone bez kopii zapasowej

Każdy może korzystać z tego programu nawet dla początkujących. Nie musisz być ekspertem w odzyskiwaniu danych, aby odzyskać wiadomości z iPhone'a, wszystko, czego potrzebujesz tutaj, to FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery.

Najlepsze w FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery jest to, że jest on kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS, nawet najnowszymi iPhone'ami X, 8 i 8 Plus.

Jeśli masz kopię zapasową iTunes lub iCloud, możesz selektywnie odzyskiwać wiadomości bez konieczności rozpakowywania całej zawartości kopii zapasowej. Po prostu wykonaj te same kroki, z wyjątkiem tego, że musisz wybrać odzyskiwanie z żądanego pliku kopii zapasowej. Oprócz wiadomości możesz łatwo odzyskać inne treści, takie jak kontakty, historia połączeń, zdjęcia i inne.

Ludzie również czytają3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości iMessages z iPhone'aJak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na telefonie iPhone X.

Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić zniknięte wiadomości z iPhone'a

Patrz na to przewodnik wideo co pozwoli Ci szybko i bezpiecznie odzyskać utracone wiadomości z iPhone'a, więc kliknij i wypróbuj to.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Część 4. Wniosek

Wiadomości znikają z iPhone'a problem jest łatwym rozwiązaniem, gdy wiesz, co jest przyczyną. Zacznij od zidentyfikowania przyczyny problemu, a następnie wykonaj powyższe kroki, aby rozwiązać problem. Na pewno możesz rozwiązać problem w krótkim czasie.

Jeśli jednak naprawdę zostanie usunięty i zapomnisz wykonać kopie zapasowe, zawsze pamiętaj, że FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery ma wszelkie możliwości odzyskania usuniętych plików. Podziel się nim ze znajomymi i daj im znać, jak skuteczny jest FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Linda2019-07-31 06:14:27

W przeszłości rzadko tworzyłem kopie zapasowe moich wiadomości i nie sądzę, aby istniała potrzeba ich tworzenia. Podczas gdy w tych dniach odkryłem, że jedna z moich ważnych wiadomości zaginęła. Nie wiem, jak naprawić zniknęły wiadomości iPhone'a. Jeden z moich znajomych poleca FondDog iOS Data Recovery, a potem go użyłem. Oprogramowanie jest naprawdę niesamowite, a ważna wiadomość została odzyskana. Czuję się taki szczęśliwy. Naprawdę uwielbiam to narzędzie!

obraz recenzenta

Bechade2019-03-18 10:25:42

Bonjour j'ai effacé par erreur des messages important et aimerais savoir comment les récupérer cordialement mne bechade

obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 76 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.