Kontakt

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie - 3 najlepsze sposoby

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 30 marca 2020 r

Chcesz odzyskać usunięte wiadomości na iPhonie? Czy kiedykolwiek doświadczyłeś przypadkowej utraty cennych wiadomości? Chcesz wiedzieć jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie 11 czy iPhone X / 8/7/6/5? Gdy przeglądasz telefon, a potem nagle z powodu niezamierzonego ruchu, usuwasz każdą wiadomość ze skrzynki odbiorczej. Brzmi frustrująco, prawda?

Być może spotkałeś się z taką sytuacją: „regularnie tworzyłem kopie zapasowe mojego iPhone'a 8 Plus za pośrednictwem iCloud i myślałem, że wszystko tam będzie. bałagan. Nie wiem, ile wiadomości zostało wybranych do usunięcia. Jestem pewien, że wszystkie wiadomości spamujące zostały usunięte, ale do tej pory zdaję sobie sprawę, że kilka ważnych (adres pocztowy klienta) również zostało usuniętych. Następnie wybieram przywrócenie z iCloud, ale nie było żadnej opcji dla wiadomości tekstowych. Co muszę zrobić, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe? „

Zwłaszcza jeśli nie jesteś maniakiem technicznym, więc nie wiesz, co zrobić, aby odzyskać wiadomości. Cóż, tak naprawdę nie musisz się martwić. Istnieje bardzo skuteczny sposób na łatwe odzyskanie wiadomości. Tak, dobrze słyszałeś. Możesz odzyskać utracone wiadomości z iPhone'a 11 lub iPhone'a X / 8/7/6/5 w szybki i łatwy sposób.

Część 1. Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na telefonie iPhone przy użyciu kopii zapasowejCzęść 2. Odzyskiwanie usuniętych wiadomości na telefonie iPhone za pomocą FoneDog ToolKitCzęść 3. Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie

Część 1. Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na telefonie iPhone przy użyciu kopii zapasowej

1. Odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe z kopii zapasowej iTunes

W rzeczywistości, jeśli chodzi o produkt Apple, ma on strukturę przechowywania kopii zapasowych plików, od zdjęć po kontakty.

Doskonałym przykładem oprogramowania Apple używanego do tego celu jest iTunes.

Mimo że iTunes jest zwykle uważany za oprogramowanie służące do pobierania muzyki na urządzenie iPhone, może on w rzeczywistości służyć do przywracania kopii zapasowych, takich jak wiadomości.

Jednak używając iTunes do odzyskania kopii zapasowej plików, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

  • Musisz upewnić się, że korzystasz z najnowszej wersji iTunes. Wiele błędów występuje, jeśli używana wersja jest nieaktualna.
  • Drugą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest to, że musisz zachować kopię zapasową wszystkich plików przed pobraniem danych z kopii zapasowej iTunes.

Istnieje ogromna szansa na utratę wszystkiego, w tym bieżących plików, jeśli nie masz kopii zapasowej.

Główną wadą tej metody jest to, że wszystkie usunięte zdjęcia, muzyka i wszystkie pliki zostaną również automatycznie pobrane.

Do przywróć usunięte wiadomości iPhone z kopii zapasowej iTunes, najpierw musisz podłączyć iPhone'a do komputera za pomocą kabla. Otwórz swoje iTunes i wybierz iPhone'a jako preferowane urządzenie. W panelu podsumowania iTunes wybierz opcję „przywróć”.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

2. Przywróć usunięte wiadomości tekstowe z kopii zapasowej iCloud

Innym oprogramowaniem, którego można użyć do odzyskania plików, jest najnowszy wynalazek iPhone'a iCloud. To jest dysk online dostępny dla urządzeń z iOS 6.0 i nowszym.

Musisz jednak zainstalować wszystko, w tym stare pliki, aby odzyskać wiadomości. Smutną rzeczą w korzystaniu z iCloud jest to, że po zainstalowaniu plików kopii zapasowej zastąpią one obecne pliki. Wszystkie twoje ostatnie pliki zostaną utracone.

Ponadto musisz upewnić się, że Twoje urządzenie iPhone jest automatycznie synchronizowane z iCloud. Podobnie jak iTunes, musisz mieć najnowszą wersję iCloud, aby mieć pewność, że będzie działać idealnie. Możesz po prostu otworzyć kopię zapasową iCloud i wybrać konkretną kopię zapasową, którą chcesz przywrócić.

Ta procedura nie jest w rzeczywistości bezproblemowa. Nie będziesz mieć możliwości sprawdzenia, która kopia zapasowa zawiera wiadomość, którą chcesz przywrócić. Czasami będziesz musiał przywrócić wiele kopii zapasowych, aby znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

3. Użyj trzeciej aplikacji do odzyskania usuniętych wiadomości

FoneDog toolkit to aplikacja zaprojektowana specjalnie do odzyskiwania danych bez tworzenia kopii zapasowych.

W ciągu zaledwie 3 minut (tak, dobrze to usłyszałeś) będziesz w stanie odbierać wiadomości bez żadnych problemów. Dzięki temu przywracanie plików jest bardzo elastyczne. Za pomocą jednego kliknięcia możesz utworzyć kopię zapasową całego urządzenia z systemem iOS na swoim komputerze.

Pozwala także na podgląd plików i przywrócenie dowolnego elementu z kopii zapasowej na urządzenie. Możesz łatwo wyeksportować to, co chcesz z kopii zapasowej na komputer i nie ma utraty danych na urządzeniach podczas procesu przywracania. Możesz wybiórczo archiwizuj i przywracaj dowolne dane chcesz.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Część 2. Odzyskiwanie usuniętych wiadomości na telefonie iPhone za pomocą FoneDog ToolKit

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aplikację FoneDog.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to najpierw pobrać i zainstalować aplikację FoneDog. Uruchom program na swoim komputerze. Użyj kabla USB dostarczonego z telefonem iPhone, aby podłączyć telefon iPhone do komputera. Kliknij "Odzyskaj z urządzenia iOS" opcja.

Porady: Przed uruchomieniem FoneDog należy pobrać najnowszą wersję iTunes. Aby uniknąć automatycznej synchronizacji, nie uruchamiaj iTunes podczas uruchamiania zestawu narzędzi FoneDog. Sugeruję wcześniej wyłączenie automatycznej synchronizacji w iTunes: uruchom iTunes> Preferencje> Urządzenia, zaznacz „Zapobiegaj automatycznej synchronizacji iPodów, iPhone'ów i iPadów”.

Krok 2: Skanuj i wyświetl podgląd utraconych danych

Rozpocznij skanowanie w poszukiwaniu usuniętych wiadomości. Ten proces zajmie trochę czasu. Podczas skanowania urządzenia możesz rozpocząć przeglądanie danych znalezionych na telefonie iPhone podczas procesu skanowania. Wybierz „Wiadomości”po lewej stronie programu. Możesz przeczytać całe wiadomości, w których znajdują się usunięte i istniejące wiadomości na iPhonie.

Skanuj i wyświetl podgląd usuniętych wiadomości

Krok 3: Odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe na telefonie iPhone

Kupując licencję, będziesz mógł odzyskać ją na swój komputer, klikając przycisk „wyzdrowieć”w prawym dolnym rogu, aby je zapisać.

Ten potężny zestaw narzędzi jest bardzo pomocnym narzędziem dla użytkowników telefonów komórkowych. Dobrze, że to narzędzie jest łatwo dostępne za niewielką kwotę płatności. Teraz możesz uzyskać dostęp do swoich dawno utraconych plików, bez żadnych problemów z twojej strony!

Odzyskaj usunięte wiadomości na iPhonie

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Część 3. Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 64 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.