Kontakt

Jak zobaczyć usunięte wiadomości na iPhonie w 2020 roku

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2020 r

Wszyscy lubimy oszczędzać wiadomości tekstowych na naszych urządzeniach mobilnych. Te wiadomości tekstowe mogą pochodzić od naszych przyjaciół, rodziny lub naszego szefa. Zapisujemy wiadomości tekstowe na wypadek, gdyby były w przyszłości, zwłaszcza jeśli pochodzą od naszego szefa, który próbuje nas zmusić do załatwienia spraw lub przypomina nam o ważnych spotkaniach.

Ale co by się stało, gdybyś próbował przeglądaj wiadomości tekstowe na urządzeniu iPhone i nagle z powodu błędu systemu są usuwane z naszego urządzenia? A co jeśli, jeśli próbujesz wyświetlić ważną wiadomość tekstową, przez pomyłkę naciśniesz niewłaściwy przycisk, co spowoduje usunięcie wiadomości tekstowych.

Brzmi okropnie, prawda? Jesteśmy pewni, że jeśli tak się stanie, będziesz chciał znaleźć sposób na ich odzyskanie. Czytaj dalej, a my pokażemy ci szybki, łatwy i skuteczny sposób, w jaki możesz zobacz usunięte wiadomości na iPhonie.

Przewodnik wideo: Jak wyświetlić usunięte wiadomości tekstowe na iPhonieCzęść 1. Potrzebujemy narzędzia, aby zobaczyć usunięte wiadomości na iPhonieCzęść 2. Jak bezpośrednio zobaczyć usunięte wiadomości tekstowe na urządzeniu iPhoneCzęść 3. Jak zobaczyć usunięte wiadomości na iPhonie za pomocą iTunes BackupCzęść 4. Jak zobaczyć usunięte wiadomości tekstowe za pomocą pliku kopii zapasowej iCloudCzęść 5. Wniosek

Przewodnik wideo: Jak wyświetlić usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie

Łatwy sposób, aby zobaczyć usunięte wiadomości na iPhonie, prawda? Śmiało i dowiedz się więcej na temat tego filmu.

Część 1. Potrzebujemy narzędzia, aby zobaczyć usunięte wiadomości na iPhonie

Odpowiedź na to, jak zobaczysz usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie, polega na użyciu narzędzia FoneDog iOS Data Recovery Tool. To oprogramowanie z pewnością pomoże Ci nie tylko zobaczyć usunięte wiadomości tekstowe, ale także je odzyskać.

FoneDog iOS Data Recovery Tool może ci pomóc odzyskać usunięte dane takich jak wiadomości tekstowe, kontakty, historia połączeń, zdjęcia, filmy, notatki, WhatsApp, Viber i inne. Jest również bardzo bezpieczny w użyciu, ponieważ nie zastąpi innych zapisanych danych na twoim iPhonie.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

FoneDog iOS Data Recovery Tool pomaga odzyskać dane na trzy proste sposoby. Można go odzyskać bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS, używając pliku kopii zapasowej iTunes i pliku kopii zapasowej iCloud. Oznacza to, że z kopią zapasową danych lub bez nich nadal możesz je odzyskać. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Odzyskiwanie danych FoneDog iOS Narzędzie i zainstaluj go na komputerze Mac lub Windows.

Część 2. Jak bezpośrednio zobaczyć usunięte wiadomości tekstowe na urządzeniu iPhone

Krok 1: Podłącz urządzenie do komputera

Po pomyślnym zainstalowaniu FoneDog iOS Data Recovery na swoim komputerze, po prostu uruchom program i podłącz iPhone'a do komputera. Wybierz "Odzyskaj z urządzenia iOS".

Podłącz urządzenie do komputera

Krok 2: Rozpocznij skanowanie iPhone'a

Kliknij "Rozpocznij skanowanie”, aby umożliwić FoneDog iOS Data Recovery Software zlokalizowanie i wyodrębnienie wszystkich usuniętych wiadomości tekstowych z telefonu iPhone.

Rozpocznij skanowanie swojego iPhone'a

Krok 3: Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe na telefonie iPhone

Po zakończeniu procesu skanowania wybierz typ pliku „Wiadomości"I"Załączniki wiadomości”w lewej kolumnie ekranu. Oprogramowanie wyświetli wszystkie usunięte wiadomości tekstowe. Wyświetlaj je kolejno, aby upewnić się, że masz odpowiednie elementy. Po zakończeniu kliknij„wyzdrowieć”, aby szybko odzyskać te wiadomości tekstowe.

Przeczytaj także:
Jak mogę odzyskać usunięte kontakty z iPhone'a 8 / 8Plus

Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych na iPhonie

Możesz użyć pliku kopii zapasowej iTunes, jeśli udało Ci się zapisać kopię zapasową przed usunięciem.

Część 3. Jak zobaczyć usunięte wiadomości na iPhonie za pomocą iTunes Backup

1: Uruchom FoneDog iOS Data Recovery

Uruchom oprogramowanie, a następnie wybierz opcję „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes” znajdującą się po lewej stronie ekranu.

Uruchom FoneDog iOS Data Recovery

2: Wybierz plik kopii zapasowej i skanuj

Po pomyślnym wykryciu iPhone'a przez narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych wybierz plik kopii zapasowej iTunes, który jest wyświetlany na ekranie, a następnie kliknij „Rozpocznij skanowanie”, aby oprogramowanie wyodrębniło wszystkie usunięte dane z urządzenia iPhone.

Wybierz Plik kopii zapasowej i skanuj

3: Wybierz opcję Plik i odzyskaj

Po zakończeniu skanowania pliku kopii zapasowej iTunes, po lewej stronie ekranu będzie można zobaczyć listę plików. Wybierz "Wiadomości"I"Załączniki wiadomości”, a następnie wyświetl ich podgląd jeden po drugim. Po upewnieniu się, że masz odpowiednie produkty, kliknij„wyzdrowieć”, aby odzyskać wszystkie usunięte wiadomości tekstowe.

Powiązany przewodnik:
Jak przeglądać pliki kopii zapasowej iTunes

Wybierz Plik i Odzyskaj

Część 4. Jak zobaczyć usunięte wiadomości tekstowe za pomocą pliku kopii zapasowej iCloud

# 1: Zaloguj się do konta iCloud

Uruchom narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych, a następnie wybierz „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud". Następnie musisz zalogować się do iCloud, wprowadzając swój identyfikator Apple ID i hasło.

Zaloguj się na konto iCloud

# 2: Wybierz plik kopii zapasowej

Po zalogowaniu się do iCloud oprogramowanie wyświetli całą listę wcześniej utworzonych plików kopii zapasowej iCloud. Wybierz plik kopii zapasowej według najnowszej godziny i daty utworzenia kopii zapasowej, a następnie kliknij „Pobierz”obok pliku kopii zapasowej. Poczekaj, aż FoneDog iOS Data Recovery Tool całkowicie zeskanuje plik kopii zapasowej.

Wybierz iCloud Backup

# 3: Wybierz typ pliku do wyodrębnienia

Po zakończeniu pobierania narzędzie FoneDog iOS Data Recovery Tool wyświetli listę typów plików obsługiwanych przez oprogramowanie. Wybierz "Wiadomości"I"Załączniki wiadomości”z listy, aby oprogramowanie mogło wyodrębnić usunięte dane. Następnie kliknij„DalejPrzycisk ".

# 4: Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości

Po zakończeniu wyodrębniania wszystkich usuniętych wiadomości tekstowych przez oprogramowanie FoneDog iOS do odzyskiwania danych, będzie można je zobaczyć na ekranie. Wyświetlaj je pojedynczo. Po zakończeniu kliknij przycisk „wyzdrowieć" przycisk poniżej.

Przejrzyj i odzyskaj usunięte wiadomości

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 5. Wniosek

Utworzenie kopii zapasowej wszystkich ważnych danych na iPhonie to naprawdę dobry pomysł, aby w każdym przypadku utraty ważnych treści na urządzeniu mobilnym odzyskanie ich było dziecinnie proste. Jednak mając Odzyskiwanie danych FoneDog iOS Narzędzie zainstalowane na twoim komputerze będzie lepszym pomysłem.

Dlaczego? Ponieważ to oprogramowanie do odzyskiwania danych z pewnością pomoże Ci odzyskać nie tylko usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a, ale także wszystkie inne ważne dane, takie jak kontakty, historia połączeń, WhatsApp, Viber i inne. Jest również bardzo bezpieczny w użyciu, ponieważ nie zastąpi innych ważnych danych zapisanych na twoim urządzeniu.

Podane przez Ciebie dane uwierzytelniające pozostaną prywatne, ponieważ Twoje bezpieczeństwo i prywatność to jedna z rzeczy, które daje FoneDog iOS Data Recovery. Po zainstalowaniu tego programu na komputerze poczujesz się bezproblemowo, gdy spotka Cię ta sama sytuacja w przyszłości.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 63 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.