Kontakt

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida na PC [Recenzje 2020]

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Jedną z najważniejszych rzeczy, które mamy i których używamy w życiu codziennym, jest nasze urządzenie mobilne. Nie ma znaczenia, co z tym zrobimy ani jak z niej korzystamy, nadal uważana jest za jedną z najważniejszych rzeczy, które powinniśmy mieć.

Korzystając z naszego urządzenia z Androidem, zwykle przechowujemy kilka rodzajów danych, takich jak filmy, zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości i inne. Jest to również jeden z powodów, dla których my wysoka wartość nasze urządzenia z Androidem.

Jednak z powodu pewnych okoliczności życiowych może wystąpić incydent, w wyniku którego możesz stracić wszystkie ważne dane na urządzeniach z Androidem. Spójrzmy prawdzie w oczy, nigdy nie będziemy wiedzieć, co może się zdarzyć.

Porady:

Z tego powodu tworzenie kopii zapasowej wszystkich danych jest jednym z najlepszych pomysłów, które powinieneś zrobić, aby uniknąć paniki lub stresu po utracie danych. W przypadku tego typu dylematów jest ich naprawdę dużo oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych na PC do wyboru.

Wszystkie te programy mogą być używane łatwo i wydajnie. Poniżej wymieniliśmy jedne z najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych Androida, których możesz użyć do wykonania kopii zapasowej wszystkich danych z urządzenia z Androidem.

Część 1: Nowe i najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida na PCCzęść 2: Więcej najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych Androida na PCPrzewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową danych na komputer z urządzeń z systemem AndroidCzęść 3: Wniosek

Część 1: Nowe i najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida na PC

Jeśli nie masz wiedzy na temat najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych dla systemu Android, być może teraz będziesz musiał wiedzieć, jakie najlepsze oprogramowanie wybrać i używać. Jest jeden, który się wyróżnia. To nie jest nic innego jak FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida.

FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida ma znacznie więcej funkcji niż te, o których wspominaliśmy wcześniej. Dzięki wszystkim jego funkcjom nigdy nie będziesz się martwić o jedną rzecz w przypadku, gdy coś złego stanie się z twoim telefonem.

KLUCZOWE CECHY

Korzystając z FoneDog Toolkit - Android Data Backup and Restore, będziesz mógł korzystać ze wszystkich jego najlepszych funkcji, takich jak następujące.

 • Umożliwia selektywne tworzenie kopii zapasowych danych z urządzenia z systemem Android na komputerze za pomocą jednego kliknięcia.
 • Umożliwia tworzenie kopii zapasowych wszystkich aplikacji i danych aplikacji.
 • Umożliwia tworzenie kopii zapasowych wiadomości, kontaktów, dzienników połączeń, filmów, muzyki i dokumentów.
 • Umożliwia podgląd i przywrócenie pliku kopii zapasowej na inne posiadane telefony z Androidem.
 • Obsługuje ponad 8000 urządzeń z Androidem, takich jak Samsung Galaxy, HTC, Sony, Huawei, Google Pixel, Nexus i inne.
 • To oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu.
 • Zapewni to 100% bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Za pomocą tego oprogramowania możesz selektywnie wybierać dane, które chcesz wykonać kopię zapasową lub przywrócić.

Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić dane za pomocą FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida

Jak wspomnieliśmy wcześniej, FoneDog Toolkit - Android Backup i przywracanie danych jest w rzeczywistości bardzo łatwy i łatwy w użyciu. Dzięki temu znajdziesz przewodnik, który możesz śledzić.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj

Oczywiście najpierw musisz pobrać oprogramowanie, przechodząc na naszą oficjalną stronę internetową, www.fonedog.comi zainstaluj go na swoim komputerze.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 2: Uruchom oprogramowanie

Po pomyślnym zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, uruchom go. Musisz upewnić się, że w tle nie działa żadna inna aplikacja do tworzenia kopii zapasowych oprócz FoneDog Toolkit.

Fonedog Main

Krok 3: Podłącz urządzenie

Po uruchomieniu oprogramowania na komputerze wybierz opcję „Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida” z głównego interfejsu. Następnie podłącz urządzenie Android do komputera za pomocą kabla USB.

Tutaj musisz upewnić się, że masz włączone debugowanie USB na urządzeniu z Androidem, aby oprogramowanie mogło wykryć twoje urządzenie z Androidem. A jeśli używasz urządzenia z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej, na ekranie zobaczysz wyskakujące okienko z prośbą o włączenie debugowania USB. Po prostu uderzył "OK" potwierdzać.

Aby zezwolić na debugowanie USB

Krok 4: Wybierz opcję kopii zapasowej

Po tym, jak FoneDog Toolkit rozpoznał twoje urządzenie z Androidem, śmiało wybierz "Kopia zapasowa danych urządzenia". Następnie oprogramowanie rozpocznie skanowanie wszystkich plików, które masz na urządzeniu z Androidem.

Kopia zapasowa i przywracanie

Krok 5: Wybierz pliki danych do utworzenia kopii zapasowej

Gdy tylko FoneDog Toolkit - Android Data Backup and Restore całkowicie zeskanuje wszystkie dane z urządzenia z Androidem, wyświetli wszystkie obsługiwane pliki. Z listy plików wyświetlanych na ekranie wybierz pliki, których kopię zapasową chcesz utworzyć.

Wybierz Dane do kopii zapasowej

Krok 6: Zakończono tworzenie kopii zapasowej

Po wybraniu wszystkich plików, które chcesz wykonać kopię zapasową z urządzenia z systemem Android, kliknij przycisk "Początek" przycisk. Zestaw narzędzi FoneDog - Kopia zapasowa i przywracanie danych systemu Android rozpocznie tworzenie kopii zapasowej wszystkich danych wybranych wcześniej.

Zakończono tworzenie kopii zapasowej

UWAGA: Gdy zestaw FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida zacznie tworzyć kopię zapasową danych, upewnij się, że nie odłączasz urządzenia od komputera.

Po zakończeniu FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida wykonuje kopię zapasową wszystkich wybranych danych, po prostu kliknij przycisk "OK" przycisk. Możesz także wyświetlić wszystkie elementy, których kopię zapasową utworzono na urządzeniu z Androidem.

* Przywracanie pliku kopii zapasowej z komputera na urządzenie z Androidem *

FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida pozwala nie tylko wykonać kopię zapasową danych z urządzenia z Androidem, ale może również pomóc w przywróceniu pliku kopii zapasowej na dowolnym urządzeniu z Androidem. Dzięki temu kontynuujemy sposób przywracania pliku kopii zapasowej.

Krok 7: Wybierz plik kopii zapasowej do przywrócenia

Po podłączeniu urządzenia z Androidem do komputera, wybierz „Przywracanie danych urządzenia” z głównego interfejsu. FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych systemu Android wyświetli wszystkie posiadane pliki kopii zapasowych.

Z listy wyświetlanej na ekranie wybierz kopię zapasową, którą ostatnio utworzyłeś. Będziesz mógł to ustalić, patrząc na godzinę i datę utworzenia kopii zapasowej. Po wybraniu pliku kopii zapasowej, kliknij przycisk "Początek" przycisk.

Wybierz pliki do przywrócenia

Krok 8: Wybierz dane do przywrócenia

Po wybraniu pliku kopii zapasowej i naciśnięciu przycisku "Początek" przycisk FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych systemu Android wyświetli wszystkie dane znajdujące się w pliku kopii zapasowej. Wybierz wszystkie dane, które chcesz przywrócić, a następnie kliknij "Przywracać" przycisk.

FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida również poprosi o potwierdzenie działania. Dzięki temu wystarczy kliknąć przycisk "OK" przycisk, aby rozpocząć proces. Poczekaj, aż program zakończy proces.

Po zakończeniu przywracania danych na urządzeniu z Androidem FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida zostanie automatycznie powiadomiony. Tylko upewnij się, że nie odłączasz urządzenia z Androidem do komputera podczas przywracania.

Przywróć pliki z kopii zapasowej

Ludzie również czytają5 najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych w 2018 rokuTop 5 Samsung Backup Software na PC

Część 2: Więcej najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych Androida na PC

Teraz, jeśli chcesz wykonać kopię zapasową wszystkich danych, które masz na urządzeniu z Androidem, będziesz potrzebować oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych na komputerze. Z tego powodu wymieniliśmy tutaj najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida, z którego faktycznie korzystasz.

1. Mobogenie

Program Mobogenie jest jednym z najbardziej przydatnych programów do tworzenia kopii zapasowych, których można używać na urządzeniu z Androidem. Ten program z pewnością pomoże ci wykonać kopię zapasową wszystkich danych z urządzenia z Androidem na komputer, a następnie możesz przywrócić je z powrotem na urządzenie z Androidem na inne urządzenie z Androidem. Oprogramowanie Mobogenie jest również bardzo łatwe w obsłudze.

 • Plusy:
  • Może łatwo wykonać kopię zapasową danych z urządzenia z Androidem.
  • Może tworzyć kopie zapasowe kontaktów, aplikacji, wiadomości, muzyki i filmów.
 • Wady:
  • Nie można wykonać kopii zapasowej dzienników połączeń, kalendarzy ani informacji o liście odtwarzania.

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida na PC Mobogenie

2. MOBILedit

MOBILedite faktycznie ma możliwość automatycznego tworzenia kopii zapasowych urządzenia z Androidem. Możesz zapisać kopię zapasową, jednocześnie przeglądając program w tym samym czasie. Pliki kopii zapasowych utworzone przy użyciu oprogramowania MOBILedit można faktycznie znaleźć w folderze offline.

Jedyne, co musisz zrobić, aby korzystać z tego programu, to pobrać oprogramowanie i podłączyć urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Następnie możesz rozpocząć pracę na mobilnym pulpicie za pomocą klawiatury komputera.

 • Plusy:
  • Oprogramowanie umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych podczas korzystania z urządzenia z systemem Android.
  • Kopia zapasowa jest tworzona za pośrednictwem usługi w chmurze za pomocą Internetu.
  • To oprogramowanie faktycznie działa z prawie każdym urządzeniem z Androidem.
 • Wady:
  • To oprogramowanie wymaga zakupu wersji umożliwiającej korzystanie z niego.

Mobiledibest Android Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych na PC Mobiledit

3. Mobisynapse

Oprogramowanie Mobisynapse to oprogramowanie na Androida, którego możesz użyć do wykonania kopii zapasowej danych. To oprogramowanie umożliwia tworzenie kopii zapasowych aplikacji, kontaktów i wiadomości tekstowych z urządzenia z Androidem na komputer.

 • Plusy:
  • Może tworzyć kopie zapasowe wiadomości SMS, aplikacji i kontaktów.
 • Wady:
  • Ten program nie jest za darmo.
  • Nie można wykonać kopii zapasowej muzyki, filmów, zdjęć, kalendarzy i historii połączeń.

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida dla PC Mobisynapse

4. MoboRobo

Oprogramowanie MoboRobo jest jednym z najlepszych programów, których można użyć do tworzenia kopii zapasowych danych przechowywanych na urządzeniu z Androidem. Może tworzyć kopie zapasowe kilku rodzajów danych z urządzenia z Androidem.

To oprogramowanie pozwala również zachować plik kopii zapasowej na komputerze, dzięki czemu nie musisz się o niego martwić w przypadku kradzieży lub utraty urządzenia z Androidem. To oprogramowanie oferuje również opcję bezpiecznego i szybkiego przywracania danych.

 • Plusy:
  • Umożliwia tworzenie kopii zapasowych dzienników połączeń, wiadomości, zdjęć, plików, aplikacji i kontaktów.
 • Wady:
  • To oprogramowanie nie obsługuje tworzenia kopii zapasowych filmów, notatek, kalendarza itp.
  • Ten program nie jest za darmo.

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida na PC Moborobo

Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową danych na komputer z urządzeń z systemem Android

Część 3: Wniosek

Tworzenie kopii zapasowej danych na urządzeniu z Androidem jest jedną z najważniejszych rzeczy, które powinieneś zrobić. Ma to na celu upewnienie się, że wszystkie ważne dane są bezpieczne bez względu na to, co się wydarzyło. A najlepszym sposobem na utworzenie kopii zapasowej danych jest użycie określonego oprogramowania na komputerze.

Po utworzeniu kopii zapasowej wszystkich ważnych danych na urządzeniu z Androidem poczujesz się bezpiecznie, nawet jeśli zgubisz telefon lub zostanie on przypadkowo uszkodzony lub przypadkowo usuniesz swoje dane.

Teraz, gdy znasz najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida na PC, możesz wybrać, którego chcesz użyć. Jednak najlepszym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych, które zalecamy, jest FoneDog Toolkit - Android Backup and Restore.

FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida ma możliwość robienia innych rzeczy, których nie można wykonać przy pomocy niektórych kopii zapasowych oprogramowania. Właśnie dlatego FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida jest tak wyjątkowy i czyni go wyjątkowym.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

The FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida mają również możliwość wyboru tylko tych danych, których kopię zapasową chcesz utworzyć. Może także umożliwiać przywrócenie plików kopii zapasowej utworzonych za pomocą programu na tym samym urządzeniu z Androidem, którego używasz do tworzenia kopii zapasowej danych lub na innym urządzeniu z Androidem.

Ten program oferuje również darmowy test 30 do przetestowania wszystkich funkcji FoneDog Toolkit. W ten sposób będziesz mieć pewność, że program będzie działał tak, jak chcesz.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Alan2020-01-15 10:03:46

Witaj. Najwyraźniej udało mi się wykonać kopię zapasową wszystkich danych z telefonu z Androidem na moim komputerze. Mój plan to zakup nowego telefonu z Androidem. Czy mogę przywrócić dane z kopii zapasowej do nowego telefonu?

obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.3 / 5 (na podstawie 90 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.