Kontakt

Jak uzyskać zdjęcia z uszkodzonego telefonu Samsung

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

„Niestety mój smartfon Samsung spadł z ziemi i popsuł się. Mam w nim kilka ważnych zdjęć, jak mogę uzyskać zdjęcia z uszkodzonego telefonu Samsung? ”Czy masz te same problemy? W tym artykule poznasz 2 praktyczne sposoby jak zrobić zdjęcie zepsutego Samsung telefon.

Część 1. Pobierz zdjęcia z uszkodzonego telefonu Samsung za pomocą komputera z systemem WindowsCzęść 2. Użyj FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida - zalecaneCzęść 3. Jak naprawić uszkodzony ekran - samouczek DIYCzęść 4. Przewodnik wideo: jak robić zdjęcia z uszkodzonego telefonu SamsungCzęść 5. streszczenie

Część 1. Pobierz zdjęcia z uszkodzonego telefonu Samsung za pomocą komputera z systemem Windows

Wyodrębnij zdjęcia z urządzenia Samsung do komputera z systemem Windows

Nie ma innego sposobu naprawy uszkodzonego ekranu telefonu Samsung, chyba że go naprawisz lub wymienisz. Koszt naprawy niewiele różni się od zakupu nowego lub nowego telefonu w dzisiejszych czasach. Trzeba jednak tylko upewnić się, że zdjęcia zostały usunięte ze zepsutego urządzenia, aby można je było łatwo przenieść na nowy telefon w dowolnym momencie. Najłatwiejszym sposobem na zrobienie zdjęcia z uszkodzonego telefonu Samsung jest podłączenie go do komputera z systemem Windows oraz przeciągnięcie i upuszczenie zdjęć w środku. Oto jak to zrobić:

 1. Podłącz telefon Samsung do komputera za pomocą kabla USB.
 2. Kiedy pojawi się Autoodtwarzanie, aby kliknąć „Importuj zdjęcia i filmy"
 3. Przeciągnij i upuść zdjęcia i inne treści multimedialne do nowego folderu na komputerze.
get-off-pictures-from-samsung-on-windows-pc

Wyodrębnij zdjęcia z urządzenia Samsung do komputera z systemem Windows

Ten proces jest możliwy tylko po uprzednim włączeniu debugowania USB. Jeśli nie włączyłeś debugowania USB, nie możesz skopiować zdjęć z telefonu Samsung na komputer. Nadal można jednak uzyskać zdjęcia, wyodrębniając je z urządzenia za pomocą oprogramowania do odzyskiwania.

Część 2. Użyj FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida - zalecane

Najłatwiejszy sposób jak zrobić zdjęcia zepsutego telefonu Samsung bez żadnych skomplikowanych kroków jest użycie FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida. Jest to specjalistyczny program do odzyskiwania danych na uszkodzonych urządzeniach, takich jak Samsung i inne smartfony z Androidem. Zostało to opracowane, aby zaspokoić potrzeby osób nietechnicznych, a nawet początkujących. Poniżej znajduje się podsumowanie korzystania z FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom program i wybierz ekstrakcję uszkodzonego Androida

Na komputerze upewnij się, że już pobrałeś FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida, a następnie po uruchomieniu podłącz telefon Samsung za pomocą kabla USB i kliknij „Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida".

run-fonedog

Uruchom program i wybierz opcję Uszkodzona ekstrakcja danych Androida - krok 1

Krok 2. Wybierz problem z urządzeniem zepsutego urządzenia Samsung

Następnie wybierz dokładny problem z telefonem. Masz następujące opcje:

 • Czarny / pusty ekran
 • Dotyk nie reaguje
 • Zepsuty ekran
 • Dowiedz się więcej

Kliknij 'Początek' kontynuować.

wybierz stan-uszkodzony-samsung

Wybierz problem z urządzeniem pasujący do telefonu Samsung - krok 2

Krok 3. Wprowadź uszkodzony model telefonu Samsung

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida rozpakuje i zainstaluje prawidłową wersję oprogramowania telefonu Samsung, aby poprosić o podanie poprawnej marki i modelu urządzenia. Możesz sprawdzić z tyłu telefonu lub wyszukać w Internecie odpowiednie informacje.
Przeczytaj także:
Jak odzyskać wiadomości z urządzenia Samsung Bricked
Jak odzyskać dane, gdy nie można włączyć debugowania USB?

wybierz-model-nazwa-samsung

Wprowadź uszkodzony model urządzenia Samsung - krok 3

Krok 4. Przejdź do trybu pobierania

Po wprowadzeniu prawidłowej marki i modelu musisz teraz przejść do trybu pobierania, aby flashować pamięć ROM i naprawić system telefoniczny. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Wyłącz telefon
 • Naciśnij jednocześnie przyciski zmniejszania głośności, ekranu głównego i zasilania
 • Użyj opcji zwiększania głośności, aby nawigować i przejść do trybu pobierania

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida rozpocznie teraz naprawę telefonu Samsung. Może to chwilę potrwać, ale postęp jest również wyświetlany na ekranie.

enter-download-mode

Wejdź w tryb pobierania Samsunga - Step4

Krok 5. Skanuj, wyświetl podgląd i odzyskaj zdjęcia z uszkodzonego telefonu Samsung

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida skanuje teraz wszystkie dane zapisane w telefonie Samsung. Po zakończeniu skanowania wyświetli wszystkie odzyskane pliki zgodnie z ich kategoriami. Możesz wyświetlić podgląd wszystkich zdjęć, a po upewnieniu się, że wszystkie potrzebne zdjęcia zostały znalezione, zaznacz je pojedynczo lub możesz je wszystkie zaznaczyć. Kliknij na 'wyzdrowieć”na końcu ekranu.

To jest jak zrobić zdjęcia ze zepsutego telefonu Samsung bez żadnych problemów.

wybierz zdjęcia do odzyskania-uszkodzony-samsung

Przeglądaj i przywracaj obrazy z uszkodzonego telefonu Samsung - Step5

Część 3. Jak naprawić uszkodzony ekran - samouczek DIY

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, musisz podjąć wysiłek, aby naprawić uszkodzony telefon Samsung. Poniżej znajdują się kroki samodzielnego wykonania, ale najpierw upewnij się, że jesteś dobrze przygotowany.

Narzędzia do użycia:

 • Opalarka
 • Metalowy Spudger
 • Narzędzia do otwierania
 • Kostki do gitary (kostki do gitary też mogą)
 • Spudger
 • Okulary ochronne
 • ściereczka z mikrofibry
 • Klej Loca
 1. Zdejmij tylną pokrywę i wyjmij wszystkie podłączone kable, wyjmij baterię i kartę SIM. Możesz użyć pałka lub paznokci, aby usunąć wszystko.
 2. Za pomocą opalarki rozgrzej przednią szybę z pęknięciem na około 6 minut. Nie używaj suszarki do włosów, ponieważ nie nagrzewa się ona wystarczająco, aby zmiękczyć ekran telefonu. Od czasu do czasu sprawdzaj klej, który utrzymuje ekran razem; upewnij się, że nie jest przegrzany. Jeśli zacznie się jakiekolwiek odbarwienie, zatrzymaj i wyłącz opalarkę.
 3. Zacznij oddzielać ekran za pomocą spudgera. Rozpocznij usuwanie z krawędzi, zaczynając od góry.
 4. Użyj plastikowego kilofa, aby usunąć ekran. Uważaj, aby nie uszkodzić digitizera. Jeśli ekran pęka prawie jak pajęczyna, użyj taśmy pakowej na ekranie, aby się do niego przyczepiły. Rozważ użycie okularów ochronnych, ponieważ ekran może pęknąć lub rozbić się przed Tobą.
 5. W razie potrzeby ponownie rozgrzej ekran za pomocą opalarki i powtarzaj kroki, aż cały ekran zostanie wyjęty.
 6. Po całkowitym zdjęciu ekranu przetrzyj digitizer ściereczką z mikrofibry. Ostrożnie usuń całą pozostałość. Poświęć na to trochę czasu.
 7. Umieść nowy klej na wierzchu i ostrożnie zdejmij niebieską naklejkę.
 8. Przygotuj nowy szklany ekran; upewnij się, że po wewnętrznej stronie nie ma odcisków palców ani kurzu. Umieść go na telefonie i użyj kleju Loca. Pozostaw na chwilę do wyschnięcia.
 9. Po całkowitym wyschnięciu telefonu zdejmij zewnętrzny plastik szklany i włóż wszystko z powrotem, w tym kartę SIM, baterię i tylną obudowę.
 10. Włącz telefon.

Otóż ​​to! Właśnie naprawiłeś zepsuty telefon z ekranem!

Jednak proces ten powinien odbywać się przy pomocy wiedzy specjalistycznej. Jeśli nie masz wystarczającej pewności, aby naprawić zepsuty ekran, lepiej zabrać go do centrum napraw.

Część 4. Przewodnik wideo: jak robić zdjęcia z uszkodzonego telefonu Samsung

Część 5. streszczenie

Nie rób sobie kłopotów, gdy Twój telefon Samsung jest zepsuty, raczej natychmiast wykonaj ruch i rozpocznij ekstrakcję danych. Kontynuowanie korzystania z uszkodzonego telefonu nie jest również bezpieczne, zwłaszcza gdy ekran jest pęknięty. Może to prowadzić do poważniejszego problemu, który może spowodować, że telefon będzie bezużyteczny. Udaj się online i pobierz FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida, ten program jest już udowodniony, że jest bezpiecznym, skutecznym i najwygodniejszym oprogramowaniem dla uszkodzonych lub uszkodzonych urządzeń. Jak zrobić zdjęcia ze zepsutego telefonu Samsung jest tak łatwe, jak długo FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida to tylko jedno kliknięcie!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 100 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.