Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak odzyskać usunięte pliki audio w systemie Android

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2020 r

Jak mogę odzyskać usunięte audio z mojego Samsung Galaxy S7 edge? Jeśli to możliwe, jak to zrobić?

To prawda, gdy ludzie mówią, że pokolenie tysiąclecia jest nierozerwalnie związane z ich gadżetami, takimi jak telefony z Androidem, laptopy, pozytywki.

Dzieje się tak z powodu dziury w naszym życiu, którą wypełniają nasze gadżety, ogromnej roli, jaką pełnią w naszym życiu jako pracodawcy, pracownicy, nauczyciele, uczniowie, a nawet jako członkowie naszych rodzin w jakiś sposób przezwyciężają wszystko, co kiedykolwiek zostało wynalezione.

Nasze telefony z Androidem mogą być naszymi zawsze cierpliwymi budzikami, zawsze cierpliwymi planistami, a także miejscem do przechowywania danych ze zdjęć, filmów, wiadomości, historii połączeń i najważniejszych plików audio, które zawierają nasze ulubione piosenki i gatunki, które utrzymują nas przy życiu i kopią każdego dnia, który byłby zdarzać się. Wyobraź sobie, że masz telefon bez muzyki, jak nudne, prawda?
iPad danych

W świecie technologii ludzie spędzają prawie połowę dnia, jeśli nie cały dzień, stojąc przed komputerami, aby wykonać zadanie lub przeprowadzić badania w szkole, pracy lub nawet w domu.

Dlatego w większości przypadków znajdujemy ukojenie podczas słuchania plików audio lub muzycznych w naszych telefonach z Androidem podczas podróży, nauki, gotowania lub czegokolwiek, co naszym zdaniem poprawi nastrój.

Ponadto te pliki audio zawierają ważne pliki nagrań w pracy, na przykład jeśli jesteś dziennikarzem, a jedynym sposobem nagrywania wywiadów jest nagrywanie ich za pomocą telefonu z Androidem.

Opcja 1: Odzyskaj usunięte pliki audio z kopii zapasowej Dysku GoogleOpcja 2: Jak odzyskać usunięte pliki audio przez FoneDogPrzewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte audio z telefonów z systemem Android

Ludzie również czytająJak korzystać z bezpłatnego odzyskiwania danych SamsungJak odzyskać usunięte zdjęcia z galerii AndroidaTop 5 Samsung Backup Software na PC w 2018 roku do pobrania za darmo

Opcja 1: Odzyskaj usunięte pliki audio z kopii zapasowej Dysku Google

Jaka jest najlepsza rzecz, aby chronić pliki audio przed lekkomyślnym użyciem urządzenia lub przed złymi błędami, które spowodują usunięcie plików z urządzenia z systemem Android? Jedno jest pewne, możesz spróbuj włączyć ustawienie BackUp telefonu lub zsynchronizuj wszystkie pliki w urządzeniu z urządzeniem Dysk Google i tam masz, zawsze musisz pobrać pliki, o ile masz połączenie z Internetem.

W ten sposób, jeśli potrzebujesz wolnego miejsca w telefonie i musisz usunąć dokumenty, możesz usunąć niektóre pliki, ponieważ masz już jego kopię zapasową. Jeśli następnym razem, gdy zdecydujesz się przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, oznacza to, że wszystkie pliki zostaną usunięte, nie musisz się więcej bać, ponieważ Twoje pliki są bezpieczne i bezpieczne.

Ale jeśli zastanawiasz się, jak przekonwertować filmy lub teledyski na pliki audio, aby były bardziej poręczne, możesz pobrać programy online do konwersji plików wideo, nie musisz ich oglądać podczas słuchania. Konwertuj go online i słuchaj przez cały dzień.

dysk Google

Jednak tutaj wiele niefortunnych rzeczy, które mogą przytrafić się Twojemu telefonowi z Androidem, szczególnie jeśli nie wykonasz kopii zapasowej plików, może działać nieprawidłowo z powodu dużej ilości przechowywanych na nim danych, może zostać zaatakowany przez wirusa lub zły błąd lub najgorsze, możesz przez pomyłkę dotknąć opcji Usuń wszystko. Co oznacza tylko, że wszystkie dane przechowywane w telefonie z Androidem mogą zniknąć w mgnieniu oka ze zdjęć, filmów, wiadomości i nagrań głosowych?

Jeśli tak się stanie, możesz spróbować ponowne uruchomienie telefonu z systemem Android i sprawdź, czy pliki zostaną odzyskane, lub możesz spróbować dostęp do kosza na telefonie z Androidem, ale jeśli wszystkie te środki zaradcze nie działają z telefonem z Androidem, cóż, zestaw narzędzi FoneDog jest odpowiedzią na wszystkie pytania i jaka jest twoja sytuacja.

Opcja 2: Jak odzyskać usunięte pliki audio przez FoneDog

Najbardziej wydajnym i skutecznym zestawem narzędzi do odzyskiwania danych Androida jest FoneDog. Jest to program odpowiedni do odzyskiwania i odzyskiwania danych utraconych lub usuniętych, niezależnie od okoliczności, w których utraciłeś swoje pliki. Ma możliwość przywracania dowolnego rodzaju danych w telefonie z Androidem, wykonując poniższe czynności. FoneDog - Odzyskiwanie danych Androida nie tylko odzyskuje audio, ale także usunięte wiadomości tekstowe, usunięte zdjęcia, łącznośćwideo dokumenty i wkrótce.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog

  • Zainstaluj zestaw narzędzi FoneDog na swoim komputerze.
  • Podłącz telefon z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB.
  • Uruchom zestaw narzędzi FoneDog na komputerze.

FoneDog Main

Krok 2: Podłącz Androida do komputera

Otwórz zestaw narzędzi FoneDog na komputerze i podłącz telefon z Androidem kablem USB do komputera.

Połącz Androida z komputerem

Podłącz telefon z Androidem do komputera - krok 1

Krok 3: Włącz debugowanie USB

Istnieją różne sposoby korzystania z systemu FoneDog z innym modelem systemu Android:

  • Android 2.3: wpisz „Ustawienia”<Kliknij„Konsultacje”<Kliknij„Nowe Inwestycje”<Sprawdź„Debugowanie USB".
  • Android 3.0-4.1: wpisz „Ustawienia”<Kliknij„Opcje programistyczne”<Sprawdź„debugowanie USB"
  • Android 4.2: wpisz „Ustawienia”<Kliknij„O telefonie”<Dotknij„Numer kompilacji”Kilka razy, aż pojawi się komunikat„Jesteś w trybie programisty”<Powrót do„Ustawienia”<Kliknij„Opcje programistyczne”<Sprawdź„debugowanie USB"

pozwól na debugowanie USB

Włącz debugowanie USB na Androidzie - krok 2

Krok 4: Wybierz typ pliku

Po zakończeniu debugowania na ekranie pojawią się opcje, w których możesz wybrać rodzaj pliku, który chcesz odzyskać, w tym przypadku wybierz Audio.

Kliknij "Dalej”, aby umożliwić programowi rozpoczęcie skanowania urządzenia.

Po wybraniu trybu skanowania, którego chcesz użyć, zestaw narzędzi FoneDog przeskanuje urządzenie, wszystko co musisz zrobić, to dotknąć Zezwól, aby kontynuować proces skanowania zestawu narzędzi.

Wskazówka: Jeśli chcesz odzyskać usunięte dzienniki połączeń Androida, kliknij tutaj.

wybierz typ pliku

Wybierz typy plików do skanowania - krok 3

Krok 5: Odzyskaj swoje audio / muzykę

Po zakończeniu skanowania wszystkie pliki audio / muzyczne wyskakują na ekranie komputera, wystarczy dotknąć plików, które chcesz odzyskać, a następnie kliknąć Odzyskaj u dołu.

Odzyskaj usunięte dane z Androida

Podgląd i przywracanie usuniętych plików na Androidzie - Step4

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte audio z telefonów z systemem Android

Proszę bardzo, w mgnieniu oka odzyskałeś utracone pliki. Dzięki zestawowi narzędzi FoneDog nie wszystko jest stracone. Istnieje nadzieja na każdy zgubiony i usunięty plik w telefonie z Androidem. Jesteśmy tylko jeden plik do pobrania. Tylko nie wariuj, bo nasz program Ci pomoże!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

setemanha2019-04-28 20:32:17

opóźnij odzyskiwanie nagrań głosowych

obraz recenzenta

Clayton2019-04-22 01:20:56

100% pracował! Dziękuję Ci! naprawdę zalecane dla tych z was, którzy mają ten sam problem jak mój

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 75 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.