Kontakt

Jak odzyskać wiadomości z urządzenia Samsung Bricked

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

Czy można pobrać wiadomości z telefonu komórkowego Bricked Samsung? Artykuł da ci odpowiedź.

Gdy mówisz, że masz „murowane„telefon z tobą oznacza po prostu, że Twoje urządzenie jest całkowicie bezużyteczne z powodu poważnych uszkodzeń, takich jak uszkodzone oprogramowanie układowe, problem ze sprzętem, błędna konfiguracja i nie działa, co może być określane jako tak przydatne, jak cegła. Cięcie smartfona bywa czasem wynik próby przerwania urządzenia podczas aktualizacji.

odzyskać wiadomości-z-cegły-samsung

Przywróć wiadomości z zamurowanego Samsunga

Część 1. Dwa rodzaje telefonu z cegłyCzęść 2. Pobierz wiadomości z telefonu Samsung BrickedCzęść 3. Dodatkowa wskazówka - Napraw urządzenie Bricked SamsungCzęść 4. Przewodnik wideo: Jak odzyskać wiadomości z urządzenia Samsung BrickedCzęść 5. Wniosek

Część 1. Dwa rodzaje telefonu z cegły

1. Twarda cegła
Ten rodzaj wskazuje na małą szansę lub całkowitą brak szansy na życie. Oznacza to, że telefon jest całkowicie wyłączony. Istnieje kilka głównych powodów, dla których może wystąpić ten telefon, z powodu zainstalowania oprogramowania układowego niezgodnego z urządzeniem mobilnym, przerwanej procedury flashowania lub niepoprawnego wykonania procedury.

Innym powodem jest flashowanie pliku głównego innego pliku lub użycie niewłaściwego polecenia. Powrót z tej sytuacji jest trudny, ponieważ będzie wymagał bardziej bezpośredniego programowania.

2. Miękka cegła
Ten rodzaj ma szansę na włączenie się urządzenia, jednak może się nie powieść lub uruchomić ekran błędu. W przeciwieństwie do telefonu z twardą ścianą, telefon z miękką ścianą nadal można naprawić.

Część 2. Pobierz wiadomości z telefonu Samsung Bricked

Jeśli masz cegłę Samsung telefon i masz ważne wiadomości, które chcesz odzyskać, ale nie wiesz, w jaki sposób mamy dla Ciebie odpowiedź. FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction Tool to rozwiązanie twojego problemu. To oprogramowanie może w rzeczywistości pomóc Ci odzyskać wiadomości tekstowe, nawet jeśli masz zepsute urządzenie. Ten program nie tylko odzyskuje twoje wiadomości tekstowych ale także dzienniki połączeń, zdjęcia, filmy i inne pliki.

The FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android nie jest oprogramowaniem do odblokowania urządzenia Samsung, jednak jest to bardzo duża pomoc w pobieraniu wiadomości tekstowych z zamurowanego urządzenia Samsung.

1. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie FoneDog Toolkit

Przejdź do naszej oficjalnej strony internetowej fonedog.com i pobierz program na komputer. Po zakończeniu pobierania programu zainstaluj go. Wybierz „Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida"

download-fonedog

Pobierz i zainstaluj oprogramowanie - 1

2. Uruchom ekstrakcję uszkodzonego systemu Android i podłącz komputer

Po pomyślnym zainstalowaniu programu zostanie on automatycznie uruchomiony. Podłącz telefon Samsung za pomocą kabla USB i upewnij się, że połączenie jest stabilne.

podłącz samsung do komputera

Uruchom ekstrakcję uszkodzonego systemu Android i podłącz komputer - 2

3. Wybierz Stan telefonu Samsung

Wybierz z dostarczonej na ekranie opcję, która odpowiada Twojemu urządzeniu Samsung, a następnie kliknij „PoczątekPrzycisk ".

wybierz stan

Wybierz Samsung Phone State - 3

4. Wybierz model telefonu Samsung

FoneDog Toolkit - Uszkodzona ekstrakcja danych Androida poprosi Cię o podanie modelu telefonu Samsung. Upewnij się, że podałeś poprawne informacje, aby program mógł pobrać odpowiedni pakiet odzyskiwania dla twojego telefonu Samsung.

Jeśli nie masz pewności co do modelu swojego Samsunga, możesz śmiało sprawdzić go w Internecie.

Po wprowadzeniu marki i modelu urządzenia mobilnego kliknij „DalejPrzycisk ".

wybierz model urządzenia

Wybierz model telefonu Samsung na komputerze PC - 4

5. Wejdź w tryb pobierania

Po wprowadzeniu marki i modelu urządzenia mobilnego musisz teraz przejść do trybu pobierania. Na urządzeniu Samsung wykonaj następujące czynności:

za. Wyłącz telefon Samsung
b. Naciśnij jednocześnie przycisk zmniejszania głośności (-) + przycisk strony głównej + przycisk zasilania.
do. Naciśnij przycisk zwiększania głośności (+), aby w pełni przejść do trybu pobierania

enter-download-mode

Wejdź w Pobierz tryb Samsung - 5

6. Pobierz pakiet odzyskiwania programu

Gdy telefon Samsung przejdzie w tryb pobierania, FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction rozpocznie analizę Twojego urządzenia Samsung i pobierz odpowiedni pakiet odzyskiwania.

pobieranie pakietu odzyskiwania

Pobierz pakiet odzyskiwania - 6

7. Wybierz typ pliku wiadomości, które chcesz pobrać i przejrzeć

Po zakończeniu pobierania będziesz mógł wyświetlić listę typów plików, które program może obsługiwać w celu odzyskiwania danych z uszkodzonego telefonu Samsung.

Możesz kliknąć „Wiadomości"I"Załączniki wiadomości”dla wiadomości. Wszystkie wiadomości z telefonu Samsung pojawią się po prawej stronie ekranu.

Przeglądaj je jeden po drugim, aby mieć pewność, że otrzymujesz właściwe przedmioty z zamurowanego urządzenia Samsung.

Po wybraniu wiadomości, które chcesz odzyskać, kliknij „wyzdrowiećPrzycisk ".

wybierz pliki do odzyskania

Wybierz typ pliku, który chcesz odzyskać, i wyświetl podgląd - 7

8. Odzyskiwanie i naprawa ukończona na telefonie Samsung z klockami

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android rozpocznie następnie pobieranie ważnych wiadomości z uszkodzonego telefonu Samsung.

Wszystkie odzyskane wiadomości tekstowe zostaną zapisane bezpośrednio w wyznaczonym folderze na komputerze.

Bezpośrednie zapisanie ich na komputerze umożliwi Ci przeniesienie ich z komputera na nowe urządzenie z Androidem.

Odzyskiwanie wiadomości-naprawa-Samsung-zakończona

Odzyskaj wiadomości z Bricked Samsunga - 8

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. Dodatkowa wskazówka - Napraw urządzenie Bricked Samsung

Aby móc naprawić zepsuty telefon Samsung, musisz dokładnie zrozumieć stan swojego urządzenia Samsung. Musisz wiedzieć, czy jest to telefon Samsung z twardą cegłą, czy telefon Samsung z miękką cegłą. Oto kilka kroków, w jaki sposób możesz naprawić swój zepsuty telefon Samsung. Metoda 1: Urządzenie Samsung z miękkiej cegły
Wyjmij baterię z urządzenia Samsung, a następnie rozpocznij resetowanie urządzenia Samsung. Aby to zrobić, naciśnij przycisk „Zasilanie” przez 10 sekund. Metoda 2: Wykonaj tryb odzyskiwania zgodnie z modelem Samsung lub spróbuj wykonać następujące czynności:
1. Wyłącz urządzenie
2. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie „Zwiększ głośność (+)” i przycisk zasilania, aż urządzenie się włączy.
3. Natychmiast naciśnij „Zmniejsz głośność (-)” i wybierz „Tryb odzyskiwania”. Metoda 3: Możesz także spróbować zadzwonić do centrum serwisowego firmy Samsung w celu uzyskania pomocy.

Część 4. Przewodnik wideo: Jak odzyskać wiadomości z urządzenia Samsung Bricked

Część 5. Wniosek

Dzięki powyższemu rozwiązaniu FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonych danych na Androida jest nadal najlepszym sposobem na odzyskanie danych z uszkodzonego urządzenia mobilnego Samsung. Ten program z pewnością zapewni 100% sukces pobierania, a także jest bardzo łatwy w użyciu. Pobierz ten program z naszej oficjalnej strony za darmo. Możesz odzyskać swoje łączność, zdjęcia, filmy, WhatsApp, z uszkodzonego urządzenia Samsung. Z pewnością rozwiąże to obawy dotyczące odzyskiwania danych z uszkodzonego urządzenia Samsung.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 95 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.