Kontakt

Jak sprawdzić historię połączeń, jeśli Samsung jest zepsuty

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

„Jak sprawdzić historię połączeń, jeśli Samsung jest zepsuta"

Niektóre ważne listy połączeń wykonanych na zepsutym urządzeniu Samsung mogą być bardzo frustrujące. Ludzie, którzy doświadczają tego rodzaju sytuacji, często szukają sposobu na sprawdzenie historii połączeń, nawet jeśli urządzenie Samsung jest uszkodzone. Historia połączeń jest jedną z najważniejszych funkcji na naszych urządzeniach mobilnych, ponieważ może pokazywać nam listę połączeń, które wykonaliśmy i odbieramy codziennie, zwłaszcza te, które przegapiliśmy. Numer, godzina i data połączenia zostały tam podane. Może również pokazywać nam połączenia telefoniczne, które przegapiliśmy w czasie, gdy jesteśmy zbyt zajęci pracą. Niektórzy uważają nawet, że uzyskanie danych z uszkodzonego urządzenia jest zbyt niemożliwe. Właściwie to nie jest. Możesz sprawdzić historię połączeń, nawet jeśli Twoje urządzenie Samsung jest uszkodzone za pomocą oprogramowania innej firmy. Najbardziej zalecanym oprogramowaniem dla tego rodzaju sytuacji jest FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction.

Sprawdź historię połączeń z Broken Samsung
Sprawdź historię połączeń z Broken Samsung

Część 1: Co to jest Fonedog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonych danych AndroidaCzęść 2. Sprawdź historię połączeń z urządzenia Samsung za pomocą Fonedog ToolkitCzęść 3: Sprawdź historię połączeń onlinePrzewodnik wideo: Jak sprawdzić historię połączeń z Broken SamsungCzęść 4: Wnioski

Część 1: Co to jest Fonedog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonych danych Androida

Ekstrakcja danych FoneDog dla Androida to oprogramowanie innej firmy, którego można użyć do sprawdzenia, a nawet odzyskania historii połączeń z uszkodzonego urządzenia Samsung. Ten program pozwala także odzyskać swoje Historia połączeń, zdjęcia, filmy, zdjęcia, wiadomości i WhatsApp. FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction jest również kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami Samsung Galaxy, w tym nowymi, takimi jak Samsung Note 8, ponieważ ten program jest zawsze aktualny. Korzystanie z FoneDog Toolkit - Zepsute wyodrębnianie danych Androida pozwoli na płynny i bezproblemowy dostęp do danych z uszkodzonego urządzenia Samsung, ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu i na pewno da 100% pozytywny wynik. Na początek pobierz FoneDog Toolkit na swój komputer, a następnie zainstaluj go, a następnie wykonaj poniższą procedurę krok po kroku.

Część 2. Sprawdź historię połączeń z urządzenia Samsung za pomocą Fonedog Toolkit

Krok 1: Uruchom FoneDog i podłącz urządzenie Samsung do komputera

Jeśli FoneDog Toolkit został pomyślnie zainstalowany na komputerze, uruchom go, a następnie podłącz urządzenie Samsung za pomocą kabla USB do komputera. Następnie na ekranie wybierz „Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida"

Uruchom Fonedog

Uruchom Fonedog - Krok 1

Krok 2: Wybierz stan telefonu Samsung

FoneDog Toolkit - Uszkodzony ekstrakcja danych Androida zapyta Cię o dokładną sytuację Twojego urządzenia Samsung. Wybierz jedną z opcji wyświetlanych na ekranie, a następnie kliknij „PoczątekPrzycisk ".

Wybierz stan telefonu Samsung

Wybierz Samsung Phone State - Step2

Krok 3: Wprowadź swój model Samsung

Po wybraniu dokładnej sytuacji, która wystąpiła w urządzeniu Samsung, program zapyta o model urządzenia Samsung. Upewnij się, że wprowadziłeś poprawną markę i model urządzenia mobilnego, aby FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction mógł pobrać prawidłowy pakiet odzyskiwania dla twojego urządzenia. Po wprowadzeniu marki i modelu kliknij „DalejPrzycisk ".

Wpisz swój model Samsung

Wprowadź swój model Samsunga - Krok 3

Krok 4: Przejdź do trybu pobierania

Po wprowadzeniu poprawnej marki i modelu telefonu, z którym masz do czynienia, przełącz urządzenie w tryb pobierania. Aby to zrobić, musisz zdobyć urządzenie Samsung, a następnie wykonać następującą procedurę. Wyłącz urządzenie Samsung
Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie klawisze „Zmniejszenie głośności (-)” + przycisk „Strona główna” i przycisk „Zasilanie”
Naciśnij przycisk „Zwiększ głośność” (+), aby w pełni przejść do trybu pobierania.

Przejdź do trybu pobierania

Przejdź do trybu pobierania - Krok 4

Krok 5: Pobieranie pakietu odzyskiwania

Po przejściu do „Trybu pobierania” na urządzeniu Samsung, FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android rozpocznie pobieranie pakietu odzyskiwania. Dlatego w poprzednim przewodniku musisz upewnić się, że wprowadziłeś prawidłowe informacje o marce i modelu urządzenia, aby FoneDog Toolkit t- Broken Android Data Extraction mógł pobrać prawidłowy pakiet odzyskiwania.

Uzyskiwanie pakietu odzyskiwania

Uzyskiwanie pakietu odzyskiwania - krok 5

Krok 6: Skanuj, wyświetl podgląd i odzyskaj historię połączeń z Broken Samsung

Po pobraniu pakietu FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android rozpocznie skanowanie wszystkich danych z urządzenia mobilnego Samsung. Po zakończeniu skanowania wyświetli się lista plików znalezionych po lewej stronie ekranu. Stamtąd możesz kliknąć „Dzienniki połączeń”, aby wyświetlić i sprawdzić całą historię połączeń ze zepsutego urządzenia mobilnego Samsung. Możesz także odzyskać dzienniki połączeń, klikając „wyzdrowieć". Po zakończeniu FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonych danych Androida odzyskuje dzienniki połączeń z uszkodzonego telefonu Samsung, elementy, które zostały odzyskane, automatycznie zapisują się na komputerze, który może również służyć jako kopia zapasowa i który można wyświetlić również na swoim komputer.

Przeglądaj i odzyskuj historię połączeń z Broken Samsung

Przeglądaj i odzyskuj historię połączeń z Broken Samsung - Step6

Część 3: Sprawdź historię połączeń online

Możesz także użyć tej metody, aby sprawdzić historię połączeń. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na stronie internetowej swojego dostawcy, a stamtąd będziesz mógł zobaczyć swoją historię połączeń. Oto kilka przykładów dostawców usług telefonii komórkowej, w których możesz sprawdzić historię połączeń online za pomocą ich strony internetowej.

AT&T MOBILNY DOSTAWCA
Istnieje limit w zależności od planu, jaki masz w AT&T, ale nadal możesz sprawdzić szczegóły historii połączeń na ich stronie internetowej i sprawdzić, czy możesz znaleźć potrzebne szczegóły połączenia.

1. Przejdź do myAT & T i wprowadź swój numer bezprzewodowy oraz hasło. Jeśli istnieje szansa, że ​​nie masz konta w ich witrynie, możesz je utworzyć.
2. Wybierz kartę „Historia połączeń” i sprawdź, czy zawiera tę, której szukasz.

VERIZON
1. Otwórz witrynę Verizon, a następnie zaloguj się. Ponownie, jeśli nie masz konta, utwórz je.
2. W „My Verizon” przejdź dalej i wybierz „Bill”.
3. Jest z tym tylko jeden problem, będziesz mógł zobaczyć tylko swoją historię połączeń międzynarodowych. Twoje połączenie lokalne nie jest zarejestrowane online.

Przewodnik wideo: Jak sprawdzić historię połączeń z Broken Samsung

Część 4: Wnioski

Ze wszystkich powyższych opcji, FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida będzie w stanie to zrobić odzyskać wszystkie historie połączeń ze zepsutego urządzenia Samsung. Ten program z pewnością zapewni Ci 100% sukces pobierania, jak żaden inny.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 81 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.