Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak naprawić problem z synchronizacją Dysku Google?

Autorstwa: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2019 r

„Zwykle przesyłam ważne dokumenty i zdjęcia związane z pracą z mojego telefonu Samsung na Dysk Google. Właśnie skończyłem pisać raport i chciałem przesłać go na Dysk Google, jak zawsze. Niestety plik nie synchronizuje się z Google Jedź w ogóle i powiedz miDysk Google nie jest synchronizowany„. Mam nadzieję, że uda mi się rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe. Co powinienem zrobić? Czy wiesz więcej na temat Problemy z synchronizacją dysku Google na Androidzie? ”

WSKAZÓWKA:

Część 1. Dlaczego mój dysk Google nie synchronizuje się?Część 2. Synchronizacja plików z FoneDog Android Toolkit.Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić dane Androida za pomocą FoneDog ToolCzęść 3. Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, gdy Dysk Google nie synchronizuje się Część 4. streszczenie

Część 1. Dlaczego mój dysk Google nie synchronizuje się?

Dysk Google to jedna z najczęściej używanych usług w chmurze. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ma wstępnie zainstalowaną aplikację na telefony i tablety z Androidem. Oferuje również użytkownikom 15 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej. Jeśli to nie wystarczy, możesz zwiększyć pojemność do 1 TB za pomocą dowolnego z ich płatnych planów. Tak długo, jak masz konto Google, możesz swobodnie korzystać z obsługi wielu platform Google Drive. A jeśli posiadasz urządzenie z Androidem, możesz łatwo przesyłać pliki za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

Są jednak chwile, gdy Dysk Google nie synchronizuje się. Ten problem może uniemożliwić utworzenie kopii zapasowej lub udostępnienie ważnego pliku współpracownikowi lub znajomemu. Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy listę wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów w celu rozwiązania problemów z synchronizacją na Dysku Google. Wykonuj nasze sugestie pojedynczo i sprawdź, czy problem został rozwiązany, wykonując każdy krok. Pod koniec tego artykułu jesteśmy pewni, że wrócisz do korzystania z Dysku Google! Ze względu na problemy z kopią zapasową i synchronizacją Google zostały rozwiązane.

Napęd Witryny Google

Część 2. Synchronizacja plików z FoneDog Android Toolkit.

Jeśli potrzebujesz tylko wykonać kopię zapasową plików, a Dysk Google nadal się nie synchronizuje, czas użyć oprogramowania innej firmy. Doskonałym przykładem jest FoneDog Android Toolkit. Może służyć jako alternatywa dla Dysku Google, jeśli chodzi o wykonywanie kopii zapasowych Android Data Backup and Restore narzędzie może tworzyć kopie zapasowe plików i zapisywać je na komputerze. Gdy masz już dane na komputerze, możesz z łatwością przenosić dane na zewnętrzne dyski twarde, wysyłać je pocztą e-mail lub dokonywać bardziej złożonych edycji plików. Oto przewodnik krok po kroku, jak korzystać z oprogramowania.google drive not sync. Możesz pobrać DARMOWĄ WERSJĘ poniżej, aby spróbować.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom FoneDog Android Toolkit.

Pobierz FoneDog Android Toolkit. Po zakończeniu instalacji uruchom go i podłącz telefon lub tablet z Androidem do komputera.

Fonedog Main

Krok 2. Włącz debugowanie USB.

Sprawdź, czy w urządzeniu nie ma wyskakującego komunikatu z prośbą o włączenie debugowania USB.

Stuknij OK na wypadek, gdybyś zobaczył Jeśli nie, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ręcznie zezwolić na debugowanie USB.

Aby zezwolić na debugowanie USB

Krok 3. Rozpocznij tworzenie kopii zapasowej.

Z dostępnych opcji wybierz Kopia zapasowa danych urządzenia. Wybierz typy plików, które chcesz wykonać kopię zapasową z urządzenia. Trafienie Początek rozpocząć tworzenie kopii zapasowej.

Możesz także użyć tego samego oprogramowania do przywrócenia kopii zapasowych na wypadek utraty plików w telefonie.

Wybierz Dane do kopii zapasowej

Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić dane Androida za pomocą FoneDog Tool

Oficjalny zestaw narzędzi FoneDog do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida, gdzie można znaleźć porady i samouczki dotyczące korzystania z tego narzędzia za pośrednictwem Przewodnika wideo.

Ludzie również czytająJak odzyskać usunięte dane z Google Pixel 2Jak zastosować kopię zapasową Zdjęć Google na telefonie z Androidem?

Część 3. Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, gdy Dysk Google nie synchronizuje się

1. Sprawdź swoje łącze internetowe

Jeśli chodzi o aplikację, która wymaga połączenia z Internetem do pracy, sprawdzenie połączenia jest oczywiste. Należy sprawdzić, czy sieć, do której podłączone jest urządzenie z Androidem, jest stabilna, czy nie. Uniemożliwi to aplikacji dotarcie do serwera pamięci, co uniemożliwi synchronizację danych.

Najpierw połącz się ze stabilną siecią Wi-Fi. Jeśli masz problemy z Wi-Fi, użyj zamiast tego danych mobilnych.

Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z danych mobilnych, sprawdź, czy ustawienia aplikacji pozwalają na synchronizację bez Wi-Fi. Aby to zrobić, dotknij 3-liniowego menu i kliknij Ustawienia. Upewnij się, że opcja „Przesyłaj pliki tylko przez Wi-Fi” jest wyłączona. Warto również sprawdzić, czy synchronizacja jest włączona. Po prostu dotknij menu> Ustawienia> Kopia zapasowa i reset. Opcja „Utwórz kopię zapasową moich danych” powinna być włączona. Może to rozwiązanie Dysku Google na telefonie nie synchronizuje się.

Google Backup And Restore Zresetuj

2. Odśwież Dysk Google

Na ekranie głównym Dysku Google przesuń palcem w dół, aby odświeżyć aplikację. Możesz także zamknąć aplikację i otworzyć ją ponownie. Spróbuj również zrestartować urządzenie.

3. Wyloguj się i zaloguj ponownie

Jeśli korzystasz z Dysku na wielu platformach, może to prowadzić do problemów z synchronizacją. Wyloguj się z Dysku na komputerze, telefonie i tablecie. Następnie spróbuj zalogować się ponownie na urządzeniu z Androidem. A potem dysk Google nie zaloguje się, problem zniknął.

4. Usuń dane aplikacji

Dane aplikacji na Dysku Google mogą powodować nieprawidłowe działanie. Usunięcie ich może natychmiast rozwiązać problem. Na urządzeniu z Androidem wybierz Ustawienia> Aplikacje> Wyszukaj dysk i wybierz go> Informacje o aplikacji> Pamięć> Wyczyść dokumenty DataCached w aplikacji może również powodować problemy z synchronizacją. Aby się ich pozbyć, uruchom aplikację Dysk> menu 3-liniowe> Ustawienia> Wyczyść pamięć podręczną.

Nie martw się, wykonanie dowolnego z powyższych kroków nie spowoduje usunięcia żadnych danych z urządzenia.

Usuń dane aplikacji na Androida

5. Zaktualizuj aplikację Dysk Google

Aktualizowanie aplikacji Dysk Google jest ważne, gdy dysk Google nie synchronizuje się z telefonem. Aktualizacje zwykle naprawiają błędy, więc powinieneś je natychmiast zainstalować. Chociaż Play Store może inicjować aktualizacje, lepiej jest dbać o swoje bazy i ręcznie sprawdzać dostępność aktualizacji. Wystarczy uruchomić aplikację Sklep Play> menu 3-liniowe> Moje aplikacje i gry. Przewiń w dół, aby sprawdzić, czy dostępna jest aktualizacja Dysku Google. Jeśli tak, dotknij Aktualizuj.

Zaktualizuj Dysk Google

6. Ponownie zainstaluj aplikację Dysk Google

Jeśli wydaje się, że żaden z nich nie działa, spróbuj odinstalować aplikację Dysk. Zainstaluj go ponownie ze Sklepu Play i sprawdź, czy to załatwiło sprawę.

7. Użyj Dysku za pośrednictwem przeglądarki

Ten krok rozwiązałby problem, jeśli problem synchronizacji dotyczy aplikacji. Jest to tylko tymczasowa poprawka, ale jeśli masz ochotę przesyłać pliki, będzie to najlepsza opcja. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz Chrome lub dowolną przeglądarkę, którą lubisz i przejdź na drive.google. Zaloguj się przy użyciu swojego adresu e-mail i hasła Google, aby kontynuować, aby naprawić Dysk Google, który nie synchronizuje Androida.

Część 4. streszczenie

Jak każda inna aplikacja Dysk Google może nagle przestać działać. Najczęstszym problemem jest brak synchronizacji Dysku Google. Chociaż można to łatwo rozwiązać, naprawiając połączenie internetowe lub ponownie instalując aplikację, zdarza się, że żadne z rozwiązań nie działa.

W takim przypadku powinieneś mieć plan tworzenia kopii zapasowych, którym jest FoneDog Android Toolkit. W rzeczywistości możesz z nim zrobić o wiele więcej. Możesz także odzyskać usunięte dane i naprawić problemy systemowe z Androidem za pomocą tego samego oprogramowania. Wypróbuj te funkcje dla siebie!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Bermira2019-10-30 14:55:15

Merci beaucoup, vous m'avez bien aidée

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 66 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.