Kontakt

Jak wykonać kopię zapasową dzienników połączeń z Androida?

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2019 r

W tym artykule znajdziesz jasny przewodnik na temat jak wykonać kopię zapasową i przywrócić dzienniki połączeń z Androida do komputera.

Dzienniki połączeń na naszych urządzeniach z Androidem pełnią jedną z najważniejszych ról w naszym codziennym życiu. Dzienniki czatu zawierają naszą listę nieodebranych połączeń, połączeń przychodzących i wychodzących każdego dnia. Dzięki tej funkcji naszego urządzenia z Androidem możemy zobaczyć osoby, które do nas zadzwoniły, zwłaszcza te, za którymi tęskniliśmy z powodu bardzo pracowitego dnia. Widzimy takie szczegóły, jak nazwiska, numer i czas trwania każdego wykonanego połączenia.

Jednak czasami zdarzają się wypadki. Zdarzają się przypadki, że przypadkowo usuwamy nasze dzienniki połączeń, dotykając tylko jednego niewłaściwego przycisku. W tej sytuacji chętnie znaleźlibyśmy sposób, w jaki moglibyśmy je utworzyć lub po prostu odzyskać. Tutaj pokażemy Ci, jak możesz zrobić oba z nich, a to wszystko dzięki FoneDog Android Toolkit.

backup-recovery-call-logs-from-android-to-pc

Twórz kopie zapasowe i przywracaj historię połączeń z Androida na PC

Część 1: Kopie zapasowe dzienników połączeń z Androida za pomocą FoneDog Android Backup & RestoreCzęść 2: Jak wykonać kopię zapasową historii połączeń na PC za pomocą FoneDog Android Data RecoveryCzęść 3: Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić historię połączeń z AndroidaCzęść 4: Podsumowanie

Część 1: Kopie zapasowe dzienników połączeń z Androida za pomocą FoneDog Android Backup & Restore

Jeśli planujesz przywrócić ustawienia fabryczne na urządzeniu z Androidem i chcesz wykonać kopię zapasową dzienników połączeń, jest to dla Ciebie. Za pomocą FoneDog Android Backup and Restore umożliwia selektywne tworzenie kopii zapasowych danych systemu Android na komputerze. Ten program FoneDog jest również bardzo kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami z Androidem. Jest także bardzo łatwy w użyciu, ponieważ wystarczy kilka kliknięć.

Jest również bardzo bezpieczny w użyciu i wydajny, ponieważ żadne inne dane nie zostaną zastąpione i da pełny sukces, jeśli chodzi o tworzenie kopii zapasowych danych. FoneDog Android Data Recovery Tool jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami z Androidem i można go pobrać na Maca lub Windows PC. Jest w 100% bezpieczny i daje najwyższy wskaźnik sukcesu.

Ten program pozwala również znaleźć usunięte dane z urządzenia mobilnego z systemem Android z rootem lub bez niego i możesz pobrać je za darmo. Pobierz FoneDog na swój komputer i postępuj zgodnie z poniższą metodą krok po kroku.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Uruchom FoneDog Toolkit na swoim komputerze

Po pomyślnym zainstalowaniu FoneDog Toolkit na komputerze uruchom go i upewnij się, że w tle nie działa żaden inny program.


download-run-fonedog

Pobierz i uruchom FoneDog Toolkit na swoim komputerze - Krok 1

Krok 2: Podłącz urządzenie z Androidem do komputera

Podłącz telefon komórkowy z Androidem do komputera za pomocą kabla USB, a następnie wybierz „Android Data Backup and Restore". Upewnij się, że masz włączone debugowanie USB na swoim urządzeniu mobilnym.

debuggowanie zezwalające na usb

Krok 3: Wybierz opcję kopii zapasowej dla historii połączeń do kopii zapasowej

Po pomyślnym wykryciu urządzenia z systemem Android przez FoneDog Android Toolkit zobaczysz opcje na ekranie.

Proszę kliknąć „Kopia zapasowa danych urządzenia„. FoneDog rozpocznie skanowanie danych z urządzenia z Androidem.


backup-and-restore-call-logs-android

Wybierz opcję kopii zapasowej dla historii połączeń do kopii zapasowej - krok 3

Krok 4: Wybierz dane, które chcesz wykonać kopię zapasową

Tutaj zobaczysz wszystkie typy plików obsługiwane przez FoneDog Toolkit. Wybierz „Dzienniki połączeń„z listy wyświetlanej na ekranie, a następnie kliknij„PoczątekPrzycisk ".

Po kliknięciu przycisku Start program rozpocznie rozpakowywanie danych, które chcesz wykonać kopię zapasową. Nie używaj urządzenia z Androidem, nie odłączaj, a nawet nie usuwaj niczego z niego.


select-call-logs-to-backup

Wybierz Dane z dzienników połączeń do kopii zapasowej - Krok 4

Krok 5: Ukończ proces tworzenia kopii zapasowej historii połączeń

Następnie program wyszuka wszystkie kontakty zapisane w telefonie komórkowym z Androidem.

Po zakończeniu programu wystarczy przejść dalej i kliknąć „OK". Będziesz wtedy mógł zobaczyć wszystkie elementy, które zawiera wybrany plik.Przeczytaj także:
2 proste sposoby odzyskiwania skasowanych dzienników połączeń z systemu Android
Jak odzyskać usuniętą historię czatów WhatsApp z Androida?


archiwizacja historii połączeń zakończona

Zakończ proces tworzenia kopii zapasowej dzienników połączeń - krok 5

Część 2: Jak wykonać kopię zapasową historii połączeń na PC za pomocą FoneDog Android Data Recovery

Prawie taki sam jak powyższy, FoneDog Android Narzędzie do odzyskiwania danych może również służyć do tworzenia kopii zapasowych dzienników połączeń z urządzenia z systemem Android. Różnica w korzystaniu z tego programu polega na tym, że dane powinny być zapisywane bezpośrednio na twoim komputerze, a Ty możesz również uzyskać te wcześniej usunięte dane.

Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem, jak wykonać kopię zapasową dzienników połączeń z urządzenia mobilnego z systemem Android na komputer.

1: Uruchom FoneDog Toolkit i podłącz komputer

Ponownie uruchom narzędzie FoneDog Android Data Recovery Tool na komputerze, a następnie podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Upewnij się, że w telefonie komórkowym z Androidem jest włączone debugowanie USB.


połącz androida z komputerem.

Uruchom FoneDog Toolkit - Android Data Recovery i podłącz komputer - 1

2: Wybierz typy plików historii połączeń do skanowania

Po pomyślnym wykryciu urządzenia przez program narzędzie FoneDog Android Data Recovery Tool wyświetli listę obsługiwanych typów plików.

Wybierz "Dzienniki połączeń„ze wspomnianej listy, a następnie kliknij„Dalej”. Następnie program rozpocznie skanowanie i wyodrębnianie wszystkich danych z urządzenia mobilnego z systemem Android.

Upewnij się, że bateria urządzenia z Androidem jest wystarczająca i wystarcza na cały proces.


Wybierz dzienniki połączeń

Wybierz typy plików informacji o połączeniach do skanowania - 2

3: Wybierz elementy historii połączeń do utworzenia kopii zapasowej na komputerze

Gdy narzędzie FoneDog Android Data Recovery Tool wykona skanowanie i skanowanie wszystkich danych, wyświetli wszystkie elementy z wybranego pliku, który wcześniej wybrałeś. Wszystkie elementy z pliku, w tym usunięte, zostaną wyświetlone na ekranie. Te, które są podświetlone na czerwono, zostały wcześniej usunięte z urządzenia z Androidem.

Możesz również je zdobyć, jeśli chcesz. Zaznacz całą historię czatów, którą chcesz wykonać kopię zapasową na komputerze. Po zakończeniu wybierania wszystkich elementów, które chcesz utworzyć kopię zapasową, po prostu kliknij przycisk „wyzdrowiećPrzycisk ".

Wszystkie elementy wybrane do odzyskania zostaną automatycznie zapisane w komputerze, który posłuży za kopię zapasową.

Wszystkie te elementy mogą zostać w przyszłości przeniesione na telefon z Androidem, gdy będzie to potrzebne.


Odzyskaj-call-logs-to-pc

Wybierz dzienniki połączeń do utworzenia kopii zapasowej na komputerze - 3

Android Data Backup and Restore Wybieraj kopie zapasowe danych Androida na komputer jednym kliknięciem. Zaszyfruj swoje pliki kopii zapasowej. Kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z Androidem. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie FoneDog Android Backup & Restore

Część 3: Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić historię połączeń z Androida

Część 4: Podsumowanie

Tworzenie kopii zapasowych danych z urządzenia mobilnego z Androidem to naprawdę bardzo mądra decyzja. Nie będziemy wiedzieć, czy coś może się stać z twoimi cennymi urządzeniami mobilnymi. Dobrze, że FoneDog Toolkit oferuje wiele sposobów, w jaki możesz to zrobić. Dzięki temu niesamowitemu programowi tworzenie kopii zapasowych danych jest tak proste, jak 123.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 60 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.