Kontakt

Jak odzyskać dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2019 r

„Zazwyczaj znajduję odpowiedź na temat odzyskiwania danych z OS uszkodzony telefon z Androidem ”.

Wszyscy uwielbiamy korzystać z naszych telefonów komórkowych. Robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, pobieramy rodzaje muzyki, instalujemy aplikację i wiele więcej. Telefony komórkowe pomagają nam również ułatwić sobie życie. Możemy również zapisywać rozmowy z naszymi bliskimi i kolegami z pracy.

Zapisujemy również ważne pliki, których używamy do codziennych zadań. Dzięki tym wszystkim, co robią dla nas nasze telefony komórkowe, stało się bardzo delikatnym urządzeniem. Ale czasami straszne rzeczy po prostu się zdarzają. Ponieważ tego rodzaju urządzenia są dla nas bardzo delikatne, boimy się, że może się zdarzyć coś złego, na przykład uszkodzenie systemu operacyjnego, co spowoduje, że poczujesz się sfrustrowany i zmartwiony.

W takiej sytuacji możemy naprawdę martwić się o nasze dane na naszych uszkodzonych urządzeniach mobilnych. Zwykle znajdujemy odpowiedź na temat tego, w jaki sposób możemy odzyskać dane z uszkodzonego urządzenia z systemem Android. Nie ma się czym martwić, ponieważ jedyną odpowiedzią na Twój problem jest użycie oprogramowania innej firmy i to nic innego jak FoneDog Toolkit - Broken Data Data Extraction.

To z pewnością pomoże ci w odzyskaniu wszystkich danych z twojego System operacyjny uszkodził urządzenie mobilne z Androidem. Wszyscy wiemy, że po uszkodzeniu urządzenia z Androidem nie będzie możliwości odzyskania danych przechowywanych na urządzeniu z Androidem. Ale nie z FoneDog Toolkit. Z tym programem niemożliwe Android uszkodzone odzyskiwanie może stać się możliwe.

Jak odzyskać dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android

Jak odzyskać dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android

Część 1. Co to jest Fonedog ToolkitCzęść 2. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu z systemem AndroidCzęść 3. Wnioski

Część 1. Co to jest Fonedog Toolkit

The FoneDog Toolkit - Zepsute wyodrębnianie danych systemu Android może pomóc w odzyskaniu wszystkich danych z uszkodzonego urządzenia z systemem Android. Ten program z pewnością zapewnia najwyższą szybkość pobierania niż jakikolwiek inny program innej firmy. FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida może pomóc w odzyskaniu zdjęć, filmów, wiadomości tekstowych, łączność, historia połączeń i WhatsApp. Jest również kompatybilny z dowolnym urządzeniem Samsung Galaxy, w tym z nowo wydanym Samsung Galaxy Note 8.

A jeśli twoje urządzenie z Androidem nie pozwala na wprowadzenie hasła, FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction jest tutaj, aby ci pomóc. Aby odzyskać dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android, pobierz FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction i zainstaluj go na komputerze z systemem Windows.

Część 2. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu z systemem Android

Krok 1: Uruchom FoneDog Toolkit i podłącz swoje urządzenie mobilne

Otwórz FoneDog Toolkit, a następnie podłącz urządzenie Samsung. Po uruchomieniu programu wybierz opcję „Uszkodzona ekstrakcja danych Androida”. Poczekaj, aż FoneDog Toolkit pomyślnie wykryje twoje urządzenie Samsung.

Uruchom Fonedog

Uruchom Fonedog - krok 1

Krok 2: Wybierz stan swojego urządzenia

Po pomyślnym wykryciu urządzenia mobilnego przez program zapyta Cię o to, co się stało z urządzeniem mobilnym. Po prostu wybierz odpowiedni stan swojego urządzenia mobilnego.

Wybierz stan urządzenia

Wybierz stan urządzenia - krok 2

Krok 3: Wybierz odpowiedni model urządzenia

Po wybraniu stanu urządzenia FoneDog Toolkit poprosi Cię również o podanie poprawnego modelu urządzenia mobilnego. Dzięki temu FoneDog Toolkit będzie mógł pobrać odpowiedni pakiet na urządzenie mobilne. A następnie kliknij „Potwierdzać”, aby przejść do następnej procedury. Możesz wybrać z listy modelu Androida, który znajduje się na liście, z wyboru na ekranie.

Wybierz model

Wybierz model - krok 3

Krok 4: Status trybu pobierania

Po wprowadzeniu prawidłowego modelu urządzenia mobilnego FoneDog Toolkit - Broken Data Extraction poprosi cię o przejście do trybu pobierania. Wykonaj następujące kroki, aby ją włączyć.

-Wyłącz urządzenie mobilne
-W tym samym czasie naciśnij i przytrzymaj klawisz zmniejszania głośności (-), przycisk home i przycisk zasilania.
-A następnie naciśnij klawisz zwiększania głośności (+).

Status trybu pobierania

Status trybu pobierania - krok 4

Krok 5: Pobierz pakiet odzyskiwania

Gdy urządzenie mobilne znajdzie się w „trybie pobierania”, program rozpocznie analizę urządzenia mobilnego i rozpocznie pobieranie pakietu odzyskiwania. Poczekaj, aż FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android zakończy ten proces.

Pobierz pakiet odzyskiwania

Pobierz pakiet odzyskiwania - krok 5

Krok 6: Skanuj, wyświetl podgląd i przywróć dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android

Po zakończeniu całego procesu skanowania i wyodrębniania wszystkich danych z uszkodzonego urządzenia mobilnego z Androidem będziesz mógł zobaczyć wszystkie swoje dane.

Po lewej stronie ekranu zobaczysz listę kategorii plików obsługiwanych przez program. Będziesz mógł zobaczyć, gdzie znajdują się Twoje kontakty, wiadomości, załączniki, dzienniki połączeń, WhatsApp, galeria, biblioteka zdjęć, filmy, pliki audio i dokumenty.

Wybierz typy plików, które chcesz odzyskać z uszkodzonego urządzenia. Po kliknięciu jednego typu pliku zobaczysz wszystkie zawarte w nim elementy i będziesz mieć możliwość zaznaczenia wszystkiego, co chcesz odzyskać.

Po zakończeniu wybierania żądanych elementów kliknij „wyzdrowieć”. Wszystkie wybrane elementy lub dane zostaną automatycznie zapisane w wyznaczonym folderze przez FoneDog.

Zapisanie tych danych na komputerze z uszkodzonego telefonu z systemem Android pomoże Ci przenieść je na nowe urządzenie z Androidem.

Przeglądaj i odzyskuj dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android

Przeglądaj i odzyskuj dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android - Krok 6

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. Wnioski

FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction to naprawdę najlepszy sposób na odzyskanie danych z uszkodzonego urządzenia z Androidem. FoneDog jest bardzo bezpieczny w użyciu, ponieważ nie zastąpi żadnych innych danych przechowywanych na twoim urządzeniu mobilnym.

Może również dać najwyższy odsetek, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych, nawet jeśli urządzenie jest uszkodzone. Po pobraniu programu możesz go automatycznie wypróbować przez 30 dni za darmo. To znaczy, jeśli pierwszy raz pobrałeś program.

Na chwilę obecną FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonych danych z Androidem jest całkowicie kompatybilny z dowolnymi urządzeniami mobilnymi Samsung Galaxy, w tym także z nową Samsung Note 8. Jest także bardzo łatwy w użyciu, ponieważ podane wytyczne i opcje są bardzo konkretny.

Dzięki temu ludzie korzystający z tego niesamowitego programu nie będą się stresować. Chcemy mieć pewność, że korzystając z FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida, użytkownicy poczują się bezstresowo i będą mogli zaoszczędzić więcej czasu i wysiłku.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 104 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.