Kontakt

Jakie jest najlepsze narzędzie do odzyskiwania zdjęć Samsung Galaxy

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

„Straciłem kilka ważnych zdjęć na moim Samsungu Galaxy S8, z których nie mam żadnych kopii zapasowych. Koledzy powiedzieli mi, że mogę je odzyskać za pomocą oprogramowania innych firm. Jakie jest najlepsze narzędzie Odzyskiwanie zdjęć Samsung Galaxy? Dzięki!"

Przewodnik wideo: Jak zastosować narzędzie Samsung Galaxy Photos Recovery ToolCzęść 1. Czy jest możliwe odzyskanie Samsung Galaxy Photo?Część 2. Jakiego narzędzia użyć?Część 3. Jak korzystać z narzędzia Samsung Galaxy Photo Recovery Download ToolCzęść 4. Wnioski

Przewodnik wideo: Jak zastosować narzędzie Samsung Galaxy Photos Recovery Tool

Bezpłatne narzędzie do odzyskiwania zdjęć Samsung Galaxy jest pokazane w tym filmie, możesz odzyskać swoje zdjęcia Samsunga, oglądając ten film, więc dlaczego nie kliknąć i obejrzeć.

Utrata zdjęć może oznaczać utratę wspomnień. W dzisiejszej generacji i technologii urządzenia mobilne zastąpiły albumy ze zdjęciami. Teraz używamy aparatu telefonu i przechowujemy codzienne wspomnienia w naszych smartfonach bez żadnych skomplikowanych metod w przeciwieństwie do wcześniejszych. Dlatego Samsung Galaxy S8 jest dumny z nowej serii modeli, w której znajduje się aparat wysokiej jakości.

Jednak niezależnie od tego, jak nowoczesne mogą być nasze urządzenia, wciąż istnieją pewne problemy, którymi należy się zająć, na przykład najczęściej zadawane pytania dotyczące Odzyskiwanie zdjęć Samsung Galaxy. Tak, szybkość utraty danych na urządzeniach z Androidem gwałtownie wzrosła z różnych powodów. Może to być dowolny z poniższych elementów:

 • Przypadkowe usunięcie
 • Aktualizacja oprogramowania
 • Zakażenie złośliwym oprogramowaniem
 • Uszkodzona karta wewnętrzna lub SD
 • Awarie systemu

Bez względu na przypadek, zapewnimy ci najlepsze i bezpłatne rozwiązanie problemu odzyskiwania zdjęć z Samsung Galaxy.

Galaxy Note8

Część 1. Czy jest możliwe odzyskanie Samsung Galaxy Photo?

Tak! Jedyne, co na razie jest pewne, to świetna możliwość odzyskania utraconych lub usuniętych zdjęć Urządzenia Samsung. W zależności od miejsca przechowywania zdjęć, na przykład karty SD / pamięci lub pamięci wewnętrznej.

Domyślnie zdjęcia są zapisywane w pamięci wewnętrznej, gdzie można ustawić, aby były przechowywane później na zewnętrznej karcie SD, aby uzyskać więcej miejsca. Teraz, gdy zdjęcie zostanie usunięte z pamięci wewnętrznej telefonu Galaxy, nie zniknie całkowicie, ale stanie się nieczytelnym danymi.

Gdy zdjęcia te stają się nieczytelne, można je zastąpić nowymi zdjęciami zrobionymi i zapisanymi w tym samym folderze. W tym czasie masz większą szansę na Pobieranie Samsung Galaxy Photo Recovery za pomocą programów innych firm.

Ludzie też czytali:

Samsung Mobile Data Recovery Software Bezpłatne pobieranie

Odzyskiwanie plików wideo z urządzeń Samsung

Część 2. Jakiego narzędzia użyć?

Wśród wielu programów dostępnych online jest jeden program, który okazuje się być zgodny z obietnicami i który z czasem udowodnił swoją skuteczność. Odzyskiwanie danych Samsung to najlepsze rozwiązanie do odzyskiwania zdjęć Samsung Galaxy za darmo ze względu na wszystkie wyjątkowe funkcje oferowane przez ten program. Oto kluczowe cechy FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych Androida:

 • Kompatybilny z prawie 6000 urządzeniami z Androidem, w tym Samsung Galaxy S8 i 8Plus
 • Kompatybilny zarówno z Windows, jak i Mac
 • Odzyskuje: kontakty, wiadomości, historię połączeń, zdjęcia, filmy, muzykę, wiadomości WhatsApp i wiele innych
 • Łatwo odzyskuje wszystkie typy plików z lub bez rootowania Androida
 • Program przyjazny dla użytkownika, szczególnie dla początkujących
 • Z opcją Podgląd przed odzyskaniem danych
 • Z opcją odzyskiwania selektywnego tylko dla żądanych plików
 • Wskaźnik odzysku 100% i zaufanie milionów użytkowników Androida na całym świecie

Z FoneDog Toolkit - Android Data Recovery, nie ma potrzeby dodatkowej pomocy ze strony profesjonalistów, ponieważ możesz to zrobić samodzielnie, po prostu postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, i jest on opracowany w oparciu o środowisko przejściowe, idealne dla początkujących.

Galeria zdjęćOdzyskiwanie zdjęć na Samsung Galaxy

Część 3. Jak korzystać z narzędzia Samsung Galaxy Photo Recovery Download Tool

Kiedy jesteś gotowy, aby rozpocząć odzyskiwanie zdjęć Samsung Galaxy, aby znaleźć bezpłatne narzędzie do odzyskiwania Samsung Galaxy zdjęć, pobierz program i zainstaluj go na komputerze i zapoznaj się z następującymi przewodnikami poniżej:

Krok 1. Pobierz odpowiednią wersję FoneDog Toolkit - Android Data Recovery na twoim komputerze (Windows lub Mac)

Na komputerze wyszukaj w Internecie FoneDog Toolkit - Android Data Recovery, który jest narzędziem do pobierania odzyskiwania zdjęć Samsung Galaxy i możesz postępować zgodnie z procedurami pobierania i instalacji, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Po pomyślnym zainstalowaniu programu uruchom go, aż dojdziesz do menu głównego i przejdź do następnego kroku.

Połącz Androida z komputerem

FoneDog - odzyskiwanie zdjęć Samsung Galaxy - Krok 1

Krok 2. Podłącz telefon Samsung Galaxy S8 do komputera

Następnym krokiem jest podłączenie telefonu Samsung Galaxy S8 do komputera za pomocą kabla USB. Po nawiązaniu połączenia poczekaj, aż oprogramowanie automatycznie wykryje połączenie.

Uwagi: Jeśli po raz pierwszy podłączyłeś telefon komórkowy do komputera, zalecamy zainstalowanie specjalnych sterowników.

Przed przystąpieniem do odzyskiwania. Zapoznaj się z własnymi instrukcjami dotyczącymi ukończenia instalacji.

Połączono z Androidem

Podłącz Samsung Galaxy do komputera - Krok 2

Krok 3. Pozwól na debugowanie USB w Samsung Galaxy S8

Teraz musisz włączyć debugowanie USB w Galaxy S8. Debugowanie USB to tylko tryb połączenia między Androidem a komputerem przez USB i nie powoduje żadnych szkód ani niebezpieczeństw na telefonie komórkowym. Aby włączyć debugowanie USB w telefonie Samsung Galaxy S8, wykonaj następujące czynności:

 1. Przejdź do Ustawień z ekranu głównego
 2. Przewiń w dół i dotknij „Informacje o telefonie”
 3. Znajdź i stuknij „Numer kompilacji” 7 razy, aż zobaczysz „Jesteś teraz programistą!” lub „Jesteś w trybie programisty”
 4. Wróć do Ustawień
 5. Stuknij i włącz Opcje programisty
 6. Włącz debugowanie USB

Kliknij OK na ekranie komputera, kiedy wreszcie włączysz debugowanie USB.

Pozwól na debugowanie USB

Zezwalaj na debugowanie USB w telefonie Samsung Galaxy-- Krok 3

Krok 4. Wybierz zdjęcia do odzyskania z Samsung Galaxy

Kiedy Galaxy S8 zostanie w końcu wykryty przez program Samsung Photo Galaxy odzyskiwania do pobrania za darmo - FoneDog.

Zobaczysz kolejne okno z monitem o wybranie typów plików, które chcesz odzyskać. Wybierz odpowiedni folder na Media, a następnie kliknij „Dalej" kontynuować.

Wybierz galerię

Wybierz zdjęcia do skanowania na Samsung Galaxy - Step4

Krok 5. Skanuj i odzyskaj usunięte zdjęcia z Samsung Galaxy

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery przeskanuje całe urządzenie, aby uzyskać usunięte lub utracone zdjęcia w wewnętrznej / zewnętrznej pamięci urządzenia.

Proces ten zajmie trochę czasu, ponieważ przeprowadzi głębokie skanowanie, ale jego postęp można zobaczyć w tym samym oknie. Po zakończeniu skanowania lub po zakończeniu możesz teraz zobaczyć wszystkie pliki w telefonie Samsung Galaxy S8.

Możesz zawęzić wyszukiwanie, przełączając opcję „Wyświetlaj tylko usunięte elementy”, aby przyspieszyć odzyskiwanie. Wszystkie kategorie plików możesz znaleźć po lewej stronie, a ich podgląd po prawej stronie.

Wybierz w kategorii Media i zaznacz zdjęcia, które chcesz odzyskać. Nie zapomnij utworzyć nowego folderu na komputerze, aby zapisać wszystkie zdjęcia, a następnie kliknij „wyzdrowieć”Na końcu ekranu.

Odzyskaj zdjęcia do komputera

Odzyskaj usunięte zdjęcia z Samsung Galaxy - Step5

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 4. Wnioski

Wreszcie dochodzimy do wniosku FoneDog Toolkit - Android Data Recovery jest najlepszym oprogramowaniem dla Odzyskiwanie zdjęć Samsung Galaxy. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną już dziś i sam przetestować program!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 75 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.