Kontakt

Samsung Mobile Data Recovery Software Darmowe pobieranie pełnej wersji

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

„Co jest najlepsze Oprogramowanie Samsung Mobile Data Recovery to jest do ściągnięcia za darmo? "

Samsung, będący obecnie najlepszą marką Androida na rynku, zmaga się z wieloma problemami utraty danych, podobnie jak wszyscy producenci telefonów komórkowych. Wszyscy w całym swoim życiu mobilnym mieli utracone pliki lub dane co najmniej raz lub dwa takie jak łączność, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, zdjęcia, filmy i wiele innych.

Jeśli jesteś użytkownikiem Samsunga, prawdopodobnie doświadczyłeś tego wszystkiego. Być może szukałeś w Internecie najlepszego i skutecznego oprogramowania do odzyskiwania danych mobilnych, ale nie powiodło się, ponieważ wielu z nich obiecuje swoim użytkownikom zbyt wiele rzeczy, ale tak naprawdę nie spełniają swoich oczekiwań.

Jeśli szukasz Oprogramowanie mobilne do odzyskiwania danych Samsung z darmowe pobieranie, to trafiłeś na właściwą stronę. W tym artykule przedstawimy Ci FoneDog Toolkit - Android Data Recovery oraz w jaki sposób to oprogramowanie może zmienić Twoje podejście do odzyskiwania danych mobilnych.

Samsung Note 8Samsung Mobile Data Recovery do pobrania za darmo

Część 1. Co to jest FoneDog Toolkit - Android Data Recovery?Część 2. Jak korzystać z FoneDog Toolkit - Android Data Recovery?Przewodnik wideo: Pobierz Samsung Data Recovery za darmo i jak go używać?

Część 1. Co to jest FoneDog Toolkit - Android Data Recovery?

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery to najbardziej zaufany i niezawodny program do odzyskiwania wszystkich urządzeń z Androidem, zwłaszcza Samsung. Współpracuje z wszelkiego rodzaju modelami Samsung w zakresie odzyskiwania danych.

Chociaż istnieje opinia, że ​​mobilne programy do odzyskiwania danych są drogie, wynik jest bardziej obiecujący niż nawet nie próby. Używamy programów do odzyskiwania tylko wtedy, gdy usuwamy lub gubimy pliki z urządzenia bez kopii zapasowych, więc wykonanie wszystkich skomplikowanych kroków w celu przywrócenia ich bez użycia narzędzi może być dużym problemem.

Dobrze, że to oprogramowanie do odzyskiwania jak FoneDog Toolkit - Android Data Recovery uczyniło nasze życie znacznie lepszym niż wcześniej. Jeśli wcześniej po prostu otrząsnęliśmy się i płakaliśmy nad utraconymi plikami, teraz masz wszystkie szanse, aby je odzyskać i uzyskać jak najwięcej z telefonu Samsung. FoneDog Toolkit - Android Data Recovery wyróżnia się następującymi kluczowymi cechami:

 • Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Samsung, w tym najnowszym Galaxy S 8 oraz ponad 6000 urządzeń z Androidem
 • W 100% bezpieczny, zabezpieczony i zapewniający najwyższy w branży wskaźnik pobierania
 • Zapewnia opcję podglądu przed odzyskaniem i pobraniem
 • Oferuje selektywne przywracanie w celu szybszego odzyskiwania
 • Przywraca dane z urządzeń mobilnych Samsung z rootem lub bez
 • Odzyskuje kontakty, wiadomości, zdjęcia, filmy, wiadomości WhatsApp i wiele innych

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery ma bezpłatne pobieranie i Darmowa wersja próbna aby użytkownicy mogli sami zobaczyć i spróbować. Więc jeśli szukasz Oprogramowanie mobilne do odzyskiwania danych Samsung z darmowe pobieranie, nie musisz szukać dalej, zaufaj i korzystaj z FoneDog Toolkit - Android Data Recovery.

Część 2. Jak korzystać z FoneDog Toolkit - Android Data Recovery?

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery jest bardzo prosty i łatwy w użyciu, szczególnie dla osób nietechnicznych. Ten program został opracowany w procesie klikania i bez skomplikowanych metod.

Po usunięciu pliku / plików z telefonu są one przenoszone do innego magazynu, który jest ukryty gdzieś w pamięci wewnętrznej urządzenia Samsung lub innego telefonu z Androidem. Jedynym sposobem, aby je odzyskać, jest użycie narzędzi do odzyskiwania, które mogą wejść głębiej do pamięci wewnętrznej z Samsung Mobile.

Dlatego zaleca się, aby po utracie pliku / plików natychmiast zaprzestać korzystania z urządzenia, aby uniknąć ich nadpisania. Pobieranie FoneDog Toolkit - Android Data Recovery online i rozpocznij odzyskiwanie jak najszybciej. Dowiedz się, jak korzystać z tego oprogramowania do odzyskiwania, wykonując następujące kroki:

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom Samsung Data Recovery

Najpierw musisz pobrać na komputerze FoneDog Toolkit - Android Data Recovery a następnie zainstaluj. Po zakończeniu instalacji uruchom program, aby rozpocząć korzystanie.

Uwagi: jeśli po raz pierwszy podłączysz swój Samsung do komputera, pojawi się monit o zainstalowanie niezbędnych sterowników.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Połącz Androida z komputerem

Bezpłatne pobieranie, instalowanie i uruchamianie FoneDog - Krok 1

Krok 2. Podłącz urządzenie mobilne Samsung i włącz debugowanie USB

Za pomocą kabla USB podłącz urządzenie Samsung do komputera i włącz debugowanie USB.

Program automatycznie wykryje połączenie i od razu poprosi o włączenie debugowania USB.

W przypadku urządzeń Samsung z systemem Android 4.2 i nowszym:

 1. Uruchom Ustawienia na urządzeniu Samsung
 2. Przewiń i dotknij Informacje o telefonie
 3. Stuknij Numer kompilacji 7 razy, aby aktywować opcje programistyczne. Zobaczysz komunikat „Jesteś w trybie programisty”
 4. Wróć do Ustawień
 5. Stuknij Opcje programisty
 6. Sprawdź lub włącz debugowanie USB

Jeśli Twoje urządzenie Samsung działa w systemie Android 4.1 lub nowszym:

 1. Otwórz Ustawienia w telefonie
 2. Stuknij Opcje programisty
 3. Stuknij opcję Debugowanie USB

Debugowanie USB to tylko bezpieczne połączenie, które pozwoli na podłączenie telefonu do komputera. Włączenie debugowania USB nie powoduje żadnych szkód.

Pozwól na debugowanie USB

Zezwalaj na debugowanie USB - krok 2

Krok 3. Wybierz pliki do skanowania na telefonie komórkowym Samsung

W następnym kroku pojawi się monit o wybranie plików, które chcesz przeskanować i przesłanie do odzyskania.

Tutaj możesz wybrać łączność, wiadomości tekstowych, Wiadomości WhatsApp, zdjęcia, muzyka, i wiele więcej. Po prostu zaznacz pola obok potrzebnych plików i kliknij „Dalej".

Wybierz Typ pliku

Wybierz typ pliku - krok 3

Krok 4. Przeglądaj pliki i odzyskuj z Samsunga

Skanowanie zajmie trochę czasu, w zależności od połączenia sieciowego, a także całkowitego obciążenia plików, które trzeba odzyskać.

Podczas tej części zostaniesz poproszony o utworzenie lokalizacji folderu wyjściowego dla całego odzyskanego elementu. Po zakończeniu skanowania możesz teraz zobaczyć wszystkie kategorie plików po lewej stronie ekranu programu, a podgląd każdego pliku po prawej stronie.

Możesz przejrzeć każdy plik i wykonać selektywne przywracanie, zaznaczając tylko te elementy, których potrzebujesz. Kliknij 'wyzdrowieć”u dołu ekranu.

Wszystkie odzyskane pliki zostaną zapisane w wyznaczonym folderze, który wybrałeś wcześniej.

Odzyskaj Whatsapp na PC

Podgląd usuniętych plików i odzyskiwanie z Samsunga - Step4

Przewodnik wideo: Pobierz Samsung Data Recovery za darmo i jak go używać?

Kliknij, aby pobrać pełną wersję oprogramowania do odzyskiwania danych za darmo!

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

I to wszystko! Pomyślnie odzyskałeś wszystkie utracone / usunięte pliki. To jest najłatwiejsze Samsung oprogramowanie do odzyskiwania danych z telefonu komórkowego do pobrania za darmo, Tylko FoneDog Toolkit - Android Data Recovery działa doskonale. Nigdy więcej nie martw się o utratę lub usunięcie ważnych plików. Wypróbuj bezpłatną wersję FoneDog Toolkit - Android Data Recovery i widzę dużą różnicę.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 65 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.