Kontakt

Jak odzyskać usunięte SMS-y z Androida

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 22 sierpnia 2019 r

Tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić odzyskać usunięte SMS-y z Androida. Jeśli szukasz prostego przewodnika po tym, jak znaleźć usunięte wiadomości tekstowe na swoim telefonie z Androidem, ta strona pomoże.

Smartfony są dziś szeroko stosowane, a różne marki smartfonów zanieczyszczają rynki. Niezależnie od tego, czy jest to najnowsza, czy najtańsza marka, ludzie zwykle wybierają takie, które mogą zaspokoić ich potrzeby w każdym tempie życia za jednym zamachem. Wygoda jest kluczem do tego, dlaczego ludzie potrzebowali smartfonów w swoim życiu.

Telefony komórkowe zostały wykonane w celu wysyłania wiadomości tekstowych do użytku osobistego; może to być do celów rodzinnych, instytucjonalnych, biznesowych, a nawet awaryjnych, które wymagają natychmiastowej reakcji. W tym przypadku smartfony dodały więcej funkcji w tradycyjnej aplikacji do przesyłania wiadomości na telefony komórkowe, dodając animacje i kolory, które kliknęłyby osobowość użytkowników bez utraty ich głównego celu - aby ułatwić komunikację.

Pobierz SMS-y z SMSJak odzyskać usunięte SMS-y z urządzeń z Androidem

Część 1. Dlaczego możemy przywrócić usunięte wiadomości tekstowe z AndroidaCzęść 2. Upewnienie się, że to się nie powtórzyPrzewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte SMS-y z telefonu z AndroidemCzęść 3. Użyj oprogramowania do odzyskiwania danych, aby przywrócić usunięte SMS-y na Androidzie

Część 1. Dlaczego możemy przywrócić usunięte wiadomości tekstowe z Androida

Czy słyszałeś kiedyś, że ludzie mówią, że pliki niekoniecznie znikają z Androida po ich usunięciu? To jest absolutna prawda. Wszystkie te pliki są ukryte w miejscu, którego już nie widać, czekając na odzyskanie ... lub zastąpienie. Tak właśnie dzieje się na telefonach z Androidem. Wszystkie treści, które usuwamy (w tym wiadomości tekstowe) pozostaną, dopóki nie będziemy potrzebować wystarczającej ilości czasu i / lub przestrzeni do przechowywania innych danych.

Dlatego możemy odzyskać usunięte wiadomości z Androida. Tylko jeśli zostaną zastąpione nowymi danymi, nie możemy ich odzyskać. Dlatego gdy stwierdzimy, że straciliśmy ważne SMS-y na Androida, musimy przestać używać naszego telefonu komórkowego. Unikaj objęcia ich nowymi danymi.

Część 2. Upewnienie się, że to się nie powtórzy

SMS Backup & Restore

Przedstawiamy bezpłatną aplikację do tworzenia kopii zapasowych SMS-ów, która jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do tworzenia kopii zapasowych w swojej klasie, z ponad 5 milionami pobrań i oceną 4.5 gwiazdki. Nie ma wątpliwości, że aplikacja może zyskać tak dobrą reputację - nie tylko dlatego, że można ją pobrać za darmo, ale ma również dość kompleksowe funkcje.

Za jego pomocą możesz tworzyć kopie zapasowe danych, takich jak wiadomości tekstowe, rejestry połączeń itp., Aby zapobiec utracie danych, których nie można odzyskać w przyszłości. Następnie zapoznaj się z najprostszym oprogramowaniem do odzyskiwania SMS-ów i mam nadzieję, że ci pomożemy. Możesz też pobrać zestaw narzędzi innej firmy, taki jak FoneDog Toolkit - Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych nie tylko wiadomości, ale także kontaktów, filmów, zdjęć i tak dalej.

Przywracanie kopii zapasowych wiadomości

Odzyskaj usunięte SMS-y z Androida

My zazwyczaj przechowujemy wiadomości tekstowe w naszej skrzynce odbiorczej z kilku powodów, takich jak ważne wiadomości. Trzymamy ich dla pewności, że jest tam bezpiecznie i wiedząc, że możemy wszystko z tym zrobić, dopóki tam pozostanie. Jednak każdy użytkownik telefonu komórkowego również napotyka niedogodności, zwłaszcza gdy przypadkowo usunął niektóre ważne wiadomości tekstowe ze swoich telefonów.

Uważasz, że jest to czasochłonne, a twój napięty harmonogram go nie zatwierdza, więc w końcu nie ma sensu. A potem przychodzi Ci na myśl rozwiązanie, kopia zapasowa! Jednak niestety, zapomniałeś synchronizować kopię zapasową telefonu w tym samym czasie. A teraz rozwiązanie staje się rozczarowaniem. Naprawdę potrzebujesz rozwiązania, aby od razu rozwiązać ten problem.

Brzmi znajomo, prawda? Jesteś we właściwym miejscu. Jeśli szukasz rozwiązania w zakresie odzyskiwania skasowanych wiadomości SMS, w tym artykule znajdziesz proste proste kroki, które należy wykonać bez żadnego wysiłku. Wszystko czego potrzebujesz to znaleźć dobre oprogramowanie do odzyskiwania i Odzyskiwanie danych Androida Opracowane przez FoneDog Oprogramowanie może zająć się Tobą!

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte SMS-y z telefonu z Androidem

Część 3. Użyj oprogramowania do odzyskiwania danych, aby przywrócić usunięte SMS-y na Androidzie

W czterech (4) bardzo prostych krokach możesz odzyskać utracone wiadomości tekstowe w mgnieniu oka. Proces jest bardzo łatwy i nawet początkujący mogą rozpocząć proces od razu. Ten zestaw narzędzi w Twoim urządzeniu zapewnia bezproblemową obsługę w przypadku przypadkowego usunięcia ważnych plików, takich jak wiadomości tekstowe.

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery Software to pierwsze oprogramowanie do odzyskiwania danych stworzone dla telefonów i tabletów z Androidem i jest kompatybilne z ponad 6000 innymi urządzeniami z Androidem, które są obecnie dostępne. To oprogramowanie do odzyskiwania jest wysoce zalecane przez użytkowników Androida i zostało ocenione przez swoich zadowolonych klientów na 5 gwiazdek.

Wykonaj poniższe czynności, a teraz możesz zacząć.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj zestaw narzędzi FoneDog - Android Data Recovery

Pobierz zestaw narzędzi FoneDog - Android Data Recovery sz oficjalnej strony internetowej i upewnij się, że jest to najnowsza wersja.

Po pobraniu zainstaluj oprogramowanie na komputerze, a następnie uruchom oprogramowanie.

Połącz Androida z komputerem

Pobierz i zainstaluj zestaw narzędzi FoneDog - Krok 1

Możesz POBIERZ bezpłatną wersję próbną najpierw i skanuj w poszukiwaniu odzyskiwania usuniętych wiadomości:

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 2: Włącz debugowanie USB telefonu Android

Aby aktywować oprogramowanie do debugowania USB, musisz upewnić się, że urządzenie jest wykrywane przez komputer.

Możesz włączyć tryb debugowania USB, przechodząc do urządzenia ustawienia > O telefonie > Opcja programisty następnie włącz debugowanie USB.

Aby zezwolić na debugowanie USB

Włącz debugowanie USB w systemie Android - krok 2

Krok 3: Przeskanuj usunięte lub utracone wiadomości na urządzeniu z Androidem

Gdy program wykryje urządzenie, możesz wybrać typ danych, które chcesz odzyskać. Teraz musisz kliknąć „Dalej”, aby rozpocząć procedurę.

Następnie kliknij „dopuszczać”, które można zobaczyć na ekranie komputera. Następnie możesz kontynuować proces, klikając„PoczątekPrzycisk ".

Uwagi: Bateria urządzenia powinna być > 20% ponieważ skanowanie może chwilę potrwać.

Wybierz Typ pliku

Wybierz typ pliku, aby skanować usunięte dane - krok 3

Krok 4: Wyświetl podgląd wszystkich plików i odzyskaj je za pomocą zestawu narzędzi FoneDog - Android Data Recovery

FoneDog Free Try - Android Data Recovery to taki program, za pomocą którego będziesz mógł odzyskać utracone pliki. Po zakończeniu procesu skanowania możesz wyświetlić podgląd wszystkich plików pokazanych w tym programie.

Skanowane pliki są sortowane według kategorii dla wygody klienta. Dzięki skategoryzowanej grupie możesz łatwo sprawdzić folder, który chcesz odzyskać (np. Wiadomości).

Na koniec kliknij „wyzdrowieć”i przypisz, który folder na komputerze zapisujesz odzyskane pliki.

Odzyskaj wiadomości do komputera

Przejrzyj i odzyskaj usunięte SMS-y z Androida - Step4

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

I to wszystko! Wystarczyło jedno kliknięcie, aby rozwiązać problem. I oczywiście, aby dobrze wykonać kroki przy użyciu FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych Androida program.

Mam nadzieję, że ten artykuł okaże się przydatny. Jeśli ponownie napotkasz takie problemy, nie wahaj się ponownie odwiedzić programu na ich stronie internetowej i wyrazić swoją satysfakcję, dokonując przeglądu i oceniając je za zapewnienie nam dobrej i niezawodnej usługi, takiej jak ta.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 94 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.