Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Najlepsze rozwiązanie do odzyskiwania plików wideo

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

Czy można odzyskać pliki wideo? Być może możesz znaleźć odpowiedź w tym artykule poniżej, czytając.

WSKAZÓWKA:

Część 1. Jak ważne są nasze filmy i jak je przywrócić?Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte pliki wideo na AndroidzieCzęść 2. Zalecane: Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania wideoCzęść 3. Wniosek

Część 1. Jak ważne są nasze filmy i jak je przywrócić?

Po co przywracać ważne filmy?

Robimy filmy na naszych urządzeniach z Androidem, aby zachować i pielęgnować wspomnienia, które mamy w codziennym życiu. Robimy także filmy na specjalne okazje, takie jak urodziny, ceremonie ukończenia szkoły, wesele i inne.

Możemy również nagrywać prezentacje do celów zawodowych lub szkolnych za pomocą naszych urządzeń z Androidem. Istnieją jednak przypadki, w których przypadkowo straciliśmy je wszystkie z niektórych powodów, np. Przywrócenie ustawień fabrycznych, system się zawiesił lub po prostu omyłkowo usunął je, ponieważ nacisnąłeś jeden niewłaściwy przycisk na urządzeniu z Androidem.

Brzmi okropnie, prawda? Zwłaszcza jeśli mamy te niezapomniane filmy zapisane na naszych urządzeniach z Androidem lub bardzo ważną prezentację, którą musimy przedstawić na bardzo ważnym spotkaniu w biurze.

Jesteśmy przekonani, że jeśli wystąpią tego rodzaju sytuacje, możesz naprawdę chcieć dowiedzieć się, w jaki sposób możesz je szybko i skutecznie odzyskać. Aby odzyskać usunięte pliki wideo, musisz mieć narzędzie do odzyskiwania danych. Oprogramowanie, które może Ci pomóc w najszybszy możliwy sposób, ale jednocześnie bardzo skuteczne przywrócić utracone filmy na twoich telefonach z Androidem.

Odzyskaj usunięte plikiOdzyskiwanie plików wideo

Kliknij wideo, aby obejrzeć i odzyskać pliki wideo już teraz! Zasługujesz na najlepsze rozwiązanie, aby je odzyskać!

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte pliki wideo na Androidzie

Część 2. Zalecane: Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania wideo

Odzyskiwanie plików wideo na Androida przez FoneDog Narzędzie może pomóc odzyskać wszystkie usunięte pliki wideo na urządzeniu z Androidem. Korzystanie z oprogramowania jest bardzo bezpieczne, ponieważ nie zastąpi ono żadnych innych danych na urządzeniu z Androidem.

Funkcje programu

Narzędzie FoneDog Android Data Recovery jest kompatybilne z ponad 6000 urządzeń z Androidem, w tym z nowymi modelami, takimi jak Samsung Galaxy S8 i Note. Możesz także zainstalować to oprogramowanie na komputerze Mac lub Windows.

Narzędzie do odzyskiwania danych FoneDog Android jest bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ wystarczy kilka kliknięć, a wszystkie usunięte dane zostaną odzyskane. To oprogramowanie ma możliwość zapisywania wszystkich przywróconych danych na komputerze, pozostawiając nieco kopię zapasową wszystkich odzyskanych danych.

Zapewni to najwyższy możliwy wskaźnik sukcesu. Oto obsługiwane formaty plików, które FoneDog Android Data Recovery Tool obsługuje plik wideo.

Pobierz to oprogramowanie do odzyskiwania wideo Darmowe pobieranie i przywróć utracone pliki wideo teraz!

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Szczegółowy przewodnik na temat korzystania z FoneDog do przywracania plików wideo

Krok 1: Pobierz i zainstaluj

Pobierz narzędzie FoneDog Android Data Recovery Tool i zainstaluj je na komputerze Mac lub Windows.

Fonedog Main

Krok 2: Uruchom i połącz

Po zainstalowaniu narzędzia FoneDog Android Data Recovery Tool na komputerze uruchom program i podłącz urządzenie z systemem Android do komputera Mac lub Windows za pomocą kabla USB.

Połącz Androida z komputerem

Uwagi:

Po podłączeniu urządzenia i FoneDog Android Data Recovery Tool wykryło urządzenie z Androidem. Oprogramowanie poprosi Cię o włączenie debugowania USB na urządzeniu z Androidem. Włączenie debugowania USB na urządzeniu z Androidem pozwoli oprogramowaniu na skanowanie wszystkich usuniętych danych.

Krok 3: Włącz debugowanie USB na urządzeniu z Androidem

Oto jak włączyć debugowanie USB na urządzeniu z Androidem w zależności od wersji systemu operacyjnego urządzenia mobilnego. Wykonaj poniższe kroki.

Android 4.2 do nowszej wersji

Przejdź do ustawień"

Następnie przejdź do „Informacje o telefonie”

Idź i dotknij „Numer kompilacji” 7 razy, a następnie ponownie przejdź do „Ustawienia”

Wybierz „Opcja programisty”

A następnie dotknij „Debugowanie USB”

Android 3.0 do 4.1

Stuknij w „Ustawienia”

Następnie dotknij „Opcja programisty”

Następnie dotknij „Debugowanie USB”

Android 2.3 lub wcześniejsza wersja

Idź i dotknij „Ustawienia”

Następnie wybierz „Aplikacje” Wybierz „Rozwój”

A następnie dotknij „Debugowanie USB”

Pozwól na debugowanie USB

Ludzie również czytająJak odzyskać utracone kontakty z AndroidaJak wyświetlić usunięte wiadomości tekstowe za darmo na Androida

Krok 4: Wybierz typ pliku do skanowania

Po włączeniu debugowania USB w urządzeniu FoneDog Android Data Recovery Tool wyświetli listę typów plików na ekranie.

Po prostu wybierz „Wideo„z listy, a następnie kliknij„DalejPrzycisk ".

Wybierz Typ pliku

Krok 5: Pozwól FoneDog skanować system Android

Po wybraniu typu pliku do skanowania, FoneDog Android Data Recovery Tool poprosi Cię o zgodę na pełny dostęp do Twojego urządzenia z Androidem.

Aby udzielić pozwolenia, przejdź na urządzenie mobilne z Androidem, a zobaczysz wyskakujące okienko z pytaniem o pozwolenie.

Wystarczy dotknąć „Zezwól” i „Przyznaj” i „Autoryzuj”. Po udzieleniu dostępu do FoneDog rozpocznie on rozpakowywanie usuniętych plików wideo z urządzenia z systemem Android.

W każdym razie, gdy nie było widać żadnego wyskakującego okienka na ekranie, wystarczy przejść dalej i kliknąć przycisk „Ponów”.

Pozwól superużytkownikowi

Krok 6: Przejrzyj i odzyskaj usunięte pliki wideo

Wyodrębnianie lub skanowanie usuniętych plików wideo z urządzenia Andriod może trochę potrwać, w zależności od wielkości pliku.

Po zakończeniu wyodrębniania oprogramowania do odzyskiwania danych FoneDog dla Androida będzie można wyświetlać ich podgląd po kolei. Zobaczysz także na ekranie zarówno usunięte, jak i istniejące pliki wideo.

Aby zaoszczędzić więcej czasu, wystarczy kliknąć „Wyświetl tylko usunięte elementy”znajdujący się u góry ekranu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić więcej czasu na przeglądaniu tylko usuniętych plików wideo.

Po zakończeniu kliknij „wyzdrowieć”, aby odzyskać usunięte pliki wideo.

Urządzenie skanujące

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. Wniosek

FoneDog Android Data Recovery Tool to najlepszy przyjaciel w odzyskiwaniu utraconego lub usuniętego pliku wideo z urządzenia z Androidem. To oprogramowanie nie tylko odzyskuje usunięte filmy, ale może również odzyskać usunięte dane, takie jak kontakty, wiadomości tekstowe, historia połączeń, WhatsApp, Viber i inne ważne dane z urządzenia z Androidem.

FoneDog Android Data Recovery Tool jest również kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami mobilnymi z Androidem, w tym nowymi, takimi jak Samsung Galaxy S8 i Note. Jest to zgodne z komputerem Mac lub Windows.

To oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu i bezpieczne, ponieważ żadne inne dane nie zostaną nadpisane, a Twoje dane osobowe nie zostaną skopiowane przez FoneDog Android Data Recovery Tool.

Pobierz FoneDog Android Data Recovery Tool i uzyskaj 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Dzięki temu masz pewność, że to oprogramowanie naprawdę działa i że zapewni Ci najwyższy wskaźnik sukcesu.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.8 / 5 (na podstawie 108 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.