Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Twórz kopie zapasowe i przywracaj kontakty ze starego telefonu do XiaoMi Mix 2S

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

„Cześć, czy wiesz jak tworzenie kopii zapasowych i przywracanie kontaktów ze starego telefonu do Xiaomi Mi Mix 2S? Jestem szczęśliwym użytkownikiem nowo wydanej Xiaomi MIX 2S. Mam jednak dylemat.

Mam prawie dwieście kontaktów na starym smartfonie i nie mam pojęcia, jak przenieść kontakty do mojego MIX 2S. Słyszałem, że kopie zapasowe pomogłyby, ale jak je utworzyć?

Część 1. Znaczenie kontaktówCzęść 2. Utwórz kopię zapasową kontaktów na starym telefonie do Xiaomi Mi MIX 2S za pomocą FoneDog Android ToolkitCzęść 3. Przywróć kontakty ze starego telefonu do Xiaomi Mix 2S za pomocą FoneDogCzęść 4. Utwórz kopię zapasową kontaktów na swoim koncie GoogleCzęść 5. WniosekPrzewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić kontakty ze starego telefonu na urządzenia Xiaomi

Część 1. Znaczenie kontaktów

Jeśli jesteś typem, który nie potrafi przetrwać dnia bez swoich telefonów, powinieneś wiedzieć, jak ważne są twoje kontakty. Za pomocą kontaktów możesz wysyłać wiadomości tekstowe i nawiązywać połączenia za pomocą kilku dotknięć. Na przykład po otrzymaniu nowego telefonu najnowszy Xiaomi Mi MIX 2S.

Nadal nie możesz pozbyć się swoich kontaktów. Właśnie dlatego jednym z pierwszych kroków podczas przejścia na nowy telefon jest przeniesienie kontaktów ze starego telefonu na nowy. W takich przypadkach przydatne są kopie zapasowe. Możesz po prostu przywrócić kopię zapasową na nowym urządzeniu, aby z łatwością przenosić kontakty. Nie ma potrzeby ponownego ręcznego wprowadzania setek kontaktów.

Wow EmotionW tym artykule omówimy dwa wygodne sposoby tworzenia kopii zapasowych i przywracania kontaktów ze starego telefonu do Xiaomi Mi MIX 2S. Zostań z nami do końca, abyś mógł znaleźć metodę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jest to bardzo proste, ale wymaga przesłania kontaktów na konto Google. Jeśli ktoś zna twoje hasło do konta, ta osoba może uzyskać dostęp do twoich kontaktów. Jeśli prywatność i poufność mają dla Ciebie ogromne znaczenie, ta metoda może nie być najlepsza dla Ciebie.

Część 2. Utwórz kopię zapasową kontaktów na starym telefonie do Xiaomi Mi MIX 2S za pomocą FoneDog Android Toolkit

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Podłącz stary telefon do komputera.

Jeśli chcesz już przenieść kontakty na nowy telefon, pobierz FoneDog Android Toolkit na swój komputer.

Uruchom FoneDog Android Toolkit. Wybierz Android Data Backup and Restore z menu głównego. Podłącz stary telefon do komputera za pomocą kabla USB.

Fonedog Main

Podłącz swój stary telefon do komputera - krok 1

Krok 2. Pozwól na debugowanie USB w telefonie.

Oprogramowanie poprosi o włączenie debugowania USB. W zależności od wersji telefonu z Androidem wykonaj poniższe czynności. Możesz również zapoznać się z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Android 4.2 lub nowszy

Otwórz Ustawienia> Informacje o telefonie> Stuknij kilkakrotnie Numer kompilacji, aż przejdziesz do trybu programisty> Debugowanie USB

Android 3.0 do 4.1
Uruchom Ustawienia> Opcje programisty> Debugowanie USB

Android 2.3 lub Lowe

Przejdź do Ustawienia> Aplikacje> Programowanie> Debugowanie USB

Będziesz musiał tylko raz włączyć debugowanie USB. Następnym razem, gdy ponownie wykonasz kopię zapasową, nie będziesz już musiał wykonywać tego kroku.

Aby zezwolić na debugowanie USB

Zezwalaj na debugowanie USB dla starego telefonu - krok 2

Krok 3. Wybierz typy plików kontaktów do utworzenia kopii zapasowej dla starego telefonu

Oprogramowanie przekieruje Cię do okna z kilkoma opcjami. Wybranie opcji Kopia zapasowa jednym kliknięciem spowoduje utworzenie kopii zapasowej wszystkich plików na urządzeniu.

Ponieważ Twoim celem jest utworzenie kopii zapasowej kontaktów, wybierz opcję Kopia zapasowa danych urządzenia. Po kliknięciu tego przycisku zobaczysz listę obsługiwanych typów plików. Zaznacz Kontakty.

Wybierz kontakty do kopii zapasowej

Wybierz typy plików kontaktów, dla których chcesz utworzyć kopię zapasową - krok 3

Krok 4. Uruchom kopię zapasową kontaktów ze starego telefonu

Naciśnij Start, aby rozpocząć tworzenie kopii zapasowej. Nie odłączaj telefonu od komputera. Przerwanie procesu tworzenia kopii zapasowej może prowadzić do utraty danych.

Zostaniesz powiadomiony po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej. Na ekranie pojawi się również liczba plików i rozmiar pliku kopii zapasowej.

Tworzenie kopii zapasowych plików

Uruchom kopię zapasową kontaktów ze starego telefonu - krok 4

Część 3. Przywróć kontakty ze starego telefonu do Xiaomi Mix 2S za pomocą FoneDog

Po pomyślnym utworzeniu kopii zapasowej za pomocą FoneDog Android Toolkit możesz kontynuować przywracanie jej na telefonie Xiaomi. Oto przewodnik krok po kroku, jak to zrobić.

1. Podłącz swój Xiaomi Mi MIX 2S do komputera.

Uruchom FoneDog Android Toolkit i wybierz z menu opcję Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida. Podłącz swój Xiaomi Mi MIX 2S do komputera za pomocą kabla USB-C.

Połącz Androida z komputerem

Podłącz swój Xiaomi Mi MIX 2S do komputera - 1

2. Wybierz plik kopii zapasowej kontaktów ze starego telefonu.

Kliknij przycisk Device Data Restore. Pojawi się lista dostępnych plików kopii zapasowych. Wybierz kopię zapasową, którą właśnie utworzyłeś ze starego telefonu i naciśnij Start.

Wybierz Pliki kopii zapasowej do przywrócenia

Wybierz plik kopii zapasowej kontaktów ze starego telefonu - 2

3. Przywróć kopię zapasową kontaktów ze starego telefonu do Xiaomi Mix 2S

Zobaczysz listę typów plików na lewej karcie. Ponieważ zamierzasz przywrócić lub przenieść kontakty na nowy telefon, zaznacz Kontakty.

Możesz także oznaczyć także inne typy plików. Gdy będziesz zadowolony, naciśnij Przywróć. Kliknij przycisk OK, aby potwierdzić.

Po zakończeniu procesu przywracania możesz sprawdzić aplikację Kontakty MIX 2S, aby sprawdzić, czy kontakty już tam są.

Wybierz pliki do przywrócenia

Odzyskaj kopię zapasową kontaktów ze starego telefonu - 3

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 4. Utwórz kopię zapasową kontaktów na swoim koncie Google

Ta metoda jest jedną z najłatwiejszych kopii zapasowych kontaktów. Nie ma potrzeby pobierania żadnej aplikacji ani oprogramowania, ponieważ ta funkcja jest wbudowana na wszystkie urządzenia z Androidem. Aby to zadziałało, powinieneś dodać swoje konto Google na starym telefonie.

Możesz sprawdzić, czy konto zostało już połączone, wybierając Ustawienia> Konta> Google. Jeśli nic nie dodałeś, wpisz swój e-mail Google, aby kontynuować. Jeśli już istnieje, możesz przejść do poniższych kroków.

Utwórz kopię zapasową kontaktów na swoim koncie Google

1. Na starym telefonie otwórz aplikację Kontakty.

2. Stuknij w Opcje i wybierz Połącz z Google.

3. W swoim Xiaomi MIX 2S przejdź do Ustawienia> Konta> Google, a następnie wprowadź swoje konto Google.

4. Po dodaniu konta Google do nowego telefonu upewnij się, że synchronizacja kontaktów jest włączona.

Po zsynchronizowaniu kontaktów powinieneś widzieć swoje kontakty za pośrednictwem aplikacji Kontakty w Mi MIX 2S.

Utwórz kopię zapasową kontaktów Xiaomi na konto Google

Jest to bardzo proste, ale wymaga przesłania kontaktów na konto Google. Jeśli ktoś zna twoje hasło do konta, ta osoba może uzyskać dostęp do twoich kontaktów. Jeśli prywatność i poufność mają dla Ciebie ogromne znaczenie, ta metoda może nie być najlepsza dla Ciebie.

Ludzie też czytali:

Kopia zapasowa danych Android na PC przez FoneDog
Kopie zapasowe wiadomości z Androida na PC

Część 5. Wniosek

Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie kontaktów ze starego telefonu na Xiaomi Mi MIX 2S jest łatwe. To tyle, ile masz FoneDog Android Toolkit, który ci pomoże. Spróbuj także wykonać kopię zapasową innych plików, aby zapobiec utracie danych w przyszłości. Pamiętaj, że kopie zapasowe powinny być wykonywane regularnie. Skorzystaj z oprogramowania, a nie będziesz miał trudności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzystania z oprogramowania, możesz przeczytać więcej naszych artykułów. Powiązany artykuł jak Przenieś kontakty z Androida na Androida, możesz przywrócić kontakty z Androida na inny Android.

Jest to prosty przewodnik wideo pokazujący, jak wykonać kopię zapasową kontaktów ze starego telefonu, a następnie przenieść je do Xiaomi Mix 2S. Kliknij Wideo oglądać, a skorzystasz z rozwiązania.

Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić kontakty ze starego telefonu na urządzenia Xiaomi

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 79 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.