Kontakt

Jak zaimportować zdjęcia z iPhone'a na komputer Mac?

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 30 sierpnia 2019 r

Jak importować zdjęcia z iPhone'a na Maca, MacBooka lub iMaca? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać różne sposoby łatwego importowania zdjęć z iPhone'a na Maca. Obsługuje również importowanie zdjęć z nowego iPhone'a X i iPhone'a 8. Z tego powodu zebraliśmy informacje o tym, jak możesz rozwiązać ten problem, abyś mógł importować zdjęcia z iPhone'a na Maca.

Oto kilka wskazówek dotyczących importowania zdjęć z iPhone'a na Maca.

część 1. Jak importować zdjęcia z iPhone'a na Mac bez utraty danychPrzewodnik wideo: Jak importować obrazy z iPhone'a na komputer MacCzęść 2. Różne metody importowania zdjęć z iPhone'a na MacaCzęść 3. Wniosek

Ludzie również czytająKopia zapasowa i przywracanie wiadomości SMS na iPhonieSzybkie sposoby przywrócenia kopii zapasowej na nowym telefonie iPhone

część 1. Jak importować zdjęcia z iPhone'a na Mac bez utraty danych

Teraz oprócz wspomnianych wyżej sposobów importowania zdjęć z urządzenia iPhone na komputer Mac, tworzenie kopii zapasowej i przywracanie odbywa się za pomocą programu innej firmy. Jest to w rzeczywistości najłatwiejszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na importowanie zdjęć z iPhone'a na komputer Mac. Odbywa się to za pomocą FoneDog Toolkit - iOS Backup and Restore Data.

Zestaw narzędzi FoneDog - Kopia zapasowa i przywracanie zdjęć z iOS pozwoli ci wykonać kopię zapasową danych z urządzenia iPhone za pomocą komputera, a także możesz przywrócić je później na komputerze, a nawet na innym telefonie iPhone. Oprogramowanie pozwala również na podgląd danych i przywracanie dowolnych elementów z pliku kopii zapasowej na inne urządzenie z systemem iOS. Umożliwi to również eksportowanie dowolnych danych z danych na komputer. Program nie utraci żadnych danych z urządzenia iPhone podczas procesu przywracania, a także nie zastąpi żadnych danych, więc masz pewność, że wszystko będzie bezpieczne po twojej stronie.

FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS to najłatwiejszy program, za pomocą którego możesz importować zdjęcia z iPhone'a na komputer Mac. Wszystko, co musisz zrobić, to oczywiście pobierz program na komputer Mac a potem jesteś gotowy do wyjścia.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Oto proste kroki, jak wykonać kopię zapasową i przywrócić dane z iPhone'a, abyś mógł to zrobić zaimportuj zdjęcia z iPhone'a na komputer Mac.

Twórz kopie zapasowe zdjęć za pomocą FoneDog Toolkit - iOS Backup and Restore Data

Krok 1: Podłącz iPhone'a do komputera Mac i zainstaluj

Po pobraniu FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS na komputerze Mac, zainstaluj go, a następnie podłącz urządzenie iPhone za pomocą kabla USB.

Poczekaj, aż program wykryje iPhone'a, a następnie wybierz „Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS” z głównego interfejsu. Następnie kliknij „iOS Data Backup”, aby wykonać kopię zapasową zdjęć.

tworzenie kopii zapasowych i przywracania

Krok 2. Wybierz żądany tryb kopii zapasowej

Tutaj FoneDog Toolkit - kopia zapasowa i przywracanie danych iOS poprosi Cię o wybranie trybu pliku kopii zapasowej. Możesz wybrać opcję „Standardowa kopia zapasowa” dla zwykłego trybu tworzenia kopii zapasowej lub opcję „Szyfrowana kopia zapasowa”, aby skonfigurować hasło do pliku kopii zapasowej, aby chronić jego prywatność.

Po wybraniu żądanego trybu tworzenia kopii zapasowej i jeśli możesz kontynuować, po prostu kliknij przycisk „PoczątekPrzycisk ".

Wybierz tryb kopii zapasowej

Krok 3: Wybierz zdjęcia do kopii zapasowej

Tutaj, w następnym kroku, FoneDog Toolkit - kopia zapasowa i przywracanie danych iOS poprosi Cię o wybranie danych, które chcesz wykonać kopię zapasową z urządzenia iPhone.

Aby zaimportować zdjęcia z urządzenia iPhone, wybierz „Zdjęcia”, a następnie kliknij „DalejPrzycisk ".

wybierz typ plików do kopii zapasowej

Krok 4: Zakończono tworzenie kopii zapasowych zdjęć

Następnie FoneDog Toolkit - kopia zapasowa i przywracanie danych iOS rozpocznie tworzenie kopii zapasowej zdjęć. Po utworzeniu kopii zapasowej program wyświetli rozmiar i nazwę utworzonego pliku kopii zapasowej.

Możesz kliknąć „Kopia zapasowa więcej”, jeśli chcesz wykonać kopię zapasową większej ilości danych z urządzenia iPhone lub możesz wybrać „Przywróć dane iOS„jeśli chcesz przywrócić plik kopii zapasowej.

zakończono tworzenie kopii zapasowej

Przywróć pliki kopii zapasowej na komputerze Mac

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom, połącz i wybierz opcję

Uruchom program na komputerze, a następnie podłącz urządzenie iPhone za pomocą kabla USB. A następnie kliknij „Przywracanie danych iOS" opcja.

przywracania kopii zapasowej

Krok 2. Wybierz plik kopii zapasowej

Następnie zestaw Fonedog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS wyświetli listę plików kopii zapasowej. Wybierz najnowszy plik kopii zapasowej utworzony zgodnie z godziną i datą wyświetlaną na ekranie.

Następnie przejdź dalej i kliknij „Zobacz terazPrzycisk ".

zobacz kopie zapasowe

Krok 3. Przeskanuj plik kopii zapasowej.

Po wybraniu pliku kopii zapasowej, który chcesz przywrócić, FoneDog Toolkit - iOS Backup i przywracanie danych rozpocznie skanowanie pliku kopii zapasowej i będzie można zobaczyć jego postęp na ekranie.

Poczekaj, aż program zakończy proces skanowania.

Skanowanie kopii zapasowej

Krok 4. Podgląd i przywracanie

Po zakończeniu FoneDog Toolkit - tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych iOS skanuj plik kopii zapasowej, a następnie będziesz mógł wyświetlić jego podgląd. Możesz wyświetlić podgląd z lewej strony, a także wybiórczo wybrać elementy, które chcesz przywrócić. Aby zaimportować zdjęcia na komputer Mac, kliknij przycisk „Przywróć na PC”.

TIP:

Jeśli chcesz przywrócić dane do innego iDevice, możesz po prostu kliknąć opcję „Przywróć do iDevice”.

Przywracanie plików

Przewodnik wideo: Jak importować obrazy z iPhone'a na komputer Mac

Kliknij odtwarzacz, aby zobaczyć, co zrobił, aby zaimportować zdjęcia z iPhone'a na Maca.

Część 2. Różne metody importowania zdjęć z iPhone'a na Maca

Metody 1: Za pomocą aplikacji do importowania zdjęć z iPhone'a na Maca

Istnieje wartość domyślna transfer zdjęć którego możesz użyć, aby móc przesyłać lub importować zdjęcia z iPhone'a na MAC. Będziesz także mógł przenosić zdjęcia z iPhone'a na Maca partiami. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z prostym przewodnikiem poniżej.

Krok 1: Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB

Krok 2: Wyszukaj „Zdjęcia” z menu Start, a następnie otwórz je

Krok 3: Wybierz i kliknij przycisk „Importuj” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 4: Wybierz urządzenie iPhone, aby potwierdzić transfer wielu zdjęć z iPhone'a na komputer Mac.

import-photos-using-photo-app

Metody 2: Używanie Eksploratora Windows do kopiowania zdjęć z iPhone'a na komputer z systemem Windows 10 Mac

Możesz także spróbować wykonać tę metodę, jeśli chcesz zaimportować zdjęcia z iPhone'a na komputer z systemem Windows 10 za pomocą Eksploratora Windows. Postępuj zgodnie z metodą krok po kroku, aby móc to zrobić.

Krok 1: Uruchom Eksploratora Windows

Krok 2: Po uruchomieniu Eksploratora Windows, po prostu wybierz „Ten komputer” znajdujący się po lewej stronie paska.

Krok 3: Kliknij nazwę swojego iPhone'a

Krok 4: Z folderów wyświetlanych na ekranie wybierz folder DCIM w obszarze Pamięć wewnętrzna

Krok 5: Naciśnij Ctrl na komputerze, a następnie wybierz zdjęcia, które chcesz zaimportować.

Krok 6: Kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz Kopiuj z menu pokazanego na ekranie. Możesz też po prostu nacisnąć Ctrl + C przycisk.

Krok 7: Po wybraniu zdjęć, które chcesz zaimportować, po prostu przejdź do folderu Obrazy na komputerze, a następnie wklej zdjęcia. Pomocnik iCloud !!!

Metody 3: Używanie innej formy usługi w chmurze do importowania zdjęć z telefonu iPhone na komputer Mac

Innym świetnym sposobem importowania zdjęć z iPhone'a na komputer Mac jest usługa chmurowa. Te usługi w chmurze to Dropbox, OneDrive i iCloud. Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z usług w chmurze jako sposobu importowania zdjęć z iPhone'a na Maca jest to, że nie trzeba już podłączać urządzenia iPhone do komputera. Będziesz mógł zaimportować zdjęcia z iPhone'a na komputer Mac, synchronizując je.WSKAZÓWKA:

Aby móc zsynchronizować zdjęcia z Dropbox i OneDrive, musisz włączyć przesyłanie z aparatu w ustawieniach iPhone'a, ponieważ łatwiej to zrobić w ten sposób. Oto krok po kroku sposób importowania zdjęć z iPhone'a na komputer Mac za pomocą tego rodzaju usług w chmurze.

icloud-services

Opcja 1: Jak zaimportować zdjęcia z iPhone'a na komputer Mac za pomocą OneDrive

Krok 1: Uruchom program OneDrive

Krok 2: Otwórz Ustawienia, a następnie wybierz foldery do synchronizacji

Krok 3: Wybierz foldery, w których faktycznie znajdują się Twoje zdjęcia

Krok 4: Następnie kliknij „OK”, a następnie upewnij się, że aplikacja synchronizuje folder.

Krok 5: Zaczekaj na zakończenie procesu Może to zająć trochę czasu, w zależności od wielkości zdjęć, które chcesz zaimportować z urządzenia iPhone na komputer Mac.

Opcja 2: Jak zaimportować zdjęcia z iPhone'a na komputer Mac za pomocą DropBox

Krok 1: Na komputerze Mac, uruchom przeglądarkę internetową, a następnie przejdź do Dropbox.comDropbox.com

Krok 2: Następnie pobierz i zainstaluj Dropbox Desktop Sync

Krok 3: Po zainstalowaniu Dropbox Desktop Sync, wybierz ikonę Dropbox z prawej części paska zadań, aby uzyskać dostęp do ustawień, a następnie wybierz foldery do synchronizacji.

Krok 4: Wybierz „Preferencje”, a następnie kliknij opcję „Konta”, aby wybrać selektywną synchronizację.

Krok 5: Następnie wszystkie foldery w Dropbox pojawią się na ekranie. Stąd idź dalej i wybierz zdjęcia, które chcesz zaimportować z telefonu iPhone na komputer Mac.

usługa dropbox

Opcja 3: Jak zaimportować zdjęcia z iPhone'a na Maca za pomocą iCloud

Krok 1: Pobierz iCloud na komputer Mac, a następnie zainstaluj.

Krok 2: Po zainstalowaniu programu idź dalej i uruchom go na swoim komputerze

Krok 3: Następnie zaloguj się, używając swojego identyfikatora Apple ID i hasła

Krok 4: Po pomyślnym zalogowaniu przejdź do folderu Zdjęcia, a następnie zaznacz przycisk Opcje.

Krok 5: A następnie zaznacz nazwę folderu „Mój strumień zdjęć”, a następnie kliknij Prześlij nowe zdjęcia z mojego komputera.

Krok 6: Po zakończeniu, po prostu kliknij przycisk „Gotowe”, a następnie kliknij „Zastosuj”, aby zakończyć.

Część 3. Wniosek

W ten sposób naprawdę łatwo można importować zdjęcia z iPhone'a na Maca za pomocą FoneDog Toolkit - iOS Backup and Restore. Nie będziesz musiał się martwić, że dane zostaną nadpisane lub że możesz je utracić, ponieważ FoneDog Toolkit - iOS Data Backup and Restore nie pozwoli Ci stracić żadnych danych i nie nadpisze ich również.

Bardzo łatwe do zrobienia, ponieważ widać proste kroki pokazane na ekranie, a także bardzo wydajne. Możesz także spróbować wykonać inne sposoby importowania zdjęć z iPhone'a na komputer Mac, ale tylko FoneDog Toolkit - iOS Backup i przywracanie danych będzie w stanie to zrobić w najprostszy możliwy sposób.

Program umożliwia także podgląd przed przywróceniem danych na komputerze lub urządzeniu z systemem iOS. Możesz importować inne dane z iPhone'a na urządzenie Mac za pomocą FoneDog Toolkit - iOS Backup and Restore.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych na komputerze i selektywnie przywróć dane iOS z kopii zapasowych.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 109 oceny)

Logo iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych na komputerze i selektywnie przywróć dane iOS z kopii zapasowych.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.