Kontakt

Jak przenieść dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

„Właśnie kupiłem nowy iPhone 8 i chciałem przenieść wszystkie moje pliki ze starego telefonu na nowy, ale wcześniej korzystałem z urządzenia z Androidem. Szukałem najłatwiejszego sposobu, ale nie sądzę, aby były dostępne. Jak mogę przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8? "

Przejście z Androida na iOS może być nieco trudne z wielu różnych powodów. Najważniejsza jest oczywiście duża różnica w systemie operacyjnym i ich ustawieniach. Wielu uważa, że ​​iOS jest lepszy ze względu na bezpieczeństwo, które oferuje, podczas gdy wielu użytkowników czuje się komfortowo z Androidem ze względu na jego wygodę.

Argument trwa i trwa, szczególnie w dzisiejszych czasach, że wypuszczanych jest więcej nowych urządzeń. To, czego używa każdy smartfon, zależy całkowicie od tego, jak chcieliśmy i dlaczego podobały nam się te urządzenia. Często najczęstszym transferem jest między Androidem a iOS lub odwrotnie.

Jeśli zmieniasz telefony z Androida na iOS, zdecydowanie możesz przeczytać ten artykuł. Pomożemy Ci przenieść zawartość telefonu z Androida na nowe iOS, upewniając się, że wszystkie pliki są bezpieczne i kompletne. Istnieje jednak aplikacja opracowana przez iOS, która pomoże przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 i jest bardzo kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem.

Część 1. Najbardziej wydajna metoda przesyłania danych z Androida na iPhone'a 8Część 2. Kolejna przydatna metoda przesyłania danych Androida na iPhone'a 8Przewodnik wideo: Jak przenieść dane z Androida na iPhone'a 8Część 3. Wnioski

Część 1. Najbardziej wydajna metoda przesyłania danych z Androida na iPhone'a 8

Istnieje jedna opcja, aby pomóc skutecznie przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 bezpiecznie, bezpiecznie i jest niezwykle łatwy w użyciu. Nie ma potrzeby przechodzenia ręcznie i innych skomplikowanych czynności, które mogą być męczące i mylące, zwłaszcza dla nowicjuszy.

Wszystko czego potrzebujesz to FoneDog Toolkit - Transfer telefonu. Ten program umożliwia przesyłanie zawartości telefonu z różnych telefonów za pomocą jednego kliknięcia. Obsługuje większość mobilnych systemów operacyjnych, takich jak: android, iOS, WinPhone, Symbian. Dowiedz się, jak możesz wykonać przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 tylko za pomocą FoneDog Toolkit - Transfer telefonu:

Krok 1: Pobierz i uruchom program FoneDog Toolkit - Transfer telefonu

Pobierz, zainstaluj, a następnie uruchom oprogramowanie FoneDog Toolkit - Transfer telefonu na komputerze. Po zakończeniu instalacji otwórz program przesyłania i po przejściu do ekranu głównego.
Inne zaufanie urządzenia

Krok 2: Połącz Androida i iPhone'a 8

Podłącz dwa urządzenia potrzebne do przesłania zawartości telefonu zi do. W tym scenariuszu musimy przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 więc utrzymuj urządzenia podłączone do komputera podczas trwania procesu. Urządzenie, które możesz zobaczyć z góry, to urządzenie, z którego dane chcesz wysłać.
Wybierz urządzenie

Krok 3. Wybierz wszystkie typy plików

Po lewej stronie ekranu widać wszystkie typy plików dostępne do przesłania. Możesz zobaczyć zdjęcia, muzykę, wideo, kontakty, wiadomości i wiele więcej. Zaznacz pola plików, które chcesz przenieść, a gdy zaznaczysz wszystko, czego potrzebujesz, kliknij urządzenie iOS, do którego chcesz przenieść, aby kontynuować.
Zdjęcia Android To Ios

Krok 4. Poczekaj i gotowe

Poczekaj na zakończenie całego procesu transferu. Unikaj odłączania lub używania któregokolwiek z urządzeń podczas trwania procesu. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość baterii na obu urządzeniach, aby uniknąć rozłączenia. Jeśli chcesz usunąć wszystkie pliki telefonu z telefonu docelowego, możesz także kliknąć „Kasować'.
Zdjęcia Usuń pliki

I to wszystko! W końcu przesłałeś wszystkie pożądane dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 bez robienia skomplikowanych kroków. Wszystko czego kiedykolwiek potrzebowałeś to FoneDog Toolkit - Transfer telefonu.

Przeczytaj także:
Jak odzyskać usunięte dane z iPhone'a 8 / 8Plus
Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone'a 8 / 8Plus

Część 2. Kolejna przydatna metoda przesyłania danych Androida na iPhone'a 8

Kiedy mówisz o przeprowadzce, w rzeczywistości pozwala ci pomyśleć o tak wielu trudnych i żmudnych zadaniach, jednak przeniesienie lub przejście z Androida na iOS jest całkowicie łatwym procesem. Jeśli w przeszłości potrzebujesz eksperta, aby wykonać ten transfer, teraz możesz całkowicie zrobić to sam. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak poruszać się po plikach i bezproblemowo przenosić pliki. Przed rozpoczęciem transferu upewnij się, że możesz wykonać ten proces, sprawdzając następujące wymagania:

 • Musisz używać modelu iPhone 5 lub nowszego
 • Telefon z Androidem musi działać w systemie Android w wersji 4.0 lub nowszej
 • iPhone'y powinny działać na iOS 9 i nowszych
 • Zarówno urządzenia z Androidem, jak i iOS muszą mieć wystarczającą moc lub zasilanie z baterii
 • W przypadku iPadów musi to być 4th generacja lub później
 • W przypadku iPoda Touch musi to być 6th generacja lub później
 • W przypadku iPada mini 2nd generacja lub później
 • Sprawdź, czy wszystkie przenoszone pliki i zawartość muszą pasować do urządzenia z systemem iOS
 • Urządzenie z Androidem musi być podłączone do stabilnej sieci bezprzewodowej
 • W razie potrzeby przenieś zakładki Chrome, najpierw zaktualizuj Google Chrome do najnowszej wersji na urządzeniu z Androidem.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań możesz teraz zapoznać się z następującymi krokami poniżej przenieś dane z Androida na iPhone'a 8:

Iphone8 Plus XPrzenieś dane z Androida na iPhone'a 8

Krok 1. Przenieś dane z Androida

Po skonfigurowaniu urządzenia iPhone 8 poszukaj ekranu „Aplikacja i dane”. Znajdź i stuknij opcję „Przenieś dane z Androida”, aby rozpocząć transfer. Jeśli już skonfigurowałeś iPhone'a 8, musisz usunąć zawartość iPhone'a, przechodząc do Ustawienia> znajdź i stuknij Ogólne> poszukaj Resetuj> stuknij Wymaż całą zawartość i ustawienia. Jeśli nie chcesz kasować zawartości iPhone'a, możesz ręcznie przenieść zawartość telefonu.

Krok 2. Uruchom aplikację Przenieś do iOS

Jeśli nie masz „Przenieś do aplikacji na iOS” na telefonie z Androidem, najpierw musisz pobrać z Sklep play aby kontynuować transfer z Androida na iPhone'a 8. Po pobraniu tej aplikacji uruchom ją, a następnie dotknij „Kontynuuj”. Aby kontynuować, musisz zaakceptować wszystkie warunki, a następnie nacisnąć „Dalej”, aby kontynuować. Można go znaleźć w prawym górnym rogu ekranu „Znajdź swój kod”.

Przenieś dane Androida na iOSPrzenieś dane z Androida na urządzenie iOS

Krok 3. Znajdź i poczekaj na kod

Na ekranie „Przenieś z Androida” na urządzeniu iPhone 8 dotknij „Kontynuuj”, a następnie poczekaj na pojawienie się kodu. Kod zwykle składa się z 10 lub 6 cyfr i pojawia się po kilku sekundach. Upewnij się, że masz stabilne i dobre połączenie internetowe na telefonie z Androidem.

Krok 4. Wprowadź kod na Androidzie

Gdy kod pojawi się na ekranie, wprowadź cyfry na telefonie z Androidem, a następnie poczekaj, aż pojawi się ekran „Transfer danych”.

Krok 5. Wybierz zawartość do przesłania

Z telefonu z Androidem możesz teraz wybrać całą zawartość, którą chcesz przenieść. Naciśnij dalej by kontynuować. Poczekaj na zakończenie całego transferu. Rzeczywisty transfer trwa zwykle w zależności od całkowitego obciążenia przesyłanych plików. Nie używaj telefonu, dopóki transfer nie zostanie ukończony na urządzeniach, Androidzie i iOS.

Jakie dane możesz przenieść? Kontakty, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, aplikacje, muzyka, historia wiadomości, zakładki internetowe, wiadomości e-mail, kalendarze, zdjęcia i filmy z aparatu. Jeśli niektóre aplikacje pobrane na urządzenie z Androidem są dostępne zarówno w App Store, jak i Play Store, te aplikacje również zostaną przeniesione. Zawsze możesz przenieść bezpłatne aplikacje pasujące do App Store.

Krok 6. Zakończ konfigurację w iOS

Gdy zobaczysz, że transfery zostały ukończone zarówno na Androidzie, jak i iPhonie 8, dotknij „Gotowe” na urządzeniu z Androidem, a następnie kontynuuj konfigurację urządzenia z systemem iOS. Możesz teraz zakończyć konfigurację zgodnie z własnym wyborem.

Krok 7. Sprawdź, czy przesłane aplikacje są kompletne

Upewnij się, że przesłałeś całą żądaną zawartość telefonu z Androida na iPhone'a 8. W razie potrzeby możesz również przenieść część zawartości ręcznie.

Przewodnik wideo: Jak przenieść dane z Androida na iPhone'a 8

Część 3. Wnioski

Przełączanie smartfonów jest zawsze wyzwaniem, zwłaszcza gdy masz dużo informacji i treści. Zanim będzie można w końcu cieszyć się nowym urządzeniem, trzeba dużo pracy i wysiłku. Jednak proces ten został teraz uproszczony przez FoneDog Toolkit - Transfer telefonu. Pozwala przenieść całą zawartość telefonu za pomocą kilku kliknięć. Nie ma potrzeby wykonywania żadnych ręcznych operacji i rozwiązywania problemów. Wypróbuj za to przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8. FoneDog Toolkit - Transfer telefonu nie tylko oferuje transfer telefonu z telefonu; może również wykonać następujące czynności:

 • Utwórz kopię zapasową telefonu
 • Przywróć z kopii zapasowych
 • Usuń swój stary telefon

Po wykonaniu transferu z telefonu na telefon możesz wykonać dowolną z innych funkcji FoneDog Toolkit - Transfer telefonu aby upewnić się, że wszystkie pliki są bezpieczne i mają prawidłową kopię zapasową.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 85 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.