Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak przenieść dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

„Właśnie kupiłem nowy iPhone 8 i chciałem przenieść wszystkie moje pliki ze starego telefonu na nowy, ale wcześniej korzystałem z urządzenia z Androidem. Szukałem najłatwiejszego sposobu, ale nie sądzę, aby były dostępne. Jak mogę przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8? "

Przejście z Androida na iOS może być nieco trudne z wielu różnych powodów. Najważniejsza jest oczywiście duża różnica w systemie operacyjnym i ich ustawieniach. Wielu uważa, że ​​iOS jest lepszy ze względu na bezpieczeństwo, które oferuje, podczas gdy wielu użytkowników czuje się komfortowo z Androidem ze względu na jego wygodę.

Argument trwa i trwa, szczególnie w dzisiejszych czasach, że wypuszczanych jest więcej nowych urządzeń. To, czego używa każdy smartfon, zależy całkowicie od tego, jak chcieliśmy i dlaczego podobały nam się te urządzenia. Często najczęstszym transferem jest między Androidem a iOS lub odwrotnie.

Jeśli zmieniasz telefony z Androida na iOS, zdecydowanie możesz przeczytać ten artykuł. Pomożemy Ci przenieść zawartość telefonu z Androida na nowe iOS, upewniając się, że wszystkie pliki są bezpieczne i kompletne. Istnieje jednak aplikacja opracowana przez iOS, która pomoże przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 i jest bardzo kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem.

Część 1. Najbardziej wydajna metoda przesyłania danych z Androida na iPhone'a 8Część 2. Kolejna przydatna metoda przesyłania danych Androida na iPhone'a 8Przewodnik wideo: Jak przenieść dane z Androida na iPhone'a 8Część 3. Wnioski

Część 1. Najbardziej wydajna metoda przesyłania danych z Androida na iPhone'a 8

Istnieje jedna opcja, aby pomóc skutecznie przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 bezpiecznie, bezpiecznie i jest niezwykle łatwy w użyciu. Nie ma potrzeby przechodzenia ręcznie i innych skomplikowanych czynności, które mogą być męczące i mylące, zwłaszcza dla nowicjuszy.

Wszystko czego potrzebujesz to FoneDog Toolkit - Transfer telefonu. Ten program umożliwia przesyłanie zawartości telefonu z różnych telefonów za pomocą jednego kliknięcia. Obsługuje większość mobilnych systemów operacyjnych, takich jak: android, iOS, WinPhone, Symbian. Dowiedz się, jak możesz wykonać przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 tylko za pomocą FoneDog Toolkit - Transfer telefonu:

Krok 1: Pobierz i uruchom program FoneDog Toolkit - Transfer telefonu

Pobierz, zainstaluj, a następnie uruchom oprogramowanie FoneDog Toolkit - Transfer telefonu na komputerze. Po zakończeniu instalacji otwórz program przesyłania i po przejściu do ekranu głównego.
Inne zaufanie urządzenia

Krok 2: Połącz Androida i iPhone'a 8

Podłącz dwa urządzenia potrzebne do przesłania zawartości telefonu zi do. W tym scenariuszu musimy przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 więc utrzymuj urządzenia podłączone do komputera podczas trwania procesu. Urządzenie, które możesz zobaczyć z góry, to urządzenie, z którego dane chcesz wysłać.
Wybierz urządzenie

Krok 3. Wybierz wszystkie typy plików

Po lewej stronie ekranu widać wszystkie typy plików dostępne do przesłania. Możesz zobaczyć zdjęcia, muzykę, wideo, kontakty, wiadomości i wiele więcej. Zaznacz pola plików, które chcesz przenieść, a gdy zaznaczysz wszystko, czego potrzebujesz, kliknij urządzenie iOS, do którego chcesz przenieść, aby kontynuować.
Zdjęcia Android To Ios

Krok 4. Poczekaj i gotowe

Poczekaj na zakończenie całego procesu transferu. Unikaj odłączania lub używania któregokolwiek z urządzeń podczas trwania procesu. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość baterii na obu urządzeniach, aby uniknąć rozłączenia. Jeśli chcesz usunąć wszystkie pliki telefonu z telefonu docelowego, możesz także kliknąć „Kasować'.
Zdjęcia Usuń pliki

I to wszystko! W końcu przesłałeś wszystkie pożądane dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8 bez robienia skomplikowanych kroków. Wszystko czego kiedykolwiek potrzebowałeś to FoneDog Toolkit - Transfer telefonu.

Przeczytaj także:
Jak odzyskać usunięte dane z iPhone'a 8 / 8Plus
Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone'a 8 / 8Plus

Część 2. Kolejna przydatna metoda przesyłania danych Androida na iPhone'a 8

Kiedy mówisz o przeprowadzce, w rzeczywistości pozwala ci pomyśleć o tak wielu trudnych i żmudnych zadaniach, jednak przeniesienie lub przejście z Androida na iOS jest całkowicie łatwym procesem. Jeśli w przeszłości potrzebujesz eksperta, aby wykonać ten transfer, teraz możesz całkowicie zrobić to sam. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak poruszać się po plikach i bezproblemowo przenosić pliki. Przed rozpoczęciem transferu upewnij się, że możesz wykonać ten proces, sprawdzając następujące wymagania:

 • Musisz używać modelu iPhone 5 lub nowszego
 • Telefon z Androidem musi działać w systemie Android w wersji 4.0 lub nowszej
 • iPhone'y powinny działać na iOS 9 i nowszych
 • Zarówno urządzenia z Androidem, jak i iOS muszą mieć wystarczającą moc lub zasilanie z baterii
 • W przypadku iPadów musi to być 4th generacja lub później
 • W przypadku iPoda Touch musi to być 6th generacja lub później
 • W przypadku iPada mini 2nd generacja lub później
 • Sprawdź, czy wszystkie przenoszone pliki i zawartość muszą pasować do urządzenia z systemem iOS
 • Urządzenie z Androidem musi być podłączone do stabilnej sieci bezprzewodowej
 • W razie potrzeby przenieś zakładki Chrome, najpierw zaktualizuj Google Chrome do najnowszej wersji na urządzeniu z Androidem.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań możesz teraz zapoznać się z następującymi krokami poniżej przenieś dane z Androida na iPhone'a 8:

Iphone8 Plus XPrzenieś dane z Androida na iPhone'a 8

Krok 1. Przenieś dane z Androida

Po skonfigurowaniu urządzenia iPhone 8 poszukaj ekranu „Aplikacja i dane”. Znajdź i stuknij opcję „Przenieś dane z Androida”, aby rozpocząć transfer. Jeśli już skonfigurowałeś iPhone'a 8, musisz usunąć zawartość iPhone'a, przechodząc do Ustawienia> znajdź i stuknij Ogólne> poszukaj Resetuj> stuknij Wymaż całą zawartość i ustawienia. Jeśli nie chcesz kasować zawartości iPhone'a, możesz ręcznie przenieść zawartość telefonu.

Krok 2. Uruchom aplikację Przenieś do iOS

Jeśli nie masz „Przenieś do aplikacji na iOS” na telefonie z Androidem, najpierw musisz pobrać z Sklep play aby kontynuować transfer z Androida na iPhone'a 8. Po pobraniu tej aplikacji uruchom ją, a następnie dotknij „Kontynuuj”. Aby kontynuować, musisz zaakceptować wszystkie warunki, a następnie nacisnąć „Dalej”, aby kontynuować. Można go znaleźć w prawym górnym rogu ekranu „Znajdź swój kod”.

Przenieś dane Androida na iOSPrzenieś dane z Androida na urządzenie iOS

Krok 3. Znajdź i poczekaj na kod

Na ekranie „Przenieś z Androida” na urządzeniu iPhone 8 dotknij „Kontynuuj”, a następnie poczekaj na pojawienie się kodu. Kod zwykle składa się z 10 lub 6 cyfr i pojawia się po kilku sekundach. Upewnij się, że masz stabilne i dobre połączenie internetowe na telefonie z Androidem.

Krok 4. Wprowadź kod na Androidzie

Gdy kod pojawi się na ekranie, wprowadź cyfry na telefonie z Androidem, a następnie poczekaj, aż pojawi się ekran „Transfer danych”.

Krok 5. Wybierz zawartość do przesłania

Z telefonu z Androidem możesz teraz wybrać całą zawartość, którą chcesz przenieść. Naciśnij dalej by kontynuować. Poczekaj na zakończenie całego transferu. Rzeczywisty transfer trwa zwykle w zależności od całkowitego obciążenia przesyłanych plików. Nie używaj telefonu, dopóki transfer nie zostanie ukończony na urządzeniach, Androidzie i iOS.

Jakie dane możesz przenieść? Kontakty, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, aplikacje, muzyka, historia wiadomości, zakładki internetowe, wiadomości e-mail, kalendarze, zdjęcia i filmy z aparatu. Jeśli niektóre aplikacje pobrane na urządzenie z Androidem są dostępne zarówno w App Store, jak i Play Store, te aplikacje również zostaną przeniesione. Zawsze możesz przenieść bezpłatne aplikacje pasujące do App Store.

Krok 6. Zakończ konfigurację w iOS

Gdy zobaczysz, że transfery zostały ukończone zarówno na Androidzie, jak i iPhonie 8, dotknij „Gotowe” na urządzeniu z Androidem, a następnie kontynuuj konfigurację urządzenia z systemem iOS. Możesz teraz zakończyć konfigurację zgodnie z własnym wyborem.

Krok 7. Sprawdź, czy przesłane aplikacje są kompletne

Upewnij się, że przesłałeś całą żądaną zawartość telefonu z Androida na iPhone'a 8. W razie potrzeby możesz również przenieść część zawartości ręcznie.

Przewodnik wideo: Jak przenieść dane z Androida na iPhone'a 8

Część 3. Wnioski

Przełączanie smartfonów jest zawsze wyzwaniem, zwłaszcza gdy masz dużo informacji i treści. Zanim będzie można w końcu cieszyć się nowym urządzeniem, trzeba dużo pracy i wysiłku. Jednak proces ten został teraz uproszczony przez FoneDog Toolkit - Transfer telefonu. Pozwala przenieść całą zawartość telefonu za pomocą kilku kliknięć. Nie ma potrzeby wykonywania żadnych ręcznych operacji i rozwiązywania problemów. Wypróbuj za to przenieś dane z telefonu z Androidem na iPhone'a 8. FoneDog Toolkit - Transfer telefonu nie tylko oferuje transfer telefonu z telefonu; może również wykonać następujące czynności:

 • Utwórz kopię zapasową telefonu
 • Przywróć z kopii zapasowych
 • Usuń swój stary telefon

Po wykonaniu transferu z telefonu na telefon możesz wykonać dowolną z innych funkcji FoneDog Toolkit - Transfer telefonu aby upewnić się, że wszystkie pliki są bezpieczne i mają prawidłową kopię zapasową.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 85 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.