Kontakt

Jak usunąć usunięte wiadomości bez kopii zapasowej [Krótki przewodnik]

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2020 r

„Czy jest na to jakikolwiek sposób wyzdrowieć wiadomośćsyn iPhone bez kopii zapasowej? Byłem bardzo zmęczony zeszłej nocy, kiedy wróciłem do domu z pracy i przypadkowo usunąłem ważną wiadomość tekstową od mojego kierownika, usuwając niektóre mniej ważne. Nigdzie nie mogłem tego zobaczyć iPhone 6S i bardzo potrzebuję go do końca miesiąca do mojego raportu. Co gorsza, nie utworzyłem kopii zapasowej moich wiadomości. ” Pomóż ~~~ Billy

Istnieje wiele powodów, dla których wiadomości są tracone lub usuwane z iPhone'a lub urządzeń mobilnych. Przypadkowe usunięcie plików jest najczęstszą przyczyną utraty danych w smartfonach. Pomimo wszystkich różnych opcji tworzenia kopii zapasowych oferowanych przez marki i producentów urządzeń mobilnych, a nawet oprogramowania innych firm, nadal występuje częstszy wskaźnik utraty danych. Najtrudniejszą częścią odzyskiwania tych plików jest znalezienie odpowiedniego oprogramowania odzyskiwanie wiadomości na iPhone. Więc w tym poście podamy skuteczne metody, jak to zrobić otrzymuj usunięte wiadomości bez kopii zapasowej.

Jak uzyskać usunięte wiadomości bez kopii zapasowej na telefonie iPhoneDodatkowa wskazówka 1. Jak odzyskać usunięte wiadomości z kopii zapasowej iTunesDodatkowa wskazówka 2. Jak przywrócić usunięte wiadomości z pliku kopii zapasowej iCloudPrzewodnik wideo: Jak uzyskać usunięte wiadomości bez kopii zapasowej?

Jak uzyskać usunięte wiadomości bez kopii zapasowej na telefonie iPhone

Wiadomości iPhone'a są zapisywane w bazie danych telefonu, w której są podzielone na przydzielone i nieprzydzielone foldery wiadomości, co oznacza, że ​​po usunięciu określonej wiadomości zmienia tylko lokalizację folderu. Rzeczywista wiadomość wciąż znajduje się gdzieś w iPhonie jako nieczytelne dane.

Chociaż możesz go nie zobaczyć podczas przeszukiwania całego urządzenia, nawet przy użyciu wyszukiwania Spotlight, usunięte wiadomości są nadal przechowywane i można je usunąć tylko, jeśli przydzielone miejsce dla tej konkretnej wiadomości nie zostanie zastąpione. Dlatego zaleca się, aby w przypadku utraty niektórych plików z telefonu unikać korzystania z urządzenia i włączyć tryb samolotowy.

Spowoduje to zatrzymanie rozpędu i uniknięcie zastąpienia danych odzyskiwanie wiadomości na iPhoneW celu usunięcia wiadomość, musisz je przywrócić z kopii zapasowych, jeśli masz. Jeśli jednak nie utworzono żadnych kopii zapasowych, a wiadomość została usunięta, należy użyć programów do odzyskiwania w celu skutecznego odzyskania usuniętych wiadomości bez kopii zapasowej.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów oprogramowania do odzyskiwania, które tylko bardziej Cię dezorientują, ponieważ wszystkie obiecują Ci dużo czasu. Większość dostępnych programów odzyskiwania oferuje ograniczone opcje i mniejszy wskaźnik odzyskiwania. Być może skończyłeś przeglądanie Internetu w poszukiwaniu skutecznego programu i natknąłeś się na ten artykuł.

Masz szczęście, ponieważ dowiesz się, jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z telefonu iPhone za pomocą Odzyskiwanie danych FoneDog iOS. Odzyskiwanie danych FoneDog iOS działa bardzo dobrze z urządzeniami iPhone, iPad i iPod Touch. Oferuje odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików, takich jak łączność, wiadomości tekstowych, zdjęcia, filmy, Wiadomości WhatsApp, I wiele więcej.

Zapewnia prosty i przyjazny dla użytkownika program, który pomoże ludziom bez wiedzy technicznej korzystać z tego oprogramowania z pełnym zaufaniem i łatwością. Jest to najbardziej zaufane oprogramowanie do odzyskiwania przez większość użytkowników iOS na całym świecie. Sprawdź jak Odzyskiwanie danych FoneDog iOS oprogramowanie działa, aby uzyskać usunięte wiadomości bez kopii zapasowej:

Krok 1. Pobieranie oprogramowania FoneDog iOS do odzyskiwania danych

Na komputerze, zarówno w systemie Windows, jak i Mac, możesz łatwo pobrać FoneDog iOS Data Recovery z ich strony internetowej lub klikając to połączyć.FoneDog iOS Data Recovery oferuje to samo oprogramowanie użytkownikom Windows i Mac z podobnymi krokami. Zainstaluj i uruchom program po pomyślnym pobraniu. Możesz postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po zakończeniu instalacji otwórz program FoneDog iOS Data Recovery. Kliknij Odzyskiwanie danych z menu głównego.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 2. Podłącz iPhone'a do komputera

Za pomocą oryginalnego kabla USB połącz iPhone'a z komputerem. Pamiętaj, aby najpierw wyłączyć lub wyłączyć iTunes, aby uniknąć automatycznej synchronizacji. Gdy oprogramowanie wykryje połączenie między dwoma urządzeniami, możesz teraz przejść do następnego kroku. Następnie kliknij „Rozpocznij skanowanie".

Podłącz iPhone'a do komputera

Krok 3. Skanuj, wyświetl podgląd i przywróć

Czas skanowania może potrwać w zależności od obciążenia plików sprawdzonych do odzyskania. W przypadku jakichkolwiek powiadomień pojawi się na ekranie. Po zakończeniu skanowania wszystkie odzyskane wiadomości są wyświetlane po prawej stronie ekranu. Odzyskiwanie danych FoneDog iOS zapewnia selektywne odzyskiwanie, dzięki czemu można przejść do każdego wymaganego elementu lub wiadomości, a następnie kliknąć wyzdrowieć na dole ekranu. Spowoduje to utworzenie folderu na pulpicie lub możesz zmienić domyślną lokalizację pliku.

Skanuj, wyświetl podgląd i odzyskaj

I udało ci się! Udało ci się odzyskać usunięte wiadomości na iPhonie bez konieczności przeprowadzania wielu skomplikowanych procesów. FoneDog iOS Data Recovery wykonał dla ciebie wszystkie trudne zadania. Odzyskiwanie wiadomości na iPhonie jest łatwiejsze w użyciu Odzyskiwanie danych FoneDog iOS. W przypadku, gdy chcesz poznać inne opcje odzyskiwania, które Odzyskiwanie danych FoneDog iOS w przypadku urządzeń z systemem iOS możesz zapoznać się poniżej:

Dodatkowa wskazówka 1. Jak odzyskać usunięte wiadomości z kopii zapasowej iTunes

iTunes jest jedną z najskuteczniejszych opcji tworzenia kopii zapasowych urządzeń z systemem iOS do tej pory. Odzyskiwanie danych FoneDog iOSzintegrowałeś kopię zapasową iTunes z ich oprogramowaniem, aby zapewnić lepsze odzyskiwanie. Pozwoli ci to na selektywne odzyskanie tylko potrzebnych elementów i ma również opcję podglądu. Przeczytaj poniższe przewodniki dotyczące odzyskiwania z kopii zapasowej iTunes za pomocą Odzyskiwanie danych FoneDog iOS.

Krok 1. Uruchom FoneDog iOS Data Recovery

Jeśli pobrałeś Odzyskiwanie danych FoneDog iOS oprogramowanie już możesz uruchomić program i kliknij Odzyskiwanie danych, a następnie kliknij Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes. W przeciwnym razie należy pobrać, zainstalować i uruchomić narzędzie FoneDog iOS Data Recovery, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Uruchom FoneDog iOS Data Recovery

Krok 2. Wybierz opcję Kopia zapasowa iTunes

Po uruchomieniu programu Odzyskiwanie danych FoneDog iOS, automatycznie wykryje kopię zapasową iTunes z komputera i wyświetli listę plików kopii zapasowej. Wybierz plik kopii zapasowej iTunes, w którym masz pewność, że brakująca wiadomość tekstowa została zapisana. Kliknij Rozpocznij skanowanie aby kontynuować.

Wybierz iTunes Backup

Krok 3. Podgląd zeskanowanych wiadomości

Wykonanie całego skanowania zajmuje około 2 minut. Po zakończeniu możesz wyświetlić całą zawartość kopii zapasowej kategorycznie po lewej stronie i opcję podglądu po prawej stronie. Znajdź konkretną wiadomość, której szukasz, i wyświetl podgląd elementu, a następnie po zweryfikowaniu możesz kliknąć Wyzdrowieć.

Podgląd zeskanowanych wiadomości

Odzyskiwanie wiadomości na iPhonie tworzenie kopii zapasowych za pomocą iTunes stało się łatwiejsze, ponieważ nie musisz znosić utraty najnowszych aplikacji i treści mobilnych podczas przywracania z plików kopii zapasowej iTunes. Odzyskiwanie danych FoneDog iOSdoskonale rozumie potrzeby każdego użytkownika, dlatego oferuje podgląd i indywidualne przywracanie.

Dodatkowa wskazówka 2. Jak przywrócić usunięte wiadomości z pliku kopii zapasowej iCloud

ICloud jest jak dotąd najwygodniejszą opcją tworzenia kopii zapasowych dla iPhone'ów i innych urządzeń z iOS. Możesz nawet ustawić automatyczne tworzenie kopii zapasowych dla wszystkich aplikacji i danych. Odzyskiwanie danych FoneDog iOS również odzyskiwanie wiadomości na iPhone przez iCloud lepiej. Aby skorzystać z tej opcji odzyskiwania, wykonaj następujące czynności:

Krok 1. Uruchom FoneDog iOS Data Recovery

Najpierw pobierz program Odzyskiwanie danych FoneDog iOS.Kliknij na Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud.

Uruchom FoneDog iOS Data Recovery

Krok 2. Zaloguj się do iCloud

W następnym kroku poprosimy Cię o zalogowanie się na swoje konto iCloud. Twoja prywatność jest bardzo szanowana przez Odzyskiwanie danych FoneDog iOS więc jest bezpieczny w użyciu.

Zaloguj się do iCloud

Krok 3. Wybierz plik kopii zapasowej iCloud

Po zalogowaniu możesz zobaczyć całą zawartość kopii zapasowej iCloud wykonaną przez iPhone'a. Wybierz najnowszy plik, a pojawi się okno pop z wszystkimi plikami dostępnymi do odzyskania. Możesz wybiórczo wybrać żądany plik, jak w tym przypadku, wiadomości lub możesz wybrać wiele. Kliknij Dalej aby kontynuować.

Wybierz plik kopii zapasowej iCloud

Krok 4. Skanuj, wyświetl podgląd i przywróć z iCloud

FoneDog iOS Data Recovery skanuje teraz żądaną zawartość kopii zapasowej iCloud i wyświetla wyniki po prawej stronie ekranu programu. Możesz teraz przeglądać każdy element lub wiadomość, niż zaznaczając pola obok każdej wiadomości, możesz odzyskać tylko określone elementy lub możesz wybrać wszystkie, aby odzyskać wszystkie pliki. Po zakończeniu weryfikacji masz dwie opcje odzyskiwania, Przywróć urządzenie które zostaną zapisane na iPhonie i Odzyskaj do komputera które zostaną zapisane w folderze na pulpicie.

Skanuj, przeglądaj i odzyskuj z iCloud

Widzisz, istnieją różne sposoby, że Odzyskiwanie danych FoneDog iOS oferty programowe. Nie ma już strachu przed utratą danych. Odzyskiwanie wiadomości na iPhonie jest bardzo możliwe, jeśli masz Odzyskiwanie danych FoneDog iOS gotowe.

Przewodnik wideo: Jak uzyskać usunięte wiadomości bez kopii zapasowej?

Zobaczmy, jak wyodrębnić wiadomości z / bez kopii zapasowych w filmie tutaj.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 80 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.