Kontakt

3 proste sposoby przeglądania i wydobywania zdjęć z iCloud

Autorstwa Gina Barrow, ostatnia aktualizacja: 31 października 2019 r

"Jak i gdzie mogą Oglądam iCloud zdjęcia? Ja haostatnio wiele pytań przeszkadza mi w tym iCloud. Co to jest biblioteka zdjęć iCloud? Jakie są zalety i wady, jeśli włączę to? Jeśli usunę zdjęcia z telefonu, czy zostaną one automatycznie usunięte z biblioteki zdjęć iCloud na komputerze Mac ”~ AJ

iCloud to jedna z najlepszych usług pamięci masowej, jaką Apple kiedykolwiek stworzyło. iCloud, jak sama nazwa wskazuje, to system oparty na iCloud, który pozwala użytkownikowi gromadzić pliki, takie jak zdjęcia, filmy, dokumenty, muzyka, notatki, kalendarze, przypomnienia itp.

Po raz pierwszy został ogłoszony w 2011 roku, kiedy zastąpił MobileMe. Podstawowa usługa iCloud jest bezpłatna, łącznie 5 GB przestrzeni dyskowej, w której użytkownicy mogą w dowolnym momencie dokonać aktualizacji do subskrypcji premium.

Część 1. Jakie są funkcje usług iCloud?Część 2. Jak przeglądać zdjęcia na cztery różne sposobyCzęść 3. Łatwy dostęp i przeglądanie usuniętych zdjęć iCloud dzięki FoneDog iOS Data RecoveryCzęść 4. Plusy i minusy biblioteki zdjęć iCloudPrzewodnik wideo: Jak przywrócić zdjęcia z kopii zapasowej iCloud

Część 1. Jakie są funkcje usług iCloud?

Podłączanie telefonu komórkowego do komputera w celu synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych wydaje się kłopotliwe i niewygodne. Wraz z pojawieniem się iCloud minęły te przerażające dni kablowe, z wyjątkiem oczywiście tych, którzy nadal wolą korzystać z tej metody.

iCloud bezpiecznie przechowuje zdjęcia, filmy, filmy, dokumenty, muzyka, aplikacje i wiele innych. iCloud aktualizuje je również na wszystkich urządzeniach z iOS, takich jak Mac, iPhone, iPad i iPod Touch. iCloud z łatwością pozwala udostępniać zdjęcia, lokalizacje itp. swoim znajomym i rodzinie.

iCloud może pomóc w znalezieniu urządzenia, jeśli zgubisz je lub zostanie skradziony. Tu są najfajniejsze funkcje usługi iCloud, dzięki której życie każdego właściciela iOS jest znacznie lepsze:

Zdjęcie Icloud

 1. Tworzenie kopii zapasowych i przywracania- Usługa tworzenia kopii zapasowych iCloud ma miejsce każdej nocy, gdy urządzenie jest zablokowane i podłączone do sieci bezprzewodowej i źródła zasilania.
  Tworzenie kopii zapasowej danych telefonu, ustawień i aplikacji to duża pomoc, aby uniknąć utraty danych. Zawsze możesz przywrócić te kopie zapasowe w razie potrzeby.
 2. Find My iPhone - Zgubione lub skradzione telefony to jeden z najczęstszych problemów właścicieli telefonów komórkowych, którzy nie mogą zlokalizować swoich urządzeń i usunąć żadnych danych osobowych w sprawie. Ta sprawa jest podatna na kradzież tożsamości i może prześladować wszystkich. Dobrze, że iCloud zawiera funkcję Znajdź mój iPhone, która pomaga właścicielom śledzić lokalizację swoich urządzeń z systemem iOS, nawet na komputerach Mac. Może pokazywać przybliżone parametry zgubionego lub skradzionego urządzenia i zdalnie usunąć z niego zawartość. Możesz również włączyć alarm na urządzeniu z systemem iOS po zagubieniu lub kradzieży, a nawet zmienić hasło ze względów bezpieczeństwa. Na urządzeniach z iOS 9 ta funkcja została stworzona jako aplikacja systemowa i nie można jej usunąć.
 3. iTunes w iCloud –Ta funkcja była najczęściej używana i wymagana ze względu na możliwości iTunes do automatycznego pobierania zakupów muzyki na urządzenie iOS, o ile jest ono połączone z Wi-Fi lub komórkową transmisją danych. Umożliwia także przenoszenie wszystkich poprzednich pobrań iTunes na urządzenia z systemem iOS bez dodatkowych opłat. Wystarczy aktywować tę funkcję na urządzeniach z iOS.
 4. iCloud Zdjęcie Biblioteka –Ta funkcja łączy się ze zdjęciami aplikacji na iOS, aby upewnić się, że każdy plik multimedialny jest zabezpieczony i zapisany w iCloud oraz zsynchronizowany z dowolnym iOS, takim jak iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV, Mac i iCloud.com. Można to zrobić automatycznie, aby ułatwić dostęp z dowolnego urządzenia iOS w dowolnym momencie.
 5. Kalendarz, wiadomości e-mail i kontakty - iCloud synchronizuje wszystkie swoje kalendarze, e-maile i kontakty bezprzewodowo, używając tylko jednego konta w chmurze na różnych urządzeniach z iOS.

Część 2. Jak przeglądać zdjęcia na cztery różne sposoby

Istnieją różne sposoby przeglądania iCloud zdjęcia. Ale zanim będziesz mógł zobaczyć te iCloud zdjęcia, musisz najpierw włączyć głośną bibliotekę zdjęć. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

2.1 Aby uzyskać krok po kroku procedurę wyświetlania zdjęć iCloud na urządzeniach iPhone, iPad i iPod Touch z systemem iOS 10.3 i nowszym, wykonaj następujące czynności:

Krok 1. Otwórz Ustawienia z ekranu głównego iPhone'a

Krok 2. Stuknij iCloud

Krok 3. Włącz iCloud i wprowadź zweryfikowane konto w chmurze.

Krok 4. Stuknij suwak Strumień zdjęć, aby automatycznie przesłać wszystkie nowe zdjęcia i zsynchronizuj je ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS po każdym połączeniu z Wi-Fi.

Krok 5. Otworzyć Grafika Aplikacja z poziomu ekranu głównego, stukając Strumień zdjęć z albumów, a zobaczysz wszystkie zdjęcia masz na iCloud.

Wszystkie udostępnione zdjęcia od znajomych i rodziny pojawią się również ze strumienia zdjęć.

W przypadku iPhone'a, iPada i iPoda Touch z systemem iOS 10.2 i starszym wybierz Ustawienia> iCloud> Zdjęcia.

Albumy ze zdjęciami

2.2 W systemie Mac iOS X 10.10.3 i nowszych możesz wykonać poniższe czynności, aby wyświetlić zdjęcia iCloud:

Krok 1. Z głównego menu Apple przejdź do Preferencji systemowych i kliknij iCloud.

Krok 2. Kliknij Pole wyboru Strumień zdjęć następnie kliknij opcje, aby sprawdzić, czy zarówno Photo Stream, jak i Shared Photo Stream są włączone.

Krok 3. Na górze ekranu uruchom zdjęcie lub aperturę, a następnie wybierz Preferencje, kliknij kartę Strumień zdjęć i dostosuj sposób działania Strumienia zdjęć.

Strumień zdjęć Icloud 02

2.3 Dla 4th generacja Apple TV, działająca na TV OS 9.2 i nowszym,

Krok 1. Przejdź do Ustawień i kliknij Konta

Krok 2. Kliknij iCloud, a następnie kliknij iCloud Photo Library

2.4 Możesz także przeglądać Zdjęcia iCloud na komputerze z systemem Windows, wykonując następujące instrukcje:

Krok 1. Pobierz i zainstaluj iCloud na komputerze

Krok 2. Uruchom iCloud na swoim komputerze i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID

Krok 3. Po zalogowaniu kliknij Grafika i kliknij Opcje , aby wybrać Stream. W tym momencie możesz także włączyć Udostępniany strumień zdjęć, aby wyświetlić zdjęcia udostępnione przez znajomych i rodzinę.

Strumień zdjęć Mac

Część 3. Łatwy dostęp i przeglądanie usuniętych zdjęć iCloud dzięki FoneDog iOS Data Recovery

Aby usunąć zdjęcia za pomocą urządzenia iOS z systemem iOS 8 lub nowszym, gdy Biblioteka zdjęć iCloud jest wyłączona.

Wykonaj następujące czynności:

 1. W aplikacji Zdjęcia otwórz Albumy, a następnie stuknij Mój strumień zdjęć.
 2. Otwórz zdjęcie lub stuknij Wybierz, a następnie stuknij jedno lub więcej zdjęć.
 3. Stuknij przycisk Kosz, a następnie stuknij Usuń Grafika.

W pewnym momencie najgorszą rzeczą, jaka może się zdarzyć bibliotece zdjęć w chmurze, jest usunięcie zdjęć.

Niezależnie od tego, czy przypadkowo, czy celowo, wszyscy wiemy, że odzyskanie usuniętych zdjęć jest trudne, zwłaszcza jeśli zostało zapomniane na długo.

Gdy biblioteka zdjęć iCloud jest włączona, wykonaj następujące czynności:

 1. W aplikacji Zdjęcia stuknij Zdjęcia.
 2. W widoku Chwile wykonaj jedną z następujących czynności:
 3. Stuknij zdjęcie lub Stuknij Wybierz, a następnie stuknij jedno lub więcej zdjęć.
 4. Stuknij przycisk Kosz, a następnie stuknij Usuń zdjęcie.

Wszystkie usunięte zdjęcia są przechowywane w niedawno usuniętym albumie przez około 30 dni, gdzie zostaną automatycznie usunięte i usunięte z biblioteki zdjęć i wszystkich zsynchronizowanych urządzeń z iOS

Jednak może być frustrujące, jeśli zdasz sobie sprawę, że to ważne zdjęcia zostałeś prawie usunięty, a 30-dniowy okres karencji już minął. Wyglądało na to, że nie masz innych możliwości odzyskania usuniętych zdjęć w iCloud, z wyjątkiem korzystania z programów innych firm.

Aby uzyskać optymalne najlepsze wyniki, zalecamy użycie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS aby łatwo zarządzać kopią zapasową iCloud i wybiórczo wybierać tylko te, które są potrzebne, bez dalszej utraty danych.

Może także pobierać różne typy plików, takie jak łączność, zdjęcia, filmy, Przypomnienia, wiadomości tekstowych.Właściciele IOS doskonale wiedzą, że aby przywrócić z plików kopii zapasowej iCloud, musisz przywrócić całą kopię zapasową, co może spowodować utratę danych dla najnowszych aplikacji, ustawień i innych treści właśnie zainstalowanych na urządzeniu.

Ale kiedy używasz Odzyskiwanie danych FoneDog iOS, możesz mieć pewność, że możesz uzyskać dostęp, wyświetlić i odzyskać usunięte zdjęcia bez żadnych innych problemów. Aby rozpocząć korzystanie z programu, wykonaj następujące kroki:

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom program FoneDog iOS do odzyskiwania danych na komputerze

Na komputer z systemem Windows lub Mac pobierz oprogramowanie, Odzyskiwanie danych FoneDog iOS, zainstaluj go i uruchom program zaraz po.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Podłącz urządzenie iOS

Krok 2. Wybierz Odzyskiwanie z pliku kopii zapasowej iCloud

Z panelu po lewej stronie programu zobaczysz trzy różne opcje odzyskiwania, a mianowicie: Odzyskaj z urządzenia z systemem iOS, Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes i Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud.

Wybierz ostatnią opcję Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.

Nie martw się o swoją prywatność, Odzyskiwanie danych FoneDog iOS zdecydowanie szanuje twoje dane osobowe.

Zaloguj się Icloud

Krok 3. Pobierz wybrany plik kopii zapasowej iCloud

Po zalogowaniu zobaczysz wszystkie ostatnie kopie zapasowe wykonane przez urządzenie iOS na stronie. Możesz wybrać najnowszy plik lub taki, który Twoim zdaniem może przywrócić usunięte zdjęcia.

Pobieranie kopii zapasowej Icloud

Krok 4. Wybierz pliki do odzyskania

Po wybraniu odpowiedniego pliku kopii zapasowej pojawi się ekran wyskakujący, w którym możesz wybrać pliki, które program ma pobrać i rozpakować.

Pozwoli to zaoszczędzić więcej czasu podczas pobierania wszystkich plików kopii zapasowej z telefonu iPhone. Kliknij Dalej po wybraniu tych typów plików.

Wybierz Icloud Photos

Krok 5. Uzyskaj dostęp i wyświetl usunięte zdjęcia iCloud

Skanowanie może potrwać kilka minut, a gdy będzie gotowe, wyświetli się całe pliki odzyskane z kopii zapasowej iCoud.

Możesz teraz przejść do każdego elementu, w którym możesz zaznaczyć pola selektywnego odzyskiwania.

Po zakończeniu możesz kliknąć Odzyskaj do komputera, spowoduje to zapisanie folderu na twoim komputerze.

Odzyskaj zdjęcia Icloud do komputera

Część 4. Plusy i minusy biblioteki zdjęć iCloud

To najbardziej przerażająca dyskusja, w której debatują właściciele iOS. Czy powinni korzystać z biblioteki zdjęć iCloud? Lub jakiego rodzaju pamięci masowej potrzebują na urządzenia z systemem iOS, aby w pełni wykorzystać swoje usługi?

Chociaż Cloud Photo Library bezproblemowo umożliwia dostęp zdjęcia w zasadzie zawsze i gdziekolwiek z różnych urządzeń iOS, o ile zsynchronizowałeś je wszystkie w jednym koncie iCloud, wciąż pojawiają się drobne wątpliwości co do jego możliwości.

Poniżej znajdują się listy zalet i wad chmury Photo Library.

Plusy:

 1. Masz dokładnie taką samą (pojedynczą) bibliotekę na wszystkich urządzeniach z iOS

Ta opcja pozwala łatwo zarządzać wszystkimi zdjęciami bez konieczności psucia czegokolwiek na dowolnym urządzeniu z systemem iOS.

Możesz po prostu uzyskać dostęp do tych zdjęć praktycznie w dowolnym miejscu i czasie.

 1. Zabezpieczone kopie zapasowe zdjęć

Bezpośrednio do usług bezpieczeństwa iCloud, choć mogły wystąpić usterki, ale Apple nigdy nie przestaje testować i zabezpieczać wszystkich swoich usług i funkcji iOS, aby zapewnić tylko to, co najlepsze dla swoich lojalnych klientów.

 1. Zoptymalizowane możliwości przechowywania

Możesz cieszyć się wysoką rozdzielczością zdjęcia bez uszczerbku dla przestrzeni dyskowej urządzenia iOS.

 1. Wszystkie zmiany są synchronizowane na urządzeniach z iOS

Kiedy edytujesz którykolwiek ze swoich zdjęcia z jednego urządzenia z systemem iOS, możesz wrócić na niego w dowolnym momencie, używając innego urządzenia z systemem iOS na tym samym koncie iCloud.

Wady:

 1. Zoptymalizowane koszty magazynowania po osiągnięciu limitu

Po zużyciu przydzielonej wolnej przestrzeni dyskowej może być nieco więcej kosztuje, aby przechowywać bardziej zoptymalizowane zdjęcia. Trochę kłopotów, jeśli masz mało budżetu

 1. Potrzebna sieć bezprzewodowa do uzyskiwania dostępu do edycji zdjęć i eksportu

Nie możesz eksportować i uzyskiwać dostępu do swoich edycji obrazów, chyba że masz połączenie z Wi-Fi. Brak opcji offline.

 1. Wszystkie zdjęcia są zapisywane w iCloud, bez opcji selektywnej

Są te zdjęcia, które chcesz zachować jako „prywatne”, zwłaszcza jeśli zamierzasz je zachować tylko przez określony czas i przez pewien czas w telefonie.

Jednak po włączeniu biblioteki zdjęć iCloud wszystko zdjęcia są zapisywane i nie ma opcji wyboru kilku. To wszystko albo nic.

 1. Związany tylko z komputerami Mac i iOS. Zabronione są osoby postronne.

Jeśli jesteś fanem innych aplikacji lub programów do edycji, biblioteka zdjęć iCloud może Ci nie odpowiadać, ponieważ chmura nie obsługuje zewnętrznych obrazów, do których istnieją odniesienia.

Można to zrobić na wiele sposobów, ale kroki i metody są tak skomplikowane.

Przewodnik wideo: Jak przywrócić zdjęcia z kopii zapasowej iCloud

iCloud to jedna z najlepszych funkcji, jakie Apple kiedykolwiek opracowało i jest prawie doskonalona. Chociaż jest kilka niedociągnięć, jest to nadal jedna z najbardziej poszukiwanych i powszechnie używanych usług na wszystkich urządzeniach z iOS.

Jeśli jednak wpadniesz w scenariusz utraty danych lub utraty zdjęć, tylko jedno oprogramowanie pomoże Ci przywrócić stare dobre wspomnienia - Odzyskiwanie danych FoneDog iOS- idealny partner iOS pod względem odzyskiwania danych.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 63 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.