Kontakt

Jak odzyskać usunięte zdjęcia WhatsApp z urządzenia iPhone X.

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać usunięte zdjęcia Whatsapp z iPhone'a X za pomocą najbardziej zaufanej aplikacji zewnętrznej iOS iOS Recovery.

Część 1. Najlepszy wybór użytkownika do aparatu w telefonieCzęść 2. Usuwanie zdjęć WhatsAppCzęść 3. Jak przywrócić usunięte zdjęcia WhatsApp z iPhone'a X.Część 4. Przewodnik wideo : Jak wyodrębnić usunięte zdjęcia WhatsApp z iPhone'a X.Część 5. Wniosek

Część 1. Najlepszy wybór użytkownika do aparatu w telefonie

Dla niektórych użytkowników smartfonów najlepszym wyborem dla telefonu z aparatem do doskonałego selfie są modele iPhone. Pojedynczy model iPhone'a jest zwykle obciążony zaawansowanymi technicznymi funkcjami sprzętowymi aparatu, co ostatecznie skutkuje bardziej ekstrawaganckim wyjściem po uchwyceniu określonej sceny.

Niektóre osoby twierdzą również, że aparat iPhone'a jest porównywalny z aparatem DSLR. Chociaż aparaty DSLR są często wyposażone w bardziej zaawansowane funkcje oraz w sprzęt i oprogramowanie techniczne, w pewnym momencie wielu nadal wierzy i faktycznie woli używać modeli iPhone'ów do sesji zdjęciowych z określonych wydarzeń.

To pokazuje, że smartfony mają zdolność przekraczania niektórych urządzeń istniejących do tej pory, tak jak w przypadku komunikacji. W przeszłości ludzie używali telefonów, sygnałów dźwiękowych i listów jako sposobu komunikowania się z innymi ludźmi.

Teraz, gdy technologia ewoluowała tysiąc razy, komunikacja stała się łatwiejsza dzięki wynalezieniu genialnych ekspertów, takich jak modele iPhone'ów Apple.

To naprawdę niesamowita innowacja Apple i innych firm.

Nazywa się nowo wprowadzony model iPhone firmy Apple iPhone X. Jego główny aparat ma wspaniałą specyfikację podwójnego 12MP, f / 1.8 i f / 2.4, autofocus z detekcją fazową, OIS, 2x zoom optyczny, poczwórna lampa błyskowa LED idealna do selfie na każdą okazję.

iPhone X został wydany przez Apple 3 listopada 2017 r., a następnie zgromadził każdego fana Apple we wszystkich sklepach Apple. Tylko w tym roku Apple wypuściło dwa modele iPhone'ów.

iPhone 8 został wydany po raz pierwszy równocześnie z obchodami 10-lecia w serwisie. iPhone 8 zawiera również niesamowite funkcje, dzięki którym pokochasz to urządzenie jeszcze bardziej.

W dzisiejszym pokoleniu selfie jest zawsze koniecznością. Oby to był dorastający, nastolatki i dorośli - niemal wszyscy ludzie wszędzie robią zdjęcia, jeśli nie siebie, otoczenia.

Są nawet przypadki, gdy ktoś z grupy przyjaciół jest nieobecny podczas hangouta, zawsze chwyta telefon, bierze selfie i wysyła go do tego, którego brakuje w akcji za pośrednictwem Whatsapp, Facebook Messenger lub innych aplikacji.

odzyskać zdjęcia WhatsApp z iPhone XOdzyskaj usunięte zdjęcia WhatsApp z iPhone'a X

Część 2. Usuwanie zdjęć WhatsApp

Istnieją jednak pewne incydenty, które powodują konsternację każdej osoby. Usunięcie ważnego zdjęcia. Kto chciałby, aby ich zdjęcia zostały usunięte, prawda? Nie możesz uchwycić tego samego dwa razy, zwłaszcza jeśli ten moment zdarza się rzadko.

Każda osoba, która doświadcza tego samego, często wpada w panikę i rozpaczliwie szuka rozwiązania. Niestety dla każdego użytkownika smartfona nie ma jeszcze natychmiastowego rozwiązania tego problemu. Nawet modele iPhone'a nie mają tego rozwiązania do odzyskiwania, które mogłoby magicznie odzyskać utracone dane w mgnieniu oka.

Ale dlaczego? Jest to bardzo ważna cecha, na którą należy zwrócić uwagę. Najczęstszą walką każdego jest usunięcie zdjęć Whatsapp. Whatsapp to jedna z najbardziej znanych aplikacji do obsługi wiadomości używana przez miliony ludzi jako alternatywa dla wbudowanych wiadomości tekstowych w każdym smartfonie. Dzięki tej aplikacji wysyłanie wiadomości tekstowych jest możliwe nawet przy braku regularnego ładowania.

Whatsapp działa z połączeniem Wi-Fi użytkownika, dlatego wiadomości, zdjęcia, filmy, utwory muzyczne i dokumenty są przesyłane przez Internet. Nawet sama aplikacja Whatsapp nie ma na to szybkiego rozwiązania. Jednak użytkownik nie powinien się zbytnio przejmować, jeśli tak się stanie.

Usunięcie czegoś ze smartfona nie jest w rzeczywistości całkowicie usunięciem, jest po prostu „ukryty”Pod pamięcią telefonu, a jeśli eksperci zostaną poproszeni, powiedzą, że jest on zapisany w pamięci podręcznej gdzieś na telefonie i aby go odzyskać, potrzebna będzie większa zdolność techniczna.

Na szczęście dla każdego, każdy na świecie może teraz odzyskać usunięte zdjęcia WhatsApp z iPhone'a X. z lub bez umiejętności technicznych. Ta metoda jest używana przez większość doświadczonych w technice i niektórych zaawansowanych użytkowników do odzyskiwania skasowanych danych. Ta metoda nie wymaga żadnych umiejętności technicznych, ponieważ sam program jest zaprogramowany do wykonywania całej pracy. Użytkownik musi jedynie zdobyć narzędzie i wykorzystać je na swoją korzyść.

Część 3. Jak przywrócić usunięte zdjęcia WhatsApp z iPhone'a X.

Aby odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone'a X, użytkownik musi pobrać i zainstalować aplikację innej firmy iOS Odzyskiwanie danych od FoneDog.

To narzędzie jest zasadniczo zaprogramowane do łatwego odzyskiwania utraconych danych w iPhonie X bez umiejętności programowania. Programiści zadbali również o to, aby każdy użytkownik mógł go zrozumieć i efektywnie z niego korzystać, dzięki czemu interfejs narzędzia jest prosty i jednocześnie piękny.

Odzyskiwanie danych iOS działa od lat, pomagając kłopotliwym użytkownikom odzyskać ważne pliki, takie jak zdjęcia WhatsApp na całym świecie, i jest bardzo bezpieczny w użyciu. Jedynym celem tego narzędzia jest dostarczenie usługi na maksymalny poziom i nie bierze udziału z naruszeniem jakichkolwiek praw.

Dane użytkownika pozostaną nienaruszone i nie zostaną zapisane ani zapisane w pamięci / serwerze narzędzia.

Użytkownik musi zastosować jedną z 2 poniższych metod, aby odzyskać usunięte zdjęcia Whatsapp z iPhone'a X. Za pomocą pliku kopii zapasowej iTunes do odzyskania i pliku kopii zapasowej iCloud do odzyskania usuniętych zdjęć Whatsapp z modeli iPhone'a Apple.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Kliknięcie pliku kopii zapasowej iTunes, aby odzyskać zdjęcia WhatsApp z iPhone'a X.

W przypadku metody 1 użytkownik musi kliknąć plik kopii zapasowej iTunes. Po kliknięciu program wyświetli listę plików kopii zapasowych utworzonych przez użytkownika w przeszłości wraz z jego numerem seryjnym.

Jeśli jednak użytkownik nie znalazł pliku kopii zapasowej, przyczyną może być to, że nie zsynchronizował urządzenia z iTunes.
Dodaj więcej:
Jak możemy odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z iPhone'a X.
Jak wyodrębnić usunięte zdjęcia WhatsApp z iPhone'a 8 / 8Plus

wybierz-itunes-backup-to-restore

Kliknięcie pliku kopii zapasowej iTunes, aby przywrócić zdjęcia WhatsApp z urządzenia iPhone X - Krok 1

Krok 2. Wybierz Usunięte zdjęcia WhatsApp i skanowanie iPhone'a X

Następnie wybierz preferowany plik kopii zapasowej iTunes, który został pokazany przez program, a następnie kliknij Rozpocznij skanowanie.

Następnie program rozpocznie analizowanie i skanowanie wszystkich zdjęć WhatsApp na telefonie iPhone X. Po zeskanowaniu na lewym pasku bocznym programu istnieje kilka kategorii do wyboru w celu odzyskania dowolnych danych.

W tym procesie użytkownik musi kliknąć opcję Załączniki Whatsapp w kategorii Wiadomości i kontakty, aby odzyskać usunięte zdjęcia Whatsapp z iPhone'a X.

wybierz-usunięto-whatsApp-itunes

Wybierz Usunięte zdjęcia WhatsApp i skanowanie telefonu iPhone X - krok 2

Krok 3. Rozpocznij odzyskiwanie usuniętych zdjęć WhatsApp na iPhone'a X

"Wyświetlaj tylko usunięte elementy”Musi być włączony, aby wyświetlać tylko usunięte zdjęcia Whatsapp, aby oddzielić je od nieod usuniętych i aby uniknąć zamieszania ze strony użytkownika.

Następnie po prostu zaznacz pola każdego zdjęcia, które użytkownik chce odzyskać, a następnie po prostu naciśnij wyzdrowieć.

Program natychmiast przeanalizuje wybrane elementy i rozpocznie odzyskiwanie zdjęć WhatsApp na iPhone'a X lub PC.
Powiązany samouczek:
Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej
Jak odzyskać rozmowy WhatsApp z iPhone'a

Odzyskaj-usunięte-whatsApp-itunes

Rozpocznij wyodrębnianie usuniętych obrazów WhatsApp do iPhone'a X - Krok 3

W przypadku tej metody urządzenie musi pozostać podłączone do komputera i nietknięte lub nie wykonywać żadnych czynności w trakcie procesu, aby uniknąć zastąpienia danych, które mogłyby potencjalnie utracić wszystko.

Kabel USB używany w tym procesie musi również być w 100% sprawny, aby uniknąć awarii podczas procesu. Awarie lub nagłe zatrzymanie procesu może ponownie nadpisać dane, a następnie można również użyć pliku kopii zapasowej iCloud, aby odzyskać usunięte zdjęcia Whatsapp z iPhone'a X firmy Apple.

1. Kliknięcie Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud, aby odzyskać zdjęcia WhatsApp

Używanie pliku kopii zapasowej iCloud do odzyskiwania usuniętych zdjęć Whatsapp z modeli iPhone'a firmy Apple. Kliknij Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud. Użytkownik zostanie poproszony o przesłanie danych logowania na iCloud.

login-icloud

Kliknij Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud, aby wyodrębnić zdjęcia WhatsApp - 1


Uwaga: W przypadku tej metody urządzenie nie może być podłączone podczas odzyskiwania, aby uniknąć aktualizacji danych pliku kopii zapasowej.

2. Odzyskaj usunięte zdjęcia WhatsApp z iPhone'a X.

Po zalogowaniu się do konta iCloud, podobnie jak w poprzedniej metodzie, lista plików kopii zapasowych wykonanych przez użytkownika zostanie wyświetlona w interfejsie programu, a użytkownik będzie mógł pobrać te pliki kopii zapasowej.

Podgląd zawartości z iPhone'a X zostanie wyświetlony po pobraniu i zeskanowaniu pliku kopii zapasowej iCloud. Ponownie kliknij Załączniki Whatsapp w kategorii Wiadomości i kontakty, a następnie po prostu kliknij wyzdrowieć.
Przeczytaj także:
Jak pobierać i przywracać usunięte kontakty z iCloud
Jak pobierać filmy z iCloud?

Odzyskaj-usunięte-whatsApp-icloud

Przywróć usunięte obrazy WhatsApp z iPhone'a X - 2

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 4. Przewodnik wideo : Jak wyodrębnić usunięte zdjęcia WhatsApp z iPhone'a X.

Część 5. Wniosek

Aby odzyskać usunięte zdjęcia Whatsapp z iPhone'a X, niezbędne są kopie zapasowe iCloud i iTunes. Bez tworzenia kopii zapasowej danych telefonu, użytkownikowi może być trudniej je odzyskać, a co najgorsze, może utracić je na zawsze.

Zawsze zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych ze smartfona, niezależnie od tego, czy będzie to system operacyjny iOS, czy Android. Niezastosowanie się do tego zaszkodzi tylko interesowi użytkownika. Jeśli chcesz odzyskać inne ważne pliki z iPhone'a X lub dowolnego urządzenia z Androidem, po prostu pobierz i zainstaluj iOS Data Recovery lub Android Data Recovery z FoneDog oficjalna strona internetowa i w końcu będziesz mieć je ponownie w mgnieniu oka.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 65 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.