Kontakt

Kilka skutecznych sposobów pobierania filmów z iCloud

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 30 sierpnia 2019 r

Witam wszystkich,
Dzisiaj powiemy ci skuteczny sposób pobierania filmów z iCloud.
„Bawiłem się moim nowym iPhonem 6 i mogłem nagrywać filmy 4K i wysokiej jakości zdjęcia. Okazało się to moim hobby, jednak zdarzył się straszny błąd, że przypadkowo usunąłem niektóre filmy z telefonu. Wiedziałem, że włączyłem iCloud, więc muszę wiedzieć, jak mogę pobierać filmy z iCloud z powrotem na moim iPhonie. czy to możliwe? Dzięki."

Wyścig o smartfony nie tylko zapewnia obecnie łatwiejsze i bardziej przyjazne interfejsy, ale także dobrej jakości fotografowanie i filmowanie. Istnieją różne modele, które naprawdę poprawiają specyfikację aparatu, a iPhone 6 i 6 plus są jednym z nich. iPhone 6 został dodany do rozdzielczości 4K lub jakości Ultra HD. Za pomocą aplikacji możesz teraz cieszyć się nagrywaniem wideo w jakości 4K bez potrzeby korzystania z profesjonalnej lustrzanki cyfrowej lub aparatu cyfrowego. Jednak pomimo dbałości o filmy i inne treści medialne przychodzi czas, gdy nagły wypadek, infekcja złośliwym oprogramowaniem lub awaria oprogramowania może spowodować utratę danych, a Twoje filmy wideo mogą stać się ich ofiarą. Ponieważ iOS jest wspierany przez iCloud, nadal możesz mieć pewność, że gdzieś w chmurze Twoje filmy nadal tam są. Ale pytanie brzmi: jak się masz? pobierać filmy z iCloud? W tym artykule podamy ci skuteczny sposób pobierać filmy z iCloud bez komplikacji.

Zdjęcie IcloudSkuteczny sposób pobierania filmów z iCloud

Część 1. Skutecznie pobieraj filmy z iCloudPrzewodnik wideo: skuteczny sposób pobierania filmów z iCloudCzęść 2. Pobierz filmy z iCloud onlineCzęść 3. Jak zwolnić trochę miejsca na iPhonieCzęść 4. Wnioski

Część 1. Skutecznie pobieraj filmy z iCloud

Istnieje wiele sposobów pobierania filmów z iCloud, ale procesy są zbyt skomplikowane i mogą zająć zbyt dużo czasu. Aby uniknąć problemów, użyj FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery, ten profesjonalny program pozwoli Ci pobierać filmy z iCloud, a także inne treści, takie jak zdjęcia, łączność, noty, strony i wiele innych. Zapewnia również przyjazną dla użytkownika konfigurację, aby upewnić się, że masz prosty przewodnik odzyskiwania. Nie ma potrzeby omijania metod Busha, po prostu proste odzyskiwanie bez powodowania dalszej utraty danych. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS umożliwia podgląd i indywidualne przywracanie, aby zabezpieczyć bieżące dane telefonu.

Krok 1. Pobierz i uruchom FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS jest dostępny zarówno dla systemu Windows, jak i Mac, więc pobierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom i uruchom program. Aby uzyskać pomyślne uruchomienie, zapoznaj się z jego instrukcją instalacji na ekranie.

Podłącz urządzenie iOS

Pobierz i zainstaluj FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS - Krok 1

Krok 2. Kliknij Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud i zaloguj się

Po uruchomieniu programu zobaczysz 3 opcje, a mianowicie: „Odzyskaj z urządzenia iOS","Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes', i 'Odzyskaj z iCloud Backup„. Kliknij Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud i zaloguj się do swojego konta iCloud. To konto iCloud powinno zawierać te same dane, których używasz przy tworzeniu kopii zapasowych na urządzeniach z iOS.

Zaloguj się Icloud

Zaloguj się do konta iCloud - Krok 2

Krok 3. Pobierz plik kopii zapasowej iCloud

Po pomyślnym zalogowaniu zobaczysz listę wszystkich plików kopii zapasowych zapisanych w iCloud. Wybierz najnowszy lub plik kopii zapasowej zawierający wszystkie potrzebne filmy. Kliknij przycisk Pobierz, aby zezwolić FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS przeskanować plik kopii zapasowej i wyodrębnić zawartość kopii zapasowej.

Analizowanie kopii zapasowej Icloud

Pobierz plik kopii zapasowej iCloud - krok 3

Krok 4. Przeglądaj i odzyskuj wideo z iCloud

Po całym procesie skanowania i rozpakowywania cała zawartość zostanie wyświetlona na ekranie w oparciu o odpowiadające jej kategorie. Przejdź do zawartości Media i znajdź wszystkie filmy, które chcesz pobrać. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS umożliwia selektywne odzyskiwanie, dzięki czemu możesz wybrać tylko te filmy, które potrzebujesz, bez konieczności stosowania całej kopii zapasowej na telefonie. Filtruj i zawęż wyszukiwanie, używając powyższych opcji filtrowania, takich jak: Pokaż przez, kliknij strzałkę rozwijaną i wybierz Wideo. Jeśli filmy zostały usunięte, możesz włączyć opcję „Wyświetlaj tylko usunięte elementy' opcja. Po utworzeniu wszystkich ukończonych filmów kliknij przycisk Odzyskaj u dołu ekranu, aby zapisać filmy w lokalizacji folderu na komputerze.

Odzyskaj filmy z Icloud na PC

Odzyskaj usunięte filmy z iCloud - Step4

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS zapewnił ci łatwe i wygodne kroki do pobierać filmy z iCloud bez zbyt wielu skomplikowanych rzeczy do zrobienia. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS zapewnia również odzyskiwanie kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, wiadomości i załączników WhatsApp, dokumentów i wielu innych. Jest bardzo kompatybilny z dowolnymi urządzeniami iOS, takimi jak iPhone, iPad i iPod Touch, a także z najnowszymi wersjami iOS. Wypróbuj bezpłatną wersję, aby odkryć to niesamowite oprogramowanie.

Przewodnik wideo: skuteczny sposób pobierania filmów z iCloud

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 2. Pobierz filmy z iCloud online

Nie wszyscy użytkownicy iOS znają się na obsłudze icloud.com dlatego podpowiemy Ci, jak pobierać filmy i inne pliki multimedialne icloud.com.

Krok 1. Zaloguj się do icloud.com

Korzystając z tego samego identyfikatora Apple i hasła, zaloguj się na swoje konto iCloud, aby pobrać filmy.

Krok 2. Kliknij Wszystkie zdjęcia

Kliknij Zdjęcia i przejdź do wszystkich zdjęć, aby odsłonić wszystkie zdjęcia i filmy. Przewiń w dół do dolnej części albumu i kliknij przycisk „wybierz zdjęcia” widoczny u góry.

Krok 3. Wybierz filmy do pobrania

Używając klawisza Shift, przytrzymaj go, klikając alternatywnie wybrane filmy, które chcesz pobrać. Po uzyskaniu wszystkich potrzebnych filmów kliknij chmurę ze strzałką w dół u góry.

Nie ma opcji Pobierz wszystko w icloud.com ale sztuczka, o której wspomnieliśmy powyżej, działa podobnie.

Icloud WebOdzyskaj filmy z iCloud.com

Część 3. Jak zwolnić trochę miejsca na iPhonie

Wszyscy wiemy, że zdjęcia i filmy zajmują dużo miejsca w iPhonie, dlatego korzystamy z usługi iCloud, która oferuje 5 GB wolnego miejsca i że musisz kupić dodatkową przestrzeń dyskową, gdy maksymalnie ją zwolnisz. Jednak zdecydowanie możesz zaoszczędzić trochę miejsca, optymalizując pamięć iPhone'a i nie martwiąc się o usunięcie niektórych rzeczy z telefonu lub wykupienie dodatkowej przestrzeni w chmurze. Oto jak to zrobić:

 1. Przejdź do ustawień
 2. Otwórz zdjęcia i aparat
 3. Włącz bibliotekę zdjęć iCloud
 4. Sprawdź optymalizację pamięci iPhone'a. Spowoduje to zapisanie zdjęć na urządzeniu w niższej rozdzielczości, podczas gdy oryginalne zdjęcia wysokiej jakości zostaną zapisane na serwerze iCloud.

Aby sprawdzić, które aplikacje rzeczywiście zajmują dużo miejsca na telefonie:

 1. Otwórz aplikację Ustawienia
 2. Stuknij Ogólne, a następnie stuknij Pamięć i iCloud Storage
 3. Naciśnij Zarządzaj pamięcią
 4. Możesz zobaczyć listy wszystkich aplikacji, w tym łączną zajętą ​​przestrzeń. Jest on zamawiany od największego do najniższego konsumenta kosmicznego.

Backup IcloudZarządzaj magazynem iCloud

Użyj Zdjęć Google

Aplikacje innych firm mogą być również bardzo pomocne, jeśli chodzi o sztuczki oszczędzające miejsce. Jeden z nich dotyczy twoich zdjęć i filmów, które są największymi winowajcami, jeśli chodzi o jedzenie miejsca na telefon. Możesz pobrać aplikację Google Photos dla swoich zdjęć, aby zwolnić miejsce na iPhonie. Aplikacja Zdjęcia Google pozwala wyświetlać zdjęcia bez zajmowania miejsca na iPhonie.

 1. Przejdź do App Store
 2. na pasku wyszukiwania wpisz Zdjęcia Google
 3. Pobierz i zainstaluj Zdjęcia Google. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pobrać.
 4. Uruchom Zdjęcia Google
 5. Zaloguj się za pomocą konta Google. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj je. Informacje na temat rejestracji można znaleźć w procesie wyświetlanym na ekranie.
 6. Naciśnij klawisz menu w lewym górnym rogu
 7. Wybierz Ustawienia, a następnie dotknij Kopia zapasowa i synchronizacja
 8. Włącz i wyłącz. Jeśli pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o zezwolenie, aby zdjęcia Google miały dostęp do twoich zdjęć, przejdź do aplikacji Ustawienia i dotknij Prywatność, a następnie dotknij zdjęć, włącz Zdjęcia Google.

Wyświetl swoje zdjęcia w Google

Aby mieć pewność, że Twoje zdjęcia są naprawdę przechowywane i mają dobrą kopię zapasową w zdjęciach Google, możesz je przeglądać online.

 1. otwarte photos.google.com
 2. Zaloguj się na swoje konto Google. Upewnij się, że używasz tego samego dokładnego loginu, którego użyłeś na iPhonie.
 3. Przewiń wszystkie filmy i zdjęcia zapisane na iPhonie.

Teraz, gdy używałeś różnych sposobów tworzenia kopii zapasowej lub przenoszenia miejsca do przechowywania filmów i zdjęć, możesz teraz zwolnić Rolkę z aparatu. Ale zanim to zrobisz, upewnij się, że utworzyłeś inne typy kopii zapasowych.

Usuń filmy / zdjęcia z rolki aparatu

 1. Otwórz Rolkę z aparatu
 2. Otwórz pożądany ałun
 3. iPhone nie ma opcji Usuń ani Zaznacz wszystko, więc musisz oznaczyć elementy indywidualnie
 4. Stuknij Usuń

Po usunięciu wszystkich filmów i zdjęć z iPhone'a nadal możesz zobaczyć wszystkie te treści multimedialne w aplikacji Zdjęcia Google.

Część 4. Wnioski

Nikt nie lubi tracić swoich filmów i innych plików, ale na wypadek, gdyby ci się to zdarzyło, wiesz, co robić i do czego używać. Najskuteczniejszy jak dotąd sposób pobierać filmy z iCloud jest używane FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS. To oprogramowanie zapewnia nie tylko skuteczne odzyskiwanie, ale także przyjazny dla użytkownika proces, z którego każdy może po prostu korzystać. Zawsze zmaksymalizuj swój telefon i doświadczenie i nie daj się zapomnieć o wszystkich tych możliwościach. Eksploruj i odkrywaj co FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS mogę zrobić dla ciebie więcej.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 57 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.