Kontakt

Jak długo trwa przywracanie iPhone'a?

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2019 r

Czy planujesz przywrócić iPhone'a? Jeśli pytasz „ile czasu zajmuje przywrócenie iPhone'a? to z pewnością ten artykuł jest dla Ciebie!

przywróć iPhone'a

Część 1. Jak przywrócić kopię zapasową iCloud?Część 2. Wskazówki, jak unikać opóźnień tworzenia kopii zapasowych w iCloud.Część 3. Alternatywna opcja kopii zapasowej i przywracania w iCloud - zalecana.Część 4. Podsumowanie.

Ludzie też czytali:

Przywróć iPhone'a z poprzedniej kopii zapasowej

Napraw „iPhone nie przywróci”

Część 1. Jak przywrócić kopię zapasową iCloud?

Często zastanawiamy się, czy przywracanie z kopii zapasowej iCloud trwa wiecznie, jak twierdzi tak wielu użytkowników. Istnieją różne czynniki, które mogą wpływać na szybkość przywracania, takie jak rozmiar kopii zapasowej, połączenie internetowe i miejsce na iPhonie.

Możesz często zobaczyć te porady przed procesem przywracania, ale często są one pomijane. Teraz, gdy rozumiesz typowe powody, dla których przystąpimy do przywracania kopii zapasowej iCloud.

Przywracanie z iCloud jest dostępne dla nowo skonfigurowanego urządzenia lub po prostu przywracania kopii zapasowej.

 1. Najpierw sprawdź najnowszą aktualizację oprogramowania. Możesz przejść do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania. Jeśli dostępna jest aktualizacja, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak ją pobrać i zainstalować.
 2. Sprawdź swoją kopię zapasową iCloud. Upewnij się, że masz kopie zapasowe iCloud na liście przed przywróceniem. Możesz znaleźć kopię zapasową iCloud w Ustawienia> iCloud> Pamięć> Zarządzaj pamięcią.
 3. Po upewnieniu się, że masz kopię zapasową iCloud, musisz usunąć całą zawartość i ustawienia, przechodząc do Ustawienia> Ogólne> Resetuj> Usuń całą zawartość i ustawienia
 4. Po ponownym uruchomieniu urządzenia przejdź do ekranu Aplikacje i dane, dotknij Przywróć z kopii zapasowej iCloud i zaloguj się na swoje konto iCloud
 5. Stuknij Wybierz kopię zapasową i znajdź żądaną listę kopii zapasowych, którą chcesz przywrócić

Jak się dowiedzieć, że iCloud Backup został w pełni przywrócony?

Wystarczy wrócić do Ustawienia> iCloud> i Pamięć

Porady:

 • Całe ustawienia i zawartość zostaną przywrócone z kopii zapasowej iCloud.
 • IPhone uruchomi się ponownie, aby rozpocząć pobieranie treści multimedialnych, takich jak muzyka, seriale, książki, zdjęcia, filmy i inne.
 • Wszystkie elementy zakupione w App Store, iTunes Store i iBooks zostaną odpowiednio pobrane. Możesz zobaczyć pasek postępu na ekranie, aby monitorować stan przywracania
 • Wprowadź niezbędne hasła do zakupionych aplikacji / przedmiotów z App Store, iTunes Store i iBooks.

Chociaż iCloud jest najłatwiejszą i najwygodniejszą opcją tworzenia kopii zapasowych, proces przywracania może w rzeczywistości zająć trochę czasu. Dlatego musisz być ostrożny przy wyborze plików do kopii zapasowej.

Część 2. Wskazówki, jak unikać opóźnień tworzenia kopii zapasowych w iCloud.

Aby uzyskać najlepszą wydajność tworzenia kopii zapasowych w iCloud, nawyk usuwania niepotrzebnej zawartości z urządzenia. Możesz również postępować zgodnie z tymi wskazówkami, jak uniknąć opóźnień w przywracaniu kopii zapasowej iCloud:

1. Wyłącz tworzenie kopii zapasowych dużych aplikacji
Możesz być zaskoczony, widząc, jak duży jest rozmiar kopii zapasowej iCloud. Wynika to z faktu, że przechowywane są duże pliki i aplikacje, z których większość nie jest tak naprawdę potrzebna.

Aby ustalić, który z tych plików można wyłączyć, wybierz Ustawienia> Wybierz swoją nazwę> Wybierz iCloud> Kopia zapasowa> Wyłącz duże aplikacje lub pliki. Wybierz pliki, które nie są tak naprawdę ważne.

Potwierdź czynność, stukając opcję Wyłącz i usuń.

2. Regularne czyszczenie
Zdjęcia to numer jeden zjadający kosmos. Nie możemy zaprzeczyć, że wszyscy uwielbiamy robić zdjęcia, zwłaszcza gdy jesteśmy gdzieś poza domem lub z przyjaciółmi i rodziną.

Jednak te zdjęcia zajmują zbyt dużo miejsca na urządzeniu, a także wpływają na wydajność tworzenia kopii zapasowych w iCloud. Wybierz zdjęcia mądrze lub przenieś je na inną platformę lub lepiej skasuj te nieistotne zdjęcia.

3. Szybkie połączenie bezprzewodowe
Jak często zaleca się, nie wykonuj kopii zapasowej ani przywracania, jeśli masz słaby sygnał Wi-Fi. Upewnij się, że jesteś w domu i masz niezawodne lub doskonałe połączenie bezprzewodowe przed przywróceniem kopii zapasowej iCloud.

Oprócz tego należy również rozważyć podłączenie iPhone'a do źródła zasilania podczas tworzenia kopii zapasowej i przywracania, aby uniknąć zakłóceń.

Część 3. Alternatywna opcja kopii zapasowej i przywracania w iCloud - zalecana.

Jeśli nie chcesz tego robić, a to tylko po to, aby mieć szybsze przywracanie kopii zapasowej iCloud, możesz wybrać płynniejszą i wygodniejszą metodę.

Posługiwać się FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS. To kompletne oprogramowanie do rozwiązania który zapewnia dowolne urządzenie iOS, takie jak iPhone, iPad i iPod Touch, najlepszy sposób tworzenia kopii zapasowych i przywracania bez konieczności doświadczania takich problemów.

Cechy:

 • Kopia zapasowa i przywracanie komputera jednym kliknięciem
 • Podgląd pliku przed utworzeniem kopii zapasowej i przywróceniem
 • Opcja selektywnej kopii zapasowej i przywracania
 • Brak utraty danych po przywróceniu
 • Bez nadpisywania danych
 • W 100% bezpieczny i skuteczny

Jak korzystać FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS?

Krok 1: Podłącz urządzenie iOS i zainstaluj oprogramowanie

Pobierz i zainstaluj program. Podłącz iPhone'a po zakończeniu instalacji

Wybierz iOS Data Backup z menu głównego, aby rozpocząć proces tworzenia kopii zapasowej

tworzenie kopii zapasowych i przywracania

Krok 2. Wybierz tryb tworzenia kopii zapasowych danych

Wybierz tryb kopii zapasowej. Możesz wybrać bardziej bezpieczny plik kopii zapasowej z szyfrowaniem lub możesz wybrać tryb standardowy, jeśli masz pewność, że twoja kopia zapasowa jest bezpieczna na twoim komputerze

Wybierz tryb kopii zapasowej

Krok 3: Wybierz typ danych, które chcesz wykonać kopię zapasową

Wybierz żądane pliki do utworzenia kopii zapasowej. Z tego miejsca możesz wybiórczo wybrać zawartość telefonu, aplikacje i ustawienia, z których chcesz wykonać kopię zapasową. Po zakończeniu wybierania kliknij przycisk Dalej.

wybierz typ plików do kopii zapasowej

Krok 4: Zaczekaj, aż FoneDog Toolkit zakończy tworzenie kopii zapasowej danych.

Tworzenie kopii zapasowej zakończone. Poczekaj, aż oprogramowanie zakończy proces tworzenia kopii zapasowej. Spowoduje to utworzenie folderu docelowego kopii zapasowej na komputerze, w którym można później przenieść na inny dysk zewnętrzny.

zakończono tworzenie kopii zapasowej

Przywrócić:

 1. Ponownie uruchom program i tym razem kliknij iOS Data Restore
 2. Wybierz żądaną listę kopii zapasowych, którą chcesz przywrócić
 3. Przeskanuj i wybierz pliki, które chcesz przywrócić. Nie musisz rozpakowywać całej zawartości kopii zapasowej. Możesz zaznaczyć tylko wybrane pliki.

Wybierz Przywróć miejsce docelowe. Możesz przywrócić zawartość kopii zapasowej na komputerze lub z powrotem na iPhonie.

Najlepsza rzecz z FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS jest to, że oferuje bezpłatną wersję do pobrania, w której możesz wygodnie wykonać kopię zapasową lub przywrócić urządzenie.

Część 4. Podsumowanie.

"Ile czasu zajmuje przywrócenie iPhone'a? ” Podczas używania nie zajmuje to więcej niż 2 minuty FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS. Ten program ma wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia kopii zapasowych i przywraca opcje.

Jeśli korzystasz z iCloud, pamiętaj o tych wskazówkach i wskazówkach, które przedstawiliśmy powyżej, aby zapewnić płynny proces przywracania.

Udostępnij to komuś, kto Twoim zdaniem może tego potrzebować! Z pewnością będą ci wdzięczni za ułatwienie im!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych na komputerze i selektywnie przywróć dane iOS z kopii zapasowych.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 87 oceny)

Logo iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych na komputerze i selektywnie przywróć dane iOS z kopii zapasowych.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.