Kontakt

Jak odzyskać usunięte e-maile w Gmailu ze swojego konta

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 10 października 2019 r

Czy dostałeś właśnie ważny e-mail i nagle odkryłeś, że nie możesz go znaleźć? Czy przypadkowo usunąłeś bardzo ważną wiadomość ze swojego klienta. Niezależnie od przyczyny możesz chcieć wiedzieć jak odzyskać usunięte e-maile w Gmailu. W ten sposób możesz przeczytać ważną wiadomość, której możesz potrzebować w pracy, szkole lub firmie.

Jeśli jesteś w tym scenariuszu, nie martw się. Istnieją proste metody odzyskiwania wiadomości e-mail z Gmaila. W tym przewodniku znajdziesz różne sposoby na zrobienie tego. Po prostu przeczytaj cały artykuł, a znajdziesz jedną metodę, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Zacznijmy.

3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości e-mail w GmailuWażne wskazówki dotyczące odzyskiwania wiadomości e-mailAby zawinąć to wszystko

3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości e-mail w Gmailu

Rozwiązanie 01: Odzyskiwanie danych FoneDog

Zaczniemy od najlepszego rozwiązania tego problemu - użycia narzędzia do odzyskiwania danych FoneDog. To świetne oprogramowanie, które pozwala przeskanować urządzenie w poszukiwaniu usuniętych danych i przywrócić je w całości. Oto kroki, jak korzystać z FoneDog Data Recovery:

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 01 - Pobierz, zainstaluj i uruchom Odzyskiwanie danych FoneDog w Twoim komputerze.

Krok 02 - Wybierz typ danych - E-mail chcesz przywrócić. Ponadto wybierz urządzenie lub platformę, na której chcesz przeskanować usunięte pliki.

Krok 03 - Kliknij przycisk Skanuj. Poczekaj na zakończenie całego procesu.

Krok 04 - Przejrzyj pliki, które chcesz przywrócić. Wybierz te, które chcesz odzyskać na komputerze. Następnie kliknij Przywróć.
Odzyskaj usunięte e-maile za pomocą odzyskiwania danych

Rozwiązanie 02: Powrót do kosza

Drugi sposób, w jaki możesz odzyskać usunięte e-maile w Gmailu jest idąc do Kosza. Jeśli został usunięty, istnieje duże prawdopodobieństwo, że może znajdować się w Koszu. Jeśli został usunięty w ciągu 30 dni lub krócej, może znajdować się w folderze Kosz. Jeśli minęło więcej niż 30 dni, oznacza to, że został już trwale usunięty i może być konieczne użycie programu FoneDog lub innego oprogramowania do odzyskiwania danych.

Po otwarciu folderu Kosz możesz zobaczyć brakujący e-mail. Ale jeśli folder Kosz zawiera ogromną liczbę wiadomości, znalezienie tego, czego szukasz, może chwilę potrwać.

Ale co, jeśli masz ogromną liczbę e-maili w Koszu? Wówczas trudniej będzie znaleźć wiadomość, której faktycznie szukasz. Sprawdź prawą stronę ekranu i użyj paska przewijania Gmaila, aby przejrzeć wszystkie e-maile. Prawa i lewa strzałka pozwala przechodzić między różnymi stronami folderu Kosz. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz mnóstwo wiadomości.

Przejrzenie każdej wiadomości w tym folderze może być bardzo czasochłonne. Dlatego możesz użyć paska wyszukiwania w Gmailu, aby znaleźć faktycznie szukaną wiadomość. Aby to zrobić, po prostu naciśnij strzałkę skierowaną w dół. Znajduje się po prawej stronie paska wyszukiwania Gmaila. Wyświetli się okno dialogowe Wyszukiwanie zaawansowane.

Możesz użyć tej funkcji, aby znaleźć konkretną brakującą wiadomość w folderze Kosz Gmaila. Podaj różne szczegóły, które pamiętasz o wiadomości. Oczywiście im więcej szczegółów podasz, tym bardziej szczegółowe będą wyniki wyszukiwania.

Po wprowadzeniu wszystkich zapamiętanych informacji naciśnij przycisk „Wyszukaj”. To wygląda jak szkło powiększające i znajduje się w lewej dolnej części wyświetlanego okna dialogowego. Teraz sprawdź, czy znalazłeś brakującą wiadomość e-mail i przenieś ją z powrotem do skrzynki odbiorczej lub do ważnego folderu na koncie Gmail. Aby to zrobić, możesz po prostu wybrać znalezioną wiadomość, a następnie kliknąć przycisk „Przenieś do skrzynki odbiorczej”.

Rozwiązanie 03: Jak odzyskać usunięte wiadomości e-mail w Gmailu za pośrednictwem obsługi klienta

To kolejna metoda przywracania wiadomości w Gmailu. Tej metody używa się, gdy nie można znaleźć wiadomości w folderze Kosz. Dzieje się tak, gdy zostanie usunięty na ponad 30 dni. A może opróżniłeś folder Kosz i zapomniałeś, że jest w nim ważna wiadomość.

Jeśli pomyłkowo usunąłeś wiadomość i nie możesz jej odzyskać za pomocą Kosza, być może wiadomość nadal znajduje się na serwerach Google. Tak więc będziesz potrzebować pomocy Wsparcia Google, aby odzyskać wiadomość.
Odzyskaj usunięte e-maile w Gmailu

Oto kroki, które należy wykonać, aby wdrożyć tę metodę:

Krok 01 - Zbierz wszystkie potrzebne informacje dotyczące przypadkowo usuniętego e-maila. Niektóre informacje, które mogą być konieczne do wysłania do zespołu wsparcia, obejmują Twój własny adres Gmaila, gdy wiadomości w przybliżeniu zniknęły, oraz różne kroki, które podjąłeś, aby odzyskać utraconą wiadomość.

Krok 02 - Otwórz przeglądarkę i przejdź do ta strona. To jest strona pomocy Google dotycząca odzyskiwania brakujących e-maili.

Krok 03 - Wypełnij różne pola wyświetlane na ekranie Pomocy Gmaila. Czyniąc to, należy zachować jak największą dokładność.

Krok 04 - Następnie naciśnij „Prześlij”. Spowoduje to wysłanie prośby do działu pomocy Google.

Należy pamiętać, że ta metoda nie gwarantuje. Twoja wiadomość może zostać utracona w milionach (a nawet miliardach) wiadomości e-mail znajdujących się na serwerach Google. Lub może już został usunięty. Jednak nadal warto spróbować.

Ważne wskazówki dotyczące odzyskiwania wiadomości e-mail

Najlepiej zarchiwizować wiadomość zamiast przenieść ją do Kosza. Zarchiwizowane wiadomości w Gmailu są łatwo dostępne w późniejszym czasie. Ponadto zaleca się, abyś wykonaj kopie zapasowe swojego e-maila konto zaczyna się teraz. W ten sposób możesz łatwo odzyskać błędnie usunięte wiadomości w przyszłości.

Aby zawinąć to wszystko

W tym przewodniku nauczyliśmy Cię jak odzyskać usunięte e-maile w GmaiUsunąłem z twojego konta. Nauczyliśmy cię trzech różnych metod, jak to zrobić. Najlepszą metodą byłoby użycie narzędzia do odzyskiwania danych FoneDog.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Ponadto możesz skontaktować się z pomocą techniczną Google, aby przywrócić wiadomości. Wreszcie, zakończyliśmy przewodnik, który zawiera ważne wskazówki, które pomogą Ci uniknąć tego problemu później. Obejmują one archiwizowanie wiadomości zamiast ich usuwania i częste tworzenie kopii zapasowych konta.

Jak o tobie? Co zrobiłeś, gdy straciłeś e-mail w Gmailu? Jak je odzyskałeś? Daj nam znać, zamieszczając swoje komentarze poniżej.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 108 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.