Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak odzyskać usunięte e-maile w Gmailu ze swojego konta

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 10 października 2019 r

Czy dostałeś właśnie ważny e-mail i nagle odkryłeś, że nie możesz go znaleźć? Czy przypadkowo usunąłeś bardzo ważną wiadomość ze swojego klienta. Niezależnie od przyczyny możesz chcieć wiedzieć jak odzyskać usunięte e-maile w Gmailu. W ten sposób możesz przeczytać ważną wiadomość, której możesz potrzebować w pracy, szkole lub firmie.

Jeśli jesteś w tym scenariuszu, nie martw się. Istnieją proste metody odzyskiwania wiadomości e-mail z Gmaila. W tym przewodniku znajdziesz różne sposoby na zrobienie tego. Po prostu przeczytaj cały artykuł, a znajdziesz jedną metodę, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Zacznijmy.

3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości e-mail w GmailuWażne wskazówki dotyczące odzyskiwania wiadomości e-mailAby zawinąć to wszystko

3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości e-mail w Gmailu

Rozwiązanie 01: Odzyskiwanie danych FoneDog

Zaczniemy od najlepszego rozwiązania tego problemu - użycia narzędzia do odzyskiwania danych FoneDog. To świetne oprogramowanie, które pozwala przeskanować urządzenie w poszukiwaniu usuniętych danych i przywrócić je w całości. Oto kroki, jak korzystać z FoneDog Data Recovery:

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 01 - Pobierz, zainstaluj i uruchom Odzyskiwanie danych FoneDog w Twoim komputerze.

Krok 02 - Wybierz typ danych - E-mail chcesz przywrócić. Ponadto wybierz urządzenie lub platformę, na której chcesz przeskanować usunięte pliki.

Krok 03 - Kliknij przycisk Skanuj. Poczekaj na zakończenie całego procesu.

Krok 04 - Przejrzyj pliki, które chcesz przywrócić. Wybierz te, które chcesz odzyskać na komputerze. Następnie kliknij Przywróć.
Odzyskaj usunięte e-maile za pomocą odzyskiwania danych

Rozwiązanie 02: Powrót do kosza

Drugi sposób, w jaki możesz odzyskać usunięte e-maile w Gmailu jest idąc do Kosza. Jeśli został usunięty, istnieje duże prawdopodobieństwo, że może znajdować się w Koszu. Jeśli został usunięty w ciągu 30 dni lub krócej, może znajdować się w folderze Kosz. Jeśli minęło więcej niż 30 dni, oznacza to, że został już trwale usunięty i może być konieczne użycie programu FoneDog lub innego oprogramowania do odzyskiwania danych.

Po otwarciu folderu Kosz możesz zobaczyć brakujący e-mail. Ale jeśli folder Kosz zawiera ogromną liczbę wiadomości, znalezienie tego, czego szukasz, może chwilę potrwać.

Ale co, jeśli masz ogromną liczbę e-maili w Koszu? Wówczas trudniej będzie znaleźć wiadomość, której faktycznie szukasz. Sprawdź prawą stronę ekranu i użyj paska przewijania Gmaila, aby przejrzeć wszystkie e-maile. Prawa i lewa strzałka pozwala przechodzić między różnymi stronami folderu Kosz. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz mnóstwo wiadomości.

Przejrzenie każdej wiadomości w tym folderze może być bardzo czasochłonne. Dlatego możesz użyć paska wyszukiwania w Gmailu, aby znaleźć faktycznie szukaną wiadomość. Aby to zrobić, po prostu naciśnij strzałkę skierowaną w dół. Znajduje się po prawej stronie paska wyszukiwania Gmaila. Wyświetli się okno dialogowe Wyszukiwanie zaawansowane.

Możesz użyć tej funkcji, aby znaleźć konkretną brakującą wiadomość w folderze Kosz Gmaila. Podaj różne szczegóły, które pamiętasz o wiadomości. Oczywiście im więcej szczegółów podasz, tym bardziej szczegółowe będą wyniki wyszukiwania.

Po wprowadzeniu wszystkich zapamiętanych informacji naciśnij przycisk „Wyszukaj”. To wygląda jak szkło powiększające i znajduje się w lewej dolnej części wyświetlanego okna dialogowego. Teraz sprawdź, czy znalazłeś brakującą wiadomość e-mail i przenieś ją z powrotem do skrzynki odbiorczej lub do ważnego folderu na koncie Gmail. Aby to zrobić, możesz po prostu wybrać znalezioną wiadomość, a następnie kliknąć przycisk „Przenieś do skrzynki odbiorczej”.

Rozwiązanie 03: Jak odzyskać usunięte wiadomości e-mail w Gmailu za pośrednictwem obsługi klienta

To kolejna metoda przywracania wiadomości w Gmailu. Tej metody używa się, gdy nie można znaleźć wiadomości w folderze Kosz. Dzieje się tak, gdy zostanie usunięty na ponad 30 dni. A może opróżniłeś folder Kosz i zapomniałeś, że jest w nim ważna wiadomość.

Jeśli pomyłkowo usunąłeś wiadomość i nie możesz jej odzyskać za pomocą Kosza, być może wiadomość nadal znajduje się na serwerach Google. Tak więc będziesz potrzebować pomocy Wsparcia Google, aby odzyskać wiadomość.
Odzyskaj usunięte e-maile w Gmailu

Oto kroki, które należy wykonać, aby wdrożyć tę metodę:

Krok 01 - Zbierz wszystkie potrzebne informacje dotyczące przypadkowo usuniętego e-maila. Niektóre informacje, które mogą być konieczne do wysłania do zespołu wsparcia, obejmują Twój własny adres Gmaila, gdy wiadomości w przybliżeniu zniknęły, oraz różne kroki, które podjąłeś, aby odzyskać utraconą wiadomość.

Krok 02 - Otwórz przeglądarkę i przejdź do ta strona. To jest strona pomocy Google dotycząca odzyskiwania brakujących e-maili.

Krok 03 - Wypełnij różne pola wyświetlane na ekranie Pomocy Gmaila. Czyniąc to, należy zachować jak największą dokładność.

Krok 04 - Następnie naciśnij „Prześlij”. Spowoduje to wysłanie prośby do działu pomocy Google.

Należy pamiętać, że ta metoda nie gwarantuje. Twoja wiadomość może zostać utracona w milionach (a nawet miliardach) wiadomości e-mail znajdujących się na serwerach Google. Lub może już został usunięty. Jednak nadal warto spróbować.

Ważne wskazówki dotyczące odzyskiwania wiadomości e-mail

Najlepiej zarchiwizować wiadomość zamiast przenieść ją do Kosza. Zarchiwizowane wiadomości w Gmailu są łatwo dostępne w późniejszym czasie. Ponadto zaleca się, abyś wykonaj kopie zapasowe swojego e-maila konto zaczyna się teraz. W ten sposób możesz łatwo odzyskać błędnie usunięte wiadomości w przyszłości.

Aby zawinąć to wszystko

W tym przewodniku nauczyliśmy Cię jak odzyskać usunięte e-maile w GmaiUsunąłem z twojego konta. Nauczyliśmy cię trzech różnych metod, jak to zrobić. Najlepszą metodą byłoby użycie narzędzia do odzyskiwania danych FoneDog.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Ponadto możesz skontaktować się z pomocą techniczną Google, aby przywrócić wiadomości. Wreszcie, zakończyliśmy przewodnik, który zawiera ważne wskazówki, które pomogą Ci uniknąć tego problemu później. Obejmują one archiwizowanie wiadomości zamiast ich usuwania i częste tworzenie kopii zapasowych konta.

Jak o tobie? Co zrobiłeś, gdy straciłeś e-mail w Gmailu? Jak je odzyskałeś? Daj nam znać, zamieszczając swoje komentarze poniżej.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 108 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.