Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Stellar Phoenix Data Recovery Review i najlepsza alternatywa

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2020 r

Programy do odzyskiwania danych należą obecnie do najczęściej używanych aplikacji, ponieważ zwiększa się tempo utraty danych. Jednak znalezienie najlepszego programu, który wyrówna lub przekroczy Twoje oczekiwania, jest dość trudnym zadaniem.

Programy do odzyskiwania najlepiej pomagają nam odzyskiwać usunięte typy plików, takie jak dokumenty, zdjęcia, filmy, pliki audio i wiele innych. O ile nie utworzysz odpowiednich kopii zapasowych, nie masz innych możliwości, jak tylko korzystać z takich aplikacji.

Dzięki różnym użytkownikom, którzy już wypróbowali i przetestowali większość programów online. Wśród tych, które wyróżniały się, jest Stellar Phoenix Data Recovery.

Dzisiaj przejdziemy intensywną recenzję Stellar Phoenix Data Recovery oprogramowanie i jego najlepsza alternatywa.

Część 1. Plusy i minusy Stellar Phoenix Data Recovery - Pełny przeglądCzęść 2. Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych Stellar PhoenixCzęść 3. streszczenie

Część 1. Plusy i minusy Stellar Phoenix Data Recovery - Pełny przegląd

Każdego dnia ludzie tracą tysiące danych na komputerze, kartach SD, dyskach twardych, dyskach flash i innych urządzeniach pamięci masowej. Bez względu na to, jak dobrze zarządzasz tymi plikami; wystąpią przypadki utraty danych.

Może to być przypadkowe usunięcie, uszkodzone urządzenie pamięci masowej lub inny scenariusz, który zostanie złapany. Nie możesz ryzykować trwałej utraty plików osobistych, zwłaszcza jeśli są one zapisane na twoim komputerze i nie wykonały żadnych kopii zapasowych.

Na szczęście zawsze możesz znaleźć niezawodne oprogramowanie, które pomoże Ci odzyskać te dane. Należy jednak zachować szczególną ostrożność przy wyborze programu do odzyskiwania. Nie daj się łatwo oszukać świetnym technikom marketingowym i reklamowym, wybierz te, które są dobrze oceniane i używane przez prawdziwych konsumentów.

Wśród tych najlepszych programów do odzyskiwania linii jest Odzyskiwanie danych Stellar Phoenix. Jest to oprogramowanie kompatybilne z komputerami Mac i Windows, które może pomóc w odzyskaniu wszelkiego rodzaju danych, które mogły zostać utracone, usunięte lub uszkodzone.

Stellar Phoenix Data Recovery

Wyróżniające się funkcje:

 • Pobiera utracone lub usunięte pliki
 • Narzędzie Smart Drive Monitor
 • Odzyskiwanie nośników optycznych
 • Partycja odzyskiwania
 • Odzyskiwanie dysku twardego
 • Karty SD i odzyskiwanie dysku flash

Biorąc pod uwagę wszystkie te wyróżnione funkcje, oto zalety i wady Stellar Phoenix Data Recovery:

PROS

 • Posiada szeroką gamę urządzeń do odzyskiwania danych
 • Szybkie skanowanie danych
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Zapewnia opcję wyboru określonego pliku lub folderu do skanowania
 • Dostępna opcja podglądu pliku

Minusy

 • Nie można wyświetlić podglądu archiwów ZIP
 • Odzyskane pliki nie są odpowiednio sortowane
 • Dość drogi niż inne programy do odzyskiwania

Stellar Phoenix Data Recovery oferuje trzy różne licencje, a mianowicie: Professional za około 80 USD, Premium za około 100 USD i Technik za około 200 USD.

Jak korzystać z odzyskiwania danych Stellar Phoenix?

 1. Pobierz program na komputer z systemem Windows lub Mac. Możesz także wypróbować darmową wersję
 2. Na początku programu zostaniesz poproszony o wybranie typów danych, które chcesz odzyskać, a także lokalizację przechowywania, a następnie kliknij przycisk Skanuj
 3. Możesz również wybrać Głębokie Skanowanie, jeśli masz więcej danych do odzyskania
 4. Wybierz potrzebne pliki w wynikach wyszukiwania. Wyświetl podgląd danych, klikając
 5. Zaznacz wszystko lub selektywnie i kliknij przycisk Odzyskaj
 6. Wybierz folder docelowy odzyskanych elementów

Posiadanie oprogramowania do ciągłego odzyskiwania na komputerze jest bardzo przydatne, szczególnie jeśli doświadczysz kolejnej dawki utraty danych na dowolnych urządzeniach pamięci.

Werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, Stellar Phoenix Data Recovery działa dobrze i jest bardzo łatwy w użyciu. Oferuje różne odzyskiwanie z różnych urządzeń pamięci masowej i może odzyskać prawie każdy typ pliku danych.

Jednak jego darmowa wersja zapewnia tylko 1 GB danych i musisz uaktualnić do wersji PRO, która jest dość droga. Mimo że podczas korzystania z oprogramowania było niewiele błędów, w rzeczywistości jest całkiem przydatne, jeśli chodzi o zadowolenie klienta.

Część 2. Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych Stellar Phoenix

Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych w celu odzyskania danych jest bezpieczniejsze niż brak jakichkolwiek danych. Oprócz Stellar Phoenix Data Recovery, istnieje inny rodzaj programu, który wielu użytkowników uważa za wygodniejszy i wydajniejszy. Odzyskiwanie danych FoneDog podkreśla większość potrzebnych funkcji odzyskiwania.

Odzyskiwanie danych FoneDog może wykonywać:

 • Odzyskiwanie dysku twardego
 • Partycja odzyskiwania
 • Odzyskiwanie usuniętych plików
 • Odzyskiwanie USB
 • Odzyskiwanie karty SD / pamięci
 • Awaria odzyskiwania systemu Windows / Mac
 • I urządzenia wymienne

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Plusy:

 • Odzyskuje prawie wszystkie typy plików, takie jak archiwa (ZIP, RAR, 7z i więcej), dokumenty, obrazy, filmy, e-maile i pliki audio.
 • Obsługuje pliki RAW, aparaty cyfrowe, dyski SSD i inne urządzenia wymienne
 • Odzyskane pliki są wyświetlane według kategorii
 • Przeglądaj pliki przed odzyskaniem
 • 2 Tryb skanowania, szybkie i głębokie skanowanie
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • 3-etapowa metoda odzyskiwania

Wady:

 • Skanowanie zajmuje trochę czasu, szczególnie jeśli wybrano Głębokie skanowanie
 • Darmowa wersja do pobrania pozwala tylko na podgląd plików

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działa FoneDog Data Recovery, postępuj zgodnie z tym 3-krokowym przewodnikiem:

Krok 1. Uruchom FoneDog Data Recovery i wybierz typ danych oraz lokalizację przechowywania

Odzyskiwanie danych FoneDog jest prostym oprogramowaniem, a na początku pojawi się monit o wybranie typów plików, które chcesz odzyskać. Domyślnie wszystkie pliki są zaznaczone, ale możesz je odznaczyć i wybrać tylko te, których potrzebujesz.

Poniżej wybierz lokalizację przechowywania, z której zostaną odzyskane pliki, a następnie wybierz Skanuj.
Uruchom FoneDog Data Recovery i wybierz typ danych i lokalizację przechowywania

Krok 2. Wybierz tryb wyszukiwania danych

W następnym oknie zostaniesz poproszony o wybranie trybu skanowania, którego chcesz użyć do odzyskania danych. Możesz wybierać pomiędzy trybem szybkiego skanowania i głębokiego skanowania. Jeśli wybrałeś Szybkie skanowanie, a nadal nie ma potrzebnych plików, powtórz proces, ale zamiast tego wybierz tryb Głębokiego skanowania.
Wybierz tryb wyszukiwania danych

Krok 3. Przejrzyj i odzyskaj

Wszystkie odzyskane pliki zostaną wyświetlone na ekranie zgodnie z ich typami i formatami. Kliknij dwukrotnie każdy element, aby wyświetlić podgląd, a jeśli zostanie potwierdzony, kliknij przycisk Odzyskaj, aby zapisać go na komputerze.
Podgląd i odzyskiwanie

To wszystko, czego potrzebujesz, aby odzyskać swoje pliki z powrotem Odzyskiwanie danych FoneDog.

Ogólnie rzecz biorąc, FoneDog Data Recovery jest wygodniejszy i tańszy niż jakikolwiek inny program do odzyskiwania online. Wersja Pro kosztuje tylko około 40 USD za dożywotnią pojedynczą licencję, a licencja rodzinna kosztuje tylko 80 USD dożywotnio przy maksymalnie 5 urządzeniach.

Część 3. streszczenie

Stellar Phoenix Data Recovery to świetny program, na którym można polegać w przypadku utraty niektórych ważnych danych. Jest to w rzeczywistości jeden z najczęściej pobieranych programów online ze względu na swoje pełne funkcje. Jeśli jednak uważasz, że jest dość drogi, istnieje alternatywa, na której możesz polegać i to znaczy Odzyskiwanie danych FoneDog.

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Mam nadzieję, że w końcu miałeś jasne pojęcie o działaniu tych programów i różnisz się między sobą, dzięki czemu możesz zdecydować, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 97 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.