Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Kompletny przewodnik na temat odzyskiwania skasowanych zakładek Chrome

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 15 października 2019 r

Google Chrome jest znaną zmienną przeglądarką, szczególnie gdy zajmuje się zarządzaniem danymi. Wiadomo, że ma wsparcie, jeśli chodzi o synchronizację między urządzeniami, ale nie pozwoli ci cofnąć, gdy przypadkowo usuniesz jakiekolwiek dane. To samo dotyczy zakładek. Więc jak to zrobić odzyskać usunięte zakładki Chrome?

Teraz, jeśli w każdym razie niektóre z zakładek zostały usunięte przez przypadek, wydaje się, że nie będzie można ich odzyskać, zwłaszcza że przycisk cofania nie będzie dostępny. Jest to jeden z najczęstszych problemów związanych z używaniem Google Chrome.

Ale były pewne obejścia, które pozwolą ci odzyskać usunięte zakładki. W tym poście pokażemy Ci, jak to zrobić odzyskać usunięte zakładki Chrome na kilka sposobów.

Część 1: Jak odzyskać usunięte zakładki Chrome przy użyciu odzyskiwania danychCzęść 2: Jak odzyskać usunięte zakładki Chrome resetującCzęść 3: Jak odzyskać usunięte zakładki Chrome za pomocą pliku kopii zapasowej zakładkiCzęść 4: Jak odzyskać usunięte zakładki Chrome za pomocą wehikułu czasuCzęść 5: Wniosek

Część 1: Jak odzyskać usunięte zakładki Chrome przy użyciu odzyskiwania danych

Ponieważ twoja zakładka w Google Chrome ma również określony folder na twoim komputerze, oznacza to, że nadal możesz je odzyskać za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych. Dzięki temu mamy idealne narzędzie, którego możesz użyć. Nazywa się to Odzyskiwanie danych FoneDog.

Narzędzie FoneDog Data Recovery to kreator odzyskiwania danych, którego można użyć do odzyskania usuniętych danych z dysku twardego, karty pamięci, dysku flash, systemu Windows lub komputera Mac. Za pomocą tego narzędzia będziesz mógł odzyskać usunięte filmy, zdjęcia, dokumenty, pliki audio i wiele więcej.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Dzięki temu możesz również skorzystać z FoneDog Data Recovery, aby odzyskać usunięte zakładki. Oto krótki poradnik, jak to zrobić.

Krok 1: Pobierz FoneDog Data Recovery i zainstaluj

Śmiało i zdobądź Odzyskiwanie danych FoneDog z oficjalnej strony FoneDog. A potem zainstaluj go na swoim komputerze.

Krok 2: Wybierz typ danych i przechowywania

Po zainstalowaniu FoneDog Data Recovery, śmiało i otwórz go na swoim komputerze. Gdy znajdziesz się na głównej stronie programu, będziesz mógł wybrać typ danych, które chcesz odzyskać, a także miejsce, w którym chcesz je odzyskać. Stamtąd wybierz typ danych, w którym zapisana jest twoja zakładka.

Wybierz typ danych

Krok 3: Zeskanuj swoje dane

Po wybraniu typu danych i pamięci możesz przejść dalej i kliknąć przycisk Skanuj. Spowoduje to skanowanie komputera w poszukiwaniu danych. Będziesz także mógł wybrać jeden z dwóch sposobów skanowania komputera.

Pierwszą opcją jest Szybkie skanowanie, w którym proces skanowania jest szybszy i prostszy. Drugim jest Głębokie Skanowanie, w którym jego ukończenie zajmie trochę czasu.

Krok 4: Wyświetl podgląd i wybierz dane do odzyskania

Po zakończeniu procesu skanowania możesz następnie wybrać dane, które chcesz odzyskać. Wszystkie twoje dane, które zostały zeskanowane przez FoneDog Data Recovery, zostaną wyświetlone na ekranie. Możesz go przewinąć, aby wyszukać zakładki. Możesz też po prostu użyć paska wyszukiwania.
Wybierz Dane, aby odzyskać

Krok 5: Odzyskaj zakładki

Skoro mogłeś poszukać swoich zakładek, nadszedł czas, aby je odzyskać. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć przycisk Odzyskaj, a usunięta zakładka zostanie zapisana na komputerze.

Część 2: Jak odzyskać usunięte zakładki Chrome resetując

Google Chrome Sync jest znana jako skuteczna funkcja, w której po uruchomieniu na określonym urządzeniu zostaną również zsynchronizowane wszelkie wprowadzone zmiany. Musisz więc zresetować Chrome Sync. Możesz to zrobić tak długo, jak możesz mieć dwa warunki, których potrzebuje.

  1. Jeśli jedno z Twoich urządzeń zsynchronizowało zakładki przed usunięciem.
  2. Jeśli jeszcze nie otworzyłeś przeglądarki Google Chrome na urządzeniu, na którym następuje usunięcie zakładek.

Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak możesz zrobić tę metodę odzyskać usunięte zakładki Chrome, oto, co będziesz musiał zrobić.

Krok 1: Korzystając z urządzenia, na którym przypadkowo usunąłeś zakładki, przejdź dalej i wprowadź tę ścieżkę (chrome.google.com/sync) na nowej karcie, a następnie naciśnij przycisk Enter.

Krok 2: Następnie przejdź do strony Synchronizacja Chrome, przejrzyj wymienione dane na ekranie i przewiń w dół, aby wybrać opcję „Resetuj synchronizację”.

Krok 3: Następnie pojawi się wyskakujące okienko na ekranie. Stamtąd wystarczy kliknąć przycisk OK, aby usunąć wszystkie dane z serwerów Google.

Krok 4: Następnie za pomocą urządzenia, które nadal ma zakładki z Google Chrome, otwórz Chrome, a następnie zaloguj się na swoje konto. Wszystkie dane pojawią się na tym urządzeniu i zostaną przesłane jeszcze raz na Twoje konto Google.

Krok 5: Następnie za pomocą urządzenia, na którym usunąłeś zakładki Google Chrome, i będziesz mógł je odzyskać. Aby to zrobić, po prostu przejdź do Menedżera zakładek Chrome, aby potwierdzić.

Część 3: Jak odzyskać usunięte zakładki Chrome za pomocą pliku kopii zapasowej zakładki

Niezależnie od tego, czy używasz komputera z systemem Windows, czy macOS, przeglądarka Google Chrome nadal tworzy kopię zapasową zakładek, które masz dla każdej sesji. Dzięki temu uważa się, że jest to świetna alternatywa dla ich odzyskania po przypadkowym usunięciu ich z urządzenia. Ale ta metoda będzie działać tylko wtedy, gdy zrobisz to natychmiast po usunięciu tych zakładek.

Oto rzeczy, które musisz zrobić, aby odzyskać usunięte zakładki w Chrome przy użyciu pliku kopii zapasowej.

Dla Windowsa

Krok 1: Przejdź dalej i naciśnij klawisze Windows + R aby uruchomić pole Uruchom.

Krok 2: I stamtąd idź dalej i wejdź na tę ścieżkę: C: \ Users \ NAZWA UŻYTKOWNIKA \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ Default

UWAGA: Musisz wymienić „USERNAME”Z nazwą użytkownika na komputerze z systemem Windows.

Dla macOS

Krok 1: Kontynuuj i uruchom aplikację Finder na komputerze Mac.

Krok 2: I z Findera, po prostu podążaj tą ścieżką: Macintosh HD - Użytkownicy - NAZWA UŻYTKOWNIKA - Biblioteka - Obsługa aplikacji

Krok 3: Stamtąd idź poszukać plików Zakładki i Zakładkis.bak.

Krok 4: Następnie skopiuj i wklej zakładkę pliku do innej lokalizacji na komputerze.

Krok 5: Po zakończeniu przejdź do zakładki Zakładki. Bak na Zakładki.

Krok 6: Po zakończeniu zapisz wprowadzone zmiany, a następnie zamknij Google Chrome. Następnie uruchom ponownie Google Chrome.

Odtąd, jeśli plik kopii zapasowej został już nadpisany z powodu właśnie wprowadzonych zmian, nadal będziesz mógł zlokalizować swoje zakładki w menedżerze zakładek.

Odzyskaj usunięte zakładki Chrome za pomocą pliku kopii zapasowej zakładki

Część 4: Jak odzyskać usunięte zakładki Chrome za pomocą wehikułu czasu

Jeśli jesteś użytkownikiem komputera Mac i korzystasz z Time Machine, nadal będziesz w stanie odzyskać usunięte zakładki w Chrome za pomocą tej aplikacji. Aby to zrobić, oto, co musisz zrobić.

Krok 1: Przejdź dalej i uruchom Spotlight, a następnie użyj go do zlokalizowania Time Machine na komputerze Mac.

Krok 2: Następnie uruchom aplikację Time Machine i kliknij strzałkę obok okna, aby wyszukać czas, w którym usunąłeś zakładki w Chrome.

Krok 3: Następnie po prostu wybierz plik, który chcesz odzyskać, a następnie kliknij przycisk Przywróć.

UWAGA: Aby móc skorzystać z tej metody, musisz upewnić się, że udało Ci się wykonać kopię zapasową za pomocą wehikułu czasu, zanim zgubiłeś zakładki.

Część 5: Wniosek

Przed czasem po usunięciu czegoś z dowolnego urządzenia, takiego jak komputer, nie ma możliwości odzyskania go. Ale w miarę jak minęły dni i technologia stała się większa, mogłeś ją mieć. W tym celu najbardziej niezawodnym sposobem jest skorzystanie z potężnego narzędzia na komputerze.

Możesz skorzystać z dowolnego z pokazanych przez nas rozwiązań lub skorzystać z FoneDog Data Recovery, ponieważ jest on bezpieczny i będzie w stanie odzyskać usunięte dane z twojego komputera, a nawet z urządzeń zewnętrznych.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.8 / 5 (na podstawie 87 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.