Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Najlepszy przewodnik: Jak wyodrębnić dane z uszkodzonego Androida

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

„Omówimy, jak wyodrębnić dane z uszkodzonego Androida, gdy wystąpi następująca sytuacja”.

"Wsparcie! Upuściłem mój telefon Samsung do naszego basenu i nie chce się włączyć. Zaakceptowałem fakt, że nie mogę go już używać, ale nie mogę stracić wszystkich moich zdjęć i filmów w ten sposób. co gorsza, nie mam wykonać kopię zapasową danych! Nie wiem, jak uzyskać dostęp do moich plików, zwłaszcza teraz, gdy mój telefon nawet się nie włącza. Proszę pomóż mi. Z góry dziękuję!"

Część 1. Czy można wyodrębnić dane z uszkodzonego Androida?Część 2. Przewodnik: Użyj FoneDog Wyodrębnij dane z uszkodzonego AndroidaPrzewodnik wideo: selektywnie wyodrębniaj dane z uszkodzonego AndroidaCzęść 3. Użyj funkcji Autoodtwarzanie, aby wyodrębnić dane z uszkodzonego systemu AndroidPart4. Wniosek

Część 1. Czy można wyodrębnić dane z uszkodzonego Androida?

Wszyscy tam byliśmy. Pewnego dnia używasz telefonu jak zawsze, a następnego przestaje działać. Nie możesz go włączyć, nawet jeśli naciskasz przycisk zasilania, jakby nie było jutra. Może być również tak, że tablet jest włączony, ale ekran nie reaguje na żadne dotknięcie. Innymi typowymi rodzajami szkód, na jakie napotykają użytkownicy, są pękanie ekranu i obrażenia od wody.

Kiedy ich doświadczasz, początkową reakcją jest panika. Następnym jest wyrzucenie gadżetu - nie rób tego! Gdy urządzenie jest zepsute, to, co jest w środku, pozostaje nienaruszone. To twoje dane. Nadal możesz się do nich dostać bez konieczności dotykania smartfona lub tabletu. Kluczem tutaj jest wyodrębnienie i przeniesienie ich na inne urządzenie. W ten sposób możesz je przeglądać, nawet jeśli nie masz już swojego zaufanego telefonu.

W tym poście przedstawimy dwa proste sposoby odzyskiwania plików z uszkodzonego urządzenia z Androidem i przesyłania ich na komputer. Oba będą wymagały komputera i kabla USB urządzenia. Przygotuj je, abyśmy mogli zacząć.

wyodrębnij dane z uszkodzonego Androida
Jak wyodrębnić dane z uszkodzonego Androida

Część 2. Przewodnik: Użyj FoneDog Wyodrębnij dane z uszkodzonego Androida

Aby wygodnie i bezpiecznie wyodrębnić dane z urządzenia, najlepiej użyć oprogramowania do ekstrakcji danych. Jednym z najlepszych na rynku jest FoneDog Broken Ekstrakcja danych Androida. Pozwala użytkownikom na łatwy dostęp do szerokiej gamy plików, nawet jeśli ich gadżet jest nie do naprawienia.

Fonedog Zestaw narzędzi może odzyskać typ plików w następujący sposób:

 • Kontakt
 • Wiadomości i załączniki
 • Dzienniki połączeń
 • WhatsApp i załączniki
 • Grafika
 • Filmy
 • Audio
 • dokumenty

Ma najwyższy w branży wskaźnik pobierania, dzięki czemu możesz uzyskać swoje pliki z pewnością. Jest również kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem! Dostępne są wersje dla komputerów Mac i Windows. Nie czekaj dłużej i pobierz dzisiaj FoneDog Android Toolkit.

Możesz spróbować pobrać to narzędzie do wersji, aby odzyskać dane z uszkodzonego Androida. To jest dla ciebie darmowe.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom FoneDog Android Toolkit.

Po zainstalowaniu na komputerze uruchom FoneDog Android Toolkit. Zobaczysz 3 dostępne narzędzia. Wybierz Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida. Podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.

Uruchom Fonedog Toolkit

Krok 2. Wybierz rodzaj uszkodzenia urządzenia.

Oprogramowanie będzie wyświetlać dwa typy problemów z urządzeniem z Androidem z przyciskiem Start dla każdego typu.

Naciśnij przycisk, który najlepiej pasuje do Twojej sytuacji. Po lewej stronie widać pęknięty, niereagujący i czarny ekran. O

z drugiej strony, prawo dotyczy urządzeń z uszkodzonym systemem.

Wybierz rodzaj uszkodzenia urządzenia

Krok 3. Wybierz nazwę i model urządzenia.

Następnym krokiem jest wybranie nazwy i modelu urządzenia z dwóch rozwijanych pól. Upewnij się, że podałeś prawidłowe dane.

Oprogramowanie wykorzysta te informacje, aby pobrać odpowiedni pakiet odzyskiwania dla gadżetu. Kliknij Potwierdzać kiedy skończysz.

Wybierz nazwę i model urządzenia

Krok 4. Przejdź do trybu pobierania urządzenia

Oprogramowanie poprosi o włączenie trybu pobierania na urządzeniu. Ma to na celu umożliwienie oprogramowaniu pobrania pasującego pakietu odzyskiwania dla telefonu lub tabletu. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności.

 1. Wyłącz swój telefon.
 2. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie klawisze zasilania, domu i zmniejszania głośności.
 3. Naciśnij klawisz zwiększania głośności.

Wejdź do trybu pobierania

Uwaga: Oprogramowanie natychmiast pobierze pakiet odzyskiwania po pomyślnym włączeniu trybu pobierania. Nie odłączaj urządzenia podczas pobierania. Oprogramowanie rozpocznie także wyszukiwanie plików urządzenia.

Krok 5. Przejrzyj i wyodrębnij dane z uszkodzonego Androida.

Wszystkie obsługiwane typy plików będą widoczne na lewej karcie. Możesz wyodrębnić wszystkie pliki. Zrób to, zaznaczając pole obok nazwy urządzenia w lewym górnym rogu okna.

Możesz także wybrać określone typy plików, a nawet wybrać określone pliki do pobrania. Możesz obejrzeć swoje pliki za pomocą zakładki podglądu oprogramowania.

Po wybraniu żądanych danych naciśnij wyzdrowieć. FoneDog Android Toolkit wyodrębni pliki i przeniesie je na komputer.

Wyświetl podgląd i wyodrębnij dane

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: selektywnie wyodrębniaj dane z uszkodzonego Androida

Ludzie też czytali:

Samsung Broken Screen, jak odzyskać dane

Jak odzyskać wiadomości z urządzenia Samsung Bricked

Część 3. Użyj funkcji Autoodtwarzanie, aby wyodrębnić dane z uszkodzonego systemu Android

Jeśli posiadasz komputer z systemem Windows, możesz również skorzystać z funkcji o nazwie AutoPlay. Jest to unikalne w systemie Windows i umożliwia użytkownikom dostęp do plików bezpośrednio z komputera. Aby ta metoda zadziałała, musisz mieć włączone debugowanie USB w telefonie. Jeśli nie masz i nie możesz dotknąć urządzenia, aby je włączyć, to rozwiązanie nie będzie działać.

Uwaga: Musisz także włączyć AutoPlay na twoim komputerze. Po prostu idź do panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > AutoPlay aby to zrobić.

Oprócz wyżej wymienionych wymagań, ta metoda ma jeszcze jedną wadę. Autoodtwarzanie może pobrać tylko kilka typów danych. Na przykład nie można za jego pomocą wyodrębniać kontaktów i wiadomości.

Jeśli akurat spełniasz wszystkie wymagania i wybierasz opcję Autoodtwarzania, oto jak z niej skorzystać.

 1. Podłącz urządzenie z Androidem do komputera kablem USB.
 2. Poczekaj, aż komputer wykryje urządzenie i pojawi się okno Autoodtwarzania.
 3. Wybierz Otwórz urządzenie, aby wyświetlić pliki z dostępnych opcji. Spowoduje to wyświetlenie wszystkich folderów na twoim urządzeniu. Możesz zdecydować się skopiować całe foldery na swój komputer. Możesz także skopiować określone pliki i wkleić je na komputerze. Dla wygody zapisz te pliki w nowym folderze na pulpicie.

Part4. Wniosek

Obie metody są skuteczne w wydobywaniu danych z uszkodzonego urządzenia z Androidem. Jednak znacznie łatwiej jest korzystać z FoneDog Broken Android Data Extraction. Nie wymaga włączania debugowania USB i działa dobrze na komputerach Mac i Windows. Możesz także wyodrębnić szerszy zakres plików. Poza tym, przyjazny interfejs użytkownika może być obsługiwany bez względu na to, czy jesteś specjalistą od technologii, czy nie.

Po pobraniu danych możesz teraz uzyskać nowy telefon lub tablet. Zadbaj o swoje nowe urządzenie i nie zapomnij wykonywać kopii zapasowych!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 67 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.