Kontakt

Jak odzyskać dane z Samsung Galaxy S7 z podziałem ekranu

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 7 lutego 2020 r

Użytkownik A: "Muszę usunąć swoje dane z telefonu, ale jak odzyskać dane z Samsung Galaxy S7 z uszkodzonym ekranem urządzenie? „Ekran telefonu w moim Galaxy S7 jest zepsuty i nie mogę teraz nic robić na telefonie, nawet dotyk w ogóle nie reaguje. Pomóż mi, proszę. Z góry dziękuję!"

Użytkownik B: "Który jest najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Androida na mój komputer? Proszę pomóż mi."

Większość użytkowników telefonów Samsung Galaxy S z serii S doświadcza takiej sytuacji, że ich urządzenia są uszkodzone z powodu uszkodzonych ekranów. Dlatego ten artykuł ma na celu zapewnienie użytkownikom Samsung Galaxy najbardziej wydajnej metody rozwiązania tego problemu.

Porady:

Część 1. Co powoduje zepsute ekrany telefonu Samsung Galaxy S7?Część 2. Co zrobić, jeśli chcesz odzyskać dane uszkodzonego ekranu Galaxy S7?Część 3. Jak odzyskać dane z urządzeń Samsung z uszkodzonym ekranem?Część 4. Wskazówki dotyczące bonusów: Dwie rzeczy, które musisz zrobić w swoim telefonie Samsung Galaxy S7Przewodnik wideo: Jak odzyskać uszkodzony ekran urządzenia Galaxy?

Część 1. Co powoduje zepsute ekrany telefonu Samsung Galaxy S7?

Najgorsze, co może się przydarzyć naszym smartfonom, to zepsucie go i pozostawienie bezużyteczne. Nie możesz sobie pozwolić na tak piękne pęknięcia urządzenia, wiedząc, że wydałeś fortunę na zakup urządzenia i nagle się zepsuło. Zepsuty telefon z ekranem jest bardzo powszechny, szczególnie w przypadku telefonów z delikatnym szklanym ekranem.

Dobrze, że ostatnie smartfony wypuszczone na rynek to szklany ekran, który jest jednym z konkursów, w których biorą udział duże marki. Podobnie jak Samsung Galaxy S7, który jest wykonany z odpornego na uszkodzenia Corning Gorilla Glass 4, więc trudno jest złamać ekran.

Ma warstwy ochronne, które mogą chronić telefon przed nagłymi upadkami. Istnieją jednak zgłoszone przypadki większości Samsung S7, które mają zepsuty lub pęknięty ekran i nie trzeba dodawać, że dalsze korzystanie z uszkodzonego urządzenia nie jest bezpieczne. Samsung Galaxy S7 może się zepsuć z powodu następujących możliwych scenariuszy:

 1. Ciężkość upadku lub upadku - jak zły był upadek lub jak wysoko spadł?
 2. Obszar, na który został upuszczony - czy spadł na gładki teren lub nierówne podłoże?
 3. Wpływ upadku - czy leżał płasko, czy przewrócił się?

Bez względu na to, jak dobra jest marka szklanego ekranu, z którego korzystają te smartfony, urządzenia te nadal są podatne na pękanie.

Odzyskiwanie danych uszkodzonych urządzeń Samsung S8

Część 2. Co zrobić, jeśli chcesz odzyskać dane uszkodzonego ekranu Galaxy S7?

Cóż, nie możesz nic zrobić na uszkodzonym urządzeniu, chyba że masz już telefon zastępczy. Jednak uzyskanie zamiennika od producenta wydaje się dość skomplikowane, nawet jeśli masz gwarancję.

Uszkodzone urządzenia automatycznie unieważniają gwarancję zestawu słuchawkowego, ale oferowana jest naprawa lub odnowiony telefon zastępczy.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, jeśli chcesz Odzyskiwanie danych uszkodzonego ekranu Galaxy S7.

 1. Zgłoś się do producenta - Jeśli nadal masz gwarancję, skontaktuj się z producentem i poproś o możliwe opcje naprawy. Możesz spodziewać się, że może to kosztować więcej niż gdziekolwiek indziej, ale przynajmniej naprawiłeś to od samej marki.
 2. Wyślij do centrów napraw- Jeśli nie masz gwarancji lub uważasz, że jest to kosztowne, aby wysłać urządzenie do naprawy u producenta, lepiej udaj się do niezawodnego centrum napraw, które może z łatwością naprawić zepsuty lub pęknięty ekran.
 1. Zrób to sam- Jeśli uważasz, że jesteś wystarczająco pewny, aby naprawić zepsute ekrany, możesz znaleźć samouczki online i dowiedzieć się, jak naprawić telefon. Zachowaj szczególną ostrożność podczas wykonywania majsterkowania, ponieważ jeśli nie znasz naprawy, może to prowadzić do poważniejszych problemów.

Kiedy wydaje Ci się, że wyczerpałeś już wszystkie możliwe sposoby naprawy uszkodzonego telefonu, najwyższy czas się dowiedzieć jak możemy odzyskać dane z telefonu Samsung S7 z uszkodzonym ekranem Urządzenie.

Wskazówka: Musisz usunąć wszystkie dane z S7 przed wysłaniem ich do centrów napraw, aby chronić swoje dane osobowe.

Część 3. Jak odzyskać dane z urządzeń Samsung z uszkodzonym ekranem?

Chociaż poruszanie się po zepsutym telefonie jest dość skomplikowane, nadal istnieje skuteczny sposób odzyskać dane z Samsunga Galaxy z uszkodzonym ekranem.

Jest jeden program o nazwie FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida który z łatwością wyszukuje wszystkie ważne szczegóły słuchawki, nawet jeśli ekran jest zepsuty, nie odpowiada, jest czarny i pusty.

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida ma najwyższy wskaźnik pobierania spośród innych programów dostępnych obecnie na rynku. Aby lepiej dowiedzieć się, jak rOdszukaj dane z telefonu Samsung z uszkodzonym ekranem, a następnie zapoznaj się z poniższymi przewodnikami:

Uwaga: Przed pobraniem aplikacji Android Data Extraction sprawdź, czy Twój model jest obsługiwany na liście: https://www.fonedog.com/broken-android-data-extraction/reference.html.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom FoneDog i podłącz urządzenie Samsung Galaxy

Na komputerze uruchom program FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida a następnie za pomocą kabla USB połącz oba urządzenia.

Po wykryciu telefonu Galaxy przez program przejdź do menu głównego i kliknij „Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida"

Fonedog Main

Krok 2. Wybierz Problem w Samsung Galaxy

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to poinformować program o prawdziwym problemie z telefonem. Wybierz spośród zagadnień online przedstawionych przez program:

 • Zepsuty ekran
 • Czarny ekran
 • Nie można dotknąć
 • I więcej

Wybierz stan

Krok 3. Wprowadź nazwę urządzenia i model

Następnie musisz wprowadzić prawidłową nazwę i model telefonu Samsung Galaxy, aby program mógł wyodrębnić i zainstalować odpowiedni pakiet oprogramowania układowego podczas procesu naprawy.

Przeczytaj także:
Jak wyodrębnić wiadomości z Broken Samsung

Wybierz model urządzenia

Krok 4. Przejdź do trybu pobierania

Aby naprawić urządzenie, musisz przejść do trybu pobierania, aby flashować pamięć ROM systemu Android. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 • Wyłącz telefon
 • Naciśnij i przytrzymaj następujące klawisze: Ciszej + Zasilanie + Dom
 • Naciśnij przycisk zwiększania głośności, aby przejść do trybu pobierania

Program FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida pobierze odpowiedni pakiet oprogramowania układowego i rozpakuje go na urządzeniu Samsung Galaxy. Może to chwilę potrwać, ale jego postęp można zobaczyć na ekranie.

Wejdź do trybu pobierania

Krok 5. Podgląd i odzyskiwanie danych z Samsung Galaxy z podziałem ekranu

Po wyodrębnieniu odpowiedniego pakietu oprogramowania układowego FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida skanuje teraz całe urządzenie i odzyskuje wszystkie dane przechowywane w nim.

Pliki są następnie ustawiane w różne kategorie, w których można przeglądać je i odzyskiwać indywidualnie. Kliknij na 'wyzdrowieć”po ustaleniu, które pliki należy odzyskać.

Wybierz pliki do odzyskania

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 4. Wskazówki dotyczące bonusów: Dwie rzeczy, które musisz zrobić w swoim telefonie Samsung Galaxy S7

Dodatkowa wskazówka 1: Jak wymazać dane, aby zachować bezpieczeństwo i prywatność na Samsung Galaxy S7?

Po usunięciu wszystkich informacji z urządzenia Samsung Galaxy S7 lepiej jest też usunąć z niego wszystkie dane tylko ze względów bezpieczeństwa i prywatności, dopóki urządzenie się włączy. Ponieważ nie można korzystać z ekranu dotykowego, można mocno zresetować urządzenie za pomocą przycisków sprzętowych. Śledź poniżej:

 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Maksymalna objętość plus Strona główna klawisz, a następnie naciśnij i przytrzymaj Moc
 2. Po wyświetleniu logo Androida zwolnij wszystkie klawisze („Instalowanie aktualizacji systemu” będzie wyświetlany przez około 30–60 sekund, zanim pojawią się opcje menu odzyskiwania systemu Android).
 3. Naciśnij Ściszanie Klawisz kilkakrotnie, aby podświetlić „wytrzeć danych / przywracanie ustawień fabrycznych".
 4. naciśnij Moc przycisk, aby wybrać.
 5. Naciśnij Ściszanie klucz do 'Tak usuń wszystkie dane użytkownika' jest podświetlony.
 6. naciśnij Moc przycisk, aby wybrać i uruchomić reset główny.
 7. Po zakończeniu resetu głównego „Reboot system now”Jest podświetlony.
 8. Naciśnij Moc klawisz, aby ponownie uruchomić urządzenie.

Pamiętaj, że twardy reset telefonu powoduje usunięcie wszystkich informacji zapisanych w pamięci telefonu, więc upewnij się, że utworzyłeś kopię zapasową lub odzyskałeś wszystkie niezbędne informacje przed resetem głównym.

Dodatkowa wskazówka 2: Jak uniknąć zepsutego ekranu Galaxy s7 na Samsungu?

Mimo że Samsung Galaxy S7 jest wykonany z wysokiej jakości szklanych ekranów, nigdy nie można uniknąć wypadków, które mogą uszkodzić lub uszkodzić urządzenie.

Jak mówi klisz ”lepiej być bezpiecznym niż potem przepraszać”, możesz zapewnić, że Twój smartfon ma niezbędną ochronę. Oto kilka wskazówek, jak unikać uszkodzonych ekranów Samsung Galaxy S7:

 • Inwestuj w futerały ochronne i ochraniacze ekranu Istnieje wiele dostępnych ochraniaczy ekranu, które mogą zarządzać wszystkimi zadrapaniami na ekranie telefonu, a także pokrowcami. Lepiej jest stosować silikonowe futerały ochronne, aby wytrzymać kilka kropli i upadków.
 • Użyj przenośnych torebek na nosidełka Jeśli używasz smartfona niemal gdziekolwiek jesteś, możesz zainwestować w dobrą torbę na nosidełko, w której łatwo jest przechowywać Galaxy S7 i uniknąć uszkodzenia i upadków.
 • Niech nawyk umieszczania telefonu w bezpiecznym miejscu w domu- Zwykle, gdy jesteśmy w domu, zostawiamy gadżety i telefony komórkowe niemal wszędzie tam, gdzie czujemy się komfortowo. Jest to jeden z powodów, dla których ekran pęka, ponieważ czasami wchodzimy na niego i siadamy.
 • Naucz dzieci prawidłowego obchodzenia się Jeśli masz dzieci w domu i chcesz korzystać z telefonu Samsung Galaxy, naucz je, jak prawidłowo trzymać urządzenie i korzystać z niego.

Jeśli jednak twój Samsung Galaxy S7 jest niestety uszkodzony, najlepszą i najszybszą metodą uzyskania danych jest odzyskanie danych z data backup które wcześniej stworzyłeś.

Przewodnik wideo: Jak odzyskać uszkodzony ekran urządzenia Galaxy?

Chcesz odzyskać dane z telefonu Samsung z uszkodzonym ekranem? Trafiłeś we właściwe miejsce. Dowiedz się więcej o wszystkich czynnościach poniżej, klikając filmy.Kiedy telefon pęka lub jest uszkodzony, zawsze sprawdź powagę problemu, a jeśli najgorsze jest to, że nie możesz już korzystać z telefonu i w ogóle nie reaguje, nadszedł czas, aby usunąć wszystkie dane z Galaxy S7.

W tym artykule właśnie dowiedziałeś się, jak odzyskać dane uszkodzonego ekranu Samsung Galaxy S7, w którym proces jest tak łatwy, że nie wymaga żadnych umiejętności technicznych i wiedzy.

I zawsze potrzebujesz FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida i jesteś na najlepszej drodze do wyszukiwania danych na niektórych urządzeniach Samsung. Mamy nadzieję, że odkryłeś niesamowite sposoby odzyskiwania danych i unikania uszkodzenia urządzeń w przyszłości.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Fred2019-06-26 11:14:56

Ya pas le Galaxy S7 dans la liste d'appareil ...

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-30 07:07:05

Bonjour, plus de modèles de soutien, s'il vous plaît se référer: https://www.fonedog.com/broken-android-data-extraction/reference.html

obraz recenzenta

Nicolas2019-03-26 13:45:42

Brak sirve dla S7 Edge

obraz recenzenta

FoneDog2019-03-28 07:05:36

Możesz dowiedzieć się więcej o modelach wspierających, korzystając z tego odniesienia: https://www.fonedog.com/broken-android-data-extraction/reference.html.

obraz recenzenta

Zani2019-03-22 08:54:25

Program nie ma mojego urządzenia w sieci, kiedy wprowadzę model i nazwę, nic się nie dzieje

obraz recenzenta

FoneDog2019-03-28 08:00:00

Cześć, aby uzyskać więcej informacji, patrz: https://www.fonedog.com/broken-android-data-extraction/reference.html.

obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 3.8 / 5 (na podstawie 98 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.