Kontakt

Najlepsze oprogramowanie Samsung do odzyskiwania danych do pobrania za darmo w 2020 roku

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Jak to naprawdę działa Samsung Galaxy Data Recovery?Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte dane z urządzeń Samsung

Dzisiaj zalecamy odzyskanie danych Samsung. Teraz możesz go bezpłatnie pobrać!

Większość to czasy, kiedy ludzie tracą ważne dane ze swoich telefonów i laptopów bez twojej wiedzy lub z powodu okoliczności. Odzyskiwanie danych oznacza odzyskiwanie utraconych, uszkodzonych, sformatowanych lub nawet niedostępnych informacji z plików, gdy normalny sposób nie może działać. Przyczyn utraty danych może być wiele. Obejmują one uszkodzenie mechaniczne dysku twardego, a gdy tak się dzieje, upewnij się, że Twoje dane są narażone na większe ryzyko utraty. Drugim powodem utraty danych może być utrata komputera na skutek nieprawidłowego umieszczenia lub kradzieży. Przypadkowo Twój komputer może zostać ci odebrany, co doprowadzi do zniknięcie twoich danych.

Kolejna dotyczy wirusów i szkodliwego oprogramowania. Dla młodych ludzi takich jak ja lubię oglądać filmy, więc za każdym razem, gdy używam różnych dysków flash na komputerze, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wirus zostanie zainfekowany. Z kolei wirus wpływa na przechowywane dane, a tym samym na ich utratę. Najczęstszą utratą danych jest przypadkowe usunięcie tego samego, co prowadzi do utraty ważnego pliku. Również awarie zasilania w naszych komputerach mogą mieć duży wpływ. Zdarza mi się to od czasu do czasu i jest bardzo bolesne. Kiedy jestem w połowie pisania długiego artykułu, ale jeszcze nie zapisany, informacje gubią się. Innym problemem wciąż występującym w przypadku awarii zasilania jest nagłe zdarzenie, które prowadzi do natychmiastowego wyłączenia bez wykonywania jakiejkolwiek procedury, co wpływa na oprogramowanie, które prowadzi do utraty danych w komputerze. Różni ludzie są przekonani, że utraconych danych nie można odzyskać.

Odzyskiwanie danych SamsungOdzyskiwanie danych Samsung

Nie chcę sobie wyobrażać, jak by to było, gdyby ktoś stracił projekt, który już rozpocząłeś i prawie go osiągnął. To bardzo łamie serce. Istnieje wiele rozwiązań dla utraty danych, na przykład w przypadku uszkodzenia mechanicznego, możesz po prostu podłączyć dysk twardy do innego komputera, a korzystając z odzyskiwania danych sieciowych odzyskujesz dane. Odzyskiwanie danych jest teraz wiele, od tanich po drogie. Wystarczy wybrać rodzaj odzyskiwania danych i pobrać go. Konieczne są również regularne kopie zapasowe, ponieważ mają one znaczenie w przypadku awarii dysku twardego. Korzystanie z kopii zapasowych danych będzie bezpieczne. Inne osoby wolą używać dysków CD i DVD, ponieważ są one jeszcze bezpiecznymi sposobami przechowywania danych. Możesz również zdecydować się na naprawę sprzętu, choć może to nie działać w pełni, ponieważ płyta zastępcza wymaga danych adaptacyjnych odzyskać wszystkie dane.

Innymi sposobami, które często pomagają w odzyskiwaniu danych, jest wyłączenie antywirusa, który był tam początkowo. Uważa się, że jest to lepszy sposób na odzyskanie utraconych danych. Również usunięcie kabli USB może być odłączeniem od źródła zasilania w przypadku awarii zasilania. Może wystąpić awaria zasilania i z kolei mieć wpływ na sprzęt z powodu wysokiego napięcia, ale odłączenie kabli USB może pomóc w odzyskaniu utraconych danych. Ale we wszystkich tych rozwiązaniach dotyczących odzyskiwania danych żadne z powyższych nie jest skuteczne.

Odzyskiwanie danych SamsungOdzyskiwanie danych Samsung

Aby uzyskać najbardziej efektywne i wydajne odzyskiwanie danych, FoneDog - Odzyskiwanie danych Androida/ Samsung oprogramowanie do odzyskiwania danych do pobrania za darmo jest tutaj dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy utraciłeś swoje dane z powyższych powodów, bądź pewien, że zostaną one w pełni odzyskane w możliwie najkrótszym czasie. Korzystanie z oprogramowania Android Data Recovery pomaga odzyskać usunięte lub utracone połączenia, teksty, Dzienniki połączeń, zdjęcia Wiadomości WhatsApp i łączność tylko z usług Android i SD łatwiej i szybciej. Jeśli używasz Androida, pobierz FoneDog Android Data Recovery, który jest przyjazny dla użytkownika i po prostu odzyskuje usunięte pliki tylko przez kilka minut. Obsługuje również wiele usług Androida. Teraz możesz odzyskać dane z telefonów i tabletów w Samsung, Sony, LG, Huawei, Motorola i wiele innych. łatwe odzyskiwanie danych. Otwórz i pobierz następującą aplikację, aby korzystać z usług.

Przykładem odzyskiwania danych Androida jest bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania danych Samsung, które działa cuda. FoneDog Data Recovery ma rozwiązanie do odzyskiwania zarówno Samsunga Galaxy S8, S7, S5, S4, jak i Note edge, Note 5, Note 3 i wielu innych. Pomaga także Samsung Galaxy w szybkim odzyskiwaniu utraconych danych. Pliki, które można odzyskać, obejmują łączność, zdjęcia, filmy, Wiadomości WhatsApp, muzyka, nagrania głosowe, akta, dokumenty. Czy to nie jest ten rodzaj systemu odzyskiwania, którego potrzebujesz dzisiaj do swojego telefonu? Nie martw się już o te wiadomości, które bardzo cenisz, że zostaną całkowicie utracone, a nawet te zdjęcia, które przypominają o szczególnym momencie, pobierz je teraz i doświadcz zmiany.

Jak to naprawdę działa Samsung Galaxy Data Recovery?

Podczas korzystania z programu Samsung Recovery musisz znać różne kroki.

1. Musisz podłączyć Samsung Galaxy do komputera.

Tutaj musisz najpierw uruchomić FoneDog Odzyskiwanie danych Androida na twoim komputerze. Następnie podłącz Samsung Galaxy do komputera przez USB. Jeśli nie można się połączyć w ciągu 3 minut, spróbuj podłączyć go ręcznie.

Połącz Androida z komputerem

2. Włącz debugowanie USB.


Jeśli debugowanie USB nie zostanie wykonane, Samsung Galaxy automatycznie się nie powiedzie, ponieważ nie zostanie rozpoznany. Istnieją różne sposoby otwierania USB w zależności od rodzaju Androida.

Na przykład dla Androida 2.3 lub wcześniejszego musisz przejść do ustawienie, Wybierz Konsultacje i idź do wydarzenia wybierz i dotknij „Debugowanie USB". sprawdź więcej na stronie i wybierz typ Androida do debugowania USB.

Więcej informacji: Jak włączyć debugowanie USB na urządzeniu z Androidem

Pozwól na debugowanie USB

3. Następnie wybierz Typy plików do odzyskania.


Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wybrać plik, który chcesz odzyskać, na przykład wiadomości, kontakty, dzienniki połączeń i naciśnij OK przycisk.

Wybierz Typ pliku

4. Zezwól Samsungowi na skanowanie


Stuknij w Zezwól lub udziel lub autoryzuj i zezwól na skanowanie utraconych plików w Samsung Galaxy.

Uzyskaj uprawnienia rootowania

5. Odzyskaj i wyświetl podgląd utraconych danych.


Po zakończeniu procesu skanowania usunięte pliki są odzyskiwane i możesz wybrać żądane pliki. Wybierz je i kliknij wyzdrowieć.Masz z powrotem swoje pliki, czy to nie jest łatwe i pierwsze? Wypróbuj bezpłatnie oprogramowanie Samsung do odzyskiwania danych i zobacz niektóre zmiany już dziś. Doświadcz dziś wysokiej jakości oprogramowania do odzyskiwania za pomocą oprogramowania do odzyskiwania systemu Android i zobacz kilka zmian. Właśnie z miejsca, w którym się znajdujesz, nie martw się, jeśli nie stracisz danych.

Odzyskaj Whatsapp na PC

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte dane z urządzeń Samsung

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Ellen2019-04-02 08:32:10

Naprawdę? jest wolne? tak proste? Ok, spróbuję!

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 85 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.