Kontakt

Najlepszy przewodnik do odzyskiwania skasowanych wiadomości tekstowych z Sony Xperia XZ1

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2019 r

"Proszę pomóż mi odzyskać usunięte wiadomości tekstowe Sony. Dziękuję Ci bardzo! Pomoc: przez pomyłkę usunąłem wiele ważnych wiadomości tekstowych z mojego telefonu komórkowego Sony Xperia XZ1. Czy możesz mi polecić jakiś program do odzyskiwania? ”

Część 1. Funkcje urządzenia Sony Xperia XZ1Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić usunięte wiadomości z SonyCzęść 2. Powód, dla którego możesz przywrócić usunięte wiadomości z SonyCzęść 3. Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z kopii zapasowej Xperia CompanionCzęść 4. Podręcznik użytkownika: Przywróć usunięte wiadomości SMS z Sony Xperia XZ1Część 5. Wniosek

Część 1. Funkcje urządzenia Sony Xperia XZ1

Spójrz tutaj!

The Sony Xperia XZ1 jest obecnie jednym z najlepszych telefonów ze względu na niesamowite funkcje i specyfikacje. To urządzenie z Androidem z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jego funkcje aparatu świetnie nadają się również do robienia zdjęć ze względu na główny aparat 19MP i przedni aparat 13MP. Ma również wysoką rozdzielczość i inne fajne funkcje, a użytkownicy tego urządzenia mobilnego naprawdę cieszą się z tego. Korzystanie z Sony Xperia XZ1 jest naprawdę niesamowite i jesteśmy prawie pewni, że już dostosowałeś swój. Możliwe, że już przesłałeś wszystkie dane ze starego telefonu do nowej Sony Xperia XZ1. Ponadto funkcja wiadomości tekstowych jest nadal dostępna i być może do tej pory masz dużo rozmów zapisanych na Sony Xperia XZ1. Funkcja SMS-ów w telefonie jest naprawdę jedną z najlepszych funkcji, ponieważ możemy pozostawać w kontakcie z naszymi przyjaciółmi i rodziną. Ale czy zdarzyło Ci się kiedyś przypadkowo usunąć wszystkie wiadomości SMS Sony Xperia? To musi być naprawdę frustrujące z twojej strony, szczególnie jeśli masz zapisane ważne wiadomości od rodziny i znajomych.

Być może teraz zastanawiasz się, czy nadal możesz odzyskać te błędnie usunięte wiadomości tekstowe z telefonu Sony Xperia XZ1. Nie martw się więcej, ponieważ pokażemy ci szybki i łatwy sposób na odzyskanie usuniętych wiadomości tekstowych z powrotem na telefon.

Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić usunięte wiadomości z Sony

Możesz po prostu szybko i bezpiecznie przywrócić usunięte lub utracone SMS-y z telefonów Sony, klikając przycisk Wideo pokazane poniżej.

Część 2. Powód, dla którego możesz przywrócić usunięte wiadomości z Sony

Powód mówi ci! Zwróć uwagę.

Wszyscy zdają sobie sprawę, że telefony z Androidem nie mają kosza na śmieci do recyklingu bezużytecznych danych, podobnie jak Sony Ericsson Xperia. Tak więc prawie wszyscy myślą, że usunięte dane z telefonów komórkowych zostaną trwale usunięte, ale rzeczywista sytuacja nie jest taka, ale te informacje można usunąć tylko poza Sony Xperia.

Oznacza to, że po usunięciu wiadomości i innych danych, takich jak zdjęcia, filmy i kontakty w Sony Xperia, oznacza to tylko, że miejsce do przechowywania tych danych jest oznaczone jako bezpłatne i może być ponownie użyte. Możesz tutaj importować i zapisywać nowe pliki.

Dlatego tak długo, jak usunięte wiadomości nie zostaną nadpisane, nadal masz możliwość ich odzyskania. Teraz, aby odzyskać usunięte SMS Sony Xperia tak szybko, jak to możliwe, wykonaj następujące kroki:

Natychmiast przestań używać urządzenia Sony Xperia do odbierania nowych wiadomości lub innych plików danych, aby dane nie zostały nadpisane;

Ludzie lubią też pytać:

Odzyskaj usunięte Androida na Windows 10

Odzyskaj usunięte pliki z pamięci wewnętrznej Androida

Część 3. Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z kopii zapasowej Xperia Companion

Xperia Companion to narzędzie zaprojektowane specjalnie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych Sony Xperia. To jak iTunes, ale kompatybilne tylko ze smartfonami Sony. Jeśli utworzysz pełną kopię zapasową za pomocą aplikacji, możesz łatwo odzyskać wiadomości, filmy, kontakty, notatki, zdjęcia, ustawienia i inne.

Odzyskaj usunięte SMS-y z Xperia Companion Backup


Krok 1. Użyj kabla USB, aby podłączyć telefon Xperia do komputera lub komputera osobistego. Krok 2. Uruchom urządzenie Xperia Companion na komputerze, a następnie kliknij kartę „Przywróć” na ekranie głównym. Krok 3. Teraz wybierz plik kopii zapasowej - wiadomość z opcji. Krok 4. Wybierz dane, które chcesz odzyskać, takie jak wiadomości. Następnie poczekaj, aż wiadomość powróci do telefonu.


Sony-Xperia-Companion-for-Backup-Messages

Odzyskaj usunięte wiadomości z kopii zapasowej Xperia Companion

Część 4. Podręcznik użytkownika: Przywróć usunięte wiadomości SMS z Sony Xperia XZ1

The Odzyskiwanie danych FoneDog Android Narzędzie pomoże Ci rozwiązać problem. To narzędzie może odzyskać wszystkie usunięte wiadomości tekstowe z urządzeń mobilnych za pomocą kilku kliknięć. Jest również bardzo bezpieczny w użyciu, ponieważ żadne inne dane nie zostaną nadpisane i tylko Ty możesz uzyskać do nich dostęp. T.

jego niesamowity program zapewni 100% skuteczności Sony Xperia w przywracaniu wiadomości. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do komputera i pobrać program, a my jesteśmy gotowi do pracy.

Ten program jest kompatybilny z komputerem MAC lub Windows. A kiedy skończysz pobierać program, po prostu kliknij zainstaluj, a my jesteśmy gotowi, aby odzyskać usunięte kontakty z telefonu Sony Xperia XZ1.

The Odzyskiwanie wiadomości tekstowych na Androida przez FoneDog można pobrać z naszej oficjalnej strony internetowej

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Uruchom i podłącz urządzenie Sony Xperia XZ1 do komputera


Po zakończeniu pobierania uruchom FoneDog Android Data Recovery Tool i podłącz Sony Xperia XZ1 do komputera za pomocą kabla USB.

Podłącz Sony Xperia XZ1 do komputeraPodłącz Sony Xperia XZ1 do komputera - Krok 1

Krok 2: Włącz debugowanie USB w Sony Xperia XZ1

Po podłączeniu telefonu do komputera pojawi się monit o włączenie debugowania USB. Umożliwi to programowi skanowanie twojej Sony Xperia XZ1 i odzyskanie usuniętych wiadomości tekstowych. Włączanie debugowania USB zależy od systemu operacyjnego telefonu.
System operacyjny Android 2.3 lub wcześniejszy
Wybierz „Ustawienia”> „Aplikacje”> „Programowanie”> „Debugowanie USB”
System operacyjny Android 3.0 do 4.1
Wybierz „Ustawienia”> „Opcje programisty”> „Debugowanie”
Android 4.2 lub nowszy system operacyjny
Przejdź do „Ustawienia”> „Informacje o telefonie”. Następnie przejdź dalej i stuknij „Buduj członków” 7 razy.
Wróć do „Ustawień”, a następnie wybierz „Opcje programisty”, a następnie kliknij „Debugowanie USB”
Po wykonaniu tej czynności kliknij „OK”.

Zezwalaj na debugowanie USB w Sony Xperia XZ1

Zezwalaj na debugowanie USB w Sony Xperia XZ1 - Krok 2

*Uwaga:

Jeśli wcześniej otwarto debugowanie USB, po podłączeniu urządzenia narzędzie FoneDog Android do odzyskiwania danych automatycznie wykryje urządzenie mobilne.

Krok 3: Wybierz plik, który chcesz przeskanować


Gdy program wykryje twoje urządzenie, po prostu wybierz plik, który chcesz odzyskać. Kliknij tutaj „Wiadomości”, aby program skanował usunięte wiadomości z Twojego urządzenia, a następnie kliknij przycisk„DalejPrzycisk ".

Wybierz Wiadomości tekstowe do skanowania w Sony Xperia XZ1

Wybierz Wiadomości tekstowe do skanowania w Sony Xperia XZ1 - Krok 3

Krok 4: Pozwól programowi skanować Sony Xperia XZ1


Tutaj program poprosi Cię o pozwolenie na dostęp do twojego telefonu. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do urządzenia i zezwolić programowi na dostęp do niego.

Wystarczy dotknąć „Zezwól” lub „Przyznaj” lub „Autoryzuj z urządzenia. Po kliknięciu tego narzędzie FoneDog Android Data Recovery Tool przeskanuje urządzenie Sony Xperia XZ1, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe. *Uwaga: Jeśli nie możesz zobaczyć tego okna na Sony Xperia ZX1, po prostu dotknij „Ponów”.

Pozwól superużytkownikowi

Pozwól FoneDogowi skanować Sony Xperia XZ1 - Step4

Krok 5: Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe z telefonu Sony Xperia XZ1


Po zakończeniu procesu skanowania kliknij „Wiadomości”Z kategorii w lewym panelu ekranu. Po kliknięciu tej opcji będzie można wyświetlić podgląd wszystkich usuniętych wiadomości tekstowych z telefonu Sony Xperia XZ1.

Po wybraniu wszystkich kontaktów, które chcesz odzyskać, kliknij „wyzdrowieć".

Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych z Sony Xperia XZ1

Podgląd i odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych z Sony Xperia XZ1 - Step5

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 5. Wniosek

Teraz łatwo to pomylić odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z Sony Xperia XZ1 urządzenie za pomocą Odzyskiwanie danych FoneDog Android Narzędzie. I wiesz, co jest najlepsze? Odzyskuje nie tylko usunięte wiadomości tekstowe z urządzenia mobilnego, ale także wszystkie inne dane z telefonu Sony Xperia XZ1.

Może także odzyskać omyłkowo usunięte kontakty, dzienniki połączeń, zdjęcia, filmy, WhatsApp, Viber i wiele więcej. Kolejną zaletą jest to, że FoneDog Android Data Recovery Tool jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z Androidem, w tym z nowo wydanymi telefonami. Ten program z pewnością wykona swoje zadanie w zakresie odzyskiwania utraconych danych z urządzenia i zapewni 100% skuteczność.

Pobierz ten niesamowity program i uzyskaj 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Oczywiście zawsze należy mieć w zwyczaju tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych z urządzenia mobilnego. Możesz wykonać kopię zapasową danych po ich odzyskaniu za pomocą FoneDog Android Data Recovery Tool. Możesz również wykonać kopię zapasową wszystkich danych przy użyciu konta Google, ponieważ używasz telefonu z Androidem. Pozwoli to zaoszczędzić czas na wypadek, gdyby te same sytuacje powtórzyły się dla Ciebie lub dla innych danych przechowywanych w telefonie.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 101 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.