Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak zarejestrować transfer telefonu FoneDog

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019 r

Zawsze możesz martwić się ciągłym wyszukiwaniem w Internecie rozwiązań dotyczących przesyłania danych ze starego telefonu po nowym telefonie. Lub najbardziej frustrujące jest to, że musisz przenieść pewną ilość danych z jednego telefonu z Androidem na urządzenie iPhone. Wreszcie pomyślałeś, że rozwiązaniem może być umieszczenie danych najpierw na komputerze, a następnie przesłanie ich na urządzenie telefoniczne. Rzeczywiście, dobrym pomysłem jest posiadanie innych lepszych myśli, chociaż jest to trochę trudne, ale niezwykle pomocne.

Przerzuć sposób przesyłania z różnych urządzeń telefonicznych za pomocą komputera, ponieważ istnieje tutaj doskonałe narzędzie do bezpośredniego przesyłania danych między smartfonem, padem i komputerem, między systemami operacyjnymi iOS i Android, jeśli pliki danych są obsługiwane przez samo potężne narzędzie. A genialne narzędzie nazywa się FoneDog Phone Transfer. Dzięki temu narzędziu nie jesteś już utopiony w poszukiwaniu skomplikowanych metod przesyłania danych.

I ten artykuł ma przede wszystkim cię nauczyć jak zarejestrować transfer telefonu FoneDog. Idź naprzód i zdobądź to narzędzie już teraz!

Kroki, jak szybko zarejestrować transfer telefonu FoneDogInformacje o aktualizacji

Kroki, jak szybko zarejestrować transfer telefonu FoneDog

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Phone Transfer

Przede wszystkim musisz Ściągnij i zainstaluj narzędzie FoneDog Phone Transfer na twoim komputerze. Uruchom to teraz.
Uruchom interfejs

Krok 2: Kup transfer telefonu FoneDog

Na stronie głównej, przy pierwszym uruchomieniu narzędzia na komputerze, zobaczysz, że FoneDog Phone Transfer zapewnia pewne szanse na darmowy okres próbny. Jeśli jesteś zadowolony z bezpłatnego okresu próbnego, możesz kliknąć Zakup or Kup teraz przycisk i kup narzędzie.
Limit niezarejestrowany

Po udanym zakupie produktu otrzymasz wiadomość e-mail. Upewnij się, że adres e-mail pozostawiony do zakupu jest poprawny; w przeciwnym razie możesz nie otrzymać tej wiadomości. Zachowaj ten e-mail w swoim pudełku.

Krok 3: Wejdź na stronę rejestracji

W górnej części widać ikonę podobną do klucz na stronie głównej. To jest jeden z wpisów. Możesz także kliknąć przycisk Menu ikona pokazująca w trzy paski, również na górze. Następnie wybierz Zarejestrować....
Zarejestruj się w menu

Krok 4: Wpisz swój adres e-mail i klucz licencyjny

Teraz powinieneś wypełnić adres e-mail używasz do zakupu produktu i klucz licencyjny, który jest również znany jako kod rejestracyjny. Możesz skopiować klucz licencyjny z wiadomości e-mail otrzymanej po zakupie produktu i wkleić go w odpowiedniej kolumnie.
Dołącz

Krok 5: Rejestracja powiodła się

Upewnij się, że informacje w dwóch kolumnach są poprawne. wciśnij Aktywuj przycisk. Otrzymasz powiadomienie, że narzędzie zostało pomyślnie aktywowane.
Rejestracja zakończona

Aby zarejestrować się i aktywować FoneDog Phone Transfer, musisz wykonać wszystkie czynności.

Informacje o aktualizacji

Przykro nam, że FoneDog Phone Transfer nie aktualizuje się automatycznie do najnowszej wersji. Dlatego należy ręcznie sprawdzić wersję i zaktualizować ją samodzielnie. Spokojnie. Jest to również dla ciebie proste.

Najpierw wybierz Menu ikona w trzy paski. Zobaczysz Sprawdź aktualizację... opcja. Kliknij to. Następnie narzędzie sprawdzi, czy jest to nowa wersja dla Ciebie. Proces sprawdzania jest szybki i nie zajmie ci dużo czasu. Wreszcie wyskakujące okienko informuje, czy należy zaktualizować narzędzie, czy nie.
Sprawdź aktualizację

Niezwykle łatwe, prawda? Spróbuj teraz sprawdzić najnowszą wersję!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo transferu telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj dane z iPhone'a, Androida, iOS i komputera do dowolnego miejsca bez żadnych strat dzięki FoneDog Phone Transfer. Takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka itp.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 109 oceny)

Logo transferu telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj dane z iPhone'a, Androida, iOS i komputera do dowolnego miejsca bez żadnych strat dzięki FoneDog Phone Transfer. Takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.