Kontakt

Jak przenieść z Androida na iPhone'a w 2020 roku?

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Czy przenosisz pliki, takie jak zdjęcia, kontakty i inne dane, na nowy iPhone? Mamy cię objęte; tutaj jest kompletny i szczegółowy przewodnik, jak to zrobić przenieść z Androida na iPhone'a. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się!

Przełączanie telefonów wydawało się skomplikowanym procesem. Potrzebowaliśmy ekspertów i techników, aby wykonali dla nas ten drobiazgowy proces. Przez większość czasu po prostu zostawiamy wszystkie nasze pliki i rozpoczynamy czyste konto z nowym urządzeniem.

Dobrze, że codziennie wprowadzamy innowacje, które ułatwiają nam życie. Podobnie jak przy zmianie modeli telefonów i systemów operacyjnych. możemy teraz płynnie przenosić wszystkie ważne pliki z naszego telefonu z Androidem na nowy iPhone.

Część 1. Jak przenieść większość typów danych z Androida na iPhone'aCzęść 2. Jak przenieść telefon za pomocą aplikacji Move to iOSCzęść 3. Wskazówka bonusowa: Szybkie poprawki transferu plikówCzęść 4. streszczenie

Ludzie również czytają2 sposoby przesyłania zdjęć z iPhone'a na AndroidaDWIE metody przenoszenia kontaktów iPhone na telefon z Androidem

Część 1. Jak przenieść większość typów danych z Androida na iPhone'a

Czy istnieje sposób na przeniesienie prawie wszystkich plików z Androida na nowy iPhone? Tak jest!

Zdarza mi się znaleźć Przeniesienie telefonu FoneDog program. Jest to oprogramowanie za jednym kliknięciem, które pozwala przenosić różne typy plików na urządzenie z systemem iOS. Ten program jest bardzo wygodny, ponieważ może łatwo przenosić pliki bez konieczności wykonywania wielu czynności, a ponadto możesz to zrobić na odwrót!

Oto kompletny przewodnik, jak to zrobić przenieść z Androida na iPhone'a:

 • Pobierz FoneDog Phone Transfer. Jego do ściągnięcia za darmo i próbuj!
 • Otwórz program i podłącz oba urządzenia za pomocą kabla USB
 • Wybierz typy plików chcesz przenieść takie wiadomości, jak Kontakty, Muzyka, Zdjęcia, Filmy i wiele innych. Możesz zobaczyć pełne informacje o pliku każdego typu pliku, który chcesz przesłać. Oprogramowanie zapisze wtedy wszystkie wymagane transfery plików i będzie gotowe do przeniesienia.
 • Ostrożnie wybierz wszystkie pliki, które chcesz przenieść i kliknij transfer do nowego iPhone'a
 • Poczekaj na zakończenie transferu

Zdjęcia Android To Ios

FoneDog Phone Transfer umożliwia także przesyłanie różnych plików z telefonu komórkowego na komputer, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie Androida lub iPhone'a łączność, dostosuj dzwonek, a nawet konwertuj obrazy HEIC do formatu pliku JPG lub PNG. To zdecydowanie pomocny program, na którym wszyscy możemy polegać!

Część 2. Jak przenieść telefon za pomocą aplikacji Move to iOS

Ponieważ Apple chciało ułatwić nowym użytkownikom dokonanie tej zmiany, opracowali aplikację, która pomogłaby nowym użytkownikom przesyłać pliki ze starego systemu operacyjnego na iOS. Bardziej przekonujące jest poruszanie się, gdy wiesz, że jesteś zadbany i wszystko płynnie płynie.

Przenieś na iOS to aplikacja zaprojektowana specjalnie, aby pomóc nowym użytkownikom Apple przenosić zawartość z dowolnego urządzenia z Androidem. Teraz nie musisz przechodzić przez szereg procesów, aby dokończyć transfer. Ta aplikacja jest już dostępna podczas pierwszego konfigurowania urządzenia z systemem iOS, takiego jak nowy iPhone.

Wystarczy pobrać aplikację Przenieś na iOS i wykonać następujące kroki:

 1. Na nowym iPhonie rozpocznij konfigurację, aż dojdziesz do ekranu Aplikacje i dane
 2. Wybierz spośród opcji ekranowych „Przenieś dane z Androida"
 3. Na poprzednim urządzeniu z Androidem pobierz i zainstaluj aplikację Przenieś do iOS. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć instalację.
 4. Otwórz aplikację i dotknij „KONTUNUUJ”Na obu urządzeniach
 5. Twój iPhone da Ci 12-cyfrowy kod, który musisz wprowadzić na urządzeniu z Androidem. Ten kod uruchomi połączenie peer-to-peer i określi typy danych, jakie możesz przenieść z Androida na iPhone'a.
 6. Po połączeniu wybierz typy danych, które chcesz przenieść, takie jak konto Google, wiadomości, rolka z aparatu, zakładki, kontakty i upewnij się, że pliki karty SD zmieszczą się na urządzeniu z systemem iOS.
 7. Poczekaj na zakończenie transferu.

Przenieś aplikację telefonu

Oba urządzenia zostaną rozłączone po przeniesieniu i możesz zakończyć konfigurację iPhone'a, logując się na swoje konta z Androida.

Uwagi: Czas transferu zależy od całkowitej ilości danych, które zostały wybrane do przeniesienia. Przed rozpoczęciem przesyłania upewnij się, że telefon jest podłączony do Wi-Fi i ma doskonałą siłę sygnału. Najlepiej jest także podłączyć urządzenie do źródła zasilania, aby nie zostało przerwane podczas przesyłania. Jeśli zauważysz, możesz przenieść tylko kilka typów danych z urządzenia z Androidem na iPhone'a. Jeśli chcesz przenieść większość typów danych z Andriod na iPhone'a, FoneDog Phone Transfer będzie najlepszym wyborem!

Część 3. Wskazówka bonusowa: Szybkie poprawki transferu plików

Niestety przesyłanie plików nie przebiegnie płynnie, tak jak chcieliśmy. Niektóre mogą napotykać problemy podczas lub po przeniesieniu. Dowiedz się, jak je naprawić, korzystając z tych przydatnych wskazówek:

 • Trzymaj oba urządzenia stabilnie podczas procesu przesyłania. Nie używaj żadnych innych aplikacji na starym urządzeniu, aby uniknąć zakłóceń
 • Upewnij się, że masz wystarczająco dużo baterii, aby utrzymać transfer, w przeciwnym razie możesz podłączyć oba urządzenia do źródła zasilania
 • Wyłącz lub wyłącz aplikacje, które mogą zakłócać połączenia Wi-Fi w telefonie z Androidem
 • Jeśli transfer nie przepycha się, uruchom ponownie oba urządzenia i spróbuj ponownie
 • Przed przesłaniem sprawdź całkowity możliwy rozmiar wszystkich potrzebnych plików. Upewnij się, że pasują do iPhone'a

Przenieś Androida na Iphone

Część 4. streszczenie

Właśnie nauczyliśmy się przenieść różne pliki z Androida na iPhone'a przy użyciu dwóch pomocnych metod. Najpierw odkryliśmy aplikację o nazwie Przenieś na iOS, którą możemy łatwo pobrać z PlayStore I użyć. Następnie znaleźliśmy Przeniesienie telefonu FoneDog oprogramowanie, dedykowany program, który pozwala nam przenosić pliki z Androida na iPhone'a lub odwrotnie, a nawet z telefonu komórkowego na komputer. Nic nie może nas teraz zatrzymać, jeśli chcemy dokonać zmiany w dowolnym momencie! Wszystko, co musisz zrobić, to poznać zalecane przez nas metody, abyś mógł to zrobić wygodnie. Czy znasz inne metody przesyłania z Androida na iPhone? Udostępnij to nam w komentarzach poniżej!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo transferu telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj dane z iPhone'a, Androida, iOS i komputera do dowolnego miejsca bez żadnych strat dzięki FoneDog Phone Transfer. Takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka itp.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 71 oceny)

Logo transferu telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj dane z iPhone'a, Androida, iOS i komputera do dowolnego miejsca bez żadnych strat dzięki FoneDog Phone Transfer. Takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.