Kontakt

Twój przewodnik na temat tworzenia dzwonków na iPhone'a 6 w 2020 roku

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Czy masz iPhone'a, który ostrzega Cię Ripple lub Chimes? Czy zadziwia Cię to, że masz ten sam dzwonek, co inne osoby posiadające iPhone'y? Na szczęście jest na to sposób zrób dzwonek na iPhone'a 6 które będą służyć jako wyraz twojej osobowości.

Jeśli masz dobry gust, jeśli chodzi o dzwonki, potrzebujesz takiego, który pasuje do twojej osobowości, coś, co nie będzie miało tego samego dzwonka, co inni użytkownicy iPhone'a. A najlepszym wyborem dla twojego dzwonka będą utwory, które kochasz.

Na przykład iTunes tworzy spersonalizowaną listę odtwarzania wypełnioną ulubionymi utworami. Możesz wybrać jeden z utworów z tej listy. Istnieje wiele platform i narzędzi, które pozwalają dzwonek na iPhone'a 6. W tym artykule pokażemy, jak tworzyć niestandardowe dzwonki bez konieczności znajomości technicznego żargonu. Zacznijmy.

4 kroki do wykonania dzwonka na iPhone'a 6 Korzystanie z funkcji transferu telefonu8 kroków do wykonania dzwonka na iPhone'a 6 za pomocą iTunes7 kroków do wykonania dzwonka na iPhone'a 6 za pomocą GarageBandAby zawinąć to wszystko

4 kroki do wykonania dzwonka na iPhone'a 6 Korzystanie z funkcji transferu telefonu

W celu stworzenia własnych niestandardowych dzwonków użyjemy Przeniesienie telefonu FoneDog. Możesz pomyśleć, że nazwa narzędzia nie ma sensu. Oprogramowanie zostało stworzone w celu przesyłania danych między urządzeniami z Androidem, komputerem i iOS. Pozwala jednak również utworzyć własny dzwonek i przenieść utworzone ścieżki dźwiękowe na urządzenia z systemem iOS.

Oto kroki, jak używać tego narzędzia do tworzenia własnych dzwonków:

Krok 01 - Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Phone Transfer

Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Phone Transfer na swoim komputerze.
Uruchom FoneDog Phone Transfer na swoim komputerze

Krok 02 - Wybierz Kreator dzwonków

W głównym interfejsie wybierz Przybornik, a następnie „Ringtone Maker".
Wybierz Ringtone Maker

Krok 03 - Wybierz muzykę jako dzwonek

W tym kroku musisz wybrać opcje „Dodaj plik z urządzenia”I„ Dodaj plik z komputera ”. Jeśli chcesz uzyskać dźwięk z iPhone'a, najpierw podłącz iPhone'a do komputera, a następnie kliknij„Dodaj plik z urządzenia”. Na potrzeby tego artykułu wybieramy dźwięk z komputera. W związku z tym wybierzemy „Dodaj plik z komputera".
Wybierz muzykę jako dzwonek

Krok 04 - Przejrzyj i zapisz dzwonek

Wybierz utwór z komputera. W interfejsie należy wybrać punkt początkowy i końcowy dzwonka. Powinieneś także ustawić głośność i folder wyjściowy.
Przejrzyj i zapisz dzwonek

Darmowe pobieranie

8 kroków do wykonania dzwonka na iPhone'a 6 za pomocą iTunes

Podczas korzystania z iTunes tworzenie dzwonków nie stanie się najłatwiejszym i najprostszym procesem. Jednak nadal działa. Dlatego zalecamy korzystanie z FoneDog Phone Transfer (patrz wyżej).

W iTunes konieczne jest kopiowanie plików, a nawet modyfikowanie nazw określonych rozszerzeń. Jednak po prostu musisz postępować zgodnie z naszymi krokami i okaże się, że w rzeczywistości nie jest to tak skomplikowane w porównaniu do tego, co myśli większość ludzi.

Teraz wykonaj następujące kroki, aby utworzyć dzwonek na podstawie tego, co chcesz usłyszeć za każdym razem, gdy telefon dzwoni - może to być popowy utwór, klasyczny instrument lub uderzające w rytm uderzenie perkusji:

Krok 01 - Uruchom iTunes i zaktualizuj oprogramowanie

Ponieważ korzystamy z iTunes, musisz otworzyć aplikację na komputerze Mac lub PC z systemem Windows. Przed kontynuowaniem upewnij się, że masz najnowszą wersję oprogramowania. Oto jak to sprawdzić w macOS:

  • Naciśnij iTunes na pasku narzędzi aplikacji.
  • Wybierz "Sprawdź aktualizacje”, Które można znaleźć w menu w formie menu rozwijanego.

W przypadku komputerów z systemem Windows należy wykonać następujące czynności:

  • Wciśnij "Pomoc”Znajdujący się na pasku menu. Pasek menu znajduje się pod przyciskami służącymi do odtwarzania utworów.
  • Wybierz "Sprawdź aktualizacje”Znajduje się w pobliżu dolnej części menu rozwijanego, które się pojawi.

Krok 02 - Wybierz utwór lub utwór

Teraz musisz wybrać utwór lub utwór, którego chcesz użyć jako dzwonka. Ważne jest, aby pamiętać, że dzwonki są zapętlone przez około 30 sekund lub krócej. Zatem kiedy dzwonek na iPhone'a 6, upewnij się, że wybierasz utwór, którego nie pożałujesz w późniejszym czasie. Teraz znajdź punkt początkowy i końcowy dla ścieżki. Zanotuj początkowe i końcowe punkty w dół lub zapamiętaj je.

Krok 03 - Dodaj swoje początkowe i końcowe punkty

Większość ludzi tego nie wie, ale iTunes ma możliwość przycinania filmów i piosenek. W ten sposób możesz wybrać punkty początkowe i końcowe dla poszczególnych treści multimedialnych. Jest to funkcja, której użyjemy, aby wyznaczyć początkowy i końcowy punkt utworu, który przekonwertujemy na dzwonek. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy utwór, którego chcesz użyć, a następnie wybierz „Informacje o utworze” z wyświetlonej listy.

Następnie naciśnij kartę Opcje znajdującą się w górnej części interfejsu. W pojawiających się oknach będą widoczne pola „Start” i „Stop”. Wprowadź żądany czas (ten, który zapisałeś wcześniej).

Należy pamiętać, że na dzwonek potrzebujesz tylko 30 sekund lub mniej. Maksymalny limit to trzydzieści sekund, więc upewnij się, że długość jest poniżej tego przedziału czasowego. Na przykład, jeśli chcesz użyć 0:13 do 0:23, wprowadź to w polach. Po zakończeniu naciśnij „OK” w dolnej części okna.
Tworzenie dzwonka na iPhone'a 6 za pomocą iTunes

Krok 04 - Stwórz nową wersję AAC

Format pliku AAC to typ pliku audio, którego Apple chce używać na urządzeniach z iOS. Ma tę samą jakość w porównaniu do plików MP3. Jednak zajmuje mniej miejsca, więc zaoszczędzisz więcej miejsca.

Po ustawieniu punktu początkowego i końcowego dla śladu, po prostu odwiedź Plik, a następnie przejdź do Konwertuj. Następnie kliknij „Konwertuj na wersję AACNowy plik AAC będzie zawierał tylko część utworu, który ustawiłeś jako punkt początkowy i końcowy. Nowa kopia będzie wówczas dostępna w bibliotece iTunes. Zwykle będzie ona umieszczona bezpośrednio pod oryginalną kopią utworu.

Krok 05 - Skopiuj nowy plik AAC i usuń starą wersję

Po utworzeniu nowej wersji AAC dzwonka przeciągnij go w kierunku pulpitu lub dowolnego folderu wyjściowego, w którym chcesz go zapisać. Spowoduje to utworzenie kopii pliku AAC w nowej lokalizacji.

Ponieważ masz teraz kopię, nie będziesz potrzebować starej wersji skróconego utworu. Powinieneś usunąć starszą kopię krótkiego fragmentu, aby usunąć bałagan z biblioteki iTunes, a ostatecznie z urządzenia. Możesz po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszy plik, który chcesz usunąć, i wybrać „Usuń z biblioteki”. Następnie kliknij przycisk „Usuń plik”, gdy pojawi się monit o potwierdzenie działania.

Krok 06 - Zmodyfikuj rozszerzenie pliku

Zwykle pliki audio AAC mają rozszerzenie .M4A. Możesz to zauważyć po kliknięciu nowego pliku audio AAC. Jednak iTunes używa rozszerzenia .M4R do dzwonków. Jest to identyczne z rozszerzeniem .M4A, ale oczywiście ma inną nazwę.

Mając to na uwadze, musimy zmodyfikować rozszerzenie pliku ze starego .M4A do .M4R. W ten sposób możemy użyć go jako dzwonka. Przejdź do lokalizacji, w której zapisałeś plik, i zmień nazwę pliku z rozszerzenia .M4A na rozszerzenie nowego .M4R. Potwierdź akcję po wyświetleniu monitu w wyświetlonym oknie.

Ważne jest, aby wiedzieć, że podczas modyfikowania rozszerzenia należy upewnić się, że w nazwie pliku nie jest używany znak podkreślenia (_) ani inne symbole (np. Łącznik). Te symbole uniemożliwiają poprawne działanie pliku.

Użytkownicy systemu Windows mogą zauważyć, że nie mogą modyfikować rozszerzenia pliku. Zwykle jest to ustawione. Zwykle powodem tego jest to, że system jest obecnie skonfigurowany do „nie” rozszerzeń wyświetlania.
Tworzenie dzwonka na iPhone'a 6

Aby zmienić te ustawienia, musisz przejść do menu Start i otworzyć Panel sterowania. Teraz wybierz Wygląd i personalizacja. Następnie wybierz Opcje Eksploratora plików. Naciśnij kartę z etykietą Widok. Następnie usuń zaznaczenie pola „Ukryj rozszerzenia znanych typów plików”. Na koniec naciśnij przycisk Zastosuj.

Krok 07 - Dodanie pliku dzwonka do iPhone'a

Aby dodać plik (.M4R) do iPhone'a i być o krok przed zrobieniem dzwonka na iPhone'a 6, najpierw podłącz urządzenie iOS do komputera za pomocą dostarczonego z nim kabla USB. Następnie wybierz ikonę iPhone'a w lewym górnym rogu interfejsu.

Przejdź do sekcji Podsumowanie, a następnie przewiń w dół, aż znajdziesz Opcje. Umieść znacznik wyboru obok pola „Ręcznie zarządzaj muzyką i wideo”. Następnie naciśnij „Zastosuj”.

W tym momencie musisz przeciągnąć plik dzwonka M4R w stronę zakładki „Dźwięki”. Można go znaleźć poniżej „Na moim urządzeniu”. Po wykonaniu tej czynności plik dzwonka zostanie automatycznie zsynchronizowany z telefonem iPhone.

Jeśli masz problemy z przeciąganiem pliku dzwonka w stronę karty Dźwięki, możesz po prostu odłączyć iPhone'a od komputera. Następnie uruchom ponownie iTunes i podłącz urządzenie iOS z powrotem do komputera. Na koniec spróbuj ponownie przeciągnąć plik .M4R.

Krok 08 - Konfiguracja dzwonka

Na iPhonie otwórz Ustawienia, a następnie przejdź do Dźwięk i dotyk. Następnie odwiedź Ringtone. Teraz wybierz wcześniej utworzony dzwonek. Zwykle znajduje się na samej górze wyświetlanej listy.

Możesz również ustawić nowo utworzony dzwonek jako ton wiadomości e-mail, poczty głosowej, wiadomości tekstowych, tweetów i powiadomień na Facebooku. W przypadku produktów Apple dzwonek może służyć do dowolnego rodzaju powiadomień. Po prostu powtórz powyższe kroki, aby ustawić żądany dzwonek na dowolnym powiadomieniu platformy.
Tworzenie dzwonka na iPhone'a 6 za pomocą GarageBand

7 kroków do wykonania dzwonka na iPhone'a 6 za pomocą GarageBand

Apple opracowało aplikację GarageBand i jest zwykle używana przez użytkowników do miksowania podcastów i muzyki. Można go jednak także wykorzystać do tworzenia dzwonków poprzez przycinanie fragmentu utworu lub tworzenie własnego.

Oto kroki, które powinieneś zrobić dzwonek na iPhone'a 6 przy użyciu GarageBand:

Krok 01 - Uruchom GarageBand, a następnie wybierz „Pusty projekt”.

Krok 02 - Naciśnij przycisk, który wygląda jak mikrofon. Znajduje się pod nagłówkiem Audio. Następnie naciśnij Utwórz.

Krok 03 - Kliknij prawym przyciskiem myszy część ekranu, która zawiera ścieżkę audio. Następnie wybierz „Dodaj plik audio”. Znajdź ścieżkę audio, której chcesz użyć, a następnie naciśnij „Otwórz”.

Krok 04 - Jak wspomniano wcześniej, dzwonki powinny trwać maksymalnie 30 sekund. Dlatego musisz przyciąć plik audio do sekcji, której chcesz użyć. Musisz nacisnąć rozwijane menu znajdujące się w górnej środkowej części interfejsu. Następnie wybierz „Czas” lub „Beaty i czas”, w zależności od tego, co jest obecne.

Krok 05 - Tracker pokaże długość ścieżki (w minutach plus sekundach). W lewym dolnym rogu lub w prawej części rogu zobaczysz dwa symbole. Po prostu kliknij te symbole i przeciągnij je do wybranej części ścieżki. To wydłuży lub skróci ścieżkę audio.

Krok 06 - Następnie naciśnij Udostępnij.

Krok 07 - Możesz wybrać jedną z dwóch opcji, wyeksportować przycięty utwór do iTunes lub wyeksportować go jako plik w GarageBand na iOS. Wybierz opcję eksportu do iTunes, a następnie postępuj zgodnie z krokami 07 i 08 metody 01 (Korzystanie z iTunes), aby dodać utwór do iPhone'a.

Aby zawinąć to wszystko

W tym przewodniku opisano kroki tworzenia dzwonka dla iPhone'a 6. Podano trzy różne metody, aby pomóc Ci wybrać najlepszą, która odpowiada Twoim potrzebom. Te trzy różne techniki pomogą Ci stworzyć niestandardowe dzwonki na iPhone'a, abyś mógł z nich korzystać.

Jak o tobie? Jaka jest twoja ulubiona melodia i jak wykorzystałeś ją jako dzwonek? Daj nam znać, przesyłając swoje komentarze poniżej.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo transferu telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj dane z iPhone'a, Androida, iOS i komputera do dowolnego miejsca bez żadnych strat dzięki FoneDog Phone Transfer. Takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka itp.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 76 oceny)

Logo transferu telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj dane z iPhone'a, Androida, iOS i komputera do dowolnego miejsca bez żadnych strat dzięki FoneDog Phone Transfer. Takich jak zdjęcia, wiadomości, kontakty, muzyka itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.