Kontakt

Najlepsza sztuczka do nagrania ekranu iPhone'a w iOS 11 Nie jest potrzebny Jailbreak

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 22 sierpnia 2019 r

Czy wiesz, że możesz teraz nagrywanie ekranu iPhone'a w iOS 11 bez potrzeby Jailbreak?

Część 1. Jak nagrać ekran iPhone'a w iOS 11?Część 2. Zgodne urządzenia i najlepiej ukryte funkcjeCzęść 3. Zalecenie nagrania ekranu iPhone'a w iOS 11

Ludzie również czytająJak pobierać filmy z YouTube'a na swój iPhoneCo to jest Snapchat Savers i jak go używać

Część 1. Jak nagrać ekran iPhone'a w iOS 11?

Funkcja nagrywania na iPhonie nie została zauważona ani ogłoszona podczas wydarzenia WWDC 2017, a jedynie w szokującym odkryciu dzięki wersji iOS 11 beta 1. Zgadnij co, teraz możesz nagrywanie ekranu iPhone'a w iOS 11 bez pomocy aplikacji innych firm, a nawet jailbreak. Gracze i inni entuzjaści mogą teraz bezpłatnie korzystać z tej funkcji. Istnieją dwa rodzaje opcji nagrywania ekranu, z których można korzystać na iPhonie: po pierwsze, jailbreak iPhone'a, a po drugie, instalowanie aplikacji innych firm, które trzeba było pobierać i instalować żmudnie, gdzie niektóre mogą wymagać pulpitu. Nagrywanie ekranu jest teraz dostępne jako jedna z dostosowywanych opcji w centrum sterowania iOS i można to zrobić na urządzeniach iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 6 i 6s Plus oraz urządzeniach 5s.

Aby dodać nagranie ekranu do centrum sterowania, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do ustawień
 2. Otwórz centrum sterowania
 3. Przewiń i znajdź Nagrywanie ekranu
 4. Stuknij zielony znak plus (+), aby dodać funkcję w Centrum sterowania
Dodaj nagrywanie ekranu Ios11

Aby rozpocząć nagrywanie ekranu iPhone'a, wykonaj następujące czynności:

 1. Na ekranie głównym przesuń palcem w górę, aby uzyskać dostęp do centrum sterowania
 2. Naciśnij przycisk nagrywania ekranu.
 3. Czerwony przycisk wskazuje, że nagrywanie jest włączone.
 4. Jeśli chcesz nagrywać z dźwiękiem, naciśnij długo ikonę Nagrywanie ekranu, aby odsłonić mikrofon. W razie potrzeby włącz mikrofon.
Uruchom ekran nagrywania Ios11

Aby zatrzymać nagrywanie ekranu:

 1. Najłatwiejszym sposobem zatrzymania nagrywania na ekranie jest dotknięcie niebieskiego wskaźnika nagrywania na górze ekranu.
 2. Możesz także przejść do Centrum sterowania i dotknąć Nagrywanie ekranu, aby zatrzymać
 3. Po zatrzymaniu nagrywania wszystkie czapki ekranu są zapisywane na rolce aparatu, gdzie można edytować i udostępniać znajomym.
Zatrzymaj nagrywanie ekranu iPhone'a Ios11

Aby edytować nagrania ekranu:

 1. Otwórz aplikację Zdjęcia lub uzyskaj dostęp do Rolki z aparatu
 2. Wybierz plik nagrania, który chcesz edytować
 3. Naciśnij ikonę edycji
 4. Nawiguj za pomocą czarnych strzałek, aby przyciąć nagranie ekranu
 5. Po zakończeniu edycji dotknij Gotowe i dotknij Zapisz jako nowy klip
Edytuj ekran nagrywania wideo

Część 2. Zgodne urządzenia i najlepiej ukryte funkcje

Po uaktualnieniu do wersji beta iOS 11 jesteś jednym z szczęśliwych użytkowników, którzy mogą korzystać z nowych funkcji. Jednym z nich jest nagrywanie ekranu iPhone'a w iOS 11. Istnieją również kompatybilne urządzenia, które pozwalają dowiedzieć się więcej o tym nowym oprogramowaniu:

 1. iPhone 7 i 7 Plus, 6s i 6s Plus, 6 i 6 Plus, iPhone SE i 5s
 2. iPad Pro 12.9 cala (1. i 2. generacji), Pro 10.5 cala, Pro 9.7 cala, Air 2, Air, iPad (2017)
 3. iPad mini 4, mini 3, mini 2
 4. iPod Touch 6. generacji

Jeśli Twoje urządzenie nie znajduje się na liście powyżej, oznacza to, że nie możesz używać nagrywarki ekranu iPhone'a ani funkcji nagrywania ekranu w systemie iOS 11. Istnieją inne sposoby korzystania z tej funkcji nagrywania, ale jest to albo jailbreak, albo pobranie programów innych firm i zainstalowanie ich na komputerze Mac lub pulpicie. Ale jeśli masz najnowsze urządzenie, takie jak iPhone 7 i 7 Plus, spróbuj zainstalować iOS 11 na swoim iPhonie, aby odkryć więcej wspaniałych funkcji. Aby dowiedzieć się, jak pobrać iOS 11, zapoznaj się z instrukcjami, odwiedzając stronę FoneDog iOS Toolkit stronie internetowej sklepu producenta. po bardziej szczegółowy przewodnik.

Oto niektóre z najlepiej ukrytych funkcji iOS 11, o których wszyscy mówią:

 1. Rozmawiaj z Siri - teraz możesz rozmawiać z Siri, wpisując polecenia! Nareszcie możesz być bardziej dyskretny przy wyszukiwaniu, nie tylko wykonując polecenia głosowe, ale zamiast tego pisząc.
 2. Nagraj ekran iPhone'a na iOS 11–Tak, to jedna z najlepiej ukrytych funkcji iOS 11, w której Apple milczał. Wreszcie możesz nagrywać te gry i pochwalić się znajomym bez konieczności więzienia iPhone'a.
 3. Odręczne wiadomości e-mail - dlaczego nie? Pisanie teraz jest zbyt ogólne, więc dlaczego nie przełączyć się z powrotem i dodać więcej spersonalizowanych notatek do wiadomości e-mail, po prostu długo naciskając na dowolnej otwartej przestrzeni podczas nowej wiadomości lub odpowiedzi, a następnie dotknij wstawiania rysunku.
 4. SOS - Apple zdecydowało się nieco ułatwić, szczególnie w sytuacjach awaryjnych. Możesz po prostu ustawić kontakty alarmowe, a następnie po prostu nacisnąć przycisk zasilania pięć (5) razy, a nastąpi próba nawiązania połączenia z twoimi listami kontaktów alarmowych.
 5. Klawiatura jednoręczna - iOS 11 stał się również elastyczny, jeśli chodzi o pisanie. Ustawienia klawiatury można teraz przełączać w lewo lub w prawo w zależności od wyboru, aby ułatwić pisanie. Aby to zrobić, przytrzymaj klawisz emoji i wybierz z menu.

Część 3. Zalecenie nagrania ekranu iPhone'a w iOS 11

Być w stanie nagrywanie ekranu iPhone'a w iOS 11 jest czymś, czego szuka większość użytkowników iOS. Więc jeśli jesteś teraz bardzo przekonany o tej nowej wersji iOS, możesz zdecydowanie zarejestrować się w programie Apple Beta i mieć szansę zostać jednym z uczestniczących użytkowników i programistów, aby poznać i przekazać opinie na temat tego nowego oprogramowania. Możesz również uzyskać pomoc z programów innych firm, takich jak FoneDog iOS Toolkit.FoneDog iOS Toolkit to kompletne, kompleksowe rozwiązanie dla systemu iOS, które ma pomóc użytkownikom w jak najlepszym wykorzystaniu urządzeń mobilnych i tabletów. FoneDog iOS Toolkit zapewnia również odzyskiwanie utraconych lub usuniętych danych treści, takich jak łączność, Historia połączeń, wiadomości, zdjęcia, filmy. Ma podgląd i selektywnie przywraca opcję dla lepszych wyników odzyskiwania. Oprócz odzyskiwania danych FoneDog iOS Toolkit oferuje także odzyskiwanie systemu w przypadkach takich jak utknięcie Logo Apple, Czarny ekran, Czerwony ekran i większość problemów z systemem. Zachowaj pewność w odblokowaniu pełnego potencjału iPhone'a FoneDog iOS Toolkit gotowy w dowolnym momencie. Niezależnie od tego, czy chcesz nagrywać ekran iPhone'a na iOS 11 lub korzystać z innych funkcji, zdecydowanie zalecamy stosowanie środków ostrożności i szczególnej ostrożności.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 109 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.