Kontakt

Rozwiązany! Jak naprawić iPhone'a zablokowanego na ekranie ładowania w 2020 roku

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Jeśli masz problem z zablokowaniem iPhone'a na ekranie ładowania logo Apple. Możesz tu znaleźć rozwiązanie, ponieważ Twój iPhone siedział bezczynnie.

Prawdopodobnie utknąłeś wpatrując się w logo Apple przez ostatnią godzinę. Sfrustrowani przeszukali internet w poszukiwaniu rozwiązań i znaleźli się w naszej skromnej służbie.

Teraz jesteś bezpieczny, ale dlaczego? Cóż, po pierwsze, nie jesteś sam, ponieważ ten problem występuje często, a po drugie, zawsze istnieje rozwiązanie.

Przyznajmy, że wszyscy uwielbiamy nasze urządzenia Apple, ale nie znosimy czasów, gdy napotykają tak kłopotliwe problemy, jak ten. Można by pomyśleć, że Apple ma wszystko w porządku, ale niestety musimy pogodzić się z tym, że każde urządzenie ma trudności techniczne.

W takich przypadkach, dlatego istniejemy, ludzie w FoneDog Toolkit, i zapewnimy Ci wszystkie rozwiązania, które pomogą przywrócić iPhone'a lub dowolne urządzenie iOS do normalnego stanu pracy. Przed wszystkim innym, spójrzmy urządzenie utknęło w pierwszej kolejności.

IPhone zablokował się podczas ładowania ekranu

Część 1. Dlaczego iPhone blokuje się podczas ładowania ekranu?Część 2. Naprawianie iPhone'a, aby wyjść z ekranu ładowaniaCzęść 3. Najłatwiejsza i najbardziej efektywna czasowo metoda ustawienia iPhone'a na normalnyCzęść 4. Poradnik wideo: Jak możemy rozwiązać problem z zablokowaniem iPhone'a podczas ładowania ekranu?Część 5. Wnioski i zalecenia

Część 1. Dlaczego iPhone blokuje się podczas ładowania ekranu?

Dlaczego więc Twój iPhone utknął na ekranie z logo? Zasadniczo sprowadza się to do problemu z oprogramowaniem. Który problem z oprogramowaniem jest trudny i zależy całkowicie od tego, co prawdopodobnie zrobiłeś. Poniżej przedstawiamy cztery wystąpienia, z których wszystkie mogą prowadzić do zablokowania urządzenia z systemem iOS.

 1. Niedawno zaktualizowałeś / zaktualizowałeś swój iPhone do najnowszego oprogramowania iOS, a następnie napotkałeś problem po ponownym uruchomieniu.
 2. Próbowałeś jailbreakować swojego iPhone'a.
 3. IPhone odłożył słuchawkę po przywróceniu przez iTunes lub iCloud.
 4. Podczas aktualizacji / aktualizacji lub przywracania iPhone'a mógł wystąpić błąd.

Teraz, gdy znamy możliwe sposoby zamrożenia iPhone'a na ekranie z logo Apple, przyjrzyjmy się teraz, jak możemy temu zaradzić.

Część 2. Naprawianie iPhone'a, aby wyjść z ekranu ładowania

Przejdziemy teraz do czterech dostępnych metod, które nasz zespół zebrał. Oceniliśmy je od łatwych do przejścia dla Twojej wygody. Zauważ, że każda z tych metod może działać, ale jeśli jedna nie pokazuje wyników, po prostu spróbuj innej. Jeśli chcesz uchronić się przed kłopotami, możesz skorzystać z naszej ostatniej metody.

Gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych, szybki i wydajny!

Metoda 1: Wymuszenie ponownego uruchomienia na urządzeniu z systemem iOS (łatwa trudność)
W naszej pierwszej metodzie będziemy musieli zmusić iPhone'a do ponownego uruchomienia. Chociaż jest to proste, pamiętaj, że należy wykonać kopię zapasową wszystkich plików za pośrednictwem iTunes or iCloud ponieważ ta metoda może spowodować utratę danych. Powiedziawszy to, zacznijmy.

W przypadku iPhone'a w wersji 6 i starszych:

 1. Naciśnij i przytrzymaj „Przycisk zasilania„i”Przycisk Home”Twojego iPhone'a jednocześnie.
 2. Gdy zauważysz, że ekran staje się czarny, zwolnij oba przyciski.
 3. Następnie naciśnij „Przycisk zasilania”i przytrzymaj, aż pojawi się logo Apple (tak, wiemy), a następnie zwolnij.
 4. Twój iPhone teraz zrestartuje się. Po ponownym uruchomieniu powinieneś zauważyć, że iPhone działa teraz normalnie.

W przypadku iPhone'a w wersji 7 i 7 Plus:

 1. Naciśnij i przytrzymaj „Przycisk zasilania„i”Ciszej”na iPhonie jednocześnie.
 2. Gdy zauważysz, że ekran staje się czarny, zwolnij oba przyciski.
 3. Następnie naciśnij „Przycisk zasilania”i przytrzymaj, aż pojawi się logo Apple, a następnie zwolnij.
 4. Twój iPhone 7 lub 7 Plus uruchomi się ponownie. Po ponownym uruchomieniu powinieneś zauważyć, że iPhone działa teraz normalnie.

Metoda 2: Korzystanie z trybu odzyskiwania (średni poziom trudności)
Metodę tę uważamy za średnio trudną. Tutaj wykorzystamy tryb odzyskiwania iPhone'a, aby wykopać go z pętli logo. Jeśli chcesz wypróbować tę metodę, wykonaj podane czynności

Uwaga: Podczas tej metody możesz stracić dane, dlatego konieczne jest wykonanie kopii zapasowej urządzenia w jakikolwiek sposób, np. ICloud lub iTunes. Mamy nadzieję, że wcześniej wykonano kopię zapasową.

Mamy nadzieję, że udało ci się na zawsze wyjść z zablokowanego logo Apple. Jeśli z jakiegoś powodu to nadal nie działało, sugerujemy przejście do większego brata - tryb DFU

 1. Wyłącz iPhone'a, naciskając i przytrzymując przycisk „Przycisk zasilaniaprzez 3 sekundy. Chociaż jest to zwykły sposób, w tym przypadku musisz nacisnąć i przytrzymać oba przyciski „Przycisk zasilania'I'Przycisk Home„aż iPhone się wyłączy (zmieni kolor na czarny).
  * Alternatywnie w przypadku wersji iPhone 7 i 7 Plus należy zastąpić „Przycisk Home„z”Ciszejprzycisk!
 2. Przytrzymaj przycisk „Przycisk Home”i podłącz iPhone'a do komputera z uruchomionym iTunes. W przypadku iPhone'a 7 i 7 Plus jest to po raz kolejny „Ciszejprzycisk ".
 3. Opublikować 'Przycisk Home"lub"Ciszej”, a na ekranie powinien zostać wyświetlony monit potwierdzający wejście w tryb odzyskiwania.
 4. Kontynuuj, aby przywrócić iPhone'a

Sprawdź połączenie USB

Metoda 3: Korzystanie z trybu DFU (średnia do trudnej)
Aby przejść od drugiej do ostatniej metody, przejdziemy do najgłębszych części naszego urządzenia z iOS - trybu DFU. Jest to uważane za najtrudniejszą metodę, ponieważ wymaga dobrego wyczucia czasu i przygotowania, w przeciwieństwie do trybu odzyskiwania. Jeśli wolisz nie przejmować się długą procedurą, możesz pominąć.

Jeśli jednak zechcesz to zrobić, oto co musisz wiedzieć. Teraz przeprowadzimy cię przez ten proces, ale przede wszystkim musimy się przygotować, aby wszystko przebiegło bezproblemowo!

Przygotowanie

 1. Upewnij się, że utworzono kopię zapasową wszystkich danych. Możesz to zrobić za pośrednictwem iTunes lub iCloud. Musisz to zrobić!
 2. Ładowanie iPhone'a lub urządzenia iOS do co najmniej 50% zapewnia stabilność działania.
 3. Uważaj na to, co robią wszystkie przyciski na urządzeniu z iOS - przycisk Home, przycisk zasilania (inaczej przycisk uśpienia i wybudzenia). W przypadku iPhone'a 7 lub 7 Plus przycisk Home nie jest już istotny. W tym przypadku zamiast niego używany jest przycisk zmniejszania głośności.
 4. Przygotuj kabel USB, powinien być kompatybilny z Apple.
 5. Policz swoje sekundy poprawnie lub użyj timera. Jest to bardzo ważne, ponieważ przejście do trybu DFU wymaga dokładnego pomiaru czasu.

Dfu w 3 krokach

Wejdź w tryb DFU (iPhone 6, iPod lub iPad lub starsze urządzenia)

 1. Uruchom iTunes
 2. Podłącz urządzenie iPhone lub iOS do komputera (Mac lub Windows)
 3. Wyłącz urządzenie z systemem iOS. Musimy to zrobić za pomocą przycisków, więc musimy nacisnąć i przytrzymać przyciski Zasilanie i Dom, aż urządzenie się wyłączy.
 4. Przytrzymaj przycisk zasilania przez dokładnie 3 sekundy.
 5. Przytrzymując przycisk zasilania, naciśnij i przytrzymaj przycisk Home.
 6. Przytrzymaj oba przyciski przytrzymane przez 10 sekund, a następnie dokładnie w momencie, gdy minie 10 sekund, zwolnij przycisk zasilania.
 7. Przytrzymaj przycisk Home przez 5 sekund.
 8. Gdy zauważysz, że ekran pozostaje czarny bez logo Apple, pomyślnie przeszedłeś w tryb DFU.

Aby wskazać, że wszedłeś w tryb DFU, na ekranie komputera pojawi się wyskakujące okienko z iTunes z informacją „Recovery Mode”. Nie przejmuj się tym, bo tak naprawdę weszliśmy w tryb DFU
* Ważne jest, aby wiedzieć, że ta metoda będzie wymagać ponownej próby. Technicy mają to w kropce, ale ponieważ jest to twój pierwszy raz, cierpliwość jest w porządku

Łatwo włącz tryb DFU (iPhone 7, iPhone 7 Plus)

 1. Uruchom iTunes na swoim komputerze, niezależnie od tego, czy jest to komputer Mac, czy Windows.
 2. Podłącz swój iPhone 7 lub 7 Plus za pomocą dostarczonego kabla USB.
 3. Wyłącz iPhone'a 7 lub 7 Plus. Najlepiej zrobić, naciskając i przytrzymując przyciski zasilania i zmniejszania głośności, aż urządzenie się wyłączy.
 4. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 3 sekundy.
 5. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności (znajdujący się po lewej stronie urządzenia) jednocześnie z przyciskiem zasilania.
 6. Trzymaj oba przyciski dokładnie przez 10 sekund. Bardzo ważne!
 7. Puść przycisk zasilania, ale nadal przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności przez kolejne 5 sekund.
 8. Po zakończeniu procesu ekran pozostanie czarny!

Raz w trybie DFU
Gratulacje! Teraz, gdy weszliśmy w tryb DFU w jakikolwiek sposób, jedyne, co pozostało, to otworzyć iTunes i wybrać „Przywróć iPhone'a”. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie gotowe do pracy w mgnieniu oka
Łatwo wyjść z trybu DFU
Wejście do trybu DFU było być może wyzwaniem, ale wydostanie się z niego jest naprawdę proste

Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć i przytrzymać przyciski Zasilanie i Dom przez 10 sekund. Powinieneś trzymać tak długo, aż zauważysz, że twoje urządzenie zmieniło kolor na czarny - to jest reset.

W rezultacie logo Apple pojawi się ponownie, tak jak wtedy, gdy będzie regularnie włączane.

Mamy nadzieję, że warto było poświęcić czas, ponieważ urządzenie powinno być teraz gotowe do pracy. Jeśli jednak nadal nie będziesz przejmować się tą metodą, nasza ostateczna metoda jest najlepsza, jaką mamy do dyspozycji. Jest szybki, łatwy i drobiazgowy w usuwaniu wszystkich błędów i problemów - idealny dla osób w podróży!

Część 3. Najłatwiejsza i najbardziej efektywna czasowo metoda ustawienia iPhone'a na normalny

To tutaj FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS staje się całkowicie niewyobrażalny w użyciu. Ważne jest również, aby pamiętać, że ta metoda NIE będzie ingerować w Twoje dane, takie jak wiadomości, filmy, Przypomnienia i tak dalej. Wielka zaleta! Oto kroki, aby usunąć iPhone'a z logo Apple i wrócić do stanu roboczego

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Toolkit.

Po uruchomieniu programu sprawdź, czy nasz łatwy w obsłudze interfejs jest widoczny na ekranie

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Więcej narzędzi

Krok 2. Podłącz urządzenie iOS do komputera

Podłącz urządzenie iOS do komputera kablem USB. Potwierdź, że FoneDog Toolkit był w stanie wykryć twoje urządzenie. Są to wszystko, co wymaga naprawy, i kliknij „Początek".

Początek

Krok 3. Pobierz oprogramowanie wewnętrzne

Twoje urządzenie iOS zostanie ponownie automatycznie wykryte. Oprogramowanie wewnętrzne można zaktualizować, klikając „naprawa"

Pobierz

Krok 4. Napraw i odzyskaj

Odzyskiwanie rozpocznie się natychmiast. Jak zapewne zauważyłeś, Twój iPhone zaczął działać tak, jak powinien! Dopuszczać FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS aby zakończyć proces. Zakończone! Teraz możesz już normalnie korzystać z urządzenia z systemem iOS.

Repare Complete

Jak widać, dzięki FoneDog Toolkit cała praca została wykonana za Ciebie. Nie musisz już przechodzić przez długie procesy - robi to wszystko, od pełnego odzyskiwania systemu po odzyskanie cennych danych po naprawę tych irytujących restartów i błędów.

Wszystko czego potrzebujesz to komputer lub laptop. Ułatwiliśmy też szybsze wykonanie wszystkich poprzednich wersji!

Część 4. Poradnik wideo: Jak możemy rozwiązać problem z zablokowaniem iPhone'a podczas ładowania ekranu?

Część 5. Wnioski i zalecenia

Po użyciu FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie systemu iOS Twoje urządzenie iOS jest gotowe do pracy, ale to nie koniec.
Jeśli zapomniałeś wykonać kopię zapasową swoich danych, przed skorzystaniem z któregokolwiek z naszych produktów, nie martw się, ponieważ obejmuje to zestaw narzędzi FoneDog - iOS Data Recovery. Wszystkie dane, które mogły zostać utracone, zostaną w pełni przywrócone dokładnie tak, jak je masz.

Aby mieć pewność, że wszystkie Twoje dane nie zaginą po raz kolejny, możesz również skorzystać z naszego FoneDog Toolkit iOS Backup i przywracanie danych moduł, aby wszystko było dostępne i bezpieczne na twoim komputerze.

Pamiętaj, że już nigdy nie będziesz musiał zabierać urządzenia z systemem iOS do warsztatu, w którym Twoje dane mogą być potencjalnie narażone na wścibskie oczy, a także ponieść ogromne opłaty. Twoje dane są dostępne tylko dla ciebie i tylko dla ciebie - tak jak powinno być.

Tak proste jak całe nasze oprogramowanie, zawsze dobrze jest mieć kompleksowy program, który robi wszystko wydajnie.

Ponadto możesz zauważyć kilka innych dostępnych modułów naprawczych - tak, dokładamy wszelkich starań, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz. Zapraszamy!

Daj więc naszym produktom jak na zdjęciu z bezpłatną wersją próbną, aby zacząć. Dzięki naszemu przyjaznemu interfejsowi od razu zobaczysz, do czego jest zdolny i dlaczego jest dobrze kochany i przyjmowany przez naszych zadowolonych klientów. Jesteśmy dumni z naszego produktu i Ty również.
Idź i spróbuj. To jest tak proste jak 1, 2, 3!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Kristina Cuic2019-03-19 06:39:48

Żaden z tych kroków nie zadziałał, nie wiem co jeszcze zrobić

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 78 oceny)

Logo odzyskiwania systemu iOS

Odzyskiwanie systemu iOS

Napraw różne błędy systemowe iOS z powrotem do normalnego stanu.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.