Kontakt

Odzyskiwanie iTunes: Jak odzyskać zdjęcia z kopii zapasowej iTunes

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

Jak odzyskać zdjęcia z kopii zapasowej iTunes? Ale nie cała treść! Dzisiaj powiemy Ci, jak selektywnie przywrócić zdjęcia z kopii zapasowej iTunes!

Zapisane zdjęcia na naszych urządzeniach mobilnych są dla nas naprawdę cenne. Te zdjęcia pokazują nam wspomnienia ludzi, którzy są nam bardzo bliscy, jak przyjaciele i rodzina. Chwile są rejestrowane za pomocą kamer naszego telefonu. Ale co by się stało, gdyby wszystkie te cenne zdjęcia zostały usunięte? Jestem pewien, że byłbyś bardzo smutny, gdybyś stracił wszystkie zdjęcia na swoim urządzeniu, prawda? Na szczęście na iPhonie udało się wykonać ich kopię zapasową. Jedyne, co musisz zrobić, to je odzyskać. Pytanie brzmi, w jaki sposób zamierzasz odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia kopii zapasowej iTunes? Czytaj dalej, a my pokażemy Ci, jak to zrobić.

Utrata danych na urządzeniu mobilnym często zdarza się, gdy nastąpi aktualizacja systemu, urządzenie zostanie skradzione, przywrócone do ustawień fabrycznych lub przypadkowo je skasujesz. Gdy dana osoba traci swoje zdjęcia na urządzeniach iPhone i ma kopię zapasową w iTunes, wszyscy chcą je odzyskać z pliku kopii zapasowej iTunes. Ale w jakiś sposób inni ludzie nie wiedzą, jak to zrobić i nie wiedzą, gdzie się znajdują. I w każdym przypadku, gdy możemy znaleźć nasz plik kopii zapasowej iTunes, nadal będziesz potrzebować oprogramowania, które pomoże Ci je wyodrębnić i odzyskać.

Przedstawiamy FoneDog iOS Data Recovery Tool. To oprogramowanie może ci pomóc, wyodrębniając usunięte zdjęcia z pliku kopii zapasowej iTunes w zaledwie kilku prostych krokach. Jest również bardzo bezpieczny w użyciu, ponieważ w przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, FoneDog iOS Data Recovery Tool nigdy nie zastąpi innych ważnych danych zapisanych na urządzeniu iPhone i nie zachowa żadnych twoich danych osobowych, ponieważ FoneDog iOS Data Recovery Tool da ci 100% prywatności. Za pomocą pliku kopii zapasowej iTunes można łatwo wyodrębnić wszystkie usunięte dane z urządzenia iPhone, takie jak usunięte zdjęcia, i przywrócić je. Umożliwi to również zapisanie przywróconych danych na komputerze. Narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych jest kompatybilne z dowolnym komputerem Mac lub Windows i jest kompatybilne nawet z nowo wydanym iPhone'em, takim jak iPhone X i iPhone 8. Wykonaj proste, ale bardzo skuteczne kroki poniżej, aby odzyskać wszystkie utracone lub usunięte zdjęcia przy użyciu pliku kopii zapasowej iTunes.

Zdjęcia z rolki aparatuOdzyskaj zdjęcia z iTunes Backup

Część 1. Wskazówki dla CiebieCzęść 2. Kroki, aby odzyskać usunięte zdjęcia z pliku kopii zapasowej iTunesPrzewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone'a z kopią zapasową lub bezCzęść 3. Wniosek

Część 1. Wskazówki dla Ciebie

Nie synchronizuj iPhone'a z iTunes po utracie danych, ponieważ jeśli to zrobisz, iTunes automatycznie zaktualizuje twój poprzedni plik kopii zapasowej, powodując, że zastąpi on ten, który miałeś przed usunięciem.
Podczas korzystania z oprogramowania połączenie iPhone'a z komputerem Mac lub Windows nie jest tak naprawdę konieczne.

Część 2. Kroki, aby odzyskać usunięte zdjęcia z pliku kopii zapasowej iTunes

Krok 1: Pobierz i zainstaluj

Pobierz FoneDog iOS Data Recovery Tool z naszej oficjalnej strony i zainstaluj go na komputerze Mac lub Windows Po pomyślnym pobraniu i zainstalowaniu FoneDog iOS Data Recovery Tool na swoim komputerze, uruchom go, a następnie podłącz urządzenie iPhone za pomocą kabla USB. Wybierz drugą opcję „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes”z zaznaczenia znajdującego się po lewej stronie ekranu. Poczekaj, aż oprogramowanie wykryje urządzenie.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Podłącz urządzenie iOSOdzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes - krok 1

Krok 2: Wybierz plik kopii zapasowej iTunes

Gdy narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych już wykryje urządzenie, wyświetli plik kopii zapasowej iTunes. Wybierz plik kopii zapasowej iTunes w zależności od nazwy i ostatniej daty utworzenia kopii zapasowej. Następnie kliknij „Rozpocznij skanowanie"poniżej. FoneDog iOS Data Recovery Tool rozpocznie rozpakowywanie pliku kopii zapasowej iTunes. Skanowanie procesu skanowania zależy od tego, jak duże są zdjęcia, które próbujesz przywrócić. Bądź cierpliwy i poczekaj, aż narzędzie FoneDog iOS Data Recovery Tool zostanie wykonane skanowanie i rozpakowywanie pliku kopii zapasowej iTunes.

Wybierz Itunes BackupWybierz iTunes Backup - Step2

Krok 3: Wyświetl podgląd i przywróć usunięte zdjęcia z pliku kopii zapasowej iTunes

Po zakończeniu rozpakowywania pliku kopii zapasowej iTunes narzędzie FoneDog iOS Data Recovery Tool wyświetli kategorie na ekranie. Z lewej strony ekranu wybierz „Rolka z aparatu”z listy kategorii. Wszystkie usunięte zdjęcia będą wyświetlane na ekranie, w tym te istniejące. Możesz przełączać„wyświetlaj tylko usunięte elementy„, aby oprogramowanie wyświetlało tylko usunięte zdjęcia. Pozwala to zaoszczędzić czas na wyborze usuniętych zdjęć. Przeglądaj wszystkie usunięte zdjęcia jeden po drugim, aby móc je odpowiednio wybrać. Po zakończeniu wybierania usuniętych zdjęć kliknij„wyzdrowieć”. Wszystkie wybrane zdjęcia zostaną odzyskane i można je również zapisać na komputerze z systemem Windows lub Mac.

Powiązany przewodnik:
Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z iPhone'a X.
Jak odzyskać usunięte kontakty z iPhone'a 8 / 8Plus

Odzyskaj zdjęcia Itunes na PCOdzyskaj usunięte zdjęcia z kopii zapasowej iTunes - krok 3

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone'a z kopią zapasową lub bez

Część 3. Wniosek

Odzyskiwanie danych FoneDog iOS Narzędzie z pewnością pomoże Ci odzyskać usunięte zdjęcia z pliku kopii zapasowej iTunes. Najlepsze w FoneDog iOS Data Recovery Tool jest to, że nie tylko odzyskuje zdjęcia, ale może także odzyskać utracone lub usunięte kontakty, wiadomości tekstowe, filmy, WhatsApp i inne. Oprócz tego narzędzie FoneDog iOS Data Recovery Tool może również odzyskiwać na trzy różne sposoby.

- Odzyskaj bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS
Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes
-Recover z pliku kopii zapasowej iCloud

Odzyskiwanie utraconych lub usuniętych danych za pomocą narzędzia FoneDog iOS Data Recovery Tool jest dostępne na 3 proste, ale skuteczne sposoby. To oprogramowanie jest naprawdę bardzo proste w użyciu i bardzo niesamowite w wydobywaniu wszystkich usuniętych plików z urządzenia iPhone. FoneDog iOS Data Recovery Tool zapewni Ci wsparcie w odzyskiwaniu wszystkich utraconych lub usuniętych danych, a także będzie mieć możliwość przesyłania lub zapisywania ich na komputerze. Zostało to stworzone, abyś miał łatwy dostęp do kopii zapasowej na swoim komputerze. Posiadanie tego niesamowitego i wydajnego oprogramowania na komputerze może sprawić, że poczujesz się zrelaksowany i zrelaksowany, gdy stracisz dane z urządzenia, ponieważ wiesz na pewno, że FoneDog iOS Data Recovery Tool z pewnością wykona swoje zadanie, aby odzyskać je dla Ciebie, zapewniając Ci najwyższy sukces stawka możliwa.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 72 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.