Kontakt

Jak odzyskać utracone kontakty na telefonie iPhone 8 / 8Plus

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 25 grudnia 2019 r

„Kupuję nowy iPhone 8 i jestem bardzo dumny i pokazałem go znajomym. Z radością pozwalam im grać i sprawdzać nowe funkcje mojego iPhone'a 8, ale ktoś przypadkowo usunął niektóre z moich kontaktów. Miałem się skontaktować je na wycieczkę w następny weekend. Teraz nie znam ich numerów? Czy ktoś może zaoferować jakąś radę? Jestem bardzo zmartwiony i jak mogę odzyskać utracone kontakty na iPhonie 8/8 Plus? ”

„Kontakty są ważną częścią iPhone'a, szczególnie jeśli często dzwonisz, wysyłasz e-maile lub SMS-y do znajomych i rodziny. Utrata numeru telefonu kontaktowego jest w rzeczywistości bardzo denerwująca. Nauczymy Cię, jak odzyskać utracone kontakty na iPhone 8 / 8Plus poniżej ”.

Część 1. Dlaczego straciłeś kontakty na telefonie iPhone 8 / 8Plus?Część 2. Jak przywrócić utracone kontakty na iPhone 8/8 Plus?Część 3. Jak wyodrębnić iPhone usunięte kontakty za pomocą pliku kopii zapasowej iTunes?Przewodnik wideo: Bezpiecznie odzyskuj usunięte kontakty z iPhone'a 8 / 8PlusCzęść 4. Jak przywrócić utracone kontakty z konta iCloud?

Część 1. Dlaczego straciłeś kontakty na telefonie iPhone 8 / 8Plus?

Teraz, gdy możemy omówić, jak niesamowity jest iPhone 8 lub 8 Plus, zajęłoby to cały dzień i choć brzmi świetnie, zajmiemy się bieżącym problemem. Z tego czy innego powodu, niektórych lub nawet gorszych, wszystkie kontakty zniknęły z twojego iPhone'a 8 lub 8 Plus.

Nie martw się, myśl racjonalnie i prześledź swoje kroki i wymyśl wszystko.

Istnieje wiele powodów, dla których mogłeś stracić kontakty z iPhone'a, sprawdź poniższą listę i sprawdź, czy któryś z nich dzwoni dzwonkiem:

1. Zgubiony telefon - Mogłeś go zabrać, gdy szedłeś ulicą, mogłeś go zgubić, pijąc kawę i przez całe życie nie możesz go już znaleźć.

Nie został skradziony, prawda? Boisz się pomyśleć, że właśnie go zgubiłeś, ale nie możesz go znaleźć, ale tak czy inaczej, już go nie ma.

2. Usunięty przypadkowo - Dzieje się to na więcej niż jeden sposób, jak wszyscy nie znosimy. Jak wskazano powyżej, Twoi znajomi w jakiś sposób usunęli niektóre kontakty, a może wyczyściliście książkę adresową i przypadkowo usunęli nazwisko, którego nie powinniście robić.

Cóż, teraz to nie ma znaczenia, ale ważne jest, że jakoś to odzyskasz.

3. Ponowne formatowanie - Z jakiegoś powodu musisz dokonać twardego resetu do ustawień fabrycznych lub sformatować ponownie, więc wzruszasz ramionami i postępujesz zgodnie z procesem.

Gdy naciskasz ostatni przycisk, przerażenie się wypełnia, ponieważ nie pamiętasz, czy wykonałeś kopię zapasową telefonu. Po zakończeniu formatowania połykasz ten guzek w gardle i skanujesz iPhone'a 8 lub 8 Plus, a wyniki są katastrofalne.

Nic ci nie zostało. Bez zdjęć, bez wiadomości, bez kontaktów, nic. Masz nadzieję, że istnieje sposób na odzyskanie tego wszystkiego, prawda?

4. Uszkodzone dane - Może się zdarzyć każdemu i z różnych powodów, kto wie, dlaczego tak się dzieje? Być może nacisnąłeś zły przycisk, być może masz cytrynę lub inną przyczynę, ale teraz nie możesz uzyskać dostępu do swoich numerów kontaktowych.

Niewiele można zrobić z telefonem bez kontaktów, prawda? Musi istnieć sposób na odzyskanie tych liczb, może przeformatowanie może pomóc?

Cóż, nie jesteś pewien, ale na pewno będziesz badał, jak od razu odzyskać swoje kontakty.

5. Uszkodzony telefon - Wypadki się zdarzają i niestety wszystko, co możemy zrobić, to uważać.

Jednak nierzadko nowy iPhone 8 lub 8 Plus spada i całuje podłogę.

Zwykle większość iPhone'ów 8 lub 8 Plus powinna wyjść dobrze, być może kilka rys i zadrapań, jeśli masz pecha, ale jeśli naprawdę masz pecha, niewielki spadek może dać zepsuty ekran wyświetlacza, migające podświetlenie lub uszkodzone dane.

W każdym razie jesteś teraz godnym pożałowania właścicielem zepsutego iPhone'a 8 lub 8 Plus.

Odzyskaj kontakty z Iphone 1

Teraz może być więcej przyczyn, dla których numery kontaktowe nie są już na iPhonie 8 lub 8 Plus, ale prawdopodobnie ma to związek z niektórymi z powyższych przyczyn lub być może z mieszanką któregokolwiek z nich.

Ponownie podstawowym problemem jest brak numerów kontaktowych i desperacka potrzeba ich odzyskania. Na szczęście masz kilka opcji, które mogą w jakiś sposób pomóc w odzyskaniu kontaktów i innych szczegółów, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Część 2. Jak przywrócić utracone kontakty na iPhone 8/8 Plus?

Pobierz Odzyskiwanie kontaktów FoneDog na iOS dla twojego komputera. Jest to program, którego można również użyć do odzyskania informacji, które mogły zostać usunięte lub utracone w telefonie, nawet jeśli nie utworzono jeszcze kopii zapasowej.

Z tej opcji najlepiej korzystać, jeśli telefon jest nadal w zasięgu ręki i nie został zgubiony. Wystarczy postępować zgodnie z tymi wskazówkami i powinieneś być w stanie odzyskać wszystkie potrzebne informacje, w tym przypadku możesz jednak skoncentrować się na „Kontakt".

Pobierz za darmo to narzędzie do wersji, a następnie spróbuj odzyskać utracone kontakty na iPhone 8 na 3 proste sposoby. Narzędzie jest bezpieczne, bez utraty danych:

 1. Pobierz Fonedog iOS Contacts Recovery i połącz się z komputerem.
 2. Podłącz iPhone'a 8 lub 8 Plus do komputera i rozpocznij skanowanie urządzenia iPhone.
 3. Wybierz pliki usuniętych kontaktów do odzyskania.
 4. Odzyskaj usunięte kontakty z iPhone'a 8/8 Plus.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Pobierz aplikację Fonedog iOS Contacts Recovery i połącz się z komputerem

Pobierz FoneDog iOS Data Recovery na komputer lub laptop, najlepiej jest to komputer lub laptop, który już wcześniej podłączałeś do swojego iPhone'a 8 lub 8 Plus, aby nie występowały problemy z łącznością w miarę postępu.

Odzyskiwanie danych Iphone

Krok 2: Podłącz iPhone'a 8 lub 8 Plus do komputera i rozpocznij skanowanie urządzenia iPhone

Podłącz swój iPhone 8 lub 8 Plus do komputera i laptopa, który pomyślnie pobrał FoneDog iOS Data Recovery i uruchom program.

Automatycznie rozpozna telefon i będziesz mógł kliknąć „Rozpocznij skanowanie."

Uwaga: Poczekaj, aż FoneDog iOS Data Recovery całkowicie przeskanuje iPhone'a 8 lub 8 Plus, może to zająć trochę czasu w zależności od ilości danych, które musi przeskanować FoneDog iOS Data Recovery.

nie usuwaj nagle telefonu iPhone 8 lub 8 Plus, aby uniknąć ewentualnych błędów, które mogłyby prowadzić do uszkodzenia danych, przed kontynuowaniem uprzejmie poczekaj, aż proces się zakończy.

połączony

Krok 3: Wybierz pliki usuniętych kontaktów do odzyskania

Będziesz mieć otwarte menu z różnymi opcjami, takimi jak „Wiadomości," "Zdjęcia, „”Historia połączeń" i wiele więcej.

Ponieważ jesteśmy tutaj z powodu brakujących danych kontaktowych, nadal będziemy koncentrować się na „Kontakt„opcja na teraz.

Powiązany przewodnik:

Jak odzyskać usunięte pliki z iPhone8 / 8Plus.

Wyniki skanowania IOS

Krok 4: Odzyskaj usunięte kontakty z iPhone'a 8/8 Plus

Wybierz dane kontaktowe, które chcesz odzyskać, a zostaną one zwrócone na komputer.

W razie potrzeby odłącz telefon bezpiecznie, dzięki czemu unikniesz błędów lub szansy na uszkodzenie bieżących informacji.

Następnie możesz selektywnie oznaczyć i odzyskać pliki usuniętych kontaktów, które Ci się podobają, klikając przycisk „wyzdrowieć”na dole.

Odzyskaj kontakty Ios do komputera

Część 3. Jak wyodrębnić iPhone usunięte kontakty za pomocą pliku kopii zapasowej iTunes?

Ostatnią opcją będzie nadal pobranie zestawu narzędzi FoneDog - iOS Data Recovery. Możesz użyć tej opcji, aby odzyskać swoje dane, jeśli utworzono kopię zapasową za pomocą iCloud i masz aktywny iTunes.

Ta opcja jest idealna, jeśli brakuje telefonu i nie można go podłączyć do komputera lub laptopa.

Wykonaj następujące kroki, aby odzyskać informacje.

1: Pobierz FoneDog i podłącz komputer

Pobierz FoneDog iOS Data Recovery, upewnij się, że jest to ten sam komputer lub laptop, którego użyłeś do połączenia iPhone'a 8 lub 8 Plus z iTunes.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Ponieważ nie masz iPhone'a 8 lub 8 Plus do połączenia, zobaczysz ekran programu FoneDog iOS do odzyskiwania danych i wybierzesz drugą opcję, czyli „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes."

Podłącz urządzenie iOS

2: Wybierz Odzyskaj plik kopii zapasowej iTunes

Wybierz właściwą kopię zapasową iTunes, którą uważasz za właściwą, i kliknij „Rozpocznij skanowanie>."

Wybierz Itunes Backup

3: Podgląd i przywracanie utraconych kontaktów na iPhonie 8

Zobacz, które z poniższych kontaktów chcesz odzyskać, po prostu wybierając „Kontakt."

Możesz jednak zobaczyć inne opcje, jeśli zgubiłeś lub ukradłeś iPhone'a 8 lub 8 Plus.

Kliknij "wyzdrowieć”i wybierz folder, do którego chcesz przenieść dane.


Ukończony samouczek:
Jak odzyskać usunięte pliki z iTunes

Odzyskaj kontakty Itunes na PC

Przewodnik wideo: Bezpiecznie odzyskuj usunięte kontakty z iPhone'a 8 / 8Plus

Teraz masz więcej niż wystarczającą liczbę opcji, aby odzyskać usunięte kontakty, których możesz doświadczyć na telefonie iPhone 8 lub 8 Plus. Tak dobra jak technologia FoneDog iOS Data Recovery Tool, która jest dobra do odzyskiwania wszelkiego rodzaju danych, takich jak wiadomości, zdjęcia, filmy z urządzeń iPhone i tak dalej.

Część 4. Jak przywrócić utracone kontakty z konta iCloud?

Kopia zapasowa w chmurze. Teraz, jeśli masz iPhone'a 8 lub 8 Plus, są szanse, że utworzyłeś konto iCloud i to świetnie. Mam nadzieję, że po zaktualizowaniu telefonu wszystkimi szczegółami i aktywnym tworzeniu kopii zapasowej informacji może to być dla Ciebie opcja. Poniższe kroki pomogą Ci odzyskać kontakty z iPhone'a poniżej:

Wyodrębnij usunięte kontakty z konta iCloud

 1. Kliknij „Ustawienia” na telefonie iPhone 8 lub 8 Plus i przejdź do następnego kroku.
 2. Wyszukaj „iCloud”, a po naciśnięciu przycisku zobaczysz wiele opcji.
 3. Kontynuuj wyszukiwanie w systemie i znajdź „Kontakty”, ponieważ jest to Twoja bieżąca potrzeba.
 4. Odznacz lub odznacz opcje „Kontakty”, a pojawi się monit „Zachowaj na moim telefonie”, „Usuń z mojego telefonu” i „Anuluj” Wybierz „Usuń z mojego telefonu”, aby nie było podwójnych wpisów gdy odzyskasz dane kontaktowe z iCloud, w przeciwnym razie jeśli powiesz „Zachowaj na moim telefonie”, możesz spotkać się z podwójnymi nazwami, ponieważ odzyskuje wszystkie nazwy.
 5. Po kliknięciu „Usuń z mojego telefonu” daj iPhone'owi 8 lub 8 Plus czas na usunięcie kontaktów, nie powinno to zająć zbyt długo, a zobaczysz, że telefon komórkowy działa w trybie „Wyłączanie kontaktów”, a kiedy to zrobi, powinien pokaż Ci niezaznaczoną lub niezaznaczoną listę „Kontakty”.
 6. Kliknij lub zaznacz „Kontakty” jeszcze raz, a iPhone 8 lub 8 Plus powinien zająć trochę czasu, aby załadować kontakty. Będzie miał praktycznie taki sam monit „Włączanie kontaktów” i przejdzie do następnego kroku.
 7. Sprawdź swoje kontakty, aby zobaczyć, czy tam są, i powinieneś być prawie gotowy.

Odzyskaj usunięte kontakty na Iphone By Icloud

Ludzie również czytająJak odzyskać historię połączeń iCloud

Teraz znowu jest to idealne rozwiązanie tylko wtedy, gdy możesz wykonać kopię zapasową na iCloud, ponieważ masz iPhone'a 8 lub 8 Plus, jeśli nie, lub może twoje konto iCloud jest pełne, masz jeszcze kilka opcji.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 64 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.