Kontakt

Aktualizacja iOS Usunięte zdjęcia, jak odzyskać

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

Co!! Aktualizacja iOS 11 usunęła moje zdjęcia, jak odzyskać? Czy istnieje sposób na ich odzyskanie?

Wszyscy wiemy, że nowy Aktualizacja na iOS został już wydany przez Apple. Założymy się, że niektórzy z was użytkownicy Apple zaktualizowali już swoje urządzenia mobilne. Jednak gdy próbujesz zaktualizować urządzenie mobilne, coś poszło nie tak. Zdjęcia z telefonu zostały usunięte po aktualizacji. Utrata tych cennych zdjęć może być bardzo frustrująca, ponieważ jak to mówią „obraz jest wart tysiąca słówZ powodu tej usterki, która wydarzyła się po aktualizacji iOS, naprawdę bardzo chciałbyś znaleźć sposób na odzyskanie usuniętych zdjęć po aktualizacji iOS.

Cóż, nie musisz się już martwić, ponieważ pokażemy Ci, jak odzyskać usunięte zdjęcia z urządzenia iOS po aktualizacji iOS.

CZĘŚĆ 1: Wszystko o aktualizacji iOSCZĘŚĆ 2: Pobierz i zainstaluj narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych na komputerzeCZĘŚĆ 3: Odzyskaj usunięte zdjęcia z iOS po aktualizacjiCZĘŚĆ 4: Odzyskaj usunięte zdjęcia po aktualizacji iOS za pomocą iTunes BackupCZĘŚĆ 5: Odzyskiwanie usuniętych zdjęć z urządzenia iOS za pomocą iCloudPrzewodnik wideo: Aktualizacja iOS Usunięte zdjęcia! Jak odzyskać?CZĘŚĆ 6: Wniosek

CZĘŚĆ 1: Wszystko o aktualizacji iOS

Ta nowa aktualizacja na urządzeniu Apple naprawdę pasuje każdemu. Niektóre z nowych funkcji obejmują centrum sterowania, ponieważ można je teraz dostosowywać i dostępne są opcje obejmujące szeroki zakres ustawień. Ekran blokady jest teraz scalony z jego centrum powiadomień. Siri ma bardziej naturalny głos w porównaniu do głosu podobnego do robota przed aktualizacją, a także uczy się preferencji użytkownika i synchronizuje te informacje z innymi urządzeniami Apple, które użytkownik ma. Ma również funkcję, która pozwala teraz przeciągać niektóre treści, takie jak obrazy i łącza z jednej aplikacji do drugiej, i nazywa się to funkcją przeciągania i upuszczania. Istnieją również nowe funkcje klawiatury, za pomocą których można używać klawiatury jednoręcznej i opcji „Flick”, aby móc szybko wpisywać cyfry i symbole za pomocą iPada. App Store jest teraz całkowicie ulepszony w tej nowej aktualizacji.

Jestem całkiem pewien, że większość użytkowników Apple zaktualizowała już swoje urządzenia mobilne do nowego iOS 11. Jednak niektórzy z was mogli doświadczyć utraty swoich zdjęć po aktualizacji. To musi być bardzo frustrujące z twojej strony, ponieważ zamiast odkrywać nowe funkcje wersji iOS 11, skończyłeś się martwić, jak odzyskać utracone zdjęcia z urządzeń mobilnych po aktualizacji i czy nadal można je odzyskać. Nie martw się, ponieważ pomożemy Ci odzyskać zdjęcia utracone podczas aktualizacji.

Mamy bardzo przydatne i przyjazne dla użytkownika narzędzie do odzyskiwania utraconych zdjęć po aktualizacji - FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS Narzędzie. To narzędzie z pewnością pomoże Ci odzyskać utracone zdjęcia na urządzeniu za pomocą kilku kliknięć.

Jak odzyskać usunięte zdjęciaAktualizacja iOS Usunięte zdjęcia, jak odzyskać!

CZĘŚĆ 2: Pobierz i zainstaluj narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych na komputerze

Po pierwsze, pobierz narzędzie FoneDog IOS Data Recovery Tool z naszej oficjalnej strony internetowej. To narzędzie jest kompatybilne z komputerem MAC lub Windows.

Po zakończeniu pobierania zainstaluj program na komputerze i jesteś gotowy do pracy.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

CZĘŚĆ 3: Odzyskaj usunięte zdjęcia z iOS po aktualizacji

Krok 1: Uruchom narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych i podłącz urządzenie

Po zakończeniu pobierania i instalacji narzędzia FoneDog IOS Data Recovery wystarczy go uruchomić i podłączyć urządzenie do komputera.

Połącz iOS z komputerem

Uruchom FoneDog i podłącz iPhone'a - Krok 1

Krok 2: Przeskanuj urządzenie iOS

Po zakończeniu podłączania urządzenia do komputera poczekaj, aż program go wykryje, a następnie kliknij „Rozpocznij skanowanie”. Umożliwi to programowi wyszukiwanie danych na urządzeniu z systemem iOS.

Rozpocznij skanowanie urządzenia z systemem iOS

Rozpocznij skanowanie urządzenia z systemem iOS - krok 2

Krok 3: Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte zdjęcia z urządzenia IOS

Po zakończeniu skanowania urządzenia program pozwoli teraz wyświetlić podgląd utraconych zdjęć z urządzenia z systemem iOS. Wybierz wszystkie zdjęcia, które chcesz odzyskać. Po wybraniu kliknij i kliknij „wyzdrowieć”znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu.

Przeczytaj także:
Odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a
Poprawka: zdjęcia iPhone'a zniknęły z rolki aparatu

Odzyskaj usunięte zdjęcia z urządzenia z systemem iOSOdzyskaj usunięte zdjęcia z urządzenia iOS - krok 3

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

CZĘŚĆ 4: Odzyskaj usunięte zdjęcia po aktualizacji iOS za pomocą iTunes Backup

Oto także inny sposób odzyskania utraconych zdjęć z zaktualizowanego urządzenia z systemem iOS.

1): Uruchom narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych i wybierz plik kopii zapasowej iTunes

Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić narzędzie FoneDog iOS Data Recovery i wybrać „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes" znalezione po lewej stronie ekranu.

Wybierz Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes

Wybierz Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes - (1)

2): Przeskanuj urządzenie z systemem iOS

Następnie automatycznie zobaczysz na ekranie plik kopii zapasowej iTunes. Stąd wszystko, co musisz zrobić, to wybrać plik kopii zapasowej i kliknąć „Rozpocznij skanowanie”W prawym dolnym rogu ekranu.

Wybierz iTunes BackupWybierz opcję Kopia zapasowa iTunes i rozpocznij skanowanie - (2)

3): Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte zdjęcia z urządzenia z systemem iOS

Po zakończeniu skanowania programu na ekranie zobaczysz wszystkie odzyskane zdjęcia. Będzie można wyświetlić podgląd i wybrać zdjęcia, które chcesz odzyskać. Po wybraniu zdjęć, które chcesz odzyskać, po prostu idź dalej i kliknij „wyzdrowieć”Znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu, aby zapisać je w wybranym folderze.

Odzyskaj usunięte zdjęcia z iOS

Odzyskaj usunięte zdjęcia z iTunes - (3)

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

CZĘŚĆ 5: Odzyskiwanie usuniętych zdjęć z urządzenia iOS za pomocą iCloud

Jest to również inny sposób na odzyskanie usuniętych zdjęć podczas aktualizacji z urządzenia za pomocą narzędzia FoneDog iOS Data Recovery. iCloud to w rzeczywistości najłatwiejszy sposób na odzyskanie i utworzenie kopii zapasowej plików, a także przywrócenie ich z powrotem na urządzeniu.

# 1: Uruchom FoneDog i zaloguj się za pomocą swojego konta iCloud

Uruchom narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych i „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud”Znajdujący się po lewej stronie ekranu. Następnie zaloguj się na swoje konto iCloud.

Uwaga: Upewnij się, że logujesz się na te same informacje, które masz na urządzeniu z systemem iOS.

Zaloguj się iCloud

Zaloguj się iCloud - nr 1

# 2: Wybierz plik kopii zapasowej iCloud

Po zalogowaniu się do swojego konta iCloud będziesz mógł zobaczyć wszystkie listy pliku kopii zapasowej, które utworzyłeś przed, w tym niektóre szczegóły, takie jak godzina i data, kiedy utworzono kopię zapasową. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać najnowszą. Po wybraniu tego, po prostu idź dalej i kliknij „Pobierz".

Wybierz iCloud BackupWybierz iCloud Backup - # 2

# 3: Wybierz pliki, które chcesz odzyskać

Na ekranie pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o wybranie wszystkich plików, które chcesz odzyskać. Stąd wszystko, co musisz wybrać, to odzyskać utracone zdjęcia z iOS. Następnie wybierz Media i zaznacz pola zdjęć, rolki aparatu, biblioteki zdjęć i zdjęć aplikacji. Po wybraniu tego kliknij „Dalej" kontynuować.

Wybierz plik zdjęć do skanowania

Wybierz zdjęcia do San - # 3

# 4: Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte zdjęcia po aktualizacji iOS

Po wybraniu plików można teraz wyświetlić podgląd wszystkich zdjęć z urządzenia. Stąd będziesz mógł wybrać utracone zdjęcia, które chcesz odzyskać. Po wybraniu zdjęć, po prostu kliknij „wyzdrowieć”W prawym dolnym rogu ekranu.

Odzyskaj zdjęcia iCloud po aktualizacji iOS 11

Odzyskaj usunięte zdjęcia po aktualizacji iOS - # 4

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Aktualizacja iOS Usunięte zdjęcia! Jak odzyskać?

CZĘŚĆ 6: Wniosek

Nie ma nic złego w próbowaniu nowych rzeczy dla naszych urządzeń mobilnych, ale zawsze upewnij się, że wykonujesz kopię zapasową na urządzeniach mobilnych. Możesz także wykonać kopię zapasową danych na komputerze po odzyskaniu wszystkich utraconych danych, aby w razie powtórzenia się tej sytuacji mieć przy sobie kopie zapasowe. I na szczęście mamy Odzyskiwanie danych FoneDog iOS Narzędzie, które pomoże nam odzyskać usunięte dane z naszych urządzeń mobilnych.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 76 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.