Kontakt

Jak wyeksportować zakładki Google Chrome do Safari

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2019 r

Jak importować zakładki z Chrome do Safari na Mac, iPhone i iPad?

Część 1. Jak wyeksportować zakładkę Chrome za pomocą FoneDog ToolkitPrzewodnik wideo: Jak wyeksportować zakładki Chrome lub odzyskać usunięte zakładki?Część 2. Automatycznie eksportuj swoje zakładki z Google Chrome do SafariCzęść 3. Ręcznie wyeksportuj swoje zakładki z Google ChromeCzęść 4. Jak zaimportować plik HTML zakładek Google Chrome w przeglądarce SafariCzęść 5. Jak zsynchronizować zakładki Google Chrome z iPadem lub iPhonem

Część 1. Jak wyeksportować zakładkę Chrome za pomocą FoneDog Toolkit

Jeśli wykonałeś już powyższe wytyczne i omyłkowo usunąłeś je z urządzenia z systemem iOS, nie musisz się o nic martwić, ponieważ istnieje skuteczny sposób na odzyskanie zakładek z urządzenia z systemem iOS. Dzieje się tak za pomocą niesamowitego narzędzia, jakim jest FoneDog Toolkit - oprogramowanie do odzyskiwania danych iOS.

Zestaw narzędzi FoneDog - iOS Odzyskiwanie danych oprogramowanie może pomóc w odzyskaniu zagubionych lub usuniętych zakładek z urządzenia z systemem iOS. Ten program nie tylko pomaga odzyskać zakładki, ale może także odzyskać utracone lub usunięte dane, takie jak kontakty, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, zdjęcia, filmy i inne. Pomoże Ci je odzyskać na trzy proste sposoby.

Korzystają one z pliku kopii zapasowej iCloud, pliku kopii zapasowej iTunes, a także można je odzyskać bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS, nawet bez kopii zapasowej. FoneDog Toolkit - oprogramowanie do odzyskiwania danych iOS jest kompatybilne z dowolnym urządzeniem iOS, w tym z nowymi modelami, takimi jak iPhone X, iPhone 8 Plus i iPhone 8. Może także obsługiwać dowolną wersję iOS, w tym nową wersję iOS 11.

FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery Tool jest bardzo bezpieczny w użyciu, ponieważ nie zastąpi żadnych danych z urządzenia z systemem iOS i tylko Ty będziesz mieć dostęp do swoich danych, a to zapewni Ci najwyższy wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu danych z twoje urządzenie iOS. Istnieją trzy sposoby przywracania zakładek z urządzenia z systemem iOS Oto krok po kroku sposób odzyskiwania zakładek z urządzenia z systemem iOS.

Metoda 1: Odzyskaj usunięte zakładki bezpośrednio z urządzenia iOS bez kopii zapasowej

Krok 1: Uruchom FoneDog - iOS Data Recovery i podłącz swoje urządzenie iOS do komputera

Pobierz narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych z naszej oficjalnej strony internetowej i zainstaluj je na swoim komputerze. Po zainstalowaniu narzędzia FoneDog iOS do odzyskiwania danych podłącz urządzenie z systemem iOS za pomocą kabla USB, a następnie wybierz opcję „Odzyskaj z urządzenia z systemem iOS”.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Podłącz urządzenie iOS

UWAGA: Zanim będziesz mógł uruchomić FoneDog iOS Data Recovery Tool na swoim komputerze, musisz upewnić się, że masz najnowszą wersję iTunes. Nie otwieraj iTunes podczas korzystania z FoneDog iOS Data Recovery Tool, aby uniknąć automatycznej synchronizacji. Możesz także wyłączyć automatyczną synchronizację z iTunes.

Krok 2: Przeskanuj urządzenie iOS

Pozwól FoneDog iOS Data Recovery Tool skanować dane z urządzenia iOS, klikając „Rozpocznij skanowanie”. Po kliknięciu przycisku „Rozpocznij skanowanie” proces rozpocznie się. Poczekaj, aż FoneDog iOS Data Recovery Tool zakończy proces.

połączony

Krok 3: Wybierz i wyświetl podgląd zakładek

Po zakończeniu procesu skanowania narzędzie FoneDog iOS Data Recovery Tool wyświetli listę plików znajdujących się po lewej stronie ekranu. Stamtąd wystarczy wybrać „Zakładki Safari” i „Historia Safari”, aby odzyskać zakładki, a także historię Safari, jeśli chcesz. Wyświetl podgląd wszystkich zakładek, a następnie zaznacz wszystkie elementy, które chcesz odzyskać.

Wyniki skanowania IOS

Krok 4: Odzyskaj zakładki Safari z urządzenia iPhone

Po potwierdzeniu wybranych elementów z listy FoneDog iOS Data Recovery Tool pokazał Ci, a następnie po prostu kliknij przycisk „Odzyskaj”.

Poczekaj, aż narzędzie FoneDog iOS Data Recovery Tool odzyskuje usunięte zakładki z urządzenia z systemem iOS. Wszystkie odzyskane elementy zostaną zapisane na komputerze w wyznaczonym folderze.

Odzyskaj usunięte Salari Bookmark Ios

Ludzie również czytająTop 3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości tekstowych na iPhonieRysowanie linii w iPhonie XS vs. XS Max vs. XR Battle

Metoda 2: Odzyskaj usunięte zakładki z urządzenia iOS za pomocą pliku kopii zapasowej iTunes

Jeśli udało się wykonać kopię zapasową danych z urządzenia z systemem iOS za pomocą Kopii zapasowej iTunes, możesz wykonać następujące czynności.

1: Podłącz urządzenie iOS i wybierz opcję

Podłącz swoje urządzenie iOS do swojego, a następnie z podanych opcji przejdź dalej i wybierz „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes”.

Podłącz urządzenie iOS

2: Wybierz plik kopii zapasowej i skanuj

Gdy narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych wykryje urządzenie z systemem iOS i już wybierzesz opcję, wyświetli się lista plików kopii zapasowej z iTunes.
Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać plik kopii zapasowej z listy wyświetlanej na ekranie. Po wybraniu pliku kopii zapasowej kliknij przycisk „Rozpocznij skanowanie”. FoneDog iOS Data Recovery Tool skanuje następnie wszystkie dane z iTunes.

Wybierz Itunes Backup

3: Wyświetl podgląd i odzyskaj zakładki

Gdy FoneDog iOS Data Recovery zakończy skanowanie pliku kopii zapasowej iTunes, zobaczysz listę plików w lewej części ekranu. Następnie przejdź dalej i wybierz „Safari Zakładki".

Po wybraniu tej opcji możesz przejść do podglądu zakładek po prawej stronie ekranu. Po wybraniu zakładek, które chcesz pobrać, i potwierdzeniu, po prostu kliknij przycisk „wyzdrowieć”w prawym dolnym rogu ekranu.

Odzyskaj usunięte Salari Dodaj do ulubionych Itunes

Metoda 3: Przywróć usunięte zakładki z urządzenia iOS za pomocą pliku kopii zapasowej iCloud

Z tej metody można skorzystać, jeśli można wykonać kopię zapasową danych przy użyciu konta iCloud na urządzeniu z systemem iOS.

# 1: Uruchom i zaloguj się do iCloud

Uruchom narzędzie FoneDog iOS do odzyskiwania danych na komputerze, a następnie wybierz trzecią opcję „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud". Następnie FoneDog iOS Data Recovery Tool poprosi Cię o zalogowanie się do iCloud. Wystarczy, że podasz swój identyfikator Apple ID i hasło.

Zaloguj się Icloud

# 2: Wybierz plik kopii zapasowej zakładek Chrome

Po pomyślnym zalogowaniu się do konta narzędzie FoneDog iOS Data Recovery Tool wyświetli listę plików kopii zapasowej iCloud. Możesz wybrać z listy według daty i godziny utworzenia kopii zapasowej.

Wybierz typ pliku Icloud

# 3: Zezwalaj na skanowanie

Po wybraniu pliku kopii zapasowej, którego chcesz użyć, po prostu kliknij przycisk „Pobierz” obok niego. Następnie program wyświetli listę plików obsługiwanych przez FoneDog. Z listy wybierz opcję „Zakładki Safari”, a następnie kliknij przycisk „Dalej”. Następnie program rozpocznie skanowanie danych z pliku kopii zapasowej iCloud.

Wybierz Icloud Backup

# 4: Podgląd i odzyskiwanie zakładek z pliku kopii zapasowej iCloud

Po pomyślnym zeskanowaniu danych przez program możesz przejść do ich podglądu jeden po drugim i zaznaczyć elementy, które chcesz odzyskać. Potwierdź wybrane elementy, a następnie kliknij przycisk „Odzyskaj”, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Po zakończeniu wszystkie odzyskane elementy zostaną zapisane na komputerze.

Odzyskaj usuniętą historię Salari Icloud

Przede wszystkim wspomniany proces eksportowania zakładek z Google Chrom do Safari jest łatwy, ale ich utrata jest strasznym uczuciem. Właśnie dlatego mamy FoneDog iOS Data Recovery Tool, abyś mógł używać i odzyskiwać dane z dowolnego urządzenia iOS w najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy możliwy sposób.

Przewodnik wideo: Jak wyeksportować zakładki Chrome lub odzyskać usunięte zakładki?

Jeśli używasz Google Chrome jako domyślna przeglądarka na komputerze Mac lub iPhonie lub iPadzie, założymy się, że niektórzy z was chcieliby wyeksportować zakładki Google Chrome do Safari, ponieważ Safari jest domyślną przeglądarką na iPhonie lub iPadzie, a także na komputerze Mac .

Dlaczego ludzie to robią? Po prostu dlatego, że Safari jest najlepszą przeglądarką dla dowolnego produktu Apple, ponieważ można z niej szybciej korzystać. Jest także wydajny, a strony internetowe reagują bardziej na korzystanie z tej przeglądarki dla każdego użytkownika komputera Mac, iPhone'a lub iPada. W przeglądarce Safari możesz faktycznie skorzystać z jej przydatnych narzędzi, aby móc udostępniać swoje treści. Wiemy, że większość użytkowników Apple'a chce eksportować lub importować swoje zakładki z przeglądarki Google Chrome do przeglądarki Safari.

Sam dźwięk wydaje się niemożliwy, prawda? Cóż, więc naprawdę się mylisz. Istnieją sposoby na przeniesienie zakładek z przeglądarki Google Chrome do przeglądarki Safari na komputerze Mac, telefonie iPhone i iPadzie. Oto kilka sposobów na wyeksportowanie zakładek z Google Chrome do przeglądarki Safari.

Część 2. Automatycznie eksportuj swoje zakładki z Google Chrome do Safari

Automatycznie eksportuj swoje BookMarks z Google Chrome do Safari

 1. Jeśli domyślną przeglądarką, której używasz, jest Google Chrome, to przy pierwszym uruchomieniu Safari na komputerze Mac zobaczysz powiadomienie znajdujące się na dole „Ulubionych” lub „Najlepszych witryn” i to zapyta Cię, czy chcesz zachować zaimportowane zakładki i historię.
 2. Będziesz mógł zobaczyć te opcje na ekranie komputera: „Zachowaj” - jeśli chcesz zachować zaimportowane zakładki i historię;
  „Don't Keep” - jeśli nie chcesz przechowywać żadnych zakładek i historii w przeglądarce Google Chrome. Stąd wszystko, co musisz wybrać, to „Trzymać”, aby móc zsynchronizować zakładki Google Chrome z przeglądarką Safari.
 3. Jeśli później zdecydujesz się po prostu przenieść swoje zakładki z Google Chrome do przeglądarki Safari, możesz po prostu wrócić do „Ulubionych lub najpopularniejszych witryn”, aby przenieść swoje zakładki i historię z Google Chrome do przeglądarki Safari przeglądarka. Możesz to zrobić w dowolnym momencie.
 4. Aby zlokalizować „Ulubione i najlepsze witryny”, wykonaj następujące czynności: Wybierz Zakładki> Kliknij Pokaż ulubione i najlepsze witryny.

Eksportuj zakładki z Chrome

Wyeksportuj BookMarks z Google Chrome do Safari

Część 3. Ręcznie wyeksportuj swoje zakładki z Google Chrome

Eksportuj swoje zakładki z Google Chrome ręcznie

Krok 1: Przejdź do „Pliku” i nbsp, a następnie do „Importuj z”, a następnie wybierz „Google Chrome”. Następnie możesz po prostu wybrać zakładki, które chcesz przenieść do przeglądarki Safari. Możesz to zrobić w dowolnym momencie po uruchomieniu przeglądarki Safari w dowolnym momencie, nawet jeśli zaimportowałeś już niektóre elementy.

Krok 2: Możesz również importować pliki eksportowane z Google Chrome. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać „Wybierz plik”, a następnie „Importuj z”, a następnie „Zaznaczyć plik HTML”, a następnie wybrać pliki, które chcesz zaimportować lub wyeksportować.

Po pomyślnym zaimportowaniu wszystkich plików, które chcesz zaimportować, zostaną one wyświetlone na dole paska bocznego. Nazwa folderu zwykle zaczyna się od nazwy pliku „Zaimportowano”, która kończy się datą zaimportowania plików.

Importuj zakładki z Chrome do Safari

Eksportuj ręcznie swoje zakładki z Google Chrome

Część 4. Jak zaimportować plik HTML zakładek Google Chrome w przeglądarce Safari

W tej części pokażemy Ci krok po kroku, w jaki sposób możesz przenieść plik HTML Google Chrome do przeglądarki Safari. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wyeksportować plik HTML zakładki z przeglądarki Google Chrome, a następnie zaimportować wyeksportowany plik do przeglądarki Safari. Poniżej znajdują się wytyczne.

Rozwiązanie 1: Wyeksportuj swoje zakładki w Google Chrome

 1. W prawym górnym rogu strony Google Chrome przejdź dalej i kliknij menu Chrome.
 2. Następnie wybierz „Zakładki” i „Menedżer zakładek”
 3. Następnie przejdź do menedżera menu i wybierz „Organizuj”
 4. Następnie wybierz „Eksportuj zakładki do pliku HTML”
 5. Na koniec wybierz ścieżkę wyjściową wyeksportowanego pliku HTML zakładek.

Rozwiązanie 2: Zaimportuj plik HTML zakładek Google Chrome do Safari

 1. Uruchom przeglądarkę Safari na komputerze Mac.
 2. Śmiało, dotknij „Plik”, a następnie „Importuj z”, a następnie wybierz Plik zakładek HTML.
 3. Wybierz plik HTML z pulpitu.
 4. Wybierz „Importuj” z listy wyświetlanej na ekranie.
 5. Po zaimportowaniu zakładek wszystkie będą widoczne na dole paska bocznego w nowym folderze.

Część 5. Jak zsynchronizować zakładki Google Chrome z iPadem lub iPhonem

Po zaimportowaniu zakładek z przeglądarki Google Chrome do przeglądarki Safari na komputerze Mac łatwiej będzie zsynchronizować je z urządzeniami iPad lub iPhone. Poniżej znajdują się wskazówki, które możesz wykonać, aby zsynchronizować zakładki Google Chrome z urządzeniem iPad lub iPhone.

Rozwiązanie 1: Zsynchronizuj zakładki za pomocą iCloud

 1. Uruchom Preferencje systemowe.
 2. Następnie przejdź do iCloud, a następnie wybierz Safari.
 3. Po zakończeniu wszystkie zakładki zostaną zsynchronizowane z iCloud, abyś mógł udostępnić je swoim urządzeniom iPhone lub iPad.

Synchronizuj zakładki przez Icloud

Synchronizuj zakładki przy użyciu konta iCloud - Rozwiązanie 1

Rozwiązanie 2: Zsynchronizuj zakładki za pomocą iTunes

 1. Śmiało i podłącz urządzenie iPad lub iPhone do komputera za pomocą kabla USB.
 2. Otwórz iTunes na komputerze Mac.
 3. Przejdź do „urządzenia”, a następnie wybierz „informacje”.
 4. Następnie wybierz „Synchronizuj zakładki z Safari”, a następnie wybierz „zastosować"wykres.

Synchronizuj zakładki za pośrednictwem Itunes

Zsynchronizuj zakładki za pomocą oprogramowania iTunes - Rozwiązanie2

UWAGA: Jeśli używasz komputera Mac z wersją systemu OS X Mavericks 10.9 lub nowszą wersją, będziesz mógł synchronizować tylko swoje kontakty i kalendarze w iTunes.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 71 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.