Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Odkrycie 2020: Jak wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iPhone'a?

Autorstwa: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2019 r

„Naprawdę uwielbiam podróżować. Daje mi to poczucie szczęścia i jestem pod wrażeniem każdego widoku, z jakim się spotykam. Używam mojego iPhone'a do robienia wielu zdjęć podczas podróży. Teraz przez pomyłkę usunąłem niektóre z moich zdjęć i to frustrujące. Chcę wypakuj zdjęcie z kopii zapasowej iPhone'a. Jak mam to zrobic?"

To naprawdę smutna rzecz, ale nie ma problemu, powiemy ci, jak wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iPhone'a.

Część 1. Kilka rzeczy na temat wyodrębniania zdjęć z iPhone BackupCzęść 2. Najłatwiejszy sposób na wyodrębnianie zdjęć z kopii zapasowej iPhone'aCzęść 3. Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić zdjęcie z kopii zapasowej iPhone'aCzęść 4. Wniosek

Część 1. Kilka rzeczy na temat wyodrębniania zdjęć z iPhone Backup

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a, możesz być świadomy faktu, że iTunes automatycznie tworzy kopię zapasową twoich plików za każdym razem, gdy synchronizujesz urządzenie z aplikacją iTunes komputera. Gdy omyłkowo usuniesz pliki z iPhone'a, możesz je przywrócić za pomocą pliku kopii zapasowej. Jest to bardzo ważna funkcja, którą Apple stworzył dla swoich użytkowników.

Oto kolejny ważny fakt. Po wyodrębnieniu kopii zapasowej iPhone'a, a następnie przywróceniu jej na urządzeniu Apple, wszystkie dane, które aktualnie istnieją na urządzeniu Apple (w tym przypadku na iPhonie) zostaną usunięte. Zostanie zastąpiony przywróconymi danymi kopii zapasowej. Plik kopii zapasowej również nie może być odczytany ani udostępniony przez nikogo. To znaczy, chyba że przywróciłeś kopię zapasową na urządzenie Apple (np. IPhone).

Ale co, jeśli chcesz zachować swoje dane na iPhonie? Ponadto chcesz przywrócić dane z pliku kopii zapasowej. Jest jeden sposób, aby to zrobić.

Podobne artykuły:

Zacznijmy wyodrębniać zdjęcia z kopii zapasowej iPhone'a dzięki przewodnikowi zaktualizowanemu w 2019 roku poniżej.

Część 2. Najłatwiejszy sposób na wyodrębnianie zdjęć z kopii zapasowej iPhone'a

Jeśli chcesz, możesz wyodrębnić zdjęcie z kopii zapasowej iPhone'a. Możesz to zrobić w prosty sposób za pomocą określonego narzędzia. Narzędziem, którego możesz użyć do przywrócenia zdjęć z kopii zapasowej iPhone'a jest FoneDog's iOS Data Backup & Restore narzędzie. Wspomniane narzędzie ma następujące funkcje i zalety:

 • 01 - jest w 100% bezpieczny. Z FoneDog Toolkit nie dostaniesz żadnych wirusów ani złośliwego oprogramowania.
 • 02 - Funkcja iPhone Restore nie zastąpi żadnych danych. W ten sposób Twoje dane są bezpieczne i nie zostaną utracone w wyniku procesów obsługiwanych przez narzędzie.
 • 03 - Podczas procesu przywracania nie dochodzi do utraty danych na żadnym używanym urządzeniu.
 • 04 - Pozwala wykonać kopię zapasową dowolnego pliku (a nawet całego urządzenia z systemem iOS) na komputerze.
 • 05 - Daje możliwość podglądu elementów, które chcesz wykonać kopię zapasową lub przywrócić. Masz kontrolę nad tymi przedmiotami.
 • 06 - Możesz natychmiast przywrócić wybrane pliki z określonej kopii zapasowej na urządzenie.
 • 07 - Możesz także przywrócić określone pliki z kopii zapasowej na sam komputer.
 • 08 - Otrzymujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, nawet po jego użyciu, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.
 • 09 - Przed zakupem otrzymasz bezpłatną wersję próbną narzędzia. W ten sposób nie musisz wydawać pieniędzy przed użyciem narzędzia. Możesz sprawdzić wszystkie funkcje bez konieczności wcześniejszej zapłaty.

Oto jak krok po kroku korzystać z narzędzia FoneDog do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych iOS.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Zainstaluj oprogramowanie i podłącz urządzenie iOS

 • Podłącz iPhone'a do komputera. Zrób to za pomocą złącza USB. Jest on dostarczany z iPhone'em po jego zakupie.
 • Zainstaluj FoneDog Toolkit - iOS Toolkit na swoim komputerze. Narzędzie to obsługuje zarówno komputery Mac, jak i komputery z systemem Windows.
 • Otwórz FoneDog Toolkit - iOS Toolkit na swoim urządzeniu. Wspomniane narzędzie rozpozna iPhone'a podłączonego do komputera.
 • Spójrz na główny interfejs.
 • Wybierz iOS Data Backup & Restore.
 • Następnie wybierz iOS Data Restore.
Przywracania kopii zapasowej

Krok 2. Wybierz plik kopii zapasowej

Po kliknięciu Przywracania danych iOS, FoneDog Toolkit wyświetli wszystkie posiadane kopie zapasowe. Zobaczysz nazwę, wersję iOS, najnowsze dane kopii zapasowej, numer seryjny i rozmiar kopii zapasowej.

Wybierz plik kopii zapasowej, którego podgląd chcesz wyświetlić.

Wyświetl kopie zapasowe

Krok 3. Skanowanie plików kopii zapasowej.

Naciśnij przycisk Wyświetl teraz, aby wyświetlić podgląd wybranej kopii zapasowej. FoneDog rozpocznie skanowanie kopii zapasowej, aby sprawdzić zawarte w niej pliki. Zostanie wyświetlony postęp procesu skanowania.

Możesz albo nacisnąć przycisk Pause, aby wstrzymać proces. Możesz też kliknąć przycisk Zatrzymaj, aby zakończyć cały proces skanowania.

Po zakończeniu procesu skanowania pliki zawarte w wybranej kopii zapasowej zostaną wyświetlone. Możesz wyświetlić podgląd wszystkich plików w nim zawartych. Z lewej strony ekranu będą wyświetlane różne kategorie lub klasyfikacje.

Wybierz konkretną klasyfikację. Jeśli chcesz przywrócić zdjęcia, wybierz Zdjęcia aplikacji lub Rolka z aparatu lub inną klasyfikację związaną z obrazem.

Skanowanie kopii zapasowej

Krok 4. Przywróć pliki do iDevice lub komputera

Wybierz pliki, które chcesz przywrócić z określonej klasyfikacji. Możesz także wyświetlić podgląd każdego z nich.

Kliknij Przywróć na urządzeniu, aby przywrócić pliki na urządzenie Apple (w tym przypadku na iPhone'a). Lub możesz kliknąć Przywróć na PC, aby przywrócić wybrane pliki na urządzenie Mac lub PC z systemem Windows.

Przywróć pliki z kopii zapasowej

Teraz są to kroki, które możesz wykonać, aby przywrócić zdjęcia z plików kopii zapasowej. Możesz także przywrócić inne typy plików (np. Obrazy, filmy, kontakty, wiadomości, notatki), jeśli chcesz z tych kopii zapasowych, korzystając z narzędzia FoneDog do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych iOS.

Część 3. Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić zdjęcie z kopii zapasowej iPhone'a

Ludzie również czytająJak wykonać kopię zapasową muzyki na iCloud? iPhone nie będzie tworzył kopii zapasowej na iCloud? Oto jak to naprawić!

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 4. Wniosek

Zdjęcia są wielką częścią naszego życia, choć miało to miejsce w 2019 roku. Daje nam możliwość przeżywania wyjątkowych chwil i pozwala nam wspominać przeszłość. Przynosi nam zarówno smutek, jak i radość. Dlatego musimy dbać o nasze zdjęcia.

Czasami jednak omyłkowo usuwasz zdjęcia z urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to iPhone, smartfon z Androidem czy iPad. Może to być bardzo frustrujące, szczególnie jeśli zdjęcia są ważne.

Jeśli masz iPhone'a i usunąłeś zdjęcia z iPhone'a, masz szczęście. Są kopie zapasowe twoich plików, ponieważ Apple stworzył tę funkcję do ważnych celów. Dzięki temu zdjęcia iPhone'a można nadal przywrócić za pomocą tej kopii zapasowej.

Jak Ty to robisz? Cóż, za pomocą narzędzia FoneDog do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych iOS. Wspomniane narzędzie ma wiele zalet i funkcji. Może wykonać kopię zapasową danych za pomocą kilku kliknięć. Ale co najważniejsze, może przywracać pliki z kopii zapasowych bez usuwania danych z urządzeń.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych na komputerze i selektywnie przywróć dane iOS z kopii zapasowych.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 86 oceny)

Logo iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych na komputerze i selektywnie przywróć dane iOS z kopii zapasowych.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.