Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Prosty przewodnik na temat odzyskiwania skasowanych plików Windows 10

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2020 r

Masz usunięte pliki na komputerze z systemem Windows 10? Czy chcesz wiedzieć, jak odzyskać usunięte pliki z komputera z systemem Windows 10, a następnie w tym poście pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odzyskać usunięte pliki z komputera z systemem Windows 10.

Pliki, które mamy na naszym komputerze z systemem Windows 10 są uważane za jeden z ważnych danych, które w nim przechowujemy. Utrata tych plików może być bardzo ważna, a jednocześnie może być naprawdę frustrująca i niszcząca. Szczególnie, jeśli te pliki są najważniejszymi plikami.

Cóż, jeśli masz jakieś pliki, które chcesz odzyskać, masz szczęście, ponieważ pokażemy Ci w tym artykule kilka sposobów na jak odzyskać usunięte pliki z komputera z systemem Windows 10. Więc śmiało i czytaj to do końca.

Część 1: Jak odzyskać usunięte pliki Windows 10 za pomocą odzyskiwania danychKrótki przewodnik na temat odzyskiwania skasowanych plików w systemie Windows 10 z funkcją odzyskiwania danychCzęść 2: Trzy inne sposoby odzyskiwania skasowanych plików Windows 10Część 3: Wniosek

Część 1: Jak odzyskać usunięte pliki Windows 10 za pomocą odzyskiwania danych

Jednym z najlepszych sposobów na odzyskanie usuniętych plików jest użycie komputera z systemem Windows 10 przy użyciu najbardziej zaawansowanego oprogramowania. Najbardziej polecanym przez wielu użytkowników systemu Windows 10 oprogramowaniem do odzyskiwania danych jest Odzyskiwanie danych FoneDog oprogramowanie.

Oprogramowanie FoneDog Data Recovery ma możliwość odzyskania usuniętych plików na komputerze, takich jak zdjęcia, filmy, pliki audio, dokumenty, wiadomości e-mail i inne. Można go odzyskać z komputera PC lub Mac z systemem Windows. Można go również odzyskać z zewnętrznych dysków, takich jak dysk flash, dysk twardy i karta pamięci. To oprogramowanie jest również bezpieczne i łatwe w użyciu.

A dzięki temu oto, jak korzystać z oprogramowania FoneDog Data Recovery na komputerze z systemem Windows 10.

Krótki przewodnik na temat odzyskiwania skasowanych plików w systemie Windows 10 z funkcją odzyskiwania danych

Użycie FoneDog Data Recovery do odzyskania usuniętych plików na komputerze z systemem Windows 10 jest raczej proste i szybkie, aby ci pomóc. Zobaczmy, jak działać w szczegółach:

  1. Po pobraniu FoneDog Data Recovery wybierz typ danych i urządzenie danych.
  2. Przeskanuj wszystkie dane na komputerze z systemem Windows 10.
  3. Później zlokalizuj pliki i wyświetl podgląd danych, które chcesz odzyskać.
  4. Na koniec kliknij przycisk „Odzyskaj” i poczekaj na proces.

Krok 1: Wybierz typ danych i lokalizację

Po uzyskaniu FoneDog Data Recovery i zainstalowaniu go na komputerze z systemem Windows, otwórz program. Spowoduje to przejście bezpośrednio do jego strony głównej. Stamtąd możesz zobaczyć listę typów danych, które to oprogramowanie może odzyskać. Wybierz więc z tymi typami, nad którymi chcesz pracować. Możesz również wybrać lokalizację w systemie Windows 10, w której chcesz odzyskać usunięte pliki.
Wybierz typ danych i lokalizację

Krok 2: Przeskanuj komputer z systemem Windows

Następnie wykonaj skanowanie na komputerze z systemem Windows 10. Po prostu kliknij przycisk Skanuj, a program pokaże Ci różne sposoby skanowania komputera. Możesz wybrać proces szybkiego skanowania lub głębokiego skanowania. Jeśli jednak chcesz wybrać proces głębokiego skanowania, musisz cierpliwie czekać na zakończenie procesu, ponieważ jego ukończenie może potrwać dłużej.
Przeskanuj komputer z systemem Windows

Krok 3: Wyświetl podgląd danych

A gdy proces skanowania już się zakończy, możesz teraz wyświetlić podgląd tych danych. Możesz także wybrać usunięte pliki, które chcesz odzyskać, zaznaczając je znacznikiem wyboru. Lub jeśli chcesz wyszukać określony plik, możesz zamiast tego użyć paska wyszukiwania.
Przejrzyj swoje dane

Krok 4: Odzyskaj usunięte pliki Windows 10

Po wybraniu wszystkich plików, które chcesz odzyskać, możesz teraz przejść do przodu i kliknąć przycisk Odzyskaj. Następnie oprogramowanie FoneDog Data Recovery rozpocznie odzyskiwanie usuniętych plików z komputera z systemem Windows 10.
Odzyskaj usunięte pliki Windows 10

Część 2: Trzy inne sposoby odzyskiwania skasowanych plików Windows 10

Oprócz pierwszej metody odzyskiwania skasowanych plików na komputerze z systemem Windows 10, oto kilka innych sposobów odzyskiwania skasowanych plików.

Rozwiązanie nr 1: Użyj Kosza w systemie Windows 10

Najłatwiejszym sposobem odzyskania usuniętych plików jest użycie systemu Windows 10. Jeśli usuniesz niektóre pliki z komputera, zostaną one automatycznie przekierowane do kosza. Te pliki, które masz w koszu, mogą być nadal przywrócone, ponieważ nadal tam są.

Musisz więc przejść do Kosza, a następnie wybrać plik, który chcesz odzyskać. Stamtąd możesz przywrócić ten plik. Jeśli jednak plik, który chcesz odzyskać, nie znajduje się już w koszu, możesz skorzystać z oprogramowania FoneDog Data Recovery.

Rozwiązanie nr 2: Używanie kopii zapasowej systemu Windows 10

Jeśli w przypadku, gdy nie możesz znaleźć pliku w koszu z recyklingu, istnieje inny sposób na odzyskanie usuniętych plików w systemie Windows 10.

Krok 1: Przejdź dalej i kliknij przycisk Start, a następnie uruchom menu Windows.

Krok 2: Stamtąd, przewiń w dół i poszukaj sekcji Windows. Następnie uruchom w Panelu sterowania.

Krok 3: Stamtąd możesz iść dalej i kliknąć Kopia zapasowa i przywracanie.

Krok 4: Następnie przejdź do opcji Przywróć, a następnie wybierz opcję Przywróć moje pliki.

UWAGA: jeśli zamierzasz użyć tej metody, musisz upewnić się, że utworzono kopię zapasową plików przed usunięciem.

Rozwiązanie nr 3: Korzystanie z poprzednich wersji

Poprzednia wersja na komputerze z systemem Windows 10 jest również znana jako kopie w tle plików, które zostały wcześniej utworzone. Jeśli więc zdarzy się, że masz kopię zapasową na komputerze z systemem Windows 10, możesz skorzystać z tej metody. Ta metoda jest znana jako jeden z najbardziej skutecznych sposobów odzyskiwania skasowanych plików w systemie Windows 10, ponieważ może również zapewnić wysoki wskaźnik powodzenia.

Krok 1: Kontynuuj i uruchom Eksploratora plików i poszukaj pliku z usuniętymi plikami.

Krok 2: Następnie przejdź do folderu prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij opcję Przywróć poprzednie wersje z menu podręcznego.

Krok 3: Następnie zobaczysz listę dostępnych wersji. Stąd możesz wybrać ten, który chcesz. A następnie kliknij przycisk Przywróć.

Odzyskiwanie danych Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty, pliki audio i inne pliki. Odzyskaj usunięte dane z komputera (w tym Kosza) i dysków twardych. Odzyskaj dane o stratach spowodowane wypadkiem na dysku, awarią systemu operacyjnego i innymi przyczynami. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog

Część 3: Wniosek

Jak widać, istnieje wiele sposobów odzyskiwania skasowanych plików w systemie Windows 10. Możesz wypróbować rozwiązania, o których wspomnieliśmy powyżej. Ale aby mieć pewność, że będziesz w stanie odzyskać usunięte dane, przejdź do oprogramowania FoneDog Data Recovery.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.8 / 5 (na podstawie 95 oceny)

Logo odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych

FoneDog Data Recovery odzyskuje usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, e-maile i inne dane z systemu Windows, komputera Mac, dysku twardego, karty pamięci, dysku flash itp.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.