Kontakt

Jak możemy odzyskać zdjęcia z pamięci wewnętrznej Androida

Autorstwa Gina Barrow, ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2019 r

Czy są jakieś inne dobre narzędzia do odzyskiwania, które mogą odzyskać zdjęcia bezpośrednio z pamięci wewnętrznej? Te zdjęcia zapisałem na wewnętrznej pamięci Androida. Próbowałem użyć programów do odzyskiwania danych Androida, ale można je odzyskać tylko z karty SD.

Usunąłem zdjęcia z mojego Samsung Telefon S8, który na początku myślałem, że nie jest ważny. Wczoraj mój przyjaciel zadzwonił i poprosił mnie o przesłanie mu tych zdjęć, ponieważ potrzebował ich do ważnego projektu.

Część 1. Jak działa pamięć wewnętrzna Androida?Część 2. Jak przywrócić zdjęcia z pamięci wewnętrznej AndroidaCzęść 3. Porady bonusowe: Jak uniknąć utraty danych na urządzeniach z AndroidemCzęść 4. Przewodnik wideo: Jak odzyskać zdjęcia z pamięci wewnętrznej

Część 1. Jak działa pamięć wewnętrzna Androida?

Pamięć wewnętrzna systemu Android to pamięć urządzenia przechowująca system operacyjny oraz domyślne aplikacje systemowe i dane użytkownika. Zakres pamięci wewnętrznej wynosi od 4 do 32 GB lub więcej, w zależności od marki i konfiguracji urządzenia. Jeśli masz większe urządzenie pamięci wewnętrznej, możesz mieć więcej aplikacji, które mogą się zmieścić. Domyślnie wszystkie aplikacje zainstalowane i pobrane są zapisywane w pamięci wewnętrznej telefonu.

Aplikacje można następnie przenieść na kartę SD, kiedy tylko chcesz. Zwykle aplikacje przechowywane w Pamięć wewnętrzna systemu Android mogą być aktualizowane automatycznie, podczas gdy te zapisane na karcie SD lub w pamięci zewnętrznej muszą być wykonane ręcznie. Urządzenia mobilne, takie jak Samsung, zwykle wykorzystują zarówno magazyny wewnętrzne, jak i zewnętrzne, aby osiągnąć optymalną prędkość i wydajność.

Karta SD

Część 2. Jak przywrócić zdjęcia z pamięci wewnętrznej Androida

Odzyskiwanie pamięci wewnętrznej Androida jest prawie podobne do odzyskiwania z karty SD. Aby skutecznie odzyskać zdjęcia, musisz jednak użyć programów do odzyskiwania innych firm. Odzyskiwanie danych FoneDog Android to profesjonalny program do odzyskiwania, który skutecznie odzyskuje wszelkiego rodzaju pliki obsługiwane przez pamięć wewnętrzną Androida. Możesz łatwo odzyskać pliki, takie jak: Grafika, Filmy, dokumenty, Wiadomości, muzyka, Kontakt i wiele więcej.

Odzyskiwanie danych FoneDog Android mogą odzyskiwania skasowanych zdjęć z urządzeń zrootowanych i niezrootowanych, a także uszkodzonych telefonów z Androidem. FoneDog Android Data Recovery ma jeden z najwyższych wskaźników odzyskiwania na rynku i jest popularny wśród wszystkich użytkowników Androida. Przed użyciem FoneDog Android Data Recovery, upewnij się, że masz wszystkie wymagane wymagania.

 1. Działający komputer (kompatybilny z Windows i Mac)
 2. kabel USB
 3. Źródło baterii (upewnij się, że masz co najmniej 50% baterii do odzyskania lub podłącz urządzenie do źródła zasilania)

Ostrzeżenie:

Przestań używać telefonu, gdy zrozumiesz, że Twoje zdjęcia zniknęły, lub przestań zapisywać nowe zdjęcia na urządzeniu, którego dotyczy problem, lub w pamięci wewnętrznej.

Gdy powyższe wymagania są gotowe i dostarczone, możesz teraz rozpocząć odzyskiwanie zdjęć z pamięci wewnętrznej Androida. Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem, aby odzyskać usunięte zdjęcia w ciągu kilku minut.

Krok 1. Pobierz i uruchom FoneDog Android Data Recovery

Na komputerze uruchom FoneDog Android Data Recovery lub możesz pobrać go najpierw online lub klikając na to link.

Po zakończeniu pobierania możesz postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować oprogramowanie. Po instalacji uruchom program i kliknij Odzyskiwanie danych.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Połącz Androida z komputerem

Krok 2. Podłącz telefon z Androidem do komputera

Za pomocą kabla USB podłącz telefon komórkowy do komputera. Upewnij się, że debugowanie USB jest już włączone na telefonie z Androidem, w przeciwnym razie możesz to zrobić przez

 1. Przechodzę do ustawień
 2. Przewiń w dół i znajdź Informacje o telefonie
 3. Stuknij Numer kompilacji siedem razy (7), gdy go znajdziesz.
 4. Wróć do Ustawień
 5. Znajdź i stuknij pozycję Opcje programisty i włącz ją
 6. Zaznacz pole Włącz opcję debugowania USB.

W przypadku systemu Android w wersji 4.2 i nowszej wyskakujące powiadomienie poprosi o automatyczne debugowanie USB po wykryciu połączenia. Kliknij OK, aby zezwolić i przejdź do następnego kroku po włączeniu debugowania USB.
Pozwól na debugowanie USB

Krok 3. Wybierz galerię typów zdjęć

Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o wybranie plików, które chcesz odzyskać. W takim przypadku musisz zaznaczyć pole zdjęć i kliknąć Dalej aby kontynuować.
Wybierz galerię

Krok 4. Rozpocznij skanowanie

Po sprawdzeniu typów plików do odzyskania program rozpocznie skanowanie usuniętych zdjęć Pamięć wewnętrzna systemu Android.
Urządzenie skanujące

Krok 5. Podgląd zeskanowanych zdjęć i odzyskiwanie

Skanowanie może potrwać kilka minut w zależności od całkowitego obciążenia danych do odzyskania. Po zakończeniu skanowania otrzymasz wszystkie odzyskane zdjęcia po prawej stronie ekranu programu.

W tej chwili możesz przejrzeć każde zdjęcie i wybiórczo wybrać te, których potrzebujesz. Możesz zaznaczyć pola obok każdego zdjęcia, które chcesz odzyskać, albo pojedynczo lub w wielu, odzyskać je, klikając wyzdrowieć przycisk u dołu ekranu.
Odzyskaj zdjęcia do komputera

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Właśnie udało się odzyskać usunięte zdjęcia z wewnętrznej pamięci Androida bez pomocy techników i specjalistów. Wszystko co miałeś było Odzyskiwanie danych FoneDog Android program i przewodnik krok po kroku. Jeśli używasz komputera Mac, proces jest podobny do komputera z systemem Windows.

Część 3. Porady bonusowe: Jak uniknąć utraty danych na urządzeniach z Androidem

Możesz nie wiedzieć, kiedy potrzebujesz tych plików, bardzo ważne jest, aby ustawić kopię zapasową wiadomości, dokumentów, zdjęć, filmów, muzyki i innych danych, aby można je było łatwo przywrócić w dowolnym momencie.

Android ma opcję kopii zapasowej Google, aby łatwo synchronizować kontakty, kalendarze, e-maile i wiele więcej. Podczas gdy możesz kopiować lub przenosić zdjęcia, filmy i inne treści multimedialne na komputer w celu bezpiecznego przechowywania. Oto kilka porad, aby uniknąć utraty danych na urządzeniach mobilnych z Androidem:

 1. Użyj aplikacji Kosz na urządzenia z Androidem

W Sklepie Play dostępnych jest wiele aplikacji do recyklingu, które oferują rozszerzenie plików, które możesz odzyskać po ich usunięciu.

 1. Aktualizuj Androida

Po otrzymaniu aktualizacji oprogramowania OTA (Over-The-Air) na urządzenie z Androidem upewnij się, że wykonałeś kopie zapasowe przed kontynuowaniem aktualizacji.

 1. Użyj oprogramowania antywirusowego

Czasami utrata danych jest wywoływana przez wirusy i infekcje złośliwym oprogramowaniem. Zwykle dzieje się tak, gdy pobierasz i instalujesz podejrzane aplikacje i uszkadzasz pliki oraz uszkadzasz telefon. Większość oprogramowania antywirusowego do komputerów ma opcje rozszerzenia usługi na urządzenia mobilne. Możesz to skonfigurować w taki sposób, aby Twoje pliki były bezpieczne.

 1. Zawsze rób niezbędne kopie zapasowe

Być może przeczytałeś to milion razy, ale pamiętaj, że najlepiej jest mieć kopie zapasowe, gdy coś pójdzie nie tak.Odzyskiwanie zdjęć z pamięci wewnętrznej Androida jest łatwy w użyciu Odzyskiwanie danych FoneDog Android program. FoneDog Android Data Recovery jest bezpieczny, skuteczny i łatwy w użyciu, niezależnie od Twojej wiedzy na temat rozwiązywania problemów z telefonem komórkowym.

Część 4. Przewodnik wideo: Jak odzyskać zdjęcia z pamięci wewnętrznej

Nie wiesz, jak odzyskać zdjęcia pamięci wewnętrznej z Androida? Jesteś we właściwym miejscu, jest to przydatne narzędzie FoneDog Android Data Recovery może ci w tym pomóc, kliknij odtwarzacz, aby zobaczyć, jak to działa dla Ciebie.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 94 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.