Kontakt

Jak odzyskać usunięte pliki Word z Androida

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

„Jako osoba zawodowa zwykle używam telefonu Samsung w pracy, szczególnie w przypadku dokumentów, kontaktów, wiadomości i innych ważnych plików. Zainstalowałem aplikację, która myśli, że pomoże usunąć wirusy z mojego telefonu, ale usunęła wszystkie moje pliki Word. Muszę je odzyskać wcześniej, ponieważ mam terminy do dotrzymania, jak to zrobić odzyskać usunięte pliki Worda z Androida? "

Istnieją różne sytuacje i scenariusze, które przyczyniają się do utraty danych. Niezależnie od przyczyny, jedyną frustrującą rzeczą jest to, że powoduje zbyt wiele problemów dla użytkowników, szczególnie dla tych, którzy nie mają kopii zapasowych. Jeśli często używasz aplikacji Microsoft na smartfonie do codziennej pracy i napotkałeś utracone lub usunięte pliki, prawdopodobnie jesteś jedną z osób, które szukają sposobów na ich odzyskanie. W tym artykule pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób pliki są zapisywane na urządzeniu i jak je odzyskać za pomocą kopii zapasowej, a nawet bez kopii zapasowej.

WSKAZÓWKA:

Część 1. Przywróć usunięte pliki Word z Dysku GoogleCzęść 2. Odzyskiwanie usuniętych plików Word bezpośrednio z urządzenia z systemem AndroidYoutube Video Guide: Jak odzyskać usunięte pliki Worda z AndroidaCzęść 3. Odzyskaj usunięte pliki Worda z DropboxCzęść 4. Wnioski

Odzyskaj pliki WordOdzyskaj pliki Word z Androida

Część 1. Przywróć usunięte pliki Word z Dysku Google

Wiele osób życzy sobie, by Android miał też kosz. Wygląda na to, że pomimo wszystkich poczynań użytkowników Androida wydawało się całkiem jasne, że nigdy nie może być czegoś takiego, jednak Android stworzył kilka opcji tworzenia kopii zapasowych dokumentów, kontaktów, wiadomości e-mail, wiadomości, zdjęć, filmów i innych na dowolnym zarejestrowanym koncie Google lub możesz także zarejestrować się za darmo. Jedną z najpopularniejszych opcji tworzenia kopii zapasowych Androida jest Dysk Google. Jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki Worda z Androida używając Dysku Google, wykonaj następujące kroki.

  1. Otwórz dysk Google na komputerze
  2. Idź do kosza na śmieci
  3. Znajdź pliki Word, które chcesz odzyskać
  4. Kliknij prawym przyciskiem myszy każdy plik i kliknij „Przywróć”

Dysk Google zapewnia każdemu użytkownikowi 15 GB wolnego miejsca, w którym można je udostępniać we wszystkich aplikacjach i urządzeniach Google, o ile masz to samo konto Google. Możesz udostępniać dokumenty, zdjęcia, Gmail i wiele innych.

Dysk GoogleOdzyskaj usunięte pliki Word z Dysku Google

Część 2. Odzyskiwanie usuniętych plików Word bezpośrednio z urządzenia z systemem Android

Najlepszym sposobem odzyskać usunięty plik Word z Androida polega na pobraniu go bezpośrednio z urządzenia za pomocą FoneDog Toolkit - Android Data Recovery. Tak długo, jak pliki Word nie są jeszcze nadpisywane w telefonie komórkowym, z pewnością możesz je odzyskać w krótkim czasie. Dane telefonu są przechowywane w wewnętrznej lub zewnętrznej pamięci urządzenia, a po ich usunięciu pozostają w przestrzeni wirtualnej, dopóki nie zostaną nadpisane. Jest duża szansa na odzyskać usunięte pliki Worda z Androida jeśli nie zostaną nadpisane. Upewnij się, że przestałeś używać telefonu, gdy odkryłeś, że usunąłeś lub zgubiłeś pliki Worda, aby uniknąć nadpisywania danych. Możesz rozłączyć połączenie Wi-Fi lub włączyć tryb samolotowy, aby uniknąć wysyłania i odbierania działań na urządzeniu. Wykonaj poniższe kroki, jak wykonać odzyskiwanie przy użyciu FoneDog Toolkit - Android Data Recovery.

Krok 1. Uruchomić FoneDog Toolkit - Android Data Recovery i podłącz telefon z Androidem

Na komputerze pobierz, zainstaluj i uruchom program FoneDog Toolkit - Android Data Recovery. Poczekaj, aż program się uruchomi, a gdy będzie gotowy, podłącz telefon z Androidem za pomocą kabla USB. Program automatycznie wykrywa połączenie w ciągu kilku sekund i wyświetli monit o kolejne kroki.

Połącz Androida z komputerem

Podłącz telefon z Androidem do komputera - Krok 1

Krok 2. Włącz debugowanie

Następnym krokiem jest przejście do trybu debugowania na telefonie z Androidem poprzez włączenie debugowania USB. Debugowanie USB to tylko tryb połączenia i nie wyrządza szkody obu urządzeniom. Jeśli używasz Androida w wersji 4.2 lub nowszej, możesz przejść do Oprawas> przewiń i dotknij O telefonie> dotknij Numer kompilacji 7 razy lub do pojawienia się komunikatu „Jesteś w trybie programisty'> wróć do Ustawienia> dotknij Opcje dla programistów> dotknij debugowanie USB. Kliknij OK na ekranie programu, aby kontynuować.

Pozwól na debugowanie USB

Zezwalaj na debugowanie USB na Androidzie - Krok 2

Krok 3. Wybierz Pliki Word

Po włączeniu debugowania USB wszystkie typy plików będą wyświetlane na ekranie, abyś mógł wybrać kategorie, które chcesz odzyskać. Możesz wybrać „Dokumenty” lub inne pliki. Odtąd możesz już dokonać selektywnego odzyskiwania, zaznaczając tylko wybraną kategorię plików. Kliknij 'Dalej' kontynuować.

Wybierz Typ pliku

Wybierz pliki Word do skanowania z Androida - Krok 3

Krok 4. Przeskanuj i odzyskaj usunięte pliki Worda z Androida

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery zacznie teraz skanować całe urządzenie z Androidem, więc utrzymaj stabilne połączenie. Upewnij się, że masz co najmniej 50% żywotności baterii, aby podtrzymać proces odzyskiwania i unikać korzystania ze słuchawki podczas jej trwania. Po zakończeniu skanowania możesz zobaczyć typy plików na lewym panelu, podczas gdy możesz potwierdzić pliki Word, przeglądając je po prawej stronie. Możesz odzyskać pliki indywidualnie, zaznaczając każdy dokument jeden po drugim, a następnie utwórz nowy folder, aby zapisać wszystkie odzyskane pliki Word na komputerze. Kliknij 'wyzdrowieć”na końcu ekranu programu.

W zaledwie 4 prostych krokach możesz łatwo odzyskać usunięte pliki Word z Androida za pomocą FoneDog Toolkit - Android Data Recovery.

Ludzie również czytająNajłatwiejszy sposób na odzyskanie usuniętych plików Excel z AndroidaJak odzyskać wiadomości WhatsApp po usunięciu konta

Odzyskaj dokumenty do komputera

Podgląd i odzyskiwanie usuniętych plików Word z Androida - Step4

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Youtube Video Guide: Jak odzyskać usunięte pliki Worda z Androida

Część 3. Odzyskaj usunięte pliki Worda z Dropbox

Dropbox to kolejna przydatna aplikacja do wszystkich plików na telefonach z Androidem. Możesz cieszyć się 2 GB wolnego miejsca na wszystkie dokumenty, takie jak pliki Word i inne treści multimedialne. Jeśli w przypadku usunięcia dokumentów na telefonie z Androidem i zsynchronizowania ich z Dropbox, nadal możesz odzyskać usunięte pliki Worda z Androida indywidualnie lub grupowo. Oto jak:

  1. Otwórz witrynę Dropbox i zaloguj się
  2. Kliknij ikonę kosza na śmieci w prawym górnym rogu
  3. Wszystkie usunięte pliki zostaną wyświetlone w kolorze szarym
  4. Wybierz pliki, które chcesz odzyskać, i kliknij przycisk „Odzyskaj” u góry ekranu

Możesz także kliknąć „Przywróć wszystkie pliki”, jeśli chcesz odzyskać wszystkie usunięte dokumenty w koszu.

DropboxOdzyskaj usunięte pliki Word z Dropbox

Część 4. Wnioski

Istnieje wiele sposobów odzyskać usunięte pliki Worda z Androida jeśli masz określone aplikacje, takie jak Dysk Google i Dropbox. Możesz także zainstalować inne aplikacje do tworzenia kopii zapasowych takich dokumentów. Jeśli jednak zapomniałeś to zrobić, zawsze możesz polegać FoneDog Toolkit - Android Data Recovery aby pomóc Ci przywrócić wszystkie ważne dokumenty bezpośrednio z urządzenia. Możesz skorzystać z darmowej wersji próbnej, aby zobaczyć!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Asif2019-09-26 17:18:29

Witaj Microsoft Mam problem, proszę, pomóż mi. Wszystkie moje dane z telefonu zostały usunięte z mojego telefonu. Chcę je przywrócić. Czy są jakieś szanse na odzyskanie danych?

obraz recenzenta

FoneDog2019-09-28 10:11:13

Witaj, możesz pobrać narzędzie i wypróbować bezpłatną wersję próbną, aby zobaczyć, czy może wyświetlić podgląd usuniętych danych. Aby uzyskać więcej informacji, patrz: https://www.fonedog.com/android-data-recovery/. Dziękuję Ci

obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 68 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.