Kontakt

Jak zapisać filmy Snapchat w 2020 roku

Autor: Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Czy wiesz jak zapisz wideo Snapchat od kogoś innego? Mój Snapchat jest teraz w ogniu i naprawdę chcę sprawdzić, czy mogę zapisać własne pliki i niektórych moich znajomych. Powiedz mi, że mogę coś zrobić. Z góry dziękuję!

Jeśli masz jakieś pytania na ten temat, które dowodzą, że trafiłeś we właściwe miejsce, w tym artykule znajdziesz szczegółowy samouczek zapisz wideo Snapchat od kogoś innego w 2018 roku.

W porządku, jestem całkowicie pochłonięty Snapchat. Uwielbiam to, jak daje ci kilka sekund sławy. Możesz cieszyć się wszystkim przez kilka sekund i zapomnieć o tym za kilka chwil. To jest założenie całej sprawy i naprawdę to rozumiem.

Ale niektóre Snapchaty są po prostu zbyt dobre, musi istnieć sposób na ich uratowanie, prawda? Niektóre z nich są złote i mogą być używane do różnych rzeczy, takich jak memy lub reakcje na niektóre wiadomości tekstowe lub coś, inne są nawet gif godny!

WSKAZÓWKA:

Ogólną ideą Snapchata jest robienie zdjęć lub nagrywanie filmów, które potrwają tylko kilka sekund lub minut. Możesz właściwie zrobić film i nie trzeba dwa razy zastanawiać się nad udostępnieniem tego krótkiego okresu filmu, to właściwie tyle piękno Snapchata całkowicie.

Jednak, podobnie jak powyższy użytkownik, niektóre filmy lub zdjęcia są po prostu zbyt piękne, aby można je było usunąć po kilku chwilach, a sama myśl o ich zachowaniu sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej niesamowite, w końcu niektóre Snapchaty są po prostu zbyt niesamowite .

Spójrzmy prawdzie w oczy, prawdopodobnie nie jesteś pierwszą osobą, która zastanawia się i zastanawia jak zapisywać filmy snapchat i na szczęście nie będziesz ostatnią osobą. Idąc naprzód, jest kilka dobrych wiadomości dla tych, którzy chcą zapisać losowe wideo Snapchats na swoich telefonach, a wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te kroki, aby móc je wykonać kopię zapasową.

Część 1. Jak zapisać historie Snapchata w 2020 rokuCzęść 2. Jak zapisać film Snapchata od kogoś innegoCzęść 3. Dwa rozwiązania dotyczące odzyskiwania skasowanej historii SnapchataPrzewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte wideo Snapchat na AndroidaCzęść 4. Jaka jest różnica między wspomnieniami Snapchata a rolką aparatu

Zapisz filmy Snapchat

Część 1. Jak zapisać historie Snapchata w 2020 roku

Aby rozpocząć oszczędzanie, zacznijmy od zapisania własnych Snapchatów, ponieważ prawdopodobnie będziesz chciał ponownie wykorzystać niektóre z nich z różnych powodów lub być może przejrzeć je ponownie w innym czasie, bez względu na powód, wszystko co musisz zrobić, to postępować zgodnie z nimi kroki, aby zapisać wideo Snapchat:

  • Krok 1: Musisz wybrać miejsce, w którym chcesz zapisać swoje snapy lub historie, jest to dość łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć ustawienia na Snapchacie i wyszukać kategorię Wspomnienia, a następnie przejdź do opcji Zapisz i wybierz Wspomnienia i wybierz opcję Wspomnienia i rolka z aparatu lub Rolka z aparatu tylko jako opcje.
  • Krok 2: Jest to raczej ważne, przed wysłaniem przystawki lub opowieści, upewnij się, że stukniesz ikonę Zapisz przed kontynuowaniem, w przeciwnym razie nie zostanie zapisana w miejscu, w którym chcesz zapisać.

Snapchat Zapisz swoją historię

Część 2. Jak zapisać film Snapchata od kogoś innego

Opcja 1: jak zapisać czyjąś historię Snapchata

Krok 1: Zdjęcie jest trochę skomplikowane, gdy tylko zobaczysz zdjęcie, możesz zrobić zrzut ekranu, ale pamiętaj, że Snapchat ma system do tego, natychmiast powiadomi właściciela zdjęcia, wysyłając wiadomość lub powiadomienie o zrobieniu zrzutu ekranu.

Dyskutowano o tym, że można wyłączyć sieć lub Wi-Fi, aby nie wysyłało powiadomienia, ale do tej pory nadal je wysyła, ale zajmuje to trochę czasu lub występuje tylko niewielkie opóźnienie. W przeciwnym razie, jeśli problem nadal występuje, czytaj dalej, ponieważ istnieją inne metody.

Opcja 2: jak zapisać czyjąś historię Snapchata na Androida

Ten jest trochę trudniejszy, istnieje kilka metod, które mogą działać, a każda z nich ma swoje zalety i wady. Do przechwytywania wideo użyj innego telefonu - może się to wydawać trochę archaiczne, ale daje efekty w rzeczywistości.

Wszystko, co musisz zrobić, to użyć innego telefonu, aby nagrać wideo w trakcie odtwarzania. Jedynym haczykiem jest jakość i dźwięk filmu, który prawdopodobnie nie będzie zbliżony do oryginału, a ty jesteś na łasce dźwięków tła i tak dalej, jednak , jeśli zostanie wykonane poprawnie, mimo to uzyska pozytywną kopię filmu.

Snapchat Zapisz inne filmy

Część 3. Dwa rozwiązania dotyczące odzyskiwania skasowanej historii Snapchata

Rozwiązanie 1: Korzystanie z programu screencast

Za pomocą programu screencast - Niektóre programy mogą korzystać z opcji screencast, co pozwoli programowi nagrywać to, co gra na ekranie. Pamiętaj jednak, że Snapchat nadal ma do tego program obrony i wyśle ​​powiadomienie do właściciela nagrania wideo.

Rozwiązanie 2: Aplikacja innych firm zapisuje dane

Zewnętrzne aplikacje do zapisywania - pamiętaj, że może to potencjalnie zagrozić Twojemu kontu i spowodować jego zablokowanie, ponieważ zewnętrzne aplikacje do zapisywania są niezgodne z warunkami i usługami Snapchata, a te dodatki przestają działać w połowie, ponieważ zostały zablokowane przez Snapchat.

Jednak zakładając, że chcesz skorzystać z tej opcji, istnieją aplikacje innych firm, które mogą pomóc Ci zapisać obrazy lub filmy, dodając rozszerzenia do Snapchata.

Możesz łatwo zapisywać filmy Snapchat na Androida. Ale co jeśli przypadkowo usuniesz filmy, możesz użyć FoneDog - Android Odzyskiwanie danych aby je przywrócić, dołącz wideo Snapchat, więc dlaczego nie udostępnić tego artykułu większej liczbie osób, pomóż im z tym samym problemem.

Nie można przegapić:
Usunięte oprogramowanie do odzyskiwania wideo dla Androida

Odzyskaj usunięte filmy wideo

Pobierz i wypróbuj to oprogramowanie przed zakupem! Spróbuj, klikając przycisk pobierania poniżej.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte wideo Snapchat na Androida

W tym filmie możesz dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte filmy z Androida za pomocą kilku prostych kroków.

FoneDog Android Data Recovery pomaga odzyskać wiadomości oraz inne usunięte dane. Idź i użyj potężnego narzędzia, wykonując czynności wymienione w filmie.

Część 4. Jaka jest różnica między wspomnieniami Snapchata a rolką aparatu

Czy wiesz, jaka jest różnica między Memories Snapchat a rolką z aparatu? Pierwszy z nich, Memories, zapisze go na serwerach Snapchat, gdzie możesz oglądać je z dowolnego urządzenia, o ile masz dostęp do Internetu, podczas gdy Camera Roll, zgadłeś, będziesz mógł zapisać na swoim telefonie i przeglądać go, kiedy tylko zechcesz. bez możliwości Internetu.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 77 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.