Kontakt

Twórz kopie zapasowe i przywracaj dane na urządzeniach z Androidem

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

Jak mogę wykonać kopię zapasową większości danych Androida i przywrócić je w razie potrzeby?

„Uwielbiam wszystko na Androida! Naprawdę to robię! Czy wiesz z jakich powodów niektórzy ludzie mają 2 telefony komórkowe z jakiegoś powodu? Zwykle do pracy i jednostki osobistej, przynajmniej tak jest zwykle, prawda? Cóż, zwykle przynieś tu i tam 3 jednostki.

Używam jednego do pracy, drugiego do wiadomości osobistych, jak powiedziałem, tak jak zwykle. Z drugiej strony mój trzeci służy do testowania i zabawy. Instaluję aplikacje, których nie jestem pewien, aktualizuję system operacyjny, testuję programy i takie, to świetna zabawa! ja

uwielbiam swobodę, jaką daje możliwość robienia wielu rzeczy na telefonie, a co nie. Chociaż szczegóły mojego trzeciego telefonu nie są tak ważne jak inne, nadal bolesne byłoby stracenie wszystkich zapisanych na nim informacji.

Przeglądałem opcje tworzenia kopii zapasowych i znalazłem kilka, ale chciałbym usłyszeć naprawdę dobrą metodę, która mogłaby działać na moich telefonach z Androidem. Daj mi znać, co wszyscy myślicie. Dzięki!"

Kopia zapasowa Przywróć dane Androida
Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić dane Androida

Część 1. Wygodny telefon z AndroidemCzęść 2. Przyczyny braku danych na AndroidziePrzewodnik wideo: Jak korzystać z narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida do przywracania danych AndroidaCzęść 3. Najlepsze wprowadzenie kopii zapasowej i przywracania danych dla telefonu z systemem Android

Część 1. Wygodny telefon z Androidem

Co jest wygodne ???

Telefony z Androidem to naprawdę niesamowite urządzenia, które z biegiem lat ulegają ciągłej poprawie. Wraz z ciągłym udoskonalaniem się technologii, podobnie jak telefony z Androidem, oferujące najnowocześniejsze i najnowocześniejsze urządzenia współpracujące z wieloma wspaniałymi nowymi dodatkami, które mogą naprawdę zmienić sposób korzystania z naszych telefonów.

Jeszcze kilka lat temu nasze telefony komórkowe służyły tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości SMS na inne telefony komórkowe. Obecnie możesz z łatwością wysyłać wiadomości nie tylko na inne telefony komórkowe, ale także na komputery, laptopy, e-maile i wiele innych.

Biorąc pod uwagę ilość informacji, które nosimy na naszych telefonach, nietrudno zrozumieć, dlaczego istnieje tak wiele opcji wykonaj kopię zapasową swoich informacji na Androidzie. W końcu oprócz tego, że większość naszych kontaktów znajduje się w naszych telefonach, przechowujemy również wiadomości, zdjęcia, filmy i wiele więcej.

Nasze telefony z Androidem nadal są naszym podręcznym komputerem, który wygodnie mieści się w naszych kieszeniach lub torebkach.

android
Kopie zapasowe i przywracanie danych na Androidzie

Część 2. Przyczyny braku danych na Androidzie

Bez udostępnienia nam informacji niepokojące jest stwierdzenie, że moglibyśmy potencjalnie utracić wszystkie nasze informacje w wyniku przypadkowych zdarzeń, które mogłyby się zdarzyć prawie każdemu. Wśród głównych przyczyn brakujących danych na telefonach z Androidem są:

Problemy z formatowaniem - Nie wszystkie telefony z Androidem wymagają ponownego sformatowania, ale może się to zdarzyć, a przy dzisiejszych opcjach tworzenia kopii zapasowych równie łatwo można to zrobić.

Ponowne formatowanie zwykle nie jest wielkim problemem, sprawia, że ​​telefon jest prawie zupełnie nowy, ale niektórzy ludzie rzeczywiście często tracą dane. Dobrze, że mogłeś wykonać kopię zapasową swoich danych.

Nieznany błąd - Pomimo rosnącej technologii wszystkich naszych telefonów z Androidem wciąż występują przypadkowe błędy, przy czym najczęściej dotyczą one aplikacji losowo zamykanych, ale gdy błąd jest dość zaawansowany, może powodować utratę danych, której nikt nie chce.

Aktualizacje systemu operacyjnego - Zwykle, gdy otrzymujemy aktualizacje dla naszych systemów operacyjnych, jest szansa na ogromne ulepszenia, ale nie jest bez problemów.

Niektórzy użytkownicy rzeczywiście napotkali tu również pewne błędy i nie ma nic przełomowego, ale przynajmniej dla niektórych może wystąpić utrata danych, więc zawsze najlepiej być gotowym.

Zepsute telefony - Oczywiście uszkodzenia w naszych telefonach są dość losowe, ale prawda jest taka.

Większość obrażeń jest zwykle tylko powierzchowna i można je odrzucić za pomocą ochraniacza lub podobnego elementu, jednak niektóre uszkodzenia mogą być katastrofalne i mogą spowodować uszkodzenie twoich informacji.

To tylko niektóre z potencjalnych przyczyn utraty danych i dlaczego użytkownicy Androida mają wiele opcji tworzenia kopii zapasowych. Wśród nich jest FoneDog Toolkit do rozwiązania tych problemów dla większości użytkowników Androida.

Przewodnik wideo: Jak korzystać z narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida do przywracania danych Androida

To Wideo odpowie na twoje pytanie, aby wykonać kopię zapasową i przywrócić dane z telefonów z Androidem. Wystarczy nacisnąć i obejrzeć ten film, a rozwiążesz problem.

Część 3. Najlepsze wprowadzenie kopii zapasowej i przywracania danych dla telefonu z systemem Android

Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida przez FoneDog to program, który jest również najlepiej wprowadzonym oprogramowaniem, które pomaga wykonać kopię zapasową wielu opcji z telefonu, a nawet przywrócić, jeśli coś trzeba przywrócić.

Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, a będziesz mieć nie tylko niezawodną kopię zapasową zapisaną na komputerze lub laptopie, ale także zapewnisz możliwy punkt przywracania.

Możesz spróbować, klikając przycisk pobierania poniżej, a będziesz zaskoczony jego funkcjami

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Fonedog Main

Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit na PC - Krok 1

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit

Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit na komputerze lub laptopie, upewnij się, że nie ma problemów z połączeniem z telefonem z Androidem.

Najlepiej, jeśli w danym momencie podłączyłeś telefon i nie wystąpiły żadne problemy.

Ponadto upewnij się, że nie działają żadne inne programy do tworzenia kopii zapasowych, w przeciwnym razie możesz mieć problemy.

Aby zezwolić na debugowanie USB

Wybierz opcję opcji dla Kontynuuj tworzenie kopii zapasowej danych - krok 2

Krok 2: Wybierz opcję funkcji, aby kontynuować

Wybierz „Android Data Backup and Restore”, aby kontynuować. Zostaniesz poproszony o ustawienie urządzenia z Androidem na„ U ”Debugowanie SB„tryb.

Jest to część standardowej procedury i jest dość łatwa w zależności od wersji twojego systemu operacyjnego. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ustawić tryb „Debugowanie USB”, aby przejść do następnego kroku.

Kopia zapasowa i przywracanie

Wybierz typ danych do kopii zapasowej na swoim Androidzie - Krok 3

Krok 3: Wybierz typ danych do utworzenia kopii zapasowej na Androidzie

Będziesz mieć teraz do dyspozycji 4 opcje, ale na tym, na czym chcesz się teraz skupić, jest „Kopia zapasowa danych urządzenia„po naciśnięciu możesz wybrać, jaki typ danych możesz zapisać i wybrać.
Przeczytaj także:
Wykonaj pełną kopię zapasową telefonów i tabletów z Androidem
Jak wykonać kopię zapasową kontaktów Androida do Gmaila / Outlooka

Zakończono tworzenie kopii zapasowej

Zakończ tworzenie kopii zapasowej danych Androida - Krok 4

Krok 4: Zakończ tworzenie kopii zapasowej danych Androida

Możesz wybrać rodzaj danych, które chcesz zapisać, takich jak kontakty, wiadomości, zdjęcia i wiele innych. Po prostu zaznacz odpowiednie pola i kliknij „Początek" kontynuować.

FoneDog Toolkit wyświetli monit o zakończenie tworzenia kopii zapasowej. Uprzejmie naciśnij „Ok”i przejdź do następnego kroku.

Wybierz Pliki kopii zapasowej do przywrócenia

Wybierz odpowiednie pliki do odzyskania - Krok 5

Krok 5: Wybierz odpowiednie pliki do przywrócenia

Teraz zakładając, że chcesz przywrócić po kilku udanych plikach kopii zapasowej, możesz teraz przywrócić. Wróć do ekranu w kroku 3 i wybierz „Przywracanie danych urządzenia."

Jak wspomniano, tutaj możesz wybrać plik kopii zapasowej, którego chcesz użyć, zwłaszcza jeśli masz wiele plików do wyboru. Wybierz odpowiedni plik i kontynuuj.

Wybierz pliki do przywrócenia

Wybierz żądane dane do pobrania na telefon z Androidem - Krok 6

Krok 6: Wybierz żądane dane do przywrócenia na urządzeniu z Androidem

Możesz wybrać pliki, które chcesz przywrócić, w rzeczywistości możesz nawet wybrać określone pliki w każdej kategorii do przywrócenia, aby ułatwić przywracanie z powrotem na telefonie z Androidem.

Teraz masz poręczną i wiarygodną kopię zapasową na komputerze lub laptopie, gotową do przywrócenia w dowolnym momencie, dzięki FoneDog Toolkit.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 64 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.