Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Twórz kopie zapasowe i przywracaj dane na urządzeniach z Androidem

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

Jak mogę wykonać kopię zapasową większości danych Androida i przywrócić je w razie potrzeby?

„Uwielbiam wszystko na Androida! Naprawdę to robię! Czy wiesz z jakich powodów niektórzy ludzie mają 2 telefony komórkowe z jakiegoś powodu? Zwykle do pracy i jednostki osobistej, przynajmniej tak jest zwykle, prawda? Cóż, zwykle przynieś tu i tam 3 jednostki.

Używam jednego do pracy, drugiego do wiadomości osobistych, jak powiedziałem, tak jak zwykle. Z drugiej strony mój trzeci służy do testowania i zabawy. Instaluję aplikacje, których nie jestem pewien, aktualizuję system operacyjny, testuję programy i takie, to świetna zabawa! ja

uwielbiam swobodę, jaką daje możliwość robienia wielu rzeczy na telefonie, a co nie. Chociaż szczegóły mojego trzeciego telefonu nie są tak ważne jak inne, nadal bolesne byłoby stracenie wszystkich zapisanych na nim informacji.

Przeglądałem opcje tworzenia kopii zapasowych i znalazłem kilka, ale chciałbym usłyszeć naprawdę dobrą metodę, która mogłaby działać na moich telefonach z Androidem. Daj mi znać, co wszyscy myślicie. Dzięki!"

Kopia zapasowa Przywróć dane Androida
Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić dane Androida

Część 1. Wygodny telefon z AndroidemCzęść 2. Przyczyny braku danych na AndroidziePrzewodnik wideo: Jak korzystać z narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida do przywracania danych AndroidaCzęść 3. Najlepsze wprowadzenie kopii zapasowej i przywracania danych dla telefonu z systemem Android

Część 1. Wygodny telefon z Androidem

Co jest wygodne ???

Telefony z Androidem to naprawdę niesamowite urządzenia, które z biegiem lat ulegają ciągłej poprawie. Wraz z ciągłym udoskonalaniem się technologii, podobnie jak telefony z Androidem, oferujące najnowocześniejsze i najnowocześniejsze urządzenia współpracujące z wieloma wspaniałymi nowymi dodatkami, które mogą naprawdę zmienić sposób korzystania z naszych telefonów.

Jeszcze kilka lat temu nasze telefony komórkowe służyły tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości SMS na inne telefony komórkowe. Obecnie możesz z łatwością wysyłać wiadomości nie tylko na inne telefony komórkowe, ale także na komputery, laptopy, e-maile i wiele innych.

Biorąc pod uwagę ilość informacji, które nosimy na naszych telefonach, nietrudno zrozumieć, dlaczego istnieje tak wiele opcji wykonaj kopię zapasową swoich informacji na Androidzie. W końcu oprócz tego, że większość naszych kontaktów znajduje się w naszych telefonach, przechowujemy również wiadomości, zdjęcia, filmy i wiele więcej.

Nasze telefony z Androidem nadal są naszym podręcznym komputerem, który wygodnie mieści się w naszych kieszeniach lub torebkach.

android
Kopie zapasowe i przywracanie danych na Androidzie

Część 2. Przyczyny braku danych na Androidzie

Bez udostępnienia nam informacji niepokojące jest stwierdzenie, że moglibyśmy potencjalnie utracić wszystkie nasze informacje w wyniku przypadkowych zdarzeń, które mogłyby się zdarzyć prawie każdemu. Wśród głównych przyczyn brakujących danych na telefonach z Androidem są:

Problemy z formatowaniem - Nie wszystkie telefony z Androidem wymagają ponownego sformatowania, ale może się to zdarzyć, a przy dzisiejszych opcjach tworzenia kopii zapasowych równie łatwo można to zrobić.

Ponowne formatowanie zwykle nie jest wielkim problemem, sprawia, że ​​telefon jest prawie zupełnie nowy, ale niektórzy ludzie rzeczywiście często tracą dane. Dobrze, że mogłeś wykonać kopię zapasową swoich danych.

Nieznany błąd - Pomimo rosnącej technologii wszystkich naszych telefonów z Androidem wciąż występują przypadkowe błędy, przy czym najczęściej dotyczą one aplikacji losowo zamykanych, ale gdy błąd jest dość zaawansowany, może powodować utratę danych, której nikt nie chce.

Aktualizacje systemu operacyjnego - Zwykle, gdy otrzymujemy aktualizacje dla naszych systemów operacyjnych, jest szansa na ogromne ulepszenia, ale nie jest bez problemów.

Niektórzy użytkownicy rzeczywiście napotkali tu również pewne błędy i nie ma nic przełomowego, ale przynajmniej dla niektórych może wystąpić utrata danych, więc zawsze najlepiej być gotowym.

Zepsute telefony - Oczywiście uszkodzenia w naszych telefonach są dość losowe, ale prawda jest taka.

Większość obrażeń jest zwykle tylko powierzchowna i można je odrzucić za pomocą ochraniacza lub podobnego elementu, jednak niektóre uszkodzenia mogą być katastrofalne i mogą spowodować uszkodzenie twoich informacji.

To tylko niektóre z potencjalnych przyczyn utraty danych i dlaczego użytkownicy Androida mają wiele opcji tworzenia kopii zapasowych. Wśród nich jest FoneDog Toolkit do rozwiązania tych problemów dla większości użytkowników Androida.

Przewodnik wideo: Jak korzystać z narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida do przywracania danych Androida

To Wideo odpowie na twoje pytanie, aby wykonać kopię zapasową i przywrócić dane z telefonów z Androidem. Wystarczy nacisnąć i obejrzeć ten film, a rozwiążesz problem.

Część 3. Najlepsze wprowadzenie kopii zapasowej i przywracania danych dla telefonu z systemem Android

Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida przez FoneDog to program, który jest również najlepiej wprowadzonym oprogramowaniem, które pomaga wykonać kopię zapasową wielu opcji z telefonu, a nawet przywrócić, jeśli coś trzeba przywrócić.

Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, a będziesz mieć nie tylko niezawodną kopię zapasową zapisaną na komputerze lub laptopie, ale także zapewnisz możliwy punkt przywracania.

Możesz spróbować, klikając przycisk pobierania poniżej, a będziesz zaskoczony jego funkcjami

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Fonedog Main

Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit na PC - Krok 1

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit

Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit na komputerze lub laptopie, upewnij się, że nie ma problemów z połączeniem z telefonem z Androidem.

Najlepiej, jeśli w danym momencie podłączyłeś telefon i nie wystąpiły żadne problemy.

Ponadto upewnij się, że nie działają żadne inne programy do tworzenia kopii zapasowych, w przeciwnym razie możesz mieć problemy.

Aby zezwolić na debugowanie USB

Wybierz opcję opcji dla Kontynuuj tworzenie kopii zapasowej danych - krok 2

Krok 2: Wybierz opcję funkcji, aby kontynuować

Wybierz „Android Data Backup and Restore”, aby kontynuować. Zostaniesz poproszony o ustawienie urządzenia z Androidem na„ U ”Debugowanie SB„tryb.

Jest to część standardowej procedury i jest dość łatwa w zależności od wersji twojego systemu operacyjnego. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ustawić tryb „Debugowanie USB”, aby przejść do następnego kroku.

Kopia zapasowa i przywracanie

Wybierz typ danych do kopii zapasowej na swoim Androidzie - Krok 3

Krok 3: Wybierz typ danych do utworzenia kopii zapasowej na Androidzie

Będziesz mieć teraz do dyspozycji 4 opcje, ale na tym, na czym chcesz się teraz skupić, jest „Kopia zapasowa danych urządzenia„po naciśnięciu możesz wybrać, jaki typ danych możesz zapisać i wybrać.
Przeczytaj także:
Wykonaj pełną kopię zapasową telefonów i tabletów z Androidem
Jak wykonać kopię zapasową kontaktów Androida do Gmaila / Outlooka

Zakończono tworzenie kopii zapasowej

Zakończ tworzenie kopii zapasowej danych Androida - Krok 4

Krok 4: Zakończ tworzenie kopii zapasowej danych Androida

Możesz wybrać rodzaj danych, które chcesz zapisać, takich jak kontakty, wiadomości, zdjęcia i wiele innych. Po prostu zaznacz odpowiednie pola i kliknij „Początek" kontynuować.

FoneDog Toolkit wyświetli monit o zakończenie tworzenia kopii zapasowej. Uprzejmie naciśnij „Ok”i przejdź do następnego kroku.

Wybierz Pliki kopii zapasowej do przywrócenia

Wybierz odpowiednie pliki do odzyskania - Krok 5

Krok 5: Wybierz odpowiednie pliki do przywrócenia

Teraz zakładając, że chcesz przywrócić po kilku udanych plikach kopii zapasowej, możesz teraz przywrócić. Wróć do ekranu w kroku 3 i wybierz „Przywracanie danych urządzenia."

Jak wspomniano, tutaj możesz wybrać plik kopii zapasowej, którego chcesz użyć, zwłaszcza jeśli masz wiele plików do wyboru. Wybierz odpowiedni plik i kontynuuj.

Wybierz pliki do przywrócenia

Wybierz żądane dane do pobrania na telefon z Androidem - Krok 6

Krok 6: Wybierz żądane dane do przywrócenia na urządzeniu z Androidem

Możesz wybrać pliki, które chcesz przywrócić, w rzeczywistości możesz nawet wybrać określone pliki w każdej kategorii do przywrócenia, aby ułatwić przywracanie z powrotem na telefonie z Androidem.

Teraz masz poręczną i wiarygodną kopię zapasową na komputerze lub laptopie, gotową do przywrócenia w dowolnym momencie, dzięki FoneDog Toolkit.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 64 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.